Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36751) spanyoll válasza Studi (#36748) üzenetére


spanyoll
addikt

Kis kijelzőre elég a lowres pina, amiből egyszerre csak egyet tudsz nézni, tehát ha a hét minden napjára tárolsz is egyet sem lesz több 1-2 gigánál.
A pöcsömet meg nem fotózom, úgyhogy arról lemaradtok. Szomorúsmiley.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36752) Real_Necro válasza madgie (#36749) üzenetére


Real_Necro
veterán

Moto G?

X után hogy bírod?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36753) madgie válasza Real_Necro (#36752) üzenetére


madgie
titán

Nem várok többet tőle, mint amennyibe került... az i6 ötöde, használt X fele :))

[ Szerkesztve ]

(#36754) rbalint88 válasza TayRol (#36744) üzenetére


rbalint88
addikt

nálam ott kezdődik, hogy kb 20-30 giga közötti zene megy rá :D meg navi, sok kép, stb. a 32-es szűken, de elég lenne, csak az nem éri meg (5s-nél HÉTezer forint különbség van 32 vs 64gb között.... i6-ból meg már ugye nincs 32-es.

(#36755) t_a_m_a_s válasza madgie (#36753) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Kollégámnak volt G-je, szerintem kurvajó kis teló, asszem valami 50K volt újonnan... Nekem a méreten nagyon bejött, rájöttem, hogy elég a 4,3-4,5". Most cseréltem az öregecske S3-at S5 minire (nemszólbe, szeretem a Samsungot:) ), teljesen jó ez a 4,5-es kompakt feling!

Holnap majd jól beletépünk...

(#36756) Novics


Novics
senior tag

Urak!

A húgom a belvárosban költözne egyik helyről a másikra. Tudtok ajánlani valami normális költöztetőcéget? Bútor meg ilyesmi nem nagyon van, inkább csak sok kacat.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#36757) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#36755) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem is majdnem az lett, bár a magyar nyelv hiánya zavart volna (tudom van rá app). Samuból páromnak S4 minit néztünk, aztán végül mindketten LG-sek lettünk.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36758) rbalint88 válasza Novics (#36756) üzenetére


rbalint88
addikt

Mivel most úgyis sok a szabadidőm, meg van nagy autóm -amit sajnálni se kell-, tudok segíteni. Gondolom költöztetőcégnél csöppet olcsóbb lenne :) Ha érdekel, privátban beszéljük meg a többit.

(#36759) aleister válasza Novics (#36756) üzenetére


aleister
veterán

Jól néz ki a húgod? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#36760) Mercutio_ válasza rbalint88 (#36743) üzenetére


Mercutio_
félisten

Orsi mit szólna, ha belinkelnéd? :DDD
Vettem egy ZTE V5 - öt, ha lesz időm csinálok képeket vele, elvileg az F2.2-es Sony bsi szenzor jó előjel. Ugyanitt, ha valakit érdekel Lenovo A820 szép állapotban eladó lesz.

madgie :Neked volt már G-d, vagy rosszul emlékszem?

Novics :Hugirol jöhet egy kép :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36761) rbalint88 válasza Mercutio_ (#36760) üzenetére


rbalint88
addikt

A következő fórumtalin letépné mindenki tökét, majd felbérelné Freddy-t, immár szopránban.

Nekem is volt már Moto G. Megerősített benne, hogy nem kell droid, de legalább ezzel már lehetett telefonálni az esetek 99,5%-ában... :U Régen az volt a fő problémám, hogy a hívóképernyő nagyon sokszor kifagyott, mind a defyken, htc sensation-ön és xperia p-n is. utána jött az iphone 4s, azzal boldog voltam alapvetően, ahogy az 5-tel is. a bb z10 is aranyos jószág, csak az vette el egy kicsit a kedvem tőle, hogy fél év alatt 3 meghalt nálam, a negyedik is elkezdett hülyéskedni, akkor cseréltem Moto G-re. Azután a jött a Lumia 920, ami szimpatikus készülék, csak a céges szifon5s miatt került Juszthoz, aki azóta se adta el :DDD

(#36762) Real_Necro válasza rbalint88 (#36761) üzenetére


Real_Necro
veterán

Defy+ nekem tavaly nyaraláson hajnalban elkezdett zenélni max hangerőn kifagyott képernyővel. Gondolhatod mennyire örültek a panzióban nekem. Szét kellett kapnom félálomban a telót... persze addigra mindenki felébredt. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36763) spanyoll válasza Real_Necro (#36762) üzenetére


spanyoll
addikt

Nekem Desire X csinál néha olyan random történéseket, mint amiket filmeken látni, amikor "meghekkelik valakinek valamijét". Ugrálnak fel programok, záródnak be, random szövegek íródnak be. Biztos Pataki Attila után én vagyok az új kiválasztott és próbálnak kommunikálni velem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36764) Mercutio_ válasza rbalint88 (#36761) üzenetére


Mercutio_
félisten

:C belevaló csaj :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36765) #40935168 válasza Mercutio_ (#36760) üzenetére


#40935168
törölt tag

Na, grat. ZTE v5 rulz ;) Melyik rommal nyuzod ? (En meg az 1.13 rootolt gyarival).

(#36766) rbalint88 válasza Mercutio_ (#36764) üzenetére


rbalint88
addikt

imádom is ;)

@ #36762, 36763, 36765: na, ezért is adtam fel a droidot. ha sok pénzért veszel telefont, az is pont ugyanennyi molyolást igényel hosszabb távon, arra meg nincs szükségem.

(#36767) madgie válasza Real_Necro (#36757) üzenetére


madgie
titán

A Moto G pont kijött Google Play Edition verzióban is, egygombos telepítőt csináltak hozzá a fórumjában, így rácuppant az érintetlen magyar KitKat, majd konfigurálás után egyből szólt, hogy van 5.0.1-es Lollipop, természetesen az is magyarul. Szóval pont az a szoftveres támogatottság van meg benne, amit az X-nél hiányoltam (X-em volt, Merci, de abból kettő is).

(#36768) Mercutio_ válasza #40935168 (#36765) üzenetére


Mercutio_
félisten

1.15 gyári +valami nyuszimuszi (még nem költöztem át annyira nincs időm, mire hazaérek meg már hulla vagyok, azért nem tudom, de csak customisation +gyomlálás jellegű izé, megy a gyári frissítés vele változatlanul)

madgie : Jah, beugrott, rbalint88 - nak volt G-je (vagy már hulyulok elfele)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36769) zool1


zool1
őstag

:))

(#36770) L4mie válasza rbalint88 (#36766) üzenetére


L4mie
veterán

WP ftw! :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#36771) Studi


Studi
addikt

Azt olvastátok, hogy Ausztrália világuralomra tör? :Y Pár hete megnyerték a labdarúgó Ázsia Kupát, most pedig indulnak majd az Eurovíziós Dalfesztiválon! :Y :F

(#36772) j.bravo válasza Studi (#36771) üzenetére


j.bravo
addikt

Jó kisfiúként rögtön guglizásba kezdtem, és azt láttam, hogy ez nem újdonság, már 2011-ben is indultak, és ezüstérmesek lettek....

szerk.: sőt, az ideit ők rendezték, nocsak.

Zeurovízijót nemtom.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#36773) Studi válasza j.bravo (#36772) üzenetére


Studi
addikt

Igen, labdarúgás szempontjából amúgy 2006 óta Ázsiához tartoznak, mert Ausztrália és Óceánia mint önálló kontinens elég kevés ellenfelet hordoz a hátán. :) Csak viccesen hangzik, hogy ők, mint önálló kontinens indulnak egy másik kontinens tornáján.

Nyilván Törökország, és Oroszország Európához tartozása is kérdéses, bár ők területileg részben azért ezen a kontinensen fekszenek.

(#36774) Byk01 válasza Studi (#36773) üzenetére


Byk01
senior tag

Törökország és Oroszország még oké, de Izrael már kevésbé (mondjuk nyilván nem a sok "kedves" szomszéddal tarkított Ázsiához akarnak tartozni)
És Ciprusról is olvastam olyat, hogy igazából Ázsia része, csak történelmileg tették Európába.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#36775) Studi válasza Byk01 (#36774) üzenetére


Studi
addikt

Várjál már, Törökországot és Oroszországot lehet vitatni, de Izraelt szóba ne ejtsd, mert az antiszemitizmus! :DDD

(#36776) L4mie válasza Studi (#36775) üzenetére


L4mie
veterán

jogos észrevétel :))
amúgy geológiailag baromira nem Európa.
ebben semmi antiizébrrghrrrrrharr nincs :D ez tény. :K

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#36777) Byk01 válasza Studi (#36775) üzenetére


Byk01
senior tag

Hülye vagy? Oroszországot vitatni? Most?!!!
Nagyon gyorsan moss billentyűzetet :DDD

Izraelben nem csak zsidók laknak :P

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#36778) fi:zi'k válasza Byk01 (#36777) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hanem izraeliek? :DDD

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36779) spanyoll


spanyoll
addikt

Mi a tököm van a használtpiaccal? Most vittem le 85-re a d300-asom árát, mert nem vitték, és bukom el a munkákat, miatta. Régen elkapkodtak mindent fél perc alatt, most meg mi ez a szenvedés?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36780) TayRol válasza spanyoll (#36779) üzenetére


TayRol
veterán

év eleji pénztelenség.

(#36781) fi:zi'k válasza spanyoll (#36779) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Drágán adod. :P

(#36780) TayRol
Az utóbbi két évben (13-14) a január-február hasonló volt mint a december, és a nagykerektől is ezt hallom vissza.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36782) gab.m válasza spanyoll (#36779) üzenetére


gab.m
senior tag

Mar miert bukod el a munkakat miatta? Hidd el, amit a D300al nem tudsz megcsinalni azt D7000el se fogod tudni, kiveve persze a videot.

[ Szerkesztve ]

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#36783) aleister válasza spanyoll (#36779) üzenetére


aleister
veterán

"...és bukom el a munkákat, miatta"

Hm, és hogy lehet, hogy egyiket sem látom, hogy itt továbbpasszoltad volna a pesti kollégáknak? ;]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#36784) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#36755) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tamás: Követed az itteni órás topicot? Pár napot hagytam ki és 1000 hsz :Y nekem ez - pláne most - esélytelen :(

All: valakinél nem kallódik véletlenül egy Ivy magos proci? (jó a cerka/penya is, nem kapálódzom az erősebb után)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36785) Byk01 válasza fi:zi'k (#36778) üzenetére


Byk01
senior tag

Mondhattyuk így is :)
Izraeli a palesztin is, meg az Izraelben lakó keresztény is. És minden nemzeti, faji, etnikai, vallási és egyéb kategóriától függetlenül Ázsiában lakik :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#36786) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#36784) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mit szeretnél az órás topiktól?

(#36785) Byk01
:)
A tyúkot meg inkább a levesbe. ;)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36787) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#36784) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Á, én már gyakorlatilag csak ezt az offolóst követem, meg a nikont... Több, aktívabb fórumozás nálam is esélytelen :(

Holnap majd jól beletépünk...

(#36788) Byk01 válasza fi:zi'k (#36786) üzenetére


Byk01
senior tag

Egy ilyen tyúkot azért nem küldenék a levesbe ;)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#36789) spanyoll válasza gab.m (#36782) üzenetére


spanyoll
addikt

Iso 1600 a problémás rész, azt én már kompromisszumosnak tekintem d300on, míg d7000-en még vállalható. Egy próbát megér, meg aki lepasszolná nekem a munkát, az kb ragaszkodik is (barátom) , hogy d7000-rel menjek. Mindegy, eladom, megveszem a d7k-t, aztán ha jó akkor jó (munkám is meg tetszik az egész), ha nem akkor úgyis kuka és megyek milcországba.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36790) .: JuSzT :. válasza spanyoll (#36789) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

"ingyen" tesztelhetsz az Olympusnál, szóval mielőtt váltanál, érdemes kipróbálni. Obit is kérhetsz akár kölcsönbe, akár tesztelni is adnak 1 hétre.

(#36791) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#36786) üzenetére


Mercutio_
félisten

Semmit, illetve a hétvégi órabörzére gondolkodom, hogy kinézek kíváncsiságképp (TayRol? :U ) de csak általánosságban kérdeztem, hogy van-e aki bírja az ilyen topicokat követni necro-n kívül persze :DDD

Byk01: Hm, ez megizzasztani annyira mint a squash abban biztos lehetsz ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36792) Byk01 válasza Mercutio_ (#36791) üzenetére


Byk01
senior tag

Minden tiszteletem a tiétek, de inkább ezt az izzadást választanám a squash helyett :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#36793) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#36791) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha gondolod mehetünk együtt.
Én beszoktam pótolni 2-3-400 hsz-t adott esetben, de 1000 azért már inkább átugrok, vagy max az utolsó 50-et ilyenkor.

(#36788) Byk01
Pumát a levesbe? :Y

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36794) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Lassúak vagytok. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36795) rbalint88 válasza Mercutio_ (#36791) üzenetére


rbalint88
addikt

Állapotomtól függően érdekel, inkább délelőtt vagy délután mennétek?

(#36796) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

egész jó képek [link]

(#36797) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Múltkor volt pár "cover", hoztam én is egyet: [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36798) Mercutio_ válasza Byk01 (#36792) üzenetére


Mercutio_
félisten

Viszont olyat még senkitől nem hallottam, hogy Squash miatt volt otthon "1 hét ajtócsapkodás", persze magyarázhatnád otthon, hogy ráfeküdtél a fésűre az ;]

fizik: Mármint börzén összefuthatunk úgy értetted? Mert nekem hozzád átcaplatni majd annyi idő, mint elmenni a helyszínre :D

rbalint88: 10-15 között van, de gondolom mint minden börzén a jó dolgok az első órában - vagy a börzézők egymás közötti cseréjével - elkel :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36799) L4mie válasza spanyoll (#36789) üzenetére


L4mie
veterán

és miért nem viszik, mit mondanak rá? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#36800) fi:zi'k válasza .: JuSzT :. (#36796) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Erős sorozat. :K

Talán épp témába is vág.

(#36798) Mercutio_
Persze, a helyszínen vagy a környékén. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.