Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58751) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

A véleményeteket kérném egy kérdésben.

Van egy mobilinternet előfizetésem, az Invitelnél. Áprilisig 2GB-s volt, de ez kevésnek bizonyult, ezért átköttettem 4GB-ra. A kisebbre fizettem 1.100- forintot, utána a nagyobbra 2.150-et. Csakhogy az Invitelnél valamit benéztek és máig 2GB után fizettem. Most ezt észrevették és kiküldték egyben a hátralékot a normális számlával együtt, ami így ugye a normál számlán felül 8.600- Ft. Szó nélkül ki fogom fizetni, de csak érdeklődésképpen: Nem nekik kellett volna odafigyelni erre? Mi van ha nem tudom kifizetni a többletet, mert minden hónapban nagyjából ugyanannyi szokott lenni és erre vagyok beállva? Nekem jöjjön egy ilyen be nem tervezett költség, mikor ők voltak a figyelmetlenek? Iskolakezdés előtt, nyaralás előtt? Szerintem ez taplóság, Ti mit gondoltok?

(#58752) dunc válasza Lomha 8V (#58751) üzenetére


dunc
nagyúr

Szia, jól teszed, hogy kifízeted, de miután megtörtént jelezd, és ne hagyd annyiba! Ez az ő hibájuk érd el, hogy írják jóvá!

(#58753) hcl válasza Lomha 8V (#58751) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kellett volna figyelniük, de ha használtad a szolgáltatást, akkor jogos hogy kérik.
Tényleg mindenképp jelezd feléjük, hogy esetleg valahogyan ütemezzék át, vagy ilyesmi.

Mutogatni való hater díszpinty

(#58754) hattrickuser


hattrickuser
tag

Van egy eladó "félgép", az alábbi alkatrészekből:

Alaplap + CPU + Memória:

VGA:

Így néz ki:

Napi használatból, stabil-megbízható működéssel. Helyileg Komlón tesztelhető! Ha érdekel Privát Üzenetben tegyél ajánlatot.

DDR3, és 1150-es CPU csere is érdekel...

(#58755) Bla82


Bla82
tag

Lenne egy eladó fél konfigom.

Asus B85M-E
i3-4150 + gyári hűtő
Corsair 4GB 1600MHz

Ha esetleg valakit érdekelne PÜ-ben jelezze és megbeszéljük a többit.
Kipróbálni természetesen ki lehet, még egyben van a gép.

[ Szerkesztve ]

(#58756) Dluinet válasza Lomha 8V (#58751) üzenetére


Dluinet
nagyúr

beszéld meg velük hogy minden hónapban a 2.150Ft helyett 3200Ft fizetsz (+1 hónap különbség)
és annyi idő alatt fizeted ki (ez kb 6 hónap?), amennyi ideig ők elfelejtettek rendesen számlázni

szerintem így korrekt, ha hibáztak, akkor vállalják a következményét is, te pedig rendesen kifizeted amit felhasználtál.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#58757) mufi válasza mufi (#58717) üzenetére


mufi
senior tag

:U

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#58758) zsolt19900 válasza Ance (#58747) üzenetére


zsolt19900
őstag

ooksi, minden alternatíva szóba jöhet :) ami kis egyszerű de mégis nagyszerű :)

többiek: ilyen kis galléros inget hol keresgéljek Pécsett? szóval ami ilyen "ballagós" ing jellegű.... gombos, galléros, de mégis picit lezserebb viseletű

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#58759) rnrn


rnrn
tag

Műtárgy, kép, ahogy jobban tetszik. Mérete: 120 x 45 cm. 26 ezer volt, most 25%-áért, 6500 Ft-ért vihető.

Még mindig eladó az alábbi térelválasztó/álló polcrendszer. Mérete: 180 x 135 cm. A kikában 34 ezer, most 6000 Ft-ért (lapra visszaszerelve) elvihető.

Köszi, üdv!

(#58760) Janoska26 válasza rnrn (#58759) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

privi ment

[ Szerkesztve ]

(#58761) rnrn válasza rnrn (#58759) üzenetére


rnrn
tag

Már csak a kép eladó... :)

(#58762) rnrn válasza rnrn (#58642) üzenetére


rnrn
tag

A sarokülőt 77.777 Ft-ról LEÁRAZTAM 66.666 Ft-ra. Nagyon-nagyon megér ennyit, csak az új lakásban nem fér el. Egyébként eszünk ágában sem lenne eladni.

(#58763) Gazs


Gazs
tag

( Alcatel ) Vodafone 575 ALMA telefon eladó. 7 ezer ft. Fél év garancia. [link]

(#58764) Bla82 válasza Bla82 (#58755) üzenetére


Bla82
tag

Eladva!

(#58765) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Köszönöm az Inviteles válaszokat! :R

(#58766) Rick4 válasza M_AND_Ms (#58750) üzenetére


Rick4
félisten

A haverom békésszentandrási, én meg a szomszéd városban éltem. Azt mondja (nem mellesleg övéké volt a sörfőzde huszonévig, most adták el pár hónapja) hogy a víz olyan rossz minőségű, hogy a helyiket évek óta nem mennek bele, van benne minden, ami az ember gusztusának nem túl kellemes. A jobb nyaralóknál saját medence van, abban fürdenek.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#58767) Szilofon


Szilofon
tag

Üdv

Rendel valaki(k) a sportdiretc.com-ról?

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#58768) Kaics


Kaics
tag

Keresek bármilyen szörföt dekorációs célra! Az se baj, ha törött, repedt...

(#58769) M_AND_Ms válasza Rick4 (#58766) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Én a rossz vízminőséget nem tapasztalom, hemzsegnek az apró halak, tavirózsák, stb. A némi békalencsét nem tekintem a rossz vízminőség jelének. A víz nem büdös, nem algás
Mellesleg pont szembe három helyi tulajdonú nyaraló van, a gyerekek egész nap a vízben lubickolnak, a felnőttek meg úsznak fel-alá.
Igaz, ez a rész a holtág elején van.

Amúgy, kérdezz meg a tősgyökeres balatoni embert, nem nagyon megy be a tóba. Nekik ez nem téma. ;-)

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#58770) Rick4 válasza M_AND_Ms (#58769) üzenetére


Rick4
félisten

Szegeden élek, én se fürdök a Tiszában. :D
Arrafelé fürdés jelleggel nem szoktam járni, Szarvason is 14 éve fürödtem utoljára, de a haverommal napi szinten beszélgetek, a helyi turizmust taglalva mesélte ez.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#58771) bark88


bark88
csendes tag

Sziasztok!
Multifunkciós nyomtató eladó

(#58772) air


air
nagyúr

Sziasztok!

Van valakinek eladó salgó polca?
Max. 2 méter magas, 90x50-es méret környékén.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#58773) M_AND_Ms válasza Rick4 (#58770) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Orfűn én is csak minden 5. évben fürdök, pedig tiszta az a víz is. A Pécsi-vízben meg sohasem. ;-)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#58774) Janoska26 válasza Rick4 (#58770) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Én fürödtem idén nyáron a Tiszában, épp Szegeden a "Sárgán" nekem nagyon tetszett :K Be volt tervezve még egy Gergelyugornya is, de asszem idén most elmarad :)

[ Szerkesztve ]

(#58775) Rick4 válasza Janoska26 (#58774) üzenetére


Rick4
félisten

Na tessék. Megmutattam volna a tőled vett telót, most kapott egy új külső házat. Gondolom fontos része lett volna a szegedi látogatásnak. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#58776) Janoska26 válasza Rick4 (#58775) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Majd szólok ha megyünk legközelebb, Feleségem szegedi idén még megyünk szerintem ;)

(#58777) CPT.Pirk válasza M_AND_Ms (#58773) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nekem a sebes kőröshöz volt szerencsém, amit csak cikizésből hívnak sebesnek, mert majdnem állóvíz. :D
Ejj de jót fürödtünk benne párszor Vésztő mellett! :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#58778) Dluinet


Dluinet
nagyúr

emberek szükségem lenne 220V (230V-240V) max 0,1A
után futás kapcsolóra

wc ventilátorhoz kellene, hogy a villany lekapcsolása után a ventilátor még menjen
jó lenne akár a fix 5 perces is

beépítési méret nem korlátozott
csak az ár, lehetőleg 2500Ft vagy alatta legyen
ilyen 8-15e Ft-os megoldásokat én is találok

szerk: max 0,1A

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#58779) CPT.Pirk válasza Dluinet (#58778) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egy 555-ös IC-vel, nyomógombbal, relével meg plusz pár alkatrésszel házilag megoldható. Ha gondolod adok hozzá kapcsolási rajzot, az anyag költsége filléres.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#58780) Dluinet válasza CPT.Pirk (#58779) üzenetére


Dluinet
nagyúr

inkább fizetnék érte, akár neked is

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#58781) CPT.Pirk válasza Dluinet (#58780) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem vállalom ezt most be, mert két erősítő építésével kínlódók meló mellett és azokra sincs elég idő sajnos.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#58782) rnrn


rnrn
tag

Eladó egy KIKA NETWORK íróasztal.

Ajánlatokat priviben várok! :)
Köszi!

(#58783) Janoska26 válasza rnrn (#58782) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Így nem jó, nincs miből alkudni. :DDD

(#58784) plaszy válasza Janoska26 (#58783) üzenetére


plaszy
őstag

Dehogynem, a feléből. :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#58785) Dluinet válasza plaszy (#58784) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nettó felébő

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#58786) rnrn válasza Janoska26 (#58783) üzenetére


rnrn
tag

Ugye, ugye?! ;] :))

(#58787) rnrn válasza rnrn (#58782) üzenetére


rnrn
tag

Azért csak sikerült az alkudozás, tán' még izgalmasabb is volt! Nemdebár? :D

ELADVA!

(#58788) Janoska26 válasza rnrn (#58787) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

:D

(#58789) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok torrent futtatására mit javasoltok? (hd filmek) Jelenleg egy laptop van amibe ssd van,és a belső hdd van usb3 ra kötve, de szegényke beáll ha rádobok egy hd filmet! :))

(#58790) dunc


dunc
nagyúr

Van egy Dell 3542 es ami néhány napos, bolti állapot! (számla, gar, doboz stb) 4év garancia. +pixelhiba garancia.
Ár alatt fix 100000ft.
Ez az összeállítás.

(#58791) Dluinet válasza dunc (#58789) üzenetére


Dluinet
nagyúr

uTorrent 2.2.1

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#58792) Tegla80 válasza dunc (#58790) üzenetére


Tegla80
addikt

vegyel ps4et. ;) :DD

Sony® & PlayStation®

(#58793) Exian válasza dunc (#58789) üzenetére


Exian
őstag

Én egy kis thin clientből építettem szervert, amiben egy laptop HDD van. De ez lehet, hogy torrentre kevés lenne. De lehet építeni komolyabb nano-itx alapon gépet
Én így oldanám meg.

(#58794) Bird


Bird
addikt

Nem tudtok Pécsett megbízható, korrekt áron dolgozó kárpitost? Egy sarokgarnitúrát kellene áthúzni....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#58795) rnrn válasza Bird (#58794) üzenetére


rnrn
tag

Kárpitos engem is érdekel, elképzelhető, hogy átalakíttatom a hirdetett sarokülőt...
Köszi előre is!

(#58796) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudtok esetleg Pécsen valakit, aki foglalkozik Velux tetőtéri ablak sötétítő javítással? Elszakadt benne a kötél, és nem tudom ,hogy van-e egyáltalán rá mód, hogy kicseréljék, vagy kuka az egész.
Vagy van esetleg valaki aki csinált már ilyet? :D

Üdv,

Balázs

(#58797) zsolt19900


zsolt19900
őstag

komlói kárpitost tudok, ha esetleg nem lenne pécsi egy privit dobjatok

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#58798) hcl válasza blizzrd (#58796) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sztem a redőnyösök nagy része megoldja :) Ablakos cégeket kérdezz.

Mutogatni való hater díszpinty

(#58799) nesa


nesa
veterán

Urak kellene nekem egy jo epulet klimas szaki aki beszerzi ar alatt a keszuleket es fel is szereli, errol nekem energetikai tanusitvany is kell...

(#58800) Bird válasza nesa (#58799) üzenetére


Bird
addikt

...aki beszerzi ar alatt a keszuleket es fel is szereli

Ár alatt?! Nem akarlak elkeseríteni, de a klímásoknak ritka sz@r szezonjuk volt. Ilyet idén már biztosan nem találsz. :F

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.