Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) Jacktor válasza 0karmacoma0 (#12250) üzenetére


Jacktor
tag

Nem feltétlen kívánok ebbe az irányba menni, csak kéne még valami passzívabb skill a billentyűzetre (a main weapon+ice+fire van az egéren), amit nem kell spammolni vagy nem is tudom :)

Amúgy még a modolás/craftolás sem teljesen világos (a mostani axe-ot is piacoltam), de küzdök még vele :)

www.wotinfo.hu

(#12252) Sárpac válasza Jacktor (#12251) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ha duelist akkor slayer cyclon és sok life leech életben fog tartani a legnagyobb gányban is, olcsó a fegyver is hozzá ami elvisz simán act10-ig!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#12253) Har_melin válasza Jacktor (#12251) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

- el kellene dönteni, hogy mivel akarsz menni. Két támadó skill fölösleges, csak akkor kell, ha az egyiknek a single target dmg-e nagyon alacsony - itt bármelyik jó lehet, bár talán a molten strike erősebb.

- ha már kiraktad a teljes 1H+shield gyűrűt, akkor ne menj a dual weaponra, mert semmit sem érsz vele, csak elpocsékolod a passzív pontokat.

- a billentyűkre aurát, mozgás skillt, support totemet, warcry-t szoktak rakni, meg vaal gemet. Ha olyat keresel amit nem kell manuálisan használni, akkor egyébként is hiába raknád a billentyűre.

- ha maradsz az 1H+shield verziónál, akkor szedj fel egy Shield Charge-ot, adj hozzá egy faster attackot és az lesz a mozgás skilled.

- a városokban a flaska-orb kereskedő vendornál tudsz olyan skill gemet venni, amit nem találtál vagy kaptál, illetve az A3-ban a könyvtárban Siosától.

- ahogy látom, a saját fejed után mégy, nem kész buildet próbálsz - készülj fel rá, hogy kuka lesz, ne éld meg kudarcként.

- a modolás egyszerű: transmutation orb => fehér cuccból csinál kéket (magic-ot); augmentation orb => ha csak egy mod van egy magic cuccon, rak rá még egyet; alteration orb => új modokat rollol egy magic cuccra; alchemy orb => fehérből csinál sárgát (rare); regal orb => kékből csinál sárgát. Ezek mind teljesen randomok, nem tudod irányítani, hogy mit dobjon.

Ha megcsinálod a mesterek küldetéseit és eljutsz valamelyikkel legalább a 3. szintig, akkor az csinál egy Hideoutot, ahova mindegyik be tudja tenni a spéci asztalát. Ezekkel irányítottan lehet craftolni, mindegyikkel mást.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#12254) Jacktor válasza Har_melin (#12253) üzenetére


Jacktor
tag

Ok, köszi a tanácsokat. Igen, egyelőre a saját fejem után megyek, amíg tudok, hogy először rálátásom legyen a játékmechanizmusra. Míg azt nem értem teljesen, felesleges kész buildeket építenem úgy gondolom. Na meg úgy elveszne a felfedezés (még ha savanyú) öröme is :)

www.wotinfo.hu

(#12255) Har_melin válasza Jacktor (#12254) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nem vitatkozni akarok, de ha visszanézed akár csak az elmúlt nap kommentjeit, akkor látni fogod, hogy ez nem igazán az a játék, ahol a saját fejed után menve érted meg a mechanikáját, ahhoz túl bonyolult. Kicsit olyan, mint ha valaki a nagy oxford szótárt véletlenszerűen hol itt, hol ott felütve akarná az angol nyelvtant megérteni.

Én inkább javasolnék egy kész buildet és abban előre haladva megérteni, hogy egy-egy új gem vagy új passzív keystone miért hozza azt, amit, de természetesen ez a te játékod, te döntesz.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#12256) Jacktor válasza Har_melin (#12255) üzenetére


Jacktor
tag

Értem. A buildekről találok valami (akár angol) lépésről-lépésre útmutatót, leírást? Keresgáltem de nem nagyon találtam ilyet.

www.wotinfo.hu

(#12257) Har_melin válasza Jacktor (#12256) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Első lépés: olvasd el a topik tetején lévő összefoglalót, különös tekintettel a végén lévő "Tudtok valami jó buildet kezdőknek" részre (halál komolyan mondom és nem azért, mert én írtam).

Második: A PoE Forumon legörgetsz a Classes/Builds részig. Mindegyik kaszt alatt az első pont egy összesített lista a kiposztolt buildekről.

Három: youtube csatornák buildekkel, magyarázatokkal: Engineering Eternity, Liftingnerd, Mathil, Octavian, de van még vagy egy tucat. Ezek nem mind kezdőknek való buildek, de ami league starterként szerepel, az szinte biztosan az.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#12258) Har_melin válasza Jacktor (#12249) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

"ha nem kéne előtte percekig visszaloholni hozzájuk a checkpointokról..."

portal scroll a bossfight előtt...

Védd a fákat - egyél hódot!

(#12259) Jacktor válasza Har_melin (#12258) üzenetére


Jacktor
tag

Lol, jogos.

www.wotinfo.hu

(#12260) simondr válasza Plazmacucci (#12248) üzenetére


simondr
senior tag

mi a gond?

(#12261) simondr válasza Gothmog (#12245) üzenetére


simondr
senior tag

másrészt meg az is különbség, hogy a penetrate X resistance(s) az egy épp aktuális forrásból jövő damagere vonatkozik, legyen az spell vagy attack.
Mig a másik, ami a curseoknél van, hogy monsters have -X elemental resistances az a monster elemental resistjét veszi le a meghatározott időre, és mindegy milyen forrásból kapja a sebzést, neki 70 helyett 60 resistje van pl.

[ Szerkesztve ]

(#12262) Plazmacucci válasza simondr (#12260) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az hogy a négy exes spiked gloves kesztyűre farmolás közben simán rátettem egy enchantot és levette a 20% damot róla... Tudom hogy az én hibám mert meg is kérdezte, de ki a tököm gondolta volna hogy az annak számít és kicseréli. Ennyi logikai kapcsoló, beleértve a fentebbi gondolatmenetet a penetration témakörről, totál felesleges már...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12263) Gothmog válasza simondr (#12261) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Köszi, hogy fáradtál a leírással, de ez a része szerencsére eddig is világos volt a számomra. Har-melin hozzászólásából a capped és uncapped volt a "kulcs" (nekem). Ez a differencia-lehetőség eszembe sem jutott. Így viszont egyből "beugrott", érthetővé vált a dolog. Ráadásul így elegáns és logikus.

[Amúgy a passzív fán is van olyan penetrate lehetőség, ahol mindegy a forrás, csak a sebzés típusa (melyik elem) számít: pl. Celestial Judgement. De persze amúgy értem, hogy alapvetően mire gondoltál.]

Endure. In enduring, grow strong.

(#12264) BoneDragon válasza Plazmacucci (#12262) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezt még én is tudtam, hogy lecseréli a rajta lévő enchantot. :D

(#12265) Plazmacucci válasza BoneDragon (#12264) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De miért enchant ha gyárilag rajta van! Fuck logic.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12266) Mirman válasza Plazmacucci (#12265) üzenetére


Mirman
őstag

Nem enchant ami gyárilag rajta van. Az enchant egy speciális implicit mod. Minden mod implicit ami a vonalon felül van egy itemen. Egyszserre egy mod lehet a vonalon felül . Ezért van hogy pl corrupted itemet nem lehet enchantolni stb.

(#12267) la_cc válasza Plazmacucci (#12265) üzenetére


la_cc
addikt

Én is benéztem ezt, enchant = implicit mod. Ennyi. ;] Amúgy nem hiszem, hogy olyan sok múlna azon a 20% dmg-en late game-be, ne aggódj miatta.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#12268) Plazmacucci válasza la_cc (#12267) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem aggódom mert már csak 2c-t ér...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12269) la_cc válasza Plazmacucci (#12268) üzenetére


la_cc
addikt

Linkeld a cuccot.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#12270) Plazmacucci válasza la_cc (#12269) üzenetére


Plazmacucci
félisten

már tegnap eladtam
Volt rajta 80 life, +30 +30 +30 resist és más semmi.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12271) la_cc válasza Plazmacucci (#12270) üzenetére


la_cc
addikt

Hiába jó cucc a spiked gloves, én nem vettem volna meg 4 ex-ért az tuti, inkább megpróbáltam volna átvariálni az ékszereket, hogy a kesztyűn ne kelljen annyi res.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#12272) Plazmacucci válasza la_cc (#12271) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én craftoltam és anno ennyiért mennek. Lehet most olcsóbb :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12273) la_cc válasza Plazmacucci (#12272) üzenetére


la_cc
addikt

Az szép munka akkor. ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#12274) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Pénteken jön az új patch. ES wandert érinti leginkább a watcher's eye ami az extra Est adta mostmár nem ad extrat csak sima Est!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#12275) Har_melin válasza Sárpac (#12274) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az várható volt, egy lvl1 Clarityval akkora plusz ES-t lehetett generálni, mint egy ház.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#12276) Plazmacucci válasza Sárpac (#12274) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A vaal pact kiherélése után én már semmin sem lepődők meg.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12277) BoneDragon válasza Sárpac (#12274) üzenetére


BoneDragon
veterán

Remek...

(#12278) Remiel válasza Har_melin (#12275) üzenetére


Remiel
őstag

éreztem, hogy el kell adni a jewelt, szerencsére elment 36 exért :DDD

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#12279) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

de jó, a steames pecs megint 10GB feletti... :(((

Védd a fákat - egyél hódot!

(#12280) BoneDragon válasza Har_melin (#12279) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem 1.7

(#12281) San398 válasza Har_melin (#12279) üzenetére


San398
őstag

Én ezért váltottam a non steam verzióra!! kb700MB-ot töltött csak.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#12282) Gothmog


Gothmog
aktív tag

Nem tudom, megnézem mindjárt a cipőm talpát, hogy nem léptem-e bele valamibe, de most kb. fél órán belül esett két exalted orb és egy house of mirrors kártya! (Mindez sima alc-ozott sárga mapokon.) Apró "szépséghiba", hogy elvből már csak ssf-ben játszom, így a kártya maximum dísznek lesz jó :DDD

Endure. In enduring, grow strong.

(#12283) 0karmacoma0 válasza Gothmog (#12282) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Akkor ez egy ilyen nap volt. Elment 300c körül egy abyss kövem, és 2 hét után végre 6 linkeltem a Bellym pont a Vorici határ előtt. Meglett az első Guardian is az első olyan buildel, amit 100%-ban én raktam össze(Cold dmg-es crites cyclon Raider 580k full buff dps/6300 life). Asszem kevés dolgot élveztem annyira az utóbbi években, mint összerakni és finomhangolni egy saját karit ebben a játékban.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12284) Patrick válasza 0karmacoma0 (#12283) üzenetére


Patrick
addikt

Grat, szép munka. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#12285) Har_melin válasza 0karmacoma0 (#12283) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Gratula, az szép. Ha van kedved, rakj fel egy linket hozzá, esetleg ha a leveling sorrend nem egyértelmű, akkor egy pár szót is (bandits, pantheon, stb.)

Más: pár hete volt szó egy nagyon op LL RF buildről, ami a Watcher's Eye-t használta, a készítője most felrakott egy frissítést a youtube-ra, a nerf után. Szerintem a 16k ES még mindig elég brutál akár sebzésről, akár védelemről van szó. az ES nerf előtt egy combos CI karakternek volt 11-12k, de már 9k körül elég volt a végigjátszáshoz. A másik, hogy a korábbi videójában 20k alatti ES-sel facetankolta a Minotaurt, alig-alig bekapva sebzést - most egy kicsit tovább tartana és lehet, hogy néha mozogni is kellene, de azért még mindig nagyon erős szerintem ez a build.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#12286) Har_melin válasza San398 (#12281) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Meglepően gyorsan lejött, szóval lehet, hogy nem a letöltés volt 10GB, hanem csak ennyi helyet foglalt a frissítés menete.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#12287) 0karmacoma0 válasza Har_melin (#12285) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Na akkor egy gyors összefoglaló: POB használóknak egy pastebin. A profilomon a ColdDayInTheAbyss nevű hős.

Igazából abból indult ki a dolog, hogy kéne egy Cyclone ebbe a ligába is, de nem akartam ugyan olyan Phys dmg alapút mint az előző, és a Ngamahu-s slágerbuildeket se akartam copyzni. A Queen of the Forrest nerf után raiderrel láttam azt, hogy el tudom érni azt a movement/attack speedet, hogy jó érzés legyen a skill. Az előző patchben nem lehetett volna összekaparni elég lifeot, de az abyss kövek ezt megoldották. Na akkor a build:

Előnyei:
-Nagyon gyors clearspeed, 110% movement speeddel, és 11 folyamatosan tüzelő spirit burstel, nagyon gyorsan át lehet biciklizni az indoor pályákon. A cold conversion miatt spirit burstből is kapják a chillt/freezet az ellenfelek, hiába van ele focus a main skillen.
-Amíg van flaska, nagyon nehezen hal meg a mapeken.
-Végtelenítve skálázható dmg. Minél több inc phys és flat phys kerül a gear-re, annál jobban megtolná egy Taste of hate, és akár másfél milló dps-re is buffolható lenne, ha lenne 2-3 mirrorom a fegyókra és a gemekre. A jelenlegi formájában kb 15-20 ex költséggel tudja ezt a dmg-t. A Belly és a két kétsocketes Abyss cucc ami drága, a kövek többségét 10-30c között vettem. A kardokat kb 800 alteration és 10 regal/scour segítségével craftoltam.
-A nagyon magas AS miatt nincs meg az a lomha feeling ami a Vector Raiderekre jellemző miután lejártak a chargeok, mert Whirling Balde-el bárhova el lehet jutni pillanatok alatt.

Hátrány:
-Első próbálkozásra megvolt vele mind a négy guardian, de nem egy túl jó endboss killer. Az szokásos Raiderbetegsége ugyan úgy megvan mint a többinek, hogy a legtöbb deffenzív layer rng alapú, és aminek sok ideje van ütni az előbb utóbb átjut rajta.
-Mint a legtöbb crites build ez is elég későn kezd el skálázódni. Ennek is kell jó sok szint hogy a dmg és a life is rendben legyen. Lev 88 környékén éreztem először kényelmesnek T14-en.

Választások:
-Nincs full conversion, mert a Tombfistet hasznosabbnak éreztem, mint a Hrimmsorrow-t. Valószínűleg van az a phys dmg mennyiség, aminél már elég dmg-t adna az utóbbi a cseréhez.
-Mivel az a volt a fő cél, hogy Shaped Vault boss meghaljon az első bombázás előtt, conc effekt gem van berakva. Előtte cold penetration-t használtam, és ha valaki nyitottabb mapeket akar farmolni mindenképpen azt használja, mert 19-es aoe radiussal sokkal jobb érzés a dolog, és így is-úgy is meghal minden. Guardian/Shaper ellen a dmg se csökken vele jelentősen, sima bossnál nagyon sokkal jobb a conc effekt.
-A maradék socketba egy szóló Leap Slam van berakva a szintkülönbségek áthidalására, de oda szinte bármit lehet rakni Ice golemtől a spirit burst buffoláson át a frost bombig.
-Páncélra a Shroud of the Lightless lett volna az első opció, de maradtam a Bellynél a life miatt. Ha megvan minden abyss slot, akkor megérne egy próbát ez is, a +evasion miatt. Kb 200 lifeot bukik vele az ember, de a manapool kényelmesebb lesz.

Gear:
-Kövekre minél magasabb flat cold dmg, 1-2 onslaught chanse-el a smoothabb mapozásért, a maradékra attack speed crit után, és persze minél magasabb life. Flat Phys 4. statnak ideális, de abnormálisan drága minden ilyesmi.
-Az amulettre érdemes keresni egy 60 int környékén lévőt, hogy a gyűrűknél ne kelljen erre affixet áldozni. Nyilván mindenféle crit, accuarry és egyéb dmg stat ajándék a szokásos life+resist mellé.
-Gyűrűknél muszáj foglalkozni a resistekkel, én most opal ringeket craftolgatok essence of sufferingel, mert az is még egy nagyon nagy dmg ugrás, de kb minden jó amire rámegy némi flat dmg, és van rajta a life-resist.
-Kardoknál a Jewelled foil magas AS-el és flat cold-al és critekkel, ami a legolcsóbb, de hatékony választás. A gg swordön még lenne magas inc Phys és Gain phys as cold, ez a mostaniakhoz képest 15-20%/sword dmg bónusz lenne, de nagyon drága összehozni egy ilyesmit.
Flaskák: A jelenlegi builden a Promise veri a Taste of hate-et, a Wise Oak kötelező(cold resist legyen top uncapped), diamond flaska kötelező, negyediknek meg lehet warding, de Basalt se rossz valószínűleg.

Szintezés:
Banditáknál Alira, mert lesz elég bajunk a resistekkel amúgy is, a crit mulit meg jól jön.

Először a lifeot és a cold dmg-t skáláztam, és a Brutal Blade nod ágát is felvettem, amit utána lev 75 környékén refundoltam. A leechekhez érdemes elrusholni lev 30-40 között, de Vaal Packot, csak a red mapeknél vettem fel, addig semmi szükség nem volt rá. Über lab is lement elsőre nélküle. Amíg nem volt elég dmg, két mana leech nodt használtam, később bőven elég 1. A critet skáláztam utoljára. Ott indul meg igazán a dmg, de türelmesnek kell lenni vele.
Pantheon: Stunokkal nem volt a bajom így Lunaris a major god, mellé meg Ralakesh, de szerintem Gruthkul se rossz.

Kb ennyi. Még tesztelgetem a buildet, valószínűleg van még pár dolog ami elkerülte a figyelmem. Például sokáig bent volt az Acrobatics, de inkább refoundoltam azt is, és nem igazán érzem a hiányát. Szinte biztosan lehet hatékonyabb buildet összerakni ennyi currencyből, de érzésre messze ez tetszik a legjobban az eddig próbált buildek közül.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12288) Har_melin válasza 0karmacoma0 (#12287) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszi, jól néz ki!

"negyediknek meg lehet warding" - nekem a top tippem a Chemist Sulphur Flask of Warding. Ez közel 5 mp-re (ha a passzívokból is van buff, akkor tovább) leszedi a map modokból eredő átkokat is, a consecrated ground pedig a dmg-et buffolja.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#12289) 0karmacoma0 válasza Har_melin (#12288) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Ja igen Jade flaskot akartam írni, de amit te ajánlasz messze jobb megoldás. Sőt, ha bízunk a phasingben simán le lehet szedni, a diamond flaskáról a heatet, oda pakolni a wardingot, és ide rexlexes suffixel szinte totál megkapnánk a jade effektet, conc groundal és dmg-vel. Ez nagyon jó kis upgrade köszi, ráadásul több charge is elvileg ez a base.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12290) Har_melin válasza 0karmacoma0 (#12289) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

bocsánat, rosszat írtam az előbb - a consecrated ground nem a dmg-et, hanem a life regent buffolja (zealoth oath-nál az es regent), de mivel amikkel én az utóbbi időben játszottam az mind vagy channelling skilles volt vagy mint az Ichimonji cleaver, elég lassan veri le top bossokat, az a másodpercenkénti 6% regen nagyon kellemes egy elhúzódó bossfight alatt, főleg, ha elfogy a life poti. Ugyanígy a labirintusban is, ha véletlenül ráfutok egy csapdára.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#12291) 0karmacoma0 válasza Har_melin (#12290) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Az a baj, hogy nem tudom, Vaal packt nem blokkolja-e ezt a buffot. Ettől függetlenül nem halok többet, és a dmg plusz pont elég lett, hogy kiszedjem a conc effektet és meglegyen a 19-es aoe(Cyclonnál nagyon sokkal jobb érzés).

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12292) tibee77 válasza Sárpac (#12274) üzenetére


tibee77
őstag

Wanderem van de a hotfix alig erint, idäig 1300ES-t adott a jewel, most meg 1000-et, ugyhogy szerencsere nekem meg mindig op.Ez azoknak lesz nagy sziväs akiknek a manajuk kiveri a plafont, mivel mana utän kapod az ES-t, igy minnel több van, annäl többet vesztesz.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#12293) Har_melin válasza tibee77 (#12292) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

erre írtam, hogy azért 16k ES-sel (a nerf után!) annyira nem kell kétségbe esni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#12294) Har_melin válasza 0karmacoma0 (#12291) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a fát eddig nem is néztem - de, sajnos a Vaal Pact a Sulphur flask effectjét is blokkolja, neked nem lesz jó.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#12295) BoneDragon válasza tibee77 (#12292) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akinek a buildjét koppintottam annak a jewelel volt 23k ES-je, most 16.3k lett, szóval nála elég komoly a nerf. Mondjuk még ígyis bekötött szemmel átfut a contenten.

(#12296) la_cc válasza Har_melin (#12288) üzenetére


la_cc
addikt

Biztos, hogy leszedni? Szerintem az állandó átkot nem kapja le.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#12297) 0karmacoma0 válasza la_cc (#12296) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

De azokat is leszedi. Azért is jó, mert nem leszel öngyilkos egy temp chain map felénél. :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12298) tibee77 válasza BoneDragon (#12295) üzenetére


tibee77
őstag

Igen, mint mondtam, akit te koppintottäl az mana guardian volt, legaläbb 8k manäval.Ezert is volt olyan elmebeteg sok ES-je.En csak särpac hozzäszoläsära reagältam, miszerint az ES wandert erinti legjobban ez a hotfix.Szerencsere nem igy van, plusz az is szerencse, hogy nem ez a fajta wander a legelterjettebb, mivel eleg dräga, plusz mindenki meg abban el, hogy 2 ligäval ezelötti ES nerf meg most is erös behatässal van az ES buildekre, közbe mär egyältalän nem.Nekem pl. van 8.1k ES-em, CI vagyok es VP-t is hasznälok.Konkretan mindent facetankolok, mert PF reven amikor benyomom a flaskäimat van rajtam több mint 80% dam red (phys), igy semmi nem öl le.Konkretan shaper slam-jet is kibirom, nem kell arrebb mennem, ja meg a phoenix robbanäsät is.Aki meg tud szivatni az a mino, mikor mär tolja räm nagy mennyisegben a köomläst, na az kikeszit.Amugy t16on se halok bele a szivatos abyssokba.Igaz en csak kezdetekben követtem a buildet, idöközben ätälltam egy int stackelös wand-ra, ami miatt mindenre kellett plusz int-et beszereznem viszont igy több az ES es a dmg is.Nem ez a wander a legerösebb, mert vannak több dps-sel rendelkezö buildek, viszont azok glasscannon-ök, 5-6k life-fal.Viszont pob-ban igy is van 1.7millio dps-em shaper/guardianok ellen szoval nem panaszkodom. :)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#12299) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#12300) BoneDragon válasza tocsek18 (#12299) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szokásos streamer rng... :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.