Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    addikt

    válasz Luck Dragon #83747 üzenetére

    Láttam már furcsa dolgokat, de törésmentesnek mondani autót, aminek a motorházteteje más színű mint a kocsi, a hátsó ív úgy volt elragasztva, hogy 2mm-es válla volt a festéknek és nem volt javítva? Olajat is nem ette, hanem azzal a sérült membránnal zabálhatta, de olyan üszök fekete olajat még benzinesben nem láttam! Magyar K-s rendszámú volt a kocsi, de nagyon le volt lakva, az hogy a motorházon megcsusszant a cíca, de a c oszlop is tiszta karmolás volt(alapozóig) és erre a gazda azt mondta, hogy 16 éves az autó(pedig csak 13), előfordul, de ilyen nem fordul elő, hogy a macska körbeszántja a kocsit, mert a motorháztető ha olyan, az elmegy, de egy tenyérnyi rész sem volt a motorházon ami ne lett volna szétkarmolva! És magánember volt a fickó, vagy ha kezdő nepper, akkor még gyakorolnia kell!
    Ja a cd30-as rádió 1es, 2-es gombjáról a festés le volt kopva(azt hogy miként érték el, az rejtély).
    Egyébként nekem tetszik ennek a 105 lovasnak a karakterisztikája, legalább klímával nem olyan érzés, mintha futóhomokba mennék(nem fogja le a motort).

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés