Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45951) Astor22


Astor22
tag

Sziasztok tegnapi nap folyamán vásároltam egy számítógépet , a számítógép üzemel csak a processzor és hűtő ventik maxon pörögnek , próbáltam az msi programmal beállítani az rpm et de nem engedi és nem is reagál rá . Próbáltam a biosban is de arra sem reagált . Legyszives segítsetek :R

(#45952) KROK640 válasza Astor22 (#45951) üzenetére


KROK640
veterán

Egyáltalán nem baj, ha pontosan leírod, hogy milyen gép. Nekünk segítene.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#45953) d@minator válasza Astor22 (#45951) üzenetére


d@minator
addikt

Az nem mindegy, hogy 3 vagy 4 érintkezős a ventik csatlakozója. A BIOS-ban lehet állítani, hogy PWM (4 érintkezős) vagy nem PWM (talán DC) a három tűseknek.

(#45954) Astor22 válasza KROK640 (#45952) üzenetére


Astor22
tag

Alaplap: MSI B450M Bazooka
Processzor: AMD Ryzen 7 1800X (8 mag, 16 szál, Alap: 3.6GHz, Turvo: 4.0GHz)
Memória: A-Data 16GB DDR4 RGB
Videokártya: Asus Radeon RX 570 OC 4GB Gddr5 256bit (ROG-Strix-RX570-O4G-Gaming)
SSD: Sandisk X400 256gb m.2
HDD: WD 1TB SATA3
Gépház: Cooler Master Masterbox Q300L
Tápegység: Kolink RGB 700W 80+

ez a konfig , bárhogy állítok vagy bármit állítok a bisoban semmire sem reagál :(

(#45955) #12516608 válasza Astor22 (#45954) üzenetére


#12516608
törölt tag

Megvetted a 2 gép közül az ajánlott AMD konfigot. ;-)
- ne használj alaplaphoz mellékelt - általában szar - tool-okat
- R7 1800X 8/16-os első generációs Zen prociként persze, hogy melegszik, mint a barom. CPU hűtő milyen?
-MSI B450 lapok BIOS-a barátságos, lehet venti profilt állítani, most nem fogok BIOS-ba mászni, hogy hol kell, de simán megtalálható az adott részleg.
- gépház szellőzést áramlástechnikailag végig kell ellenőrizni, baromi sokat segít.
- ventiket 3/4 érintkezős detektáláson simán hagyd Auto-n.
(Lenne még tippem, csak most kiment a fejemből... :D )

(#45956) d@minator válasza Astor22 (#45954) üzenetére


d@minator
addikt

Alaplapod könyve a szokásosat írja: ha 3 csatlakozós ventit dugsz az alaplapra 100%-on fog menni a venti ha a BIOS-ban a PWM mód van beállítva. Mondjuk az a fura, hogy mind 3 nem jól megy. Megér egy BIOS resetet és egy BIOS frissítést. A "fan tool" progit először is le kell törölni. Ha úgy sem akkor egyenként próbáld először csak a CPU hűtő legyen feldugva aztán ha úgy szabályoz egyenként a többi.
Ha ezek után sem jó úgy valami érzékelő rossz. Amúgy hány fokos a proci?

(#45957) Astor22


Astor22
tag

[kép] ilyen maga a gép belülről , a proci alapjáraton 30 -35 fokos , maga a cpu venti 2500 rpm et forog . Azt írja kb 40% pörög mindig . Netezés közben is , de játék közben sem hallom hangosabbnak . Ez a durva amiért próbáltam hogy ki húztam minden vetit csak a cpu venti ment és az akkor is annyian forgott de nem reagál semmilyen állításra. :( Egyébként folyamatos kapcsolatban vagyok az eladóval , megegyeztünk hogy alaplap csere lesz ..
MSI B550M PRO-VDH WI-FI ha ezzel is ezt csinálj akkor alapból ilyen vagy nem tudom

[ Szerkesztve ]

(#45958) d@minator válasza Astor22 (#45957) üzenetére


d@minator
addikt

MSI B450 Tomahawk Max-om van és nekem is volt ilyen hibám. A probléma az volt, hogy elkezdtem állítgatni ezeket a venti opciókat és úgy maradt. Hiába állítottam bármit megragadt a rossz állásban. Nem emlékszem, hogy BIOS gyári visszaállítás vagy BIOS frissítés segített e vagy CMOS clear de aztán jó lett.

(#45959) Astor22 válasza d@minator (#45958) üzenetére


Astor22
tag

Csak én hozzám így érkezett . Egy kérdés , ha bele rakom az új alaplapot valamit állítgatnom kell ? Vagy bekapcsolása megy ? :R

(#45960) d@minator válasza Astor22 (#45959) üzenetére


d@minator
addikt

Bekapcs után egyből be kell lépni a BIOS-ba és ellenőrizni, hogy AHCI és UEFI van e bekapcsolva. Feltételezem a jelenlegi alaplapon is így van, mert UEFI-be lett a win telepítve.
Egyéb mást elsőre nem kell. Ha a gép működik utána újból be kell lépni a BIOS-ba és az XMP-t bekapcsolni, hogy a RAM ne alacsony frekin menjen.

(#45961) #12516608 válasza Astor22 (#45959) üzenetére


#12516608
törölt tag

Nekem aggályom van a B550-es csipszetes alaplap miatt. A hivatalos álláspont az, hogy csak Zen2 és későbbi procikat támogatják. Bár az ellenkezőjére is volt már elég sok példa. Én fáznék tőle. Joggal.

d@minator kolléga javaslatait is érdemes megszívlelni. Nekem is volt hasonló tapasztalatom MSI B450 lapok (B450M PRO-VDH és B450-A PRO MAX) BIOS/UEFI ventibeállításnál. Tiszta hülye értéken be tudnak ragadni, forszolni kell megint és megint, hogy azt az értéket vegye fel a BIOS, amit én akarok.
Ja, a szoftveres szarok meg simán felülírják, amit BIOS-ban beállítottál, ezért kell kiirtani őket. Vagy csak tisztán szoftveresen vezérelni a ventiket.

d@minator kolléga: az AHCI az alap, az, hogy a Win UEFI módban van-e telepítve... kvázi tök mindegy Win szempontból. A telepített Win-hez kell állítani.

[ Szerkesztve ]

(#45962) Astor22 válasza d@minator (#45960) üzenetére


Astor22
tag

Húha ez nekem kicsit kínai :Y

(#45963) Astor22 válasza #12516608 (#45961) üzenetére


Astor22
tag

Akkor olyan is lehet hogy nem támogatja a procim ? :F

(#45964) #12516608 válasza Astor22 (#45963) üzenetére


#12516608
törölt tag

Elképzelhető, de az MSI-ben bízom. Nem próbáltam még ki.

Olvasgasd végig még amiket írtunk, rakosgasd össze lassan és nyugodtan. Szerintem ennyi is elég lesz egy jó megoldáshoz. De ha van egy nálad tapasztaltabb haverod, akkor vedd igénybe a segítségét. Szerintem a jelenlegi felállás is szépen összehozható.

60 C fokig menjen minden venti nyugodtan 40%-on.

(#45965) Astor22 válasza #12516608 (#45964) üzenetére


Astor22
tag

köszönöm szépen :R van elég komoly Infós barátom akivel együtt tanultam , viszont ő sem talált rá megoldást , most majd jön az új lap kiváncsi vagyok mi lesz … egyébként a b550 lap lefujva mert nem támogatja a ryzen 1000 szériás procikat… így MSI b450m Mortat Max alaplap jön … :R

(#45966) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sziasztok!

Adott egy GIGABYTE B450 I AORUS PRO WIFI Alaplap.

Apróról vettem, egy Ryzen 3600-assal. / 32 GB memória,Quadro K4000 VGA kártya

Win10-zel használom és a hátlapi hangon egyszerűen nem jön ki hang.

Előlapon igen, ha a hátsót átrakom a mikrofonra és ott szoftveren kimenetet állítok úgy szól.

Hibás lenne a zöld csatlakozó?

Vagy merre induljak el a hiba keresés kapcsán?

Az eladó elvileg nem tudott a hibáról, garancia nincs....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45967) Z.o.l.o. 19 válasza Graphics (#45966) üzenetére


Z.o.l.o. 19
tag

Minden szükséges szoftvert fel telepítettél a honlapról?

Nekem is csinálta az Msi meg ace z390 lapom, én BIOSt frissítettem és amit a program fel dobott az le töltöttem hozzá,( volt valami Intel hd hang kezelő vagy mi a tök) és utánna szólt.

U. i: havernak ugyan ilyen lapja van csak nem WiFis és neki tökéletesen szól a zöld hang kimenetről de neki is fel telepítettemünk mindent.

"Sose voltál, mindig vagy "

(#45968) kissar


kissar
friss újonc

Udv ! Tudna valaki segiteni ? kovetkezo lenne a problemam
MSI afterburnert hasznalva COD:Warzone kozbe (minimum beallitasokon)
CPU 100%on megy
GPU pedig elegge ugral 60-70-80% kozott
Fps-em is sokszor le esik

Gep:
Ryzen 3 3200G
Geforce GTX 1650 Aero 4G
2x8GB 2666Mhz HyperX
Tap: 550W Corsair

Biost frissitettem a legujabbra de nem volt valtozas.
Koszi elore is !

(#45969) d@minator válasza kissar (#45968) üzenetére


d@minator
addikt

1. Kapcsold ki a "game capture or highlight"
2. [link] , ha így sem 3. [link]

(#45970) dirtymylo


dirtymylo
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék véleményeket illetve tanácsokat kérni, mielőtt leeresztem a vízhűtésem és elkezdek másik "cserealkatrészekkel" tesztelni.

Táp vagy lap hiba lehet?

A számítógépem korábban elkezdte azt művelni (Összerakás és 2 hónap tökéletes működés után), hogy kikapcsolás után csak ritkán kapcsolt vissza, le-fel kellett kapcsolni a tápot.
Ezek után már azt csinálta, hogy le-fel kellett kapcsolni a tápot 4-5x akkor beindult, és random kikapcsolt néha.
Mostmár egyre ritkábban kapcsol be.
Amikor a tápot felkapcsolom, az alaplap RGB, illetve az USB eszközök világítanak, de a gép nem kapcsol gombnyomásra. (Viszont, néha az egér RGB-je amikor megnyomom lekapcsol egy pillanatra (1mp) és újraindul)

Amiket próbáltam:
-BIOS reset, elem csere.
-CPU reseat (kivettem, visszatettem) (proci nélkül sem indul)
-Alaplapról mindent lehúzva sem indul
-Jumper indítás
-1 hét nyaralás után hazaértem, bekapcsoltam a gépet és 1 napot úgy működött, mint újkorában

Ami még fontos lehet:
-Táp ATX-csatiját lehúztam, azt is jumperrel indítottam, és úgy 5-ből 5x indultak a ventik, a táp ventije és minden a gépben a lapot kivéve (mert csak abban nem volt áram)

Konfig:
ASUS ROG HELIOS
ASUS ROG Z390-E
I7 8700K
EKWB épített víz
SPC Corona 9db venti
G.SKILL TRIDENT Z Royal 2x8GB
XFX R7870(xt)
Corsair AX860
SSD+HDDk

Köszönöm szépen előre is a válaszokat. :DD

ASUS ROG //4 éve LADA [○○===○○] 3 éve HardverApro fertőzött

(#45971) dirtymylo válasza dirtymylo (#45970) üzenetére


dirtymylo
csendes tag

Update:
Ha a tápkábelt megmozgatom bekapcsol a gép instant, vagy pedig lecsapja az áramot.
Másik tápkábellal is.

Így már szinte biztos vagyok abban, hogy táp hibás, illetve nem merek kísérletezni. :R

ASUS ROG //4 éve LADA [○○===○○] 3 éve HardverApro fertőzött

(#45972) AggressiveGT


AggressiveGT
csendes tag

Sziasztok!

Egyik napról a másikra nem tölt be a win7. Többszőr újraindult op betöltése közben. Majd az üdvözöljük szövegnél kifagy. Kivettem a msi 1051ti. Videokártyát. Nagy nehezen betöltött, de érezhetően lassabb a folyamat. Ötlet???

(#45973) ramyo


ramyo
tag

Szép napot.
Asus, Geforce 950M, intel i7 2.6 ghz ,NET Framework 4.8-as leújabb, win 10 van.
Most tölttem le a Euro Truck Simulator 2 Game Walkthrough Guide ,és nem megy.
xbox one s tölttötem. Megjent Microft oldalon is. Minden szép jó, csak nem megy. Bejön kép és semmit nem csinál.
Segitsetek nekem!

(#45974) Submarine válasza ramyo (#45973) üzenetére


Submarine
senior tag

Hello!
A "Walkthrough Guide" nem a játék, hanem végigjátszási útmutató, ugye tudod?
Feltéve, hogy valóban erről van szó.
Virágbolti verzió esetén "reklamálj a feltöltőnél", szvsz ez nem géphiba.
Amúgy találni két valag videót a végigjátszáshoz.

#45972 AggressiveGT:
5let: HDD hakdoklik. Vagy nem. Ennyiből nem tudni.

#45971 dirtymylo
Tápnak van valami kontakt baja a primer körön.
Nekem nem rég volt kapcsoló bajom, a forrasztás elengedte a vezetéket.
Szétszedtem a gépet, másik tápppal sem ment. Akkor jött az összeérintés körömreszelővel.
Anyázás + megnyugvás, hogy nincs nagyobb baja, aztán előlap szétszedés. Előtte nemrég volt szétszedve, de annyira vékony a bekapcsgombnál minden, hogy egy kis feszüléstől megadta magát.

(#45975) dirtymylo válasza Submarine (#45974) üzenetére


dirtymylo
csendes tag

Köszönöm szépen a választ.
Kunyizok egy teszt tápot a biztonság kedvéért, ha azzal sem megy akkor minden alkatrészt alaposan szemügyre veszek, illetve az alaplapot visszaküldöm garanciába. :R

ASUS ROG //4 éve LADA [○○===○○] 3 éve HardverApro fertőzött

(#45976) ramyo


ramyo
tag

Helló.
Igen, nem tudtam! :) Játszához mi kell letöteni? pc-vel nem vagyok képben. :))
Natehát mit kell......

(#45977) ramyo válasza Submarine (#45974) üzenetére


ramyo
tag

Helló! Nem tudtam! :) Mi kell hozá ,hogy el tudjam kezdeni a játékot? pc-ven nem vagy képen!

(#45978) Submarine válasza ramyo (#45977) üzenetére


Submarine
senior tag

Szerintem most csak viccelsz. Ez itt nagyon off. És az egész PH! fórumon tilos a warez.
Tehát az kell hozzá, hogy megvásárolod:
Euro Truck Simulator 2 PC
Úgy látom, az alapjáték jelenleg a Steamen a legolcsóbb.
Nincs két kiló sem. A demót meg kiprobálhatod ingyen.
Legalább gyakorolhatod azt is, hogy kell legálisan regisztrálni, letölteni, és telepíteni.

(#45979) ramyo válasza Submarine (#45974) üzenetére


ramyo
tag

Ráébredtem! Köszönöm szépen! :))

(#45980) #65348864


#65348864
törölt tag

Sziasztok. Adott egy 0km-es gep. Vadi uj hardverrel, eredeti Windows-al. A hiba a kovetkezo:
HDMI-n keresztul ha be van dugva a videokariba meg a TVbe is, akkor nem indul el a videokari (egy szinben vilagit) es nincs kep sem a TV-n.
Ha csak a TVbe hagyom bedugva a HDMIt a videokartyaba nem, akkor elindul a videokartya (szinvaltos lesz) es ha akkor dugom vissza a videokariba a HDMIt akkor ad kepet.
Ha a Videokariba hagyom bedugva a HDMIt a tvbol kiveszem indulas elott, akkor elindul a videokari, viszont ha visszateszem a TVbe a HDMIt akkor nem ad kepet ...
Nem jovok ra egyszeruen... :o :W

(#45981) --ka válasza #65348864 (#45980) üzenetére


--ka
senior tag

Szerintem ez is UEFI, CSM, Fast Boot beállítás probléma.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#45984) #65348864 válasza --ka (#45981) üzenetére


#65348864
törölt tag

Biosig el se jutok hogy barmit is tudjak allitani. Mert csak akkor ad jelet a videokari ha mar a windows feleledt. Igy azt sem latom hogy mit kell nyomni a biosig, tovabba a biost sem fogom valoszinu ha a toltokepetnyot sem latom.
Sajnos masik monitorom egyenlore. Nincs kiprobalni

(#45985) --ka válasza #65348864 (#45984) üzenetére


--ka
senior tag

Vedd ki az elemet az alaplapból és húzd ki a tápkábelt - legalább 2 percre.
Utána dugd össze a TV-t és a gépet HDMI-n.
...és induláskor vadul püföld a BIOS billentyűt (Del, F1, F2, Esc) - a lap manual-ja segít. :K

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#45986) d@minator válasza #65348864 (#45984) üzenetére


d@minator
addikt

Másik HDMI? Enyémen mondjuk 4db van. Nem ajánlatos a TV bekapcsolt állapotában dugdosni a HDMI kábelt. A TV-s topikban sok ember kinyírta így a HDMI portot a TV-n.

(#45987) #65348864


#65348864
törölt tag

Sziasztok All!
Megoldodott a problema ugy nez ki "lekopogom".
A HDMI kabel volt a hibas. Kicsereltem egy ujra es a tv bekapcsolt allapotban, valamint osszedugva elinditva a gepet is beindul a rendszer.
👍
Koszonom a segitseget mindenkinek szuperek vagytok!

(#45988) --ka válasza #65348864 (#45987) üzenetére


--ka
senior tag

Hurrá! :R

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#45989) darthsock


darthsock
újonc

Hello a gépem reggel még müködött most viszont ha beakkarom kapcsolni a ventik felpörögnek egy pillanatra még a videókártya led es felirata is bekapcsol egy pillanatra de aztán semmi és ezt csinálja addig amig nem áramtalanitom, mi lehet a baja?

(#45990) Submarine válasza darthsock (#45989) üzenetére


Submarine
senior tag

Hello!
Lehet hibás az alaplap.
És most végigírhatnám az összes alkatrészt.
Le kell csupaszítani a gépet.
Egy ram, összes ssd hdd, kihúzva. Ha van igp, akkor a vga-t is ki kell venni.
És meg kell nézni úgy elindul-e, be lehet-e lépni a biosba.
Első lépésként csinálni kell egy cmos resetet, és ha nem indul minden ramot végig kell próbálni.
Ha úgysem, akkor lehet cserélgetni mindet, ha van mivel.

[ Szerkesztve ]

(#45991) Graphics válasza darthsock (#45989) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jók az ilyen kérdések.

Vaktába találgatni.. Miért nem lehet leírni mi a konfig pl.? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45992) Nor-b válasza Graphics (#45991) üzenetére


Nor-b
csendes tag

Sziasztok adott a számítógépem (Lentebb a konfig) Beleraktam pluszba a sima Samsung 250Gb-os ssd mellé egy Samsung 500Gb-os m.2 ssd-t amin volt egy rendszer és elsőre arról bootolt be, semmi gond beállítottam hogy a 250-esről bootoljon ahogy eddig volt, be is jött a rendszer viszont azóta sehogy sem tudok az alaplapi jack csatlakozókról hangot kicsiholni. HDMI illetve DVI-ról Tv-re vagy monitorra megy a hang és szól is a tv, de alaplapi jack csatlakozóra rádugom a hangfalaimat és fel sem érzékeli, már kb 5ször újratelepítettem a realtek audio drivert de eszközkezelőben meg sem jelenik, csak egy "High Definition Audio hangeszköz" van illetve hangbemenetnél pedig csak a monitor, hangszóró sehol. Az M.2 SSD-t kivettem a gépből de így sem működik.

Konfig:
AMD Ryzen 7 2700X
Asrock B450 Steel Legend
ZADAK 3200Mhz RGB 2*8 Ram kit
NZXT Kraken X72 Vízhűtés
Asus Rog Strix RX570 4Gb videókártya
Samsung 250Gb SSD
FSP Hyper M 700W

Köszi előre is a segítséget

(#45993) #12516608 válasza darthsock (#45989) üzenetére


#12516608
törölt tag

Elsőre: tápegység! A szekunder körben meghalt a 12V-os részleg és csak a készenléti 5V-ot adja le.
Vagy zárlatot érzékel és emiatt nem hajlandó bekapcsolni. Alaplap + és/vagy VGA, SSD/HDD/ODD , USB-s zárlat is lehet.

Konfigot írd le, pontos típusok kellenek mindenből. Anélkül csak gyíknyálfütty az egész.

--- Nor-b: Azért nézd meg, hogy az alaplapi hangot ki lehet-e választani. A Win10 nagyon szereti HDMI-n kitolni a hangot, és az alaplapi hangcsipet automatikusan hanyagolja.

[ Szerkesztve ]

(#45994) Graphics válasza Nor-b (#45992) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Át kell állítani a hangnál hogy melyikre szóljon.

Vagy BIOSban le van tiltva a hang

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45995) Nor-b válasza Graphics (#45994) üzenetére


Nor-b
csendes tag

Biosban engedélyezve van, nem tudom átváltani melyikről szóljon mert csak 1 eszköz van a hangbeállításnál a monitor, a hangszórókat egyáltalán nem érzékeli

(#45996) adamzmg


adamzmg
csendes tag

Sziasztok! Ma vettem a meglévő 2x4GB DDR3 ramomhoz 2x4 GB DDR3 ramot,amik megegyeznek.
Viszont ezzel az a probléma,hogy amikor a 4. slotba akármilyen formában ram kerűl,akkor nem indul be a gép,ami alatt azt értem,hogy felpörögnek a ventik,és leállanak,és ezt addig ameddig ki nem kapcsolom a gépet....
Minden variációba kipróbáltam a ramokat,és úgy se működik.
PÜ-ben irjatok légyszives :)

(#45997) #12516608 válasza Nor-b (#45995) üzenetére


#12516608
törölt tag

Nem a hangszórókat kell érzékelni, hanem meg kell nézni a Win "Eszközkezelőben" hogy az alaplapi hangot látja-e?

A hátlapi és előlapi jack-ek pedig bezavarhatnak, pl. előlapira küldene hangot (befagyott a beállítás valami miatt) de a hangcucc a hátlapi portokra van dugva.

---- adamzmg: vagy ram slot hiba, vagy pedig nincs passzentosan, klattyanásig benyomva a ram modul.

(#45998) -Nomad-


-Nomad-
tag

Sziasztok! az a bajom a gépemmel hogy néha random újraindul kékhalál/hibakód nélkül van úgy hogy egy nap többször is.a gépem 8 éves.Szerintetek mi okozza ezt a hibát?

[ Szerkesztve ]

(#45999) Graphics válasza -Nomad- (#45998) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:U halk b.zmeg...

Szerinted ebből hogyan lehet megmondani?

Se gép adatai, se oprendszer, semmi infó.

Segítek , bármi. A hiba a userben van. Tudni kell kérdezni.

Nehogy azt mondd,hogy 192 szakmai hozzászólásod mind ilyen tartalmú volt....

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46000) -Nomad- válasza Graphics (#45999) üzenetére


-Nomad-
tag

Operációs rendszer Microsoft Windows 10 Pro
Alaplap neve Gigabyte GA-F2A55M-DS2 (1 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
CPU típusa QuadCore AMD Athlon X4 740, 3700 MHz (37 x 100)
Memória 8 GB DDR3 Ram
Vga: Geforce GT 630
Ui:Lehetne normálisabban is hsz írni nem b+ nagyon utálom ezt a stílust

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.