Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) dany27 válasza Jarod1 (#9000) üzenetére


dany27
őstag

Kivolt belőle majdnem minden, mert a lakatolás idején nem lett volna jó ha benne lett volna a bele. (Mivel még magának a ház vázának az elejét is lekellet vennem mert megtekeredett)

Am RAM meg CPU maradt mivel azzal együtt vettem ki a lapkát.....
Ramoknál nem vettem észre hogy el lenne mozdulva de egy próbát megért h kiszedek mindent meg vissza!

(#9002) Freespace


Freespace
tag

Sziasztok,

Már írtam nemrég ide, de azóta változott a helyzet és most nagy kérdés elött állok.

A következő a helyzet. Adott egy Gigabyte MA78GM-S2H F12b BIOS-szal és egy AMD Athlon X2 7750-es proci.

Ha bekapcsolom a BIOS-ban a SMART Fan controlt akkor ugye szabályozza a proci hűtő fordulatszámát. De ha ez az opció be van kapcsolva akkor pl.: Everstben ha elinditok egy rendszerstabilitást tesztet, és pár perc után leállítom, azonnal újraindúl a gép. Ha kikapcsolom és maxon pörög a venti akkor viszont semmi baja.
Elvileg nem melegszik túl mert max 42 fokot ír az Everset de kézzel megfogva a hűtőt is csak langyosnak érződik.
Bekapcsolt smart fan controllal is szépen szablyozza a fordulatszámot ahogy melegszik a proci egyre feljebb viszi, szóval elvileg nem az a gond!

(nem tudom számít-e vagy természetes-e de amikor be van kapcsolva a fan control és alacsony a fordulatszám, tehát csend, van hallok valami érdekes halk zugást amikor az egeret mozgatom. Ez elvileg a proci felől hallatszik!)

Kérdés tehát hogy használjam akkor kikapcsolt samrt fan controllal és járjon maxin a proc hűtő fordulatszáma vagy cseréljem a procit. (más procival nem volt ilyen gond)

U.I.: Semmi tuning, full szűz win 7 és XP alatt is ugyanaz! C'n'Q engedélyezve biosban, de ha kikapcsolom akkor is ugyanez! Kb, mindent végigprobáltam amit állítani lehetett!

A segítséget előre is köszönöm!

Üdv.

(#9003) bluyoo válasza Freespace (#9002) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Az AMD-k elég forrófejűek lehetséges hogy túl hamar lecsökkenti a fordulatot az alaplapod és pár másodpercre túlhevül és lekapcs.
Próbáltad engedélyezni a riasztásokat ha megáll a venti vagy magas hőm. ha beriaszt megvan a gond.
[link]
Mielőtt új CPU-t vennél próbáld meg oprendszer alól szabályozni a ventit pl.:speedfan,vagy biztos van a gigabitenak is valami programja erre a célra.
A zúgás valószínű az alacsony fordulatszámon járó venti adja már ha kap akkora feszt hogy elinduljon.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#9004) Freespace válasza bluyoo (#9003) üzenetére


Freespace
tag

Szia,

Én is erre gondoltam de az a baj hogy próbáltam az alaplaphoz járó EazyTune progival állítani (amivel csak akkor lehet szabályozni a fordulatszámot windows-ban ha a BIOS-ban a smart fan control engedélyezve van ) hogy a minimum fordulatszámot is elég magasra raktam és a helyzet ugyanaz volt! Illetve ugy is ezt csinálja ha eazy tuneban is maxira veszem, tehát elvileg ugyanakkaora a forulatszám mintha a smart fan control nem is lenne bekapcsolva.

Tehát ha be van kapcsolva, akármit is állítok, akkor egyszerüen újraindul ahogy csökken a terhelés (kb 2 másodperc után).

Ez lehet hogy csak valami kompatibilitási probléma? Esetleg BIOS miatt?
Úgy tervezem hogy ma meg holnap megisszastom a gépet, csak azt se akarom hogy valami végleg elszáljon :DDD

Azt kifelejtettem hogy engedélyezve van az összes biztonsági funkci, tehát elvileg sipolna ha meleg vagy ha leáll a venti!

Vajon BIOS-t visszafelé lehet frissíteni?

[ Szerkesztve ]

(#9005) dany27 válasza Jarod1 (#9000) üzenetére


dany27
őstag

Szétszed össze rak de nem mindent pakoltam bele először csak a legszükségesebbet, szóval no ODD, no HDD és csak egy RAMot raktam bele a kettőből, láss csodát üzemel!
Másik RAM belerak a gép megindul majd kikapcs és indul megint. Ergo az egyik RAM volt a ludas, pepdig az benne az újabb ahogy látom de akkor az kuka.....
Azért szép h egy kb. 1-1,5m magasságból esést így túl élt! :D
Jó mondjuk a winyónak egyből annyi lett de ezen meg a RAMon kivül minden jó! :C

(#9006) bluyoo válasza Freespace (#9004) üzenetére


bluyoo
nagyúr

F7 BIOS van a CPU-d mellé rendelve meglehet hogy összeakad a magasabb a verzióval nem tudom.Itt lehet tud válaszolni valaki a biosfrissítésel kapcsolatban [link] nem ismerem a giga lapokat.
A speedfannak adj egy esélyt hátha úgy nem hozza a gondot.

Bazinga!

(#9007) akoska23


akoska23
aktív tag

Számitógép szerelőt keresek ÓZDON ha lehetne még ma.

Kinnt melózok külföldön az asszonynak meg megadta magát a gép otthon igy se Skype se semmi.Ezért kellene egy jó szerelő aki hardveresen rendberakná a dolgokat.Amit tudok hibajelenség:A gép bekapcsol BIOS ig eljut de utánna nem tölt be a windows és nincs kép.
Amit még tudok hogy BIOS frissités is kellene valószinüleg mert a hang nem mindig müködött.Ha valaki ráérne jó lene persze nem kérném ingyen de a 20 000ért kimegyek hiénák kiméljenek. Köszönöm
:R :R

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#9008) liqquid válasza ChRiS_RS (#8831) üzenetére


liqquid
tag

Hallod nekem is ugyanezt produkálja...

Néha olyan történik, hogy gép bekapcsolásánál felpörög minden de rá 1-2 mp-re le is áll a gép és csak áramtalanítás után lehet bekapcsolni, ugyanez megvan nagyritkán újraindításnál is, újraindítom a win-t és amikor újraindult le is áll... ezután is csak áramtalanítás után tudom bekapcsolni újra, alaplapom GIGABYTE GA-790XTA-UD4 . Bios frissítés-t csináltam...

Mitől lehet??? Talán táp? 570W-os Hiper táp van a gépbe, 3 Winyó, 4 magos amd phenom, 2 db. VGA crossfire-be, stb...

Szóval mitől produkálhatja ezt a gép?

(#9009) liqquid válasza liqquid (#9008) üzenetére


liqquid
tag

Ja és még annyit, hogy van egy szünetmentes tápegység a PC előtt, nemtudom attól lehet e???

(#9010) Jarod1 válasza liqquid (#9009) üzenetére


Jarod1
addikt

iktasd ki a szünetmentesd és úgy próbáld..

(#9011) psg5


psg5
veterán

Üdv!

Egyik napról a másikra történt:

Bekapcsol az xp egy két perszig szépen megy aztán, anniyra lelassúl, hogy szinte megáll. Nem fagyás, egér mozog,de nem lehet semmit csinálni. Csökkentett módban rendben minden. Nod 32 van fennt nem talált semmit.

F.K.T.

(#9012) psg5 válasza psg5 (#9011) üzenetére


psg5
veterán

Van program amit csökkentett módban nem tudok törölni, van rá valami mód mégis?

F.K.T.

(#9013) psg5


psg5
veterán

Nos, csökkentett módban rendszert visszaállítottam egy régebbi pontra, így ki tudtam kerűlni egy-két gyanús programot amit nem tudtam csökkentettben törölni.

F.K.T.

(#9014) bluyoo válasza psg5 (#9013) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Revo Uninstaller Idáig minden makacs programot sikerült vele végérvényesen eltüntetnem.

Bazinga!

(#9015) psg5 válasza bluyoo (#9014) üzenetére


psg5
veterán

Csökkentett módból is tud olyat törölni ami maga a csökkentettség miatt nem is indítható?

F.K.T.

(#9016) bluyoo válasza psg5 (#9015) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nem próbáltam de szerintem igen.Az összes telepített programot kiírja és egy klikk a kiválasztotta majd pár kérdés után teljesen kigyomlálja az oprendszerből.A nem induló program nem hiszem hogy kell hozzá.
[link]

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#9017) kpetyke


kpetyke
tag

Sziasztok!
Most vettem új gépet (i7-2600k, corsair tx650, Asus GTX570, AsusP8P55) és ez a szépség elég brutális módon tud csak elindulni, mégpedig a következő módon:

1. Bekapcsolom a gépet felbőg(ventik) elindul, monitor nem kapcsol be, semmi más a gépen kívül. (szépen világítanak a ledek benne stb)
2. Ezek után fogja magát és újraindul. (teljesen kikapcsol szinte teljessen megvárja míg leáll a winyó, majd 2-3 mp múlva újra bekapcsol). Ebben a fázisban ugyan az a szitu a géppel mint az 1. fázisban.
3.kikapcsolom (6sec-ig nyomva tartom a kikapcs gombot) majd bekapcsolom. Így hirtelen minden mintha mi se történt volna tökéletessen elindul...

Valakinek van valami ötlete?

Köszi,

(#9018) djculture válasza Freespace (#9004) üzenetére


djculture
félisten

Lehet az C1E energia gazdálkodás kavar be,nekem se lehet azt bekapcsolni mert egyböl újraindul a gép.

(#9019) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Hali!

Szerettem volna ma újratelepíteni a gépemen a rendszert. Szépen lementettem mindent. Újraindítottam a gépet, de onnantól kezdve nem adott képet valamiért, de még csak nem is bootolt.

Mondom talán beszart a VGA. Cseréltem, cseréltem...a két tartalék kártya sem adott képet. Más baj lehet. RAM-ok csekkolva, stim. Merevlemezek kipróbálva a másik gépben, stim.

Mondom CMOS reset. Lehet, hogy itt rontottam el valamit, mert még sose csináltam:
Kikapcs, táp ki, gombelem ki, átjumperezem, vissza a gombelem, vissza a táp. Gép bekapcs.
Táp ki, gombelem ki, visszajumperezem, vissza a gombelem, vissza a táp.

Gép bekapcs, a ventilátorok felpörögnek és a merevlemezek is, de se kép, se csippanás.

Elkezdek próbálgatni, kombinálni. Két tartalék alaplapba berakom a procit, indít, indít...ugyanaz. Ezt megismételtem másik tápegységgel, indít, indít... ugyanaz.

Mivel tudomásom szerint minden hardver jó és csak processzorból nem lapul egy tartalék a szekrényemben, arra gondolok, talán az mehetett tönkre.

Ezzel így szépen el is csesztem az egész délelőttömet. :(((

2 db K7S5A Pro v5.0 lap és egy K7S5A 3.1
AMD Athlon Socket 462 1200 MHz

Kérlek, segítsetek, ha tudtok! :F

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#9020) Jarod1 válasza JetiRulez (#9019) üzenetére


Jarod1
addikt

szava, billentyűzetet dugd rá, nézd a caps lock és többi Ledeket,
mit látol?

(#9021) cecil


cecil
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni mi lehet a baj?
Reggel óta ezt csinálja a gépem, bekapcsolás után kb 21 percig jó azután szétesik a kép...
A kártya egy Galaxy 8800 GTS 512.

Nem monitor hiba mert 2 különböző monitorral is ez a szitu.
Levettem a ház oldalát, ha megfogom a kártyát tűz forró és a venti elég lassan forog.
Lehet elszállt a hűtés?
Mivel hétfőn dolgoznom kell kellene valami megoldás, ha a hűtő rossz tudom még ma venni rá valahol?

(#9022) Kiki18 válasza cecil (#9021) üzenetére


Kiki18
őstag

Jó kérdés.Le kéne venni egy progit,és megnézni vele,hogy tényleg a hűtés romlott el.Ha igen,vennki kéne egyet...fogalmam sincs,hogy hol? :F

(#9023) bluyoo válasza cecil (#9021) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szerintem előtte szed szét tisztítsd meg a hűtőt és pasztázd újra,Ha úgy is hozza a hibát mehet az új hűtő rá.Nézz szét a hardverapron hátha van hozzád közel eladó hűtő.
Pl.:Accelero S1 Rev. 2,Accelero Twin Turbo,Accelero TWIN TURBO Pro vagy használt gyári.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#9024) madstunt


madstunt
addikt

Sziasztok!
Adott a konfigom:
Asus M2N VM DVI
AMD X2 BE-2300
Leadtek GF7950 GT
Samsung 1TB vinyó (HD103SJ)
Delta DPS300PB 2 tap.

ez a felallas December ota ment igy problemamentesen amig egy februari penteken amikor indult, eleg kuszkodve probalt indulni es mikor elindult a rendes boot process akkor az IGP-n dobta ki a kepet es nem a VGA-n.
eloszor azthittem a tapom haldoklik es nem tudja eleg krafttal ellatni a gepem, ezert tiltja le a kartyat akkor kivettem es az IGPvel hasznaltam.
nade tegnapelott ratettema mancsom egy uj chieftec CTG400-80P-re es ugyanazt muveli.
BIOS beallitasok rendben, molex a karira kotve, meg ha lehuzom a wincsit akkor is ez a kuszkodo indulas az eredmeny.
Ma meg letesztelem a kartyat 1-2 masik gepben, viszont nyaron mar volt amikor ugyanezek voltak a tunetek, akkor egy HD4670 az elso pillanatoktol kezdve ezt csinalta, miutan hozzamkerult de mas gepekben ment es meg mindig megy...

(#9025) joecontra


joecontra
addikt

Hali!

Lenne egy kérdésem ami részben tápegységgel kapcsolatos. A konfigom a következő:

Táp: MiCase 350W
Alaplap: Asus M2N-MX SE Plus
CPU: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+
CPU hűtő: Arctic Cooling Freezer 64 Pro PWM
Házhűtő: Arctic Cooling FAN 9 PWM ház hűtő 9 cm
RAM: Kingmax DDR2-800 (400 MHz), 2 x 1 GB
VGA: Asus EN6200LE (NVIDIA GeForce 6200 LE)
HDD: 1. meghajtó - SAMSUNG SP1614C (149 GB);
2. meghajtó - SAMSUNG HD103SJ (931 GB)

Alaplapot cseréltem a következőre: ASROCK A785GXH/128M, tehát csak az alaplap változott. A probléma az, hogy a BIOS-ban nem látja a SATAII portokra kötött lemezeket. Mindegy melyik lemezt, mindegy melyik portra dugtam, a BIOS szerint "Not Detected".
Az IDE csatira kötött DVD írót viszont felismerte.

Ez mitől lehet? Táp gyenge? Lap nem jó?

Aki válaszol, annak megköszönöm.

Üdv,
J

[ Szerkesztve ]

(#9026) madstunt válasza madstunt (#9024) üzenetére


madstunt
addikt

ja es teszem hozza semmi fizikai elvaltozas nincs se az alaplapon se a kartyan

(#9027) JetiRulez válasza Jarod1 (#9020) üzenetére


JetiRulez
őstag

Mostmár semmit. Reggel bekapcsoltam a gépet és semmi baja nem volt. Gyorsan összeszereltem és már használom is.
Valószínűleg több idő kellett, hogy lenullázódjon benne minden. Éjszakára még a gombelem sem volt benne.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#9028) blzja


blzja
csendes tag

Sziasztok.

Pár napja rendeltem neten egy GIGABYTE GA-P43T-ES3G alaplapot, és vettem hozzá egy 4GB Geil Black Dragon DDR3 1600MHz-es RAM-ot, összepakoltam mindent, úgy, ahogy kell. Dual Channel-be sípolt, ha az utolsó helyre volt berakva csak 1 RAM, úgy elindult, aztán másik fajta RAM-al is ez volt a helyzet, és mostanra annyira előre jutottam, hogy be se lehet kapcsolni a gépet, csak a régi dolgokkal. A táp jó, mert most is gépről írok, az új cuccaim meg ott vannak kigórva a fotelba. Valami ötlet, hogy mi lehet a probléma? Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#9029) liqquid válasza Jarod1 (#9010) üzenetére


liqquid
tag

Kiiktattam, és ugyanazt produkálja néha... szóval akkor elvileg a tápegységnek kell a ludasnak lennie ha minden igaz, ugye?

(#9030) bluyoo válasza blzja (#9028) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Talán nem támogatja a ramod?
[link]
joecontra
A biosban engedélyezve van a sata port? enabled sata device
Összerakva egy clear CMOS is segíthet.Mien oprendszered van?
A tápod úgymond noname meglehet hogy megelégelte a dolgokat bár nem valószínű.Azért én a helyedben befektetnék egy olcsóbb fsp-be.400w-os bőven elég.
madstunt
A vga-ra dugva kiiktatod a integrált VGA-t lehet ez kavar be.
Nem működik a Hybrid SLI?
Az integrált VGA-ra kötve a monitort és a VGA-t is behelyezve elvileg összeadódnak a kártyák.
Nem ismerem az alaplapod,nem lehet mondjuk teljesen letiltani az integrált VGA-t?
Én elsőnek az alaplapot gyanúsítanám.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#9031) madstunt válasza bluyoo (#9030) üzenetére


madstunt
addikt

le lehet tiltani de az az érdekes, hogy már 2 hónapja ment pontosan ez a konfig, reggel mikor elmentem kikapcsoltam a gépet és 2 óra múlva már ezt csinálta. H. SLI nincs ennél a chipsetnél. alapból úgy van beállítva a dolog, hogy letiltsa magát amint talál PCIXpressen valamit.Amúgy én is az alaplapot gyanusítom erősen

még mindig nem sikerült a kártyát betesztelni sajna másik gépben

(#9032) bluyoo válasza madstunt (#9031) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Drivert próbáltál frissíteni?Nálam a netnél volt hasonló minden ok majd egyszer csak feltöltés szinte semmi frissít és minden ok(tudom nálad videokártya de hátha).
Bár hogy régebben is csinálta ....

Bazinga!

(#9033) macikos


macikos
addikt

Sziasztok!

2004.októberi konfigom van:
Asus P4P800 SE
Intel P4 3.0 Prescott
Ati 9800 Pro
3GB RAM
Chieftec GPS-400AA-101A
2 HDD, 1 DVD-RW
stb.

Éppen Cod4-eztem, amikor egyszer csak becsíkozódott/"bekarakteresedet" a kép, szóval elment a kép és elment a hang is(alaplapi hangkártya), a gép tovább ment. Egyből kikapcsoltam a gépet. Visszakapcsoltam, a ventilátorok felpörögnek, de nem bootol, se POST, semmi, meg se moccan, sípolások sincsenek.
A billentyűzet és az egér ledjei nem világítanak, tehát én elsőre az alaplap halálára gyanakszom. Viszont USB-n van áram. Szerintetek?
Hogy lehetne megbizonyosodni arról, hogy tényleg az a hibás?

Kikapcsoltam, belenéztem, nem láttam égést, elpukkant kondit, stb.

[ Szerkesztve ]

(#9034) bluyoo válasza macikos (#9033) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Legegyszerűbb módja hogy a szomszéd gépében kipróbálod a VGA-t ha nem megy ....
Egy másik táppal is próbálkozz.Ha ezek hibáit kizártad mehet az új lap.
De a "becsíkozódott/"bekarakteresedet" a kép" hiba inkább VGA problémára utal.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#9035) macikos válasza bluyoo (#9034) üzenetére


macikos
addikt

Igazad van.

Találtam itthon egy AtiMach64-es videókártyát :D, azzal elindul a gép. Tehát a 9800Pro halt meg, hogy rohadjon meg :(

Most vehetek AGP-s videókártyát...

(#9036) bluyoo válasza macikos (#9035) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hardveraprón van egy pár darab még garanciásat is találtam.

Bazinga!

(#9037) Vasgar


Vasgar
csendes tag

Nem indul el a gépem.
Szállítottam vonaton Szegedtől Debrecenig... és mikor fáradtan bekapcsoltam akkor először csak a windowst hiányolta, utána meg már nem kapcsolt be, nem jött be semmi. Mozgattam az alkatrészeket, meg most vettem egy tápot is, azt is beraktam és semmi jele annak, hogy élne, semmi nem mozog és semmi sem fénylik.

Most az is lehet, hogy alaplap, vagy csak a bios elem...vagy nem értek ehhez....hmm...

Hmm?

http://vasslajosblogja.blogspot.com/

(#9038) Vasgar válasza Vasgar (#9037) üzenetére


Vasgar
csendes tag

Szóval kivettem a videó kártyát, úgyse.....a memóriákat is ellenőriztem semmi se...a procihűtő se pörög......a táp az új..mivel azt vettem most, mert azt hittem a táp ment ki....

http://vasslajosblogja.blogspot.com/

(#9039) JetiRulez válasza Vasgar (#9038) üzenetére


JetiRulez
őstag

Hasonló probléma jelentkezett nálam is. Éjszakára áramtalanítva hagytam, még a gombelemet is kivettem. Reggel első próbálkozásra elindult. Remélem nálad is segít.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#9040) Vasgar válasza JetiRulez (#9039) üzenetére


Vasgar
csendes tag

Köszönöm, kipróbálom.:)

http://vasslajosblogja.blogspot.com/

(#9041) 004


004
tag

Üdv!

Olyan problémám volna, hogy a gépemben bootolás után a merevlemez elkezd kattogni, a windows nem indul el, csak bejön egy op.rendszer választó lista, ahol a megfelelő kiválasztása mellett elindul a rendszer. Azonban a tegnapi nap folyamán a gép a power gomb nyomására sem reagált, tehát nem indult el. Aztán kis pihi után mégis elindult. Mi lehet a gond? Szerintetek érdemes (mivel Iponból van a gép) garanciafutárral visszaküldeni?

(#9042) Jarod1 válasza 004 (#9041) üzenetére


Jarod1
addikt

merevlemez mechanika probléma...

(#9043) 004 válasza Jarod1 (#9042) üzenetére


004
tag

Értem, de ez befolyással lehet arra, hogy a power gomb megnyomására meg sem nyikkant?

(#9044) grc999 válasza 004 (#9043) üzenetére


grc999
tag

Küldd vissza, valószínű merevlemezt fognak benne cserélni.

"Sometimes it is hard to decide which side of the fence to be on. But to straddle it will just make your balls hurt."

(#9045) 004 válasza grc999 (#9044) üzenetére


004
tag

És akkor tápra vagy alaplapra ne is gyanakodjak?

(#9046) 004 válasza grc999 (#9044) üzenetére


004
tag

Jah, de azt elfelejtettem mondani, hogy a rendszer elindulása után már nem kattog a merevlemez :F

(#9047) Воланд válasza 004 (#9046) üzenetére


Воланд
titán

Tényleg küld vissza, majd ők kiderítik, hogy mi a gond.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9048) 004 válasza Воланд (#9047) üzenetére


004
tag

Okés, köszi a gyors választ!

Üdv!

(#9049) grc999 válasza 004 (#9045) üzenetére


grc999
tag

Ha a merevlemezed kattog, akkor ne tápra gyanakodj. Alaplap esetleg okozhatja az el nem indulást. Egyébként is, komoly pénzeket fizettél a termékért, ami láthatóan nem rendeltetésszerűen működik (nem kapcsol be a gép?hánehogymá' , nem ezért fizettem) , tehát szopizzanak vele ők.

"Sometimes it is hard to decide which side of the fence to be on. But to straddle it will just make your balls hurt."

(#9050) tive92


tive92
csendes tag

Hello! Lenne egy olyan problemam, hogy csak maga a BIOS fagy le, mikor belelepnek beallitani valamit, ma peldaul leszerettem volna tiltani a FLOPPY meghajtot, de nem birom, mert lepek BIOS-ban kettot aztan mar nem reagal semmit, amugy ugyan ugy megy a gep, mint regebben. Az alaplapom GIGABYTE GA-770TA-UD3, nem tudja valaki mi lehet a problema?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.