Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46551) d@minator válasza Merlinrac1 (#46550) üzenetére


d@minator
addikt

Az a táp egy RTX 3090-nek is elég. Ha jól értem új házat és tápot kaptál azóta van ez a hiba.
A VGA-t ki kelle venni visszarakni. Tápcsatlakozókat átnézni kihúz-bedug. Akár tápoldalon nincs a helyén. Tuningprogikat leszedni. RAM-ot defaultra tedd 2666MHz.
Anti cheat program is okoz ilyet.
Gondolom frissített Win10(nem11), friss driver, friss BIOS van mindenhez és nincs vírusod.

(#46552) TechRobot válasza d@minator (#46551) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Egy 3090nek elég ha nincs alatta rendszer csak VGA.. Nekem 3080Ti 12900kf-el 630-650-et vesz ki a konektorból game alatt, szóval ez az állítás nem feltétlenül állja meg a helyét.

#46550Merlinrac1
Viszont 3070Ti-nak meg r5 3600nak bőven elégnek kell lennie.
- Elsőre széthúz összedug minden újra.
- Clear cmos
- Driver updatek
- bios update

Dikk egy százas...

(#46553) d@minator válasza TechRobot (#46552) üzenetére


d@minator
addikt

Valóban, de az ő procijával kalkuláltam a 3090-re tuning nélkül. A 3080TI és a 3090 közel ugyanaz a fogyasztás. 12900KF-hez már valóban kell egy nagyobb táp.
Neked játék alatt 630-650 mínusz hatásfok az cirka 600W leadott. 3090 az +10W. Az 610W de az áramcsúcsok miatt 850W alá nem adnám.
Amúgy jó kis konfigod van. :Y :)

(#46554) TechRobot válasza d@minator (#46553) üzenetére


TechRobot
aktív tag

jó hát az ő procijával nézve is éppen hogy igen, de most őszintén ki rak ry5 3600mellé 3090et.. :D amúgy 630-650 a konektorról van mérve (vagyis a thor külön fogy mérője ami a tápba vanb építve nem szoftveres mérés!) :D rog thor 850w platinum van alatta nah az bőven elég.

[ Szerkesztve ]

Dikk egy százas...

(#46555) d@minator válasza TechRobot (#46554) üzenetére


d@minator
addikt

Besz@rás. Ilyen is van? :D És még pontos is a kijelzés konnektor felől. 1324 vs 1325W [link]

[ Szerkesztve ]

(#46556) Merlinrac1


Merlinrac1
újonc

Nagyon szépen köszönöm a segítséget a mai nap folyamán akkor "újrahúzom" a masinát.

(#46557) TechRobot válasza d@minator (#46553) üzenetére


TechRobot
aktív tag

A konfig volt a karácsonyi ajándékom tőlem, nekem amúgy. Mivel jól viselkedtem magam szerint egész évben. Még valami normálisabb ramot kéne lőni mert most fury beast 5200 c40 van és ez elég homeless, csak hát örültem h egyáltalán ez is volt nagykerben, meg az ár sem mindegy :D

[ Szerkesztve ]

Dikk egy százas...

(#46558) d@minator válasza TechRobot (#46557) üzenetére


d@minator
addikt

Homeless. :D Az aprón vannak G.Skill Trident Z5-ök egész olcsón. :DDD

(#46559) TechRobot válasza d@minator (#46558) üzenetére


TechRobot
aktív tag

azt az árazást nem minősíteném inkább, mert kibannolnak. :D

Dikk egy százas...

(#46560) Bence1103


Bence1103
újonc

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a tegnapi nap folyamán úgy kapcsoltam ki a számítógépet, hogy frissített, tehát kikapcsolás előtt frissítés történt. Ma reggel kapcsoltam volna be a gépet, de 6 hosszú csipogás fogadott. Kép nincs a monitoron így semmit nem tudok kezdeni vele.
Mi történhetett, hogy a frissítés után már nem indult el. Ilyennel még nem találkoztam korábban. Google-be is kerestem sok opció van, de ilyenről nem írt senki.
Volt olyan is amikor indításkor felpörög a vga ventije és nem is lassúl vissza.

Amit tudni kell a konfigomról:
windows 10 64bit
asus rog strix b450-f gaming II
amd ryzen 7 5800x
g.skill 2x8 gb DDR4 3600mhz
asus rog strix gtx 1650 super

A videókártyát leszámítva minden új
minden segítséget szivesen fogadok, ha valami kérdés lenne írjátok le nyugodtan!
köszönöm a segítséget előre is!

(#46561) Nemgézaa


Nemgézaa
csendes tag

Sziasztok

B550 Tomahawk alaplap
Ryzen7 5700G
Crucial 16GB/3200MHz Ballistix Black Kitt BL2K8G32C16U4B
Seasonic Focus GX-550 tápegység

A gép első indításakor a CPU led pirosan világít, a processzor és a ház ventilátorok is működnek, kép nincs.
A csatlakozókat már megnéztem, semmit szemmel látható hiányosságot nem látok. Angol nyelvű fórumokon írtak hasonló hibát, többször BIOS frissítést javasoltak, de nem igazán tudom követni az ott leírtakat.
Már persze bánom, hogy saját magam raktam össze a gépet, de hát már ez van.
A memóriát a fórumban ajánlották ehhez az alaplaphoz, remélem tényleg kompatibilis egymáshoz a kettő.
Összeszerelésnél a leírásokat követtem, rendben volt minden
Tudnátok segíteni, hogy mivel lenne érdemes próbálkozni?

[ Szerkesztve ]

(#46562) RVR400 válasza Nemgézaa (#46561) üzenetére


RVR400
veterán

7C91vA7 verziótól kezeli az 5700G-t. Nézd meg a lapon, vagy a dobozon, hogy milyen verzió van rajta, valahol rá kell lenni címkézve.

Ez segíthet:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#46563) Submarine válasza Bence1103 (#46560) üzenetére


Submarine
senior tag

Szia!
Uefi-be bejutsz?
Ha lehúzol minden HDD-t, SSD-t mit reagál?
VGA-ról próbálkozhatsz másik csatlakozóról képet kapni, ha tudsz mivel.
Esetleg egy alaplap resettel megkínálhatod.
Én sem tudom hovatenni. Még ha csak a windows nem töltődne be, azt még el is fogadnám..
Lehet vga lesz, annak bekavarhat a win update szoftveresen.

#46561 Nemgézaa:
Üdv!
Szerintem is az lesz a ludas, hogy még nem tudja kezelni azt a procit. Ha nincs haver-rokon, valami számtech bolt/szerviz biztos bevállalja, hogy felfrissítse a lapodat. Maximum számításba lehetett volna venni, de ezt amúgy sem tudja minden bolt bevállalni.

(#46564) jokeph válasza Nemgézaa (#46561) üzenetére


jokeph
nagyúr

Üdv !

Nézd csak meg a lapod csatlakozó sorát, kell legyen ott egy BIOS Flashback gombocska és egy fehérrel bekeretezett USB 2.0-ás port hozzá, a manuálban le van írva hogy s mint kell megcsinálni a BIOS frissítését eme módban. ;)

#46563Submarine: a lényeg, ha Fashback-es a lap (gyári oldal szerint az), akkor nem kell más proci, sőt igazából nem is muszály kiszerelni belőle a nem támogatott procit és mást sem. :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#46565) Bence1103 válasza Submarine (#46563) üzenetére


Bence1103
újonc

Sajnos nem tudok. Dram led narancssárgán világít az alaplapon folyamatosan, ha az éppen nem, akkor a vga világít fehéren. Alaplap resetet már próbáltam, sajnos hiába való. Lehetséges, hogy tényleg 2 nap alatt megadta magát az új Ram?

[ Szerkesztve ]

(#46566) Nemgézaa válasza jokeph (#46564) üzenetére


Nemgézaa
csendes tag

[kép] Köszönöm srácok, kicsit jobb lett a kedvem, remélem tényleg ez a gond. Megnéztem a verziószámot, de nekem nem mond semmit, hogy ez mikori. Egyáltalán erről van szó?

[ Szerkesztve ]

(#46567) Submarine válasza Bence1103 (#46565) üzenetére


Submarine
senior tag

Próbáld a ramokat egyesével az A2 slotban (procitól a 2.).

Miért ne lehetne lehetséges? Nem az a cél hogy 100 évig működjenek. Pedig lehetne az is.
Valszeg csak az egyik kexes. Akkor gariidőn belül vagy, No Para.
Visszaküldeni párban kell majd.
Reméljük, a rammal van baja.

(#46568) Undoroid válasza TechRobot (#46528) üzenetére


Undoroid
őstag

Üdvözöllek!

Fagyogat még a masinád? Egészen véletlenül nem érint téged is EZ a szériahiba? Less rá a Tiédre időben, nehogy nagyobb bajok legyenek! :K

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#46569) Submarine válasza Nemgézaa (#46566) üzenetére


Submarine
senior tag

MSI B550 Tomahawk
9 BIOS van hozzá, neked az utsó 2 jó (nyilván a legfrissebre kellene updatelni)
Arra, hogy a tied mire lett gyárilag rakva, talán dátum alapján lehetne következtetni..

(#46570) jokeph válasza Nemgézaa (#46566) üzenetére


jokeph
nagyúr

Hmmmm.... ebbe a csak a BIOS file fő neve szerepel (7C91), az alverzió nem.
Többnyire fel szokták a lapra ragsztani kis címkével a pontos ver.-t, jellemzően a BIOS chipre vagy a közelébe. :U

Amúgy meg nem veszítesz semmit, ha BIOS_Flashbackkel feltolod a legutolsót (7C91vA8).

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#46571) Bence1103 válasza Submarine (#46567) üzenetére


Bence1103
újonc

Próbáltam már mindent, most jelenleg ott tartok, hogy irtam a webshopnal, hogy visszaküldök minden alkatrészt és derítsék ki mi a jó. Persze kicsit aggódok, mert az alaplapon észrevettem egy kis szépséghibát. Újonnan vettem az alaplapot, de ez vagy már egyszer szervíz által javítva lett, vagy pedig az asus rework-je elég szarul megy.

[ Szerkesztve ]

(#46572) TechRobot válasza Undoroid (#46568) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Szia, Már nem fagyogat. Riser kábelt amióta kivettem (5napja) nem fagyott le.
De ránézek köszi, ez elég ilyesztően hangzik. köszi h szóltál.
:R
update az enyém más kondezátorral szerelt nem ilyen számú van az említett helyen.
Illetve a sorozatszámom M9-el kezdődik.

De azért egy pillanatra belém raktad a sz@rt :D

[ Szerkesztve ]

Dikk egy százas...

(#46573) jokeph válasza TechRobot (#46572) üzenetére


jokeph
nagyúr

Az a fránya riser kábel... ;) kopp-kopp-kopp...
Pontosan miféle riser kábeled van ?

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#46574) TechRobot válasza jokeph (#46573) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Asus ROG Strix RS200 riser.
Ezzel volt verticalban a VGA egy ROG Heliosban.
Most közvetlenül az alaplapban van. Még tervben van h visszarakom egy kis tesztüzemre a kábelt, mert veticalozni akarom jobban néz ki. Hátha csak nemtudom én nem volt tökéletes az illeszkedés mikor összedugtam vagy fene se tudja.

Dikk egy százas...

(#46575) jokeph válasza TechRobot (#46574) üzenetére


jokeph
nagyúr

Egy kört még megér, pláne hogy nem valami dzsunk cuccos. :U
nekem 2 db Thermaltake 200mm x16 3.0-ásom van, a tartók a házak sajátjai.

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#46576) Submarine válasza Bence1103 (#46571) üzenetére


Submarine
senior tag

Ezt azért nehogy rádfogják. Küldd el nekik is.
Úgy néz ki nem lett tartós a chip csere. Jó bolt lehet.

jokeph:
Ez a cpu nélküli flash új nekem, és jó hír a tulajdonosnak, kösz.

(#46577) Nemgézaa válasza Submarine (#46569) üzenetére


Nemgézaa
csendes tag

Köszönöm mindkettőtöknek. A frissítést lement a leírások szerint, de nem vagyok teljesen biztos benne, hogy minden tökéletes.
Most bekapcsoláskor kb. 10 mp-re világít a CPU led, aztán 4-5 mp-re az VGA, végül a BOOT led, de ez világítva is marad. Gondolom, hogy ez így rendben van, mert egyelőre nincs benne amiről bootolhatna, de az a furcsa, hogy nincs monitorkép egyáltalán. Azt gondoltam, hogy a prociban lévő grafikus mag miatt op. rendszer nélkül is kitesz valamit a képernyőre.

Szóval ez így normális, hogy semmi kép sincs, vagy kezdjek aggódni?

(#46578) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Nem indul a gépem. Gyanús, hogy táphibája van. Szereztem cseretápot. Csak most látom, hogy ezen a 400-as Chifi tápon csak egy 4 pines kábel van. Az alaplapon 8 pines. Ki tudom így próbálni az új táppal? Videókártya nincs. Csak a prociba integrált. Így gondolom elég kell legyen neki a 4 pines.

(#46579) --ka válasza rayoliviero (#46578) üzenetére


--ka
senior tag

Igen, elég az 1×4 pin.
Nyugodtan tesztelheted, ha a procid alapórajelen van - nem tunigoltad.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#46580) jokeph válasza Submarine (#46576) üzenetére


jokeph
nagyúr

Pedig régi találmány, de csak pár éve hozták le a konzumer/destop vonalra, előszőr HEDT lapokon találkoztam vele, pl Asus X79 Sabertooth, cirka 10 éves lap lehet.
Alapesetben úgy működik, hogy nem kell semmit tenni a lapba, csak az ATX és a segédtápot kell csatlakoztani a laphoz, aztán mehet a móka a gyártói leírás alapján.
De ha már benne van minden, az sem okozott nálam eddig problémát.

#46577Nemgézaa: azért képnek illene lenni, bootolható eszköz hiányában pl. a BIOS-ba be kellene tudni lépni. :U

Milyen kijelző van csatlakoztatva és milyen csatolással ?

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#46581) Nemgézaa válasza jokeph (#46580) üzenetére


Nemgézaa
csendes tag

Elnézést, vaklárma volt. Nem is próbáltam belépni a BIOS-ba, azt hittem anélkül is lesz valami indító kép. Most kipróbáltam és működik rendben. Huuh...
De ha már benne vagyunk a témában, a BIOS-ban van olyan amit mindenképpen érdemes lenne megváltoztatnom, vagy maradhat minden a gyári beállításokkal?

Nem akarom túlhajtani, semmi extra terhelése nem lesz, de azért szeretném kihozni belőle a legjobb teljesítményt, vagy a legkisebb fogyasztást, zajt.

[ Szerkesztve ]

(#46582) #12516608 válasza Nemgézaa (#46581) üzenetére


#12516608
törölt tag

"Game Boost" és egyéb ilyen automata terminator turbo f@szságokat tilts le. Később is be lehet állítani, hogy kell-e valami egyáltalán belőlük vagy pedig más módszer...
RAM gyártó által megadott XMP értékeit állítsd be valami XMP profillal, amit a BIOS tud.

Oszt telepíts rendszert. :K

(#46583) jokeph válasza Nemgézaa (#46581) üzenetére


jokeph
nagyúr

:C

Semmi extrát, ahogy #46582u299975 írta. :K

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#46584) rayoliviero válasza rayoliviero (#46524) üzenetére


rayoliviero
veterán

Úgy néz ki, hogy táphiba volt. Kaptam egy cseretápot és ezzel működik.
A régi FSP 600W Hyper M romlott el. A ventilátora maxon pörgött, képet a monitor nem adott. Volt amikor a proci ventilátora elindult, majd leállt, utána megint elindult és leállt. Ezért gondoltam táphibára, ami úgy néz ki, hogy be is jött. Remélem, hogy nem fog érni kellemetlen meglepetés. Előtte beadtam a szervizbe és kontakt hibát mondtak. Mert nagy ritkán elindult a gép. Memória foglalatot tisztították. De hazahoztam és ugyanúgy nem indult el. Utána fogtam magam bele.

(#46585) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Akkor jobb híján ide írom a panaszom:
Tehát a Stadia Játék Stream-elésről van szó, azzal is a Destiny 2 játékot próbálgatom. De (egérrel) iszonyú a Lag-ja, játszhatatlan. Ha csak a bill.-zeter használom és úgy mozgok, vagy a Gamepad-emet, akkor semmi Lag sincs. Csak akkor kezd el szaggatni a kép, amikor megmozdítom az egeret. Itt olvashatóak további részletek.

Szóval, szerintetek ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

(#46586) jokeph válasza SunMount3r (#46585) üzenetére


jokeph
nagyúr

Üdv !
Dugj rá egy mezei USB-s egeret, próbaképpen. ;)

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#46587) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok! Olyan problémám van hogy adott egy gép, i5 6500 rx 570 ddr4 ram stb, ki kellett venni egy kis idore a video kartyat, majd vissza rakva nem ad képet, felrünt hogy bekapcsolásnál a ház első usb portjai valamint power gombja villágitani szokott de ezek közül csak az usb villágit, az alaplap proci hibát jelez de ahhoz nem volt nyulva, minden kábelt megmozgattam de ugyan ez a hiba, valami segitseget tudnátok mlndani?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#46588) Diego72


Diego72
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap lehalt a számítógép minden előjel nélkül (fekete képernyő) és újraindítani sem tudtam, ezért kikapcsoltam a tápot is, majd kis várakozás után vissza. A gép újbóli bekapcsolása után pedig egy nagy durranás jött, ami a biztosítékot is levágta a lakásban. Füstöt, égett szagot nem éreztem, de ezután már nem indult el a gép (csak az alaplapi design fény világított). Előtte kb 2 órát ment a gép.

Táp: BeQuiet Straight Power 850W
Alaplap: Asus Strix B-550E Gaming
Proci: Ryzen 7 5700G
Memória: Kingston Hyper X 3200 32GB
2 SSD + egy winchester

BIOS alapon volt, semmi nem volt húzva. Azóta nem nyúltam a géphez, elsősorban a tápra gyanakszom, de ötletem sincs mi történhetett ilyen hirtelen. Van vmi tippetek, mi lehet a gond, melyik alkatrész lehet a hibás?

(#46589) d@minator válasza Diego72 (#46588) üzenetére


d@minator
addikt

Fali dugalj, hosszabbító, tápcsatlakozó, tápegység.
Ha az első 3 közül egyik sem akkor ki kellene szerelni a tápot rátenni a 24 pines alaplapi kábelt és a végén így [link] összekötni. Ez olyan, mintha bekapcsolnád a számítógépet. Aztán hátsó kapcsoló 1-es állásban és bedugod a konnektorba. Ha nem forog a táp venti vagy leveri a kismegszakítót úgy rossz a tápod.
B. verzió, beviszed egy becsületes szervizbe ahol nem vágnak át.

(#46590) oliwwer


oliwwer
aktív tag

Sziasztok!

Audio gonddal kellene segítség. Van egy DEEPCOOL TESSERACT BF házam, aminek elöl (is) van egy mikrofon bemenete és kimenete. A mostani fülesemet így használom, a fülesnek két kábele van, egy mikrofon és egy audio kábel. Hátra pedig 2.0 van bedugva a jack-be. Így ha elől bedugom a fülest, akkor a füles szól, ha kihúzom, akkor a hangcucc, ami tökéletes nekem.

Viszont az a gond, hogy váltanék fülest, egy hyperx cloud stinger-re, aminek csak 1 jack dugója van. Ha bedugom előre az audio kimenetbe, akkor hang van, de a mikrofon nem működik. Ha a mikrofonba dugom, akkor a mikrofon jó, de a hang a 2.0-n szól.

Hangbeállításoknál ha be van dugva a füles, azt írja a bemeneteknél, hogy nem található bemeneti eszköz, így nem tudom átállítani a mikrofont.

Tudnátok ezzel segíteni kérlek?

Nagyon köszönöm!

(#46591) quailstorm válasza oliwwer (#46590) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Venned kell egy splitter kábelt.

[ Szerkesztve ]

(#46592) Diego72 válasza d@minator (#46589) üzenetére


Diego72
csendes tag

Fali dugaljból jön a hosszabbító, amibe más eszközök is be vannak dugva, azok működnek. (Nem tudom, hogy az elszállás érintené-e a többi csatlakozót is.) A tápcsatlakozó a táphoz adott gyári kábellel csatlakozott.
Jelenleg marad a B verzió nem kísérletezek vele, mivel a durranás a gépből jött. Inkább visszaviszem a tápegységet, mert még garanciális.

(#46593) oliwwer válasza quailstorm (#46591) üzenetére


oliwwer
aktív tag

Köszönöm!

(#46594) SunMount3r válasza jokeph (#46586) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Rádugtam, egy "mezei" CM Stornet-et (külön szoftver nélkül), az eredmény ugyan az: Lag-ol mint a fene. ??? Valami it nagyon nem stimmel a böngésző + egér kezelésnél nálam.

[ Szerkesztve ]

(#46595) afrojack1


afrojack1
senior tag

Sziasztok!
olyan kérdésem lenne, hogy letört a videókártya nyáklapjáról a ventilátorok csatijának 2 tüskéje (két középső) hogy azzal esetleg lehet valamit kezdeni? Vagy forrasztani?

SC: Herczku_Death

(#46596) jokeph válasza SunMount3r (#46594) üzenetére


jokeph
nagyúr

Érdekes "bug".
Más böngészőkkel is nézted ? :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#46597) Submarine válasza afrojack1 (#46595) üzenetére


Submarine
senior tag

Üdv!
Ha nem sérült meg a nyáklap, akkor új csatlakozót kell rá forrasztani.
Ha megsérült, akkor a sérüléstől függ meg lehet-e menteni.

(#46598) SunMount3r válasza jokeph (#46596) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Igen, Edge-el is ugyan ez van. És Chrome-al úgy is, hogy külön app-ot csinálok a Stadia-nak egy új Profil-al, minden kiegészítő nélkül (elvileg), de ugyan úgy szaggat. Amúgy ha a Task Manager-ben megnézem, akkor egér mozgatás közben kb. 20-30%-olt ugrik meg a CPU terhelés. ???

(#46599) afrojack1 válasza Submarine (#46597) üzenetére


afrojack1
senior tag

Nem sérült

SC: Herczku_Death

(#46600) ThodEE


ThodEE
őstag

Sziasztok!

HP 15-db00005nh laptop, jelenség bekapcsolom, működik a tácspad meg a bill is, ez nem tart sokáig, kb 30 másodperc és már csak a bill megy, aztán az sem... :W
Próbáltam a gyártó weboldaláról a drivereket, nem segített, aztán regeditből kitöröltem a driver nevéhez tartozó részt és jólett kb egy napig. Most megint ugyan az a jelenség :O

Valakinek van valami hasznos tanácsa a külső eszközök kivételével? :DDD

Köszönöm előre is :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.