Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69751) bedibazsa válasza bigdigit (#69747) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Vissza lehet a beszélgetést hallgattatni, ha panaszt teszel a Telenor weboldalán. Ha a fiad beleegyezett, akkor nem tudsz neki mit csinálni. Ha tudta a kártya- vagy ügyfélszintű jelszót, akkor helyesen váltották át - mármint szabályosan. De amúgy a HD nem szűnt meg, csak újat nem lehet kötni.

(#69752) asdf_ válasza bedibazsa (#69751) üzenetére


asdf_
veterán

Tavvolevvok kozotti szerzodeskotes, 14 napos elallas? Szolgaltatasoknal, plane megkezdett szolgaltatasoknal nem tudom hogyan van ez.
De szerintem is amugy az volt, hogy bevittek az erdobe, aztan elfogadta a csomagmodositast.

[ Szerkesztve ]

(#69753) 4Grider válasza bigdigit (#69747) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mivel ezeket a hívásokat rögzítik, nem mondanak olyat hogy megszűnt és átteszik, maximum olyat, hogy lezárták a csomagot és áttehetik-e jelenlegi csomagba.
Persze ezzel hozzá nem értő embert meg lehet vezetni, ezért lezárt csomagokkal rendelkezőknek fel kell készülniük ilyen jellegű hívásokra.
Szerencsére a távollévő felek közötti szerződéskötéstől el lehet 14 napig állni, tegyétek ti is ezt, amilyen gyorsan csak lehet.

(#69755) Hosssszu válasza bigdigit (#69749) üzenetére


Hosssszu
őstag

Akkor nyert még 11 hónap hűséget is szerintem.
Nekem legalábbis azt mondta az emberke hogy kapok 20% kedvezményt a havidíjból, ás mellé 11 hónap hűséget.

Fiad helyében én élnék ezzel a 14 nappal, amit többen is írtak itt.

(#69756) bedibazsa válasza 4Grider (#69753) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Ha nem vett készüléket, akkor számlázással tudnak csomagot váltani, plusz a 14 napos jogszabály él. Lehet töröltetni a csomagváltást. Amúgy az új csomag akkor valószínűleg a Hiper M Net lehet. 100 Gb+120 perc, 7990 Ft 20%-a, 11 hó hűséggel.

[ Szerkesztve ]

(#69757) bigdigit válasza 4Grider (#69753) üzenetére


bigdigit
addikt

Köszönöm a tippet erre hivatkozva már vissza is rakták bár féltem tőle arra hivatkozva ,hogy egy már megszűnt csomagba nem tudják vissza tenni el lesz utasítva némi kárpótlással. :C

(#69759) zseko válasza #72445440 (#69754) üzenetére


zseko
veterán

Engem kétszer vagy háromszor próbáltak áterőszakolni másik, rosszabb (számomra rosszabb) csomagba, az utolsónál elhajtottam őket a pi..-ba. Azért normális hangnemben persze, csupán a végén már emelt hangon (mert felhúzott, hogy sehogy nem volt hajlandó elfogadni a 'kedves' hölgy, hogy qrvára nem érdekel 'kétszázperc', ha az ötvenet sem telefonálom le, pláne nem többezer forinttal többet fizetve, csak mert szerinte 'úgysehasznájjakiakorlátlannetet-akkormegminek-eléga100gigabájtisönnek', ráadásul szóhoz jutni sem nagyon hagyott.)

(#69758) ish4d0w Abbahagyhatnád ezt a 'kérdező't, kicsit nevetséges :) pláne, hogy eleve a hozzászólásra reagálsz. ;)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#69761) zseko válasza #72445440 (#69760) üzenetére


zseko
veterán

Hát ezt csak úgy lehetett elengedni, hogy meglehetősen emelt hangon (de még nem kiabálva) helyre kellett tenni. A másik opció az lett volna, hogy rácsapom a telefont. Ennyire agresszív 'lesz.rom mit akar az ügyfél' üfsz-el eddig még sose találkoztam, aki még beszélni se nagyon akart hagyni.

Az nincs, valóban, én sem gondoltam ilyet mögé :N Így utólag már én is kissé túlzásnak érzem a nevetségeset, inkább megmosolyogtatónak mondanám. Számomra modorosnak tűnik :B meg nem nagyon emlékszem, hogy láttam volna ezt nálad régebben (de lehet keverlek valakivel). Ebben az esetben mondjuk pl. konkrétan az adott személynek válaszoltál, így kizárnám, hogy azt gondolná másnak ment :) A névmásolással mobilon egyébként egyetértek, valóban macerás kissé a linkesítése miatt.

off OFF :)

HR24.hu

(#69762) DrBubo77 válasza #72445440 (#69760) üzenetére


DrBubo77
addikt

Pedig szerintem is minimum "furcsa" ez a kérdező megszólítás. Ha a kérdésre válaszolsz, a kérdező érteni fogja, hogy neki szól. Ha nem a kérdésre reagálsz, azon meg a kérdező megszólítás sem segít.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#69764) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Miért nincs itthon 4G+-om és külföldön igen, ugyanazzal a kártyával?
Esetleg a kinti szolgáltató más frekvenciát használ, az itthonit meg nem tudja a telefon?

#?*@&!

(#69766) bedibazsa válasza zeon.hu (#69764) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nekem Budapesten van, de pl. Szentesen már nincs. Attól függ, milyen a lefedettség. Külföldön más szolgáltató antennáit használja, ott valószínűleg jobb a lefedettség, mint abban az itthoni városban, ahol tartózkodsz. Nekem Bp-n a lakásban nincs a XII. kerületben, de ha lemegyek a ház elé, ott már van.

(#69767) zeon.hu válasza #72445440 (#69765) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ismerősnek ugyanolyan kártyával (flottás) megy a 4G+ itthon, amikor ugyanott vagyunk, az Samsung, enyém Mi Max 3.
Bulgáriában végig 4G+-on voltam (itthon még sehol, pedig szó szerint mindenhol jártam/járok), ezért gondolok inkább a telefonra, hogy az itthoni frekit nem ismeri.
(B20 van, mielőtt kérdezi valaki :D )

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#69768) viktorhu válasza zeon.hu (#69767) üzenetére


viktorhu
veterán

Igen, csak meghatározott kombinációkat támogatnak a készülékek, szóval simán van olyan, hogy az egyik telefonon megy a 4g+, a másikon meg nem.

(#69769) chizuru


chizuru
csendes tag

Sziasztok! Elvileg a MyTV+ hoz tartozo HBO GO nem fogyasztja az adatforgalmat - de mi a helyzet azzal ha az HBO GO masik elofizeteshez tartozik mint a TV? Akkor igen? Furcsan nagy az adatforgalmunk es masra nem tudok gondolni csak erre

so long ヒカリノムコウヘ so long ナモナキジユウへ so long フアンヲノミコメ so long ダレヨリモタカクトべ

(#69770) 4Grider válasza chizuru (#69769) üzenetére


4Grider
nagyúr

Bármilyen Telenoros (akár feltöltőkártyás) mobilnet adatkeretét semmilyen HBO Go előfizetés sem fogja fogyasztani, mert a Telenor csak a célt (HBO streamek ip címei) nézi, nem lát bele az előfizetés fajtájába.
Szerk.:
Nincs youtube függő a családban?

[ Szerkesztve ]

(#69771) aprokaroka87 válasza chizuru (#69769) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én úgy tudom hogy a telenor a hbo go-hoz, korlátlan adatforgalmat csak akkor biztosit ha az általuk kinált hbo go "előfizetést" választod.

(#69772) 4Grider válasza aprokaroka87 (#69771) üzenetére


4Grider
nagyúr

Rosszul tudtad, ennyire nem jó a hálózatmenedzsmentjük.

(#69773) aprokaroka87 válasza 4Grider (#69772) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem a telenor által biztositott 2490ft-os hbo go van.

Amiben oda van irva hogy korlátlan az adatforgalom.

Ahogy emlékszek a hbo go más előfizetés esetén olcsobb.

(#69774) sfdrakex válasza aprokaroka87 (#69773) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ja, HBO oldalán 1500.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#69775) aprokaroka87 válasza sfdrakex (#69774) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Már csak az a kérdés hogy a telenor álltal kinált kb +1000ft ár mivel nyújt többet?

(#69776) snooze válasza aprokaroka87 (#69775) üzenetére


snooze
veterán

Nagggyon jooo kérdés!😁😁😁

GO Gunners!!!

(#69777) 4Grider válasza aprokaroka87 (#69775) üzenetére


4Grider
nagyúr

Semmivel...
Szerk.:
De a kedvedért most ráengedtem egy standard céges előfizetésre egy közvetlen HBO Go előfizetéssel indított alkalmazást, egy óra múlva majd jelzem, hogy mennyi fogyott a maradék 4 GB adatkeretből...

[ Szerkesztve ]

(#69778) aprokaroka87 válasza 4Grider (#69777) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Inkább maradok ennél, mert ha tényleg igaz hogy nem számolja az adatforgalmat, az oké, de 1 hét múlva már lehet megoldják.

De ugye neked nem Hello data csomagod van még?:D

ok olvastam a hsz szerkesztésed is.

[ Szerkesztve ]

(#69779) dkovizoli válasza 4Grider (#69770) üzenetére


dkovizoli
addikt

Roaming esetén mi a helyzet? Akkor gondolom a roaming adatkeretet fogyasztja? Vagy külföldről nem is lehet csatlakozni egy meglévő HBO GO előfizetéssel sem?

(#69780) 4Grider válasza dkovizoli (#69779) üzenetére


4Grider
nagyúr

Roaming során mindig fogy a roaming adatkeret, akármit nézel/használsz.

(#69781) Somatom válasza dkovizoli (#69779) üzenetére


Somatom
veterán

Lehet használni, de fogyasztja a keretet. Erre való az új letöltés ficsőr. Itthon letöltöd, kint megnézed.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#69782) b10up


b10up
tag

Sziasztok!
Két furcsaság is szembejött:
Egyik, hogy hiába van flottás csomaghoz korlátlan böngészés és email, ugyanúgy eszi a keretet ez a jellegű forgalom is, ügyintéző szerint pedig nincs ezzel probléma, mármint hogy részükről be van kapcsolva az opció. Ez most ha nullába megy a keretem, utána még megy, csak előbb a sima adatkeretet eszi meg, vagy hogyan kellene működnie itt? Egy másik szolgáltatónál simán nem fogyasztotta a sima keretet.

A másik pedig, hogy volt telekomos S8+, jött rá még t-s szoft, ami nem sim függő, telenoros kártyával be lehet kapcsolni a volte-t, a szolgáltatás is aktív elvileg, de mégis lecsattan 2/3G-re. Ilyenkor mi van? :D

(#69783) chizuru válasza aprokaroka87 (#69771) üzenetére


chizuru
csendes tag

Telenor altal lett a HBO GO is elofizetve, csak nem az ami a MyTV melle “csomagolt”

Youtube fuggorol nem tudok, szoktunk videot nezni rola, de elenyeszo mennyisegben (legalabbis azt hiszem)

so long ヒカリノムコウヘ so long ナモナキジユウへ so long フアンヲノミコメ so long ダレヨリモタカクトべ

(#69784) kenikolo1


kenikolo1
csendes újonc

Sziasztok!

Egy gyors kérdés: Melyik lehetőséget érdemes választani ezek közül? (Xiaomi Redmi 5 Plus, aktív a VoLTE is)
Előre is köszi! :)

(#69785) aprokaroka87 válasza chizuru (#69783) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát a hbo go nem fogyasztja az adatot az biztos

(#69786) simpley válasza kenikolo1 (#69784) üzenetére


simpley
őstag

Szerintem válaszd az "LTE only"-t

signed by simpley.

(#69787) Somatom válasza b10up (#69782) üzenetére


Somatom
veterán

A böngészés és az e-mail az adatkeret elfogyása után is megy tovább.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#69788) 4Grider válasza b10up (#69782) üzenetére


4Grider
nagyúr

Telenornál a korlátlan böngészés opció eszi az alap adatkeretet, az értelme az, hogy lassításkor viszont nem kerül lassításra a hozzá tartozó adatforgalom.
Azok a Samsung telefonok alkalmasak a Telenor VoLTE bekapcsolására, amikben a beállításban megjelenik a "VoLTE-hívások Telenor" kapcsoló. Ha ez nincs, akkor tök felesleges levenni az előfizetésről a VoLTE-tiltást, mert a telefon nem rendelkezik a Telenor VoLTE használatához szükséges információkkal.

(#69789) #07746304


#07746304
törölt tag

Helló, olyan előfizetés nincs, amiben csak lebeszélhetőség van Internet nélkül? Időskori telefonba kellene egy előfizetéses kártya.

(#69790) 4Grider válasza simpley (#69786) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azzal több problémája lesz. Pl. nem tudja felhívni az ügyfélszolgálatot, de ez csak egy a sok közül...

(#69791) 4Grider válasza #07746304 (#69789) üzenetére


4Grider
nagyúr

Miért ragaszkodtok az előfizetéshez, miért nem jó a feltöltőkártya?

(#69792) 4Grider válasza aprokaroka87 (#69785) üzenetére


4Grider
nagyúr

Elegem lett az HBO filmből, a Telenor alkalmazás egy gramm adatfogyást nem mutatott. És ez így van legalább 5 éve, tehát nem tartom valószínűnek, hogy mostanában javítanák. A Telenor hálózatmenedzsment tényleg ennyit tud...

(#69793) dkovizoli válasza b10up (#69782) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem a telefonon levő szoftver szabja meg, hogy sim függő avagy sem. Legalábbis nem az a része, amit te kaptál frissítést. Tehát nem a rajta lévő rom határozza meg a hálózati függést. Ellenben simán lehet, hogy a telekomos készülék szofvere nem tartalmazza azokat a beállításokat, amik a telenor Volte használatához kellenek. Tegyetek fel egy független,XEH szoftvert a készülékre. Az s8 topikban kapsz segítséget, ha nem tudod a módját.

[ Szerkesztve ]

(#69794) aprokaroka87 válasza 4Grider (#69792) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ok

köszi:)

[ Szerkesztve ]

(#69795) bedibazsa válasza #07746304 (#69789) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Kártyás jobban megérné neked. 25 Ft/perc, de van olyan opció, hogy 300 Ft/nap és korlátlanul tudsz beszélni.

(#69796) Landsmann


Landsmann
addikt

A kiegészítő napi adatjegy felhasználhatósága a megrendeléstől számított 24 óra, vagy a megrendelés napján 24 óráig érvényes? Tehát ha mondjuk ma 22 órakor megrendelem a 200 megát, azt holnap este 22 óráig használhatom fel?

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#69797) bedibazsa válasza Landsmann (#69796) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Úgy tudom, éjfél a fordulónap.

(#69798) asdf_ válasza 4Grider (#69791) üzenetére


asdf_
veterán

Nagyifonba kell, gondolom nem akar a feltoltessel meg az adategyeztetessel szorakozni, hiaba az a realisabb penzugyileg.

(#69799) bedibazsa válasza asdf_ (#69798) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Akkor a legolcsóbb megoldás lakosságiban a Hiper M Talk: 7990 Ft, korlátlan beszélgetés.

(#69800) tomp válasza kenikolo1 (#69784) üzenetére


tomp
félisten

Ha a Xiaomi PS+CS regisztrációt futtat le LTE Only módban is akkor ez a mód a legjobb. Itt a telefon nem nézi a 3G-t.

A OnePlus LTE Only módban sajnos csak PS regisztrációt végez(modemként regisztrál) de ott nincs VoLTE.(csak a telenornál nincs) Így én először LTE/WCDMA módot szoktam használni amíg meg nem jelenik a VoLTE jelzés. Ha megtörtént akkor kapcsolok LTE Only-ra. Szerencsére a 7-es modell szériánál nem dobja el a hálózatot ha LTE Only-ra kapcsolok.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.