Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Nikon DSLR topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:31

LOGOUT.hu

Ez a topic a Nikon DSLR-ekkel kapcsolatos kérdésekkel foglalkozik. Ha új látogató vagy egy dolgot kell betartanod:
Olvasd el az első hsz-t! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50547) pergabb válasza HThomas (#50535) üzenetére


pergabb
senior tag

Tisztában vagyok vele.. ez olyan mint a digitális és filmes éra. Pedig sokat hozzá ad a mai napig, ha vki tudja milyen filmre fotózni. Full fogyasztói társadalom vagyunk, írtam, bemutatták a szerencsétlen, persze betegesen túlárazott iphone 13 készülékeket is, megy is a savazás rendesen, hogy semmi újat nem hozott. Az emberek ahhoz vannak szokva, hogy pikk-pakk eszméletlen új és világmegváltó dolgok jönnek mindig, el is várják. Ugyan csak 37 vagyok, de jobban belegondolva szerintem vhol az utsó generáció lehetek, akinek még volt gyerekkora, a sárban ugráltam egész nap, 15 éves koromban lett jó kis betárcsázós netünk, amin fél óra volt egy pixelhalmazt betölteni és már attól felállt, most meg olyan ütemben fejlődnek a dolgok, vagy csak felnőttem, hogy semmilyen érzést nem váltanak ki belőlem ezek a dolgok, sokszor inkább már elvesznek. Szeretem, hogy a Z sorozat vázai betalálják a szemeket, sajnálom, hogy a kutyámnál a különleges szemöldöke miatt nem mindig 100-as, de ennél több nekem már nem kell. Már a madárszem felismerést is érdekesen néztem canon oldalon. Vannak ismerősök, akik vadat fotóznak, lesben ülnek és várják a madarakat, pont az adja az élményt, mint akár a pecázás egyeseknek, hogy egész nap síri kussban, kiürített elmével ott jógázik, aztán ha van kapás, akkor neki lehet feszülni. Elhiszem, hogy sok embernek, a többségnek ezek mind hasznos dolgok, nekem már sok és részemről tényleg lelketlen, bár az is tény, hogy hiába a csiribiri varászlat, egyéni látás mód ettől még mindig nem lesz, nem ettől lesz jó egy fotós, kivétel pár területet, mint riporter fotózás, sport, stb, ahol kitartod a vázat, a többit már megcsinálja magától. Amúgy lehet tényleg én öregszem, tiniként egy új dolgot kibontottam, beteltem a szagával/illatával, hetekig nézegettem, fél év után és együtt aludtunk, most meg kinyit, csekkol működik e, oké, pipa minden, beb*szom a szekrénybe és amikor kell használom. A fejlődés azért káros az egészségre, az én koromban max azért szívták a vérem, mert trabink volt, most meg azért osztja egy 12 éves az ívet, mert neki iphone telefonja van, a másiknak meg ...valami más :D aztán ezt jól meg is beszélik chaten úgy, hogy egymás mellett ülnek. Na jó, ez már kezd nagyon off topic lenni, kussolok.

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Nikon DSLR topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.