Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135646) Micsurin válasza Topiccsendőr (#135644) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jellemzően a himbák okozzák a beverődést. Ha ezt akkor tudom mikor ott van Kozmánál vagy Kozma lefotózza most előrébb lennénk így marad az újbóli bontás. :D

Hmm jogos akkor viszont megint ott vagyok, hogy a Gaálmotorsport a legjobb opció akik felújítanak 30-60k / db áron a kérdés egy felújított tengely mennyit fut el.

Tudom, hogy ha az erősített kérek leválik felgyorsul a kopás de nálunk inkább bepöttyözés szerűen jelent meg a pitting nincs teljes felületében berágódva. És nem is a hegyes felületen hanem a tompábbikon jelentek meg a pöttyszerű leválások. Eh bár lenne legalább csak saccunk, hogy mekkora probléma is lehet így a Kawa hengerfejében most. :D mert akkor jelenleg ott tartunk, hogy vagy komplett bontott hengerfej ami értelemszerűen egy működő blokkról a legolcsóbb jelenleg mintsem a miénkből meg abból gyártani egyet szóval egy komplett bontott blokk kéne vagy jön a kétes megoldás a felújítással amiről az isten sem tudja meddig és mennyit menne el....

A bontott blokk beépítés sem tökéletes megoldás azért is lett elvetve mert ugye a motor meg 25Kw-os... motorszám alapján is. :(((

edit.:
A gyík tele mindennel amibe olaj kell meg benzin és forog morog kopik. :DDD :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.