Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Mirakuru


Mirakuru
tag

Erre a Safijiva siege-re mennyire kell felkészülni? 2 en is meglehet csinálni? Vagy kell a 4fő mindenképpen? Ez is random adja a fegyókat vagy adja a matit és én arra váltom be amire akarom?

(#1552) Silterax válasza Mirakuru (#1551) üzenetére


Silterax
tag

Random fegyverek közül lehet választani. Ez attól függ hogy milyen szintet sikerült elérni a csapatnak. 12-es szinten három fegyvert választhatsz. Szóval ez nem olyan mint az arany sárkányos event hogy minden fegyvert begyüjtesz. Viszont teljesen kimaxolni egy hozzá értő csapat kell. Első fázisba széttörni a szárnyait és a fejét, második fázisba levágni a farkát. És közben folyamatosan gyengíteni a páncélját. Sokan sajnos még az utóbbira sem képesek. Xboxon nagyon ritka a jó játékos akivel tényleg jól össze lehet dolgozni. Itt egy videó Safijiva fegyverekhez. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1553) Mirakuru válasza Silterax (#1552) üzenetére


Mirakuru
tag

Köszi, nagy vagy.
Tehát kell keríteni magunk mellé még 2 olyan embert akivel normálisan lehetne csinálni a siege-t majd. Kulve-ot nem szerettem az rossz volt. Szerencsére van mit csinálni és még mindig csak GS-el tolom, lassan elkezdek összerakni egy hammer,db,és bow buildet is. Nem fogok unatkozni... :D

(#1554) Silterax válasza Mirakuru (#1553) üzenetére


Silterax
tag

Egy lövész a csapatba minden féleképpen kell, mert a szárnyait nehéz elérni a földről.

(#1555) Mirakuru


Mirakuru
tag

Közbe sikerült levágni már ruiner nergit és mivel haver elkezdett felzárkózni így ő nála megjelent a gold rathi akit szinten megcsapkodtunk. Vicces amikor GS-el másba 1000+ felett ütök, ezeknek meg a feje nem tudom miből van de 250 körül sebzek. :DDD

(#1556) Yodamest


Yodamest
addikt

Én is már a Guiding Landsen járok, most voltaképpen ez egy végtelenített all in one pálya, ahol minden is megtalálható? Annyira még nem tiszta, hogy ez most milyen funkciót akar betölteni (tudom hogy fejleszthető stb.), helyettesíti endgameban a többi régiót és máshová már felesleges lesz menni, csak ide kell ezentúl visszajárogatni?

Magyarul minek lehetne ezt fordítani ezen gondolkoztam még, de nem jut eszembe semmi frappáns. Irányadó Földek az elég hülyén hangzik. :DDD

(#1557) Mirakuru válasza Yodamest (#1556) üzenetére


Mirakuru
tag

Gyakorlatilag az endgame farm hely. Ahogy kollega is írta feljebb Grinding Land :D . Olyan alapanyagokat lehet itt szedni amit máshol nem kapsz meg , pl armorokhoz, fegyverekhez, augmenthez.Illetve itt fedezhetsz fel új monstákat. (Pl Silver,gold rati páros) Ettől függetlenül én járok a többi helyre is ha van jó investigation jó kis deco farmra. Mellesleg baromi jól néz ki hogy minden régió egybe van gyúrva és az erdős részről kisétálok a sivatagba stb. Nekem nagyon bejön.

(#1558) Silterax válasza Yodamest (#1556) üzenetére


Silterax
tag

Igen, ez egy végtelen farm hely és ezért is ajánlott az egyes szintű geologus ékszert az armorba rakni, vagy esetleg mind a három szintet ha vadászat közben gyüjtögetni is szeretnél. AZ összterületek max szintje jelen pillanatban 25 lehet, és nem kapsz pontot az olyan szörnyekért akik mindenhol megjelennek. Ilyen például a Banbaro, ebony odogaron, nergigante és deviljho. Az elején tigrexel tudod leggyorsabban növelni a régió szinteket

(#1559) Mirakuru


Mirakuru
tag

hát megérkezett a gokumajom sikeresen le is csaptuk haverral. aranyos kis jószág ;] .

(#1560) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Sziasztok, 77 óra után tegnap elintéztem az end-story sárkányt. Jól szűrtem le a kommentjeitekből, hogy az Iceborn kiegészítő olyan, mint a G-rank volt a régebbi játékokban? Gondolom, lehet kidobni majd a high rank cuccokat és újra gyűjtögetni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1561) Mirakuru válasza Dr.F.E.R.I. (#1560) üzenetére


Mirakuru
tag

Grat. Ez így van sajnos az összes high rank ruha,fegyo kuka Az elején még első pár szörnyre jó lesz, de nagyon ajánlott cserélni mert komolyan pár ütésből ki faintelnek. :DDD

(#1562) Dr.F.E.R.I. válasza Mirakuru (#1561) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Köszi, akkor csak a szokásos. Mondjuk annyi a különbség, hogy a korábbi részekben ez alapból benne volt...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1563) Hajdi


Hajdi
senior tag

Sziasztok!

A rare 10 és nagyobb armor szinthez meg kell venni a kieget? 457-es defense-től sehogy sem tudok többet összekaparni, aki pedig fele akkora mint én, dupla armor-ral szaladgál :(

116HR.

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#1564) Yodamest


Yodamest
addikt

Én meg találtam egy elég kellemes kis buildet ezt használom már egy ideje: Rajang fejes és gatya + acid Galvanus kesztyű + a nemjuteszembe chest ami focust és defense boostot ad alkotja. Most így vannak a skilljeim:
7 defense boost
7 critical eye
3 focus
3 weakness exploit
3 health boost
3 speed eating
1 free meal
1 draw attack
1 critical boost

És ezek csak amiket az armor része ad, ezen felül az épp aktuális element fegyver helyek függvényében még különböző resistancokat beszoktam tenni. Nagyon jó kis balanszos build, pont ugyanannyira defenzív mint amennyire offenzív, sikerül életben maradni, de közben mindig critelek és a greatswordnek nagyon jót tesz a 3-as focus.

(#1565) Silterax válasza Yodamest (#1564) üzenetére


Silterax
tag

Kritikus húzást nem tudod valahogy jobban felvinni? Esetleg a MR Basel kesztyű?

(#1566) Dr.F.E.R.I. válasza Yodamest (#1564) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nagyon durva, hogy ennyi max skillt ad egyetlen öltözék. Nálam az alapjátékban (HR34) Rathalos sisak és kesztyű + Damascus ing + Zorah szoknya + Ingot csizma ad:

1 fortify -> a kedvenc skillem, védőhálónak és taktikai fegyvernek is kiváló
6 defense boost --> felesleges kimaxolni, a 6 is kb ugyanazt tudja
3 health boost -> ezen szó szerint élet és halál múlik
3 recovery speed -> jópofa kis skill, ez a nyakláncon van
2 focus
1 earplug

Nem használok offenzív képességeket, mert viszonylag könnyű a játék a 4U előtti részekhez képest. Az az egy számít, hogy mind a 4 element kardból mindig a lehető legfrissebbek legyenek meg. Így a legtöbb meccs fél óránál nem szabadna tovább tartson. Dragon kardot nem fejlesztek külön, mert ami dög erre érzékeny, az általában valamelyik más elemre is érzékenyebb még. Jó vadászatot akkor a továbbiakban ;)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1567) Yodamest válasza Silterax (#1565) üzenetére


Yodamest
addikt

Felesleges feljebb vinni, mert így is 100% az első ütés crit esélye, mivel:
40% crit alapból
30% weakness exploit
30% az 1-es szintű crit draw
= 100%

(#1568) Yodamest válasza Dr.F.E.R.I. (#1566) üzenetére


Yodamest
addikt

ezt nyilván gemelve értem, szóval az armor + nyaklánc + gamek adják ki így, viszont fegyver nélkül szóval ha a fegyóban van még további slot hely akkor oda medicine jewelt vagy resistance jeweleket szoktam tenni

(#1569) Yodamest válasza Yodamest (#1568) üzenetére


Yodamest
addikt

ja meg kihagytam hogy a stun resistance 3 is benne van a buildben szóval így néz ki :)
7 defense boost
7 critical eye
3 focus
3 stun resist
3 weakness exploit
3 health boost
3 speed eating
1 free meal
1 draw attack
1 critical boost

(#1570) Mirakuru


Mirakuru
tag

Én így nyomom. :B
Nem végleges, agitator skillt akarom majd attack helyett sztem az jobb csak nincs még kész a 4-es nyaklánc belőle.
Goku majom képessége 2 szett után hogy nem pattansz le semmiről, istenem mennyire jó érzés hogy nem szakítanak meg ezzel. Nergi fegyó meg azért van bent mert nagyon nagy az élesség rajta, szinte soha nem kell éleznem harc közben, és így sok értékes kő fért be a handicraft helyett.
Van még elemental build is , de úgy kb ezt viszem mostanában mindenhova. :DDD

(#1571) Yodamest válasza Mirakuru (#1570) üzenetére


Yodamest
addikt

Igen a Goku képességet én is imádom pláne, hogy greatswordos vagyok, szóval kimondottan fontos, hogy ne akadjon meg a kombóm a lepattanás miatt. Az attack boostot amennyire lehet hanyagolni kell, egyik legrosszabb skill szerintem, én már nem is használom jóideje. Én a helyedben az attack boost gemek helyére inkább kitenném a 3-as speed eatinget, nagyon megdobja az életérzést a szinte instant gyógyítás, ezzel szemben ilyen mértékű sebzéseknél ami már az icebornban van tökre nem érzed meg azt a kis + attackot meg 5% affinityt. Azt, hogy 1/4 idő alatt felhealelsz is felfoghatjuk sebzésnövekedésnek, mivel hamarabb visszatudsz ugrani az akcióba 1-2 ütéssel már előrebb leszel, ahelyett hogy hosszú másodpercekig szlapálgatod a tejesdobozt.

[ Szerkesztve ]

(#1572) Silterax


Silterax
tag

Pontosan ezért használom én is a gyors étkezést. Minél gyorsabban visszakerülni a harcba és ha véletlenül gyógyítás közben védekezni kell, akkor azt gyorsabban le tudjam reagálni. Mondjuk nem sokan használják mert nagyon feleslegesnek tartják, mert mindig a nagy DPS a lényeg. Viszont lassan eljön az Arch Tempered Ruiner Nergigante ideje.... ;]

(#1573) Mirakuru válasza Yodamest (#1571) üzenetére


Mirakuru
tag

Mondtam hogy nem végleges , folyamat próbálom alakítani volt olyan is amikor 3 speed eating volt bent. Én nem feltétlen érzem szükségesnek főleg ha lesz fasza augmentem. De kényelmes azt aláírom.

(#1574) Silterax válasza Mirakuru (#1573) üzenetére


Silterax
tag

A páncél össze készítése folyamatosan változik és változni is fog. Én most az augmentacion belül a custom weaponst próbálgatom. Igaz, csak a 10-es vagy annál kevesebb szintű fegyvereknél működik de szerintem meg
éri az a plusz 50 elem vagy státusz támadás, esetleg a plusz 10 affinity

(#1575) Mirakuru


Mirakuru
tag

Tempered Rajang már nevetségesen erőset üt. Ide már full defense-t is raktam attack helyett mellé ügye ott a 3-as divine blessing és képest volt így is elvinni 1-hitre ha úgy akarta. Vicc ez a szörny egyáltalán nem élvezetes mert nem fair. Megöltük de köszi inkább hanyagoljuk még temp savage jhoe is könnyebb ennél pedig azt is utálom, és akkor jön valami új Furious Rajang?! az minek ennél is nagyobbat üt akkor kb le is vetkőzhetek meztelenre mert semmi nem fog megvédeni, és ettől agresszívabb már nem igen lehet semmi. Miért nem egy új szörnyet hoztak ehelyett. (sima rajangal nincs bajom azért az bőven ölhető)

(#1576) Silterax válasza Mirakuru (#1575) üzenetére


Silterax
tag

Szerintem sem kellett volna ezt a Furius Rajangot erőltetni. Vagy egy olyan érzésem hogy ez a fajta rajang az arch tempered dragonok verziója lesz.

(#1577) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Olyat kérdeznék urak, hogy hero streamstone-t érdemes nekiállni farmolni vagy esélytelen? (alapjáték)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1578) Silterax válasza Dr.F.E.R.I. (#1577) üzenetére


Silterax
tag

Csak ha high rankos fegyvereket szeretnéd használni és fejleszteni. Master Rankon más fajta kövek és fejlesztések vannak így a hero köveknek már nincs jelentősége.

(#1579) Dr.F.E.R.I. válasza Silterax (#1578) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Igen azt gondoltam, de egyelőre nem tervezek a kiegészítővel játszani. Mondjuk nagy jelentősége már így sincs, mert enélkül is végigtoltam gyakorlatilag az egész játékot, mire eljutottam ide, de azért kimaxoltam volna egy-két fegyvert a hecc kedvéért.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1580) Silterax válasza Dr.F.E.R.I. (#1579) üzenetére


Silterax
tag

A hero kövekkel folyamatosan tudod a fegyverek tulajdonságait változtatni. Ha valamelyik fejlesztés nem tetszik akkor azt el lehet távolítani. Szerintem megéri vele foglalkozni

(#1581) Dr.F.E.R.I. válasza Silterax (#1580) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nagyon nem viszi túlzásba a program ezeket a köveket, egy ilyennel sem találkoztam eddig. Még a tempered elder dögök sem dobják. Valahol ezen a ponton szoktam a MH játékokat elengedni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1582) Silterax válasza Dr.F.E.R.I. (#1581) üzenetére


Silterax
tag

PC vagy konzol? Ha PC akkor keresd meg a Tempered Deviljho event küldetést. Az elég gyakran dobja ezeket a köveket. Az első követ én is elég későn kaptam meg, itt az oldalon tudtam meg hogy létezik ilyen fejlesztési lehetőség.

(#1583) Silterax


Silterax
tag

Na várj, vissza néztem a fórum első oldalára és már te is ott voltál. Miért hagytad abba a Monster Huntert? :D

[ Szerkesztve ]

(#1584) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nem hagytam abba, akkor még nem volt meg a World, csak 3 hónapja játszogatok vele. A 3U-val játszottam a legtöbbet, összesen 750 órát (3DS+WiiU). Tudok erről a Devil Józsis küldetésről, de mások meg azt írkálják, hogy ez sem dob jól. Mindegy, utánanézek majd ennek is. Tegnap véletlen kipróbáltam a greatest jagras eventet, lett egyből 30+ kövem is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1585) Silterax válasza Dr.F.E.R.I. (#1584) üzenetére


Silterax
tag

Pedig kétszer nagyobb eséllyel dobja :K Great Jagras? Az egy igazán jó küldetés. Geologus skillel dupla annyi dekorációt tudsz felszedni a földről. Elég hozzá az egyes szintű.

(#1586) Dr.F.E.R.I. válasza Silterax (#1585) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Van is olyan kövem, majd megnézem azzal is. Este meglesem a Józsit is, hátha ad valamit, köszi a tippeket :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1587) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ezt csak úgy itt hagyom, egy kis élménybeszámoló a World-ről

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1588) Yodamest válasza Dr.F.E.R.I. (#1587) üzenetére


Yodamest
addikt

Jó írás, viszont nagyon hangsúlyozod hogy mennyirte könnyű a játék, hááát.... lehet neked több mint 1000 óra után már az, de sokan egy Kulu Yakut nem tudnak pl. megölni. Nyilván én nem ezek közé tartozom, de azért a Behemoth, Ancient Lesher, Rajang, Silver Rathalos, Ruiner Nergigante fájtok elég rendesen megizzasztottak, szerintem durvábbak nehézségre, mint bármelyik soulslike boss. (kivéve talán a Sekiro végső Isshin fightot, az mindennél durvább)

Az iceborne jóformán egy teljes játék árát érő kieg, olyan nincs, hogy nem éri meg, meg hogy felesleges. Nagyon sokat hozzáad, gyakorlatilag megduplázza az alapjátékot, olyan mintha újrakezdenéd elejéről. Szóval nagyon megérős, nemhiába olvasni még olyat is a teszteknél, hogy valakinek már "túl sok mindent tartalmaz" és beérte volna konkrétan kevesebb tartalommal is, nem egy ilyet olvastam már.

Kicsit én inkább azt érzem talán negatívumnak a játék kapcsán, hogy az alap végefelé, de főleg az icebornban már akkora a lények HP poolja, hogy szinte órákig kell őket ütni, ez néha már unalmassá teszi a harcokat. A lehető legerősebb fegyverem van mindig, jó buildem van, szóval nem undergeared vagyok, de mégis az iceborne szörnyek annyira sok HP-val rendelkeznek és EMELLETT nagyon durván mobilisak, ugrálnak folyton, örülsz, ha egyet-egyet bele tudsz csapni, és emiatt borzalmasan elhúzódnak a harcok. Rajangot is egyedül eltart vagy 35 percig mire leverem, pedig már elég jónak tartom magam a játékban. Ez azért kicsit sok már, én jobb szeretnék ilyen 15-20 perces harcokat, ezt egy kicsit túltolták. Silver Rathalost is megőszül az ember mire megölni, de tényleg.

[ Szerkesztve ]

(#1589) Dr.F.E.R.I. válasza Yodamest (#1588) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Láttam, hogy a kiegbe pakolták az összes izgága dögöt (narga, zinogre, tigrex), azokat rühellem én is a legjobban. Hogy kinek mi éri meg, arról kár vitába bonyolódni, szerintem a 3U jobban megért 40 fontot, mint a World (alap+kieg) 100 eurót.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1590) Yodamest válasza Dr.F.E.R.I. (#1589) üzenetére


Yodamest
addikt

de hogy hasonlítasz össze így játékokat? :) nekem pl. a 3U nem érné meg a 40-et sem, mert nincsen nintendom, illetve a world grafikai fidelitása után nekem az előbbi részek már nagyon gagyinak hatnak grafika és világépítés szempontjából. A world eszméletlen jól néz ki, nagyon szépek az animációk, a mozgás, stb, ez az előző részekről nem mondható el ilyen szinten. Ez olyan mintha most azt mondanám az érkező elden ringre, hogy a dark souls 2 sokkal jobban megéri, mert fúú mennyi több 100 óra tartalom van benne, az elden ringben meg megjelenéskor lesz kb 40 óra. Közben meg lehet ég és föld lesz minőségben a 2 játék, ez ilyen minőség mennyiség dolog, nekem mindig a minőség a fontosabb.

(#1591) Dr.F.E.R.I. válasza Yodamest (#1590) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Hogyan hasonlítom őket össze? Én úgy szoktam, hogy játszom az egyikkel X órát, azután meg játszom a másikkal mondjuk Y órát és megformálom belőlük a kis véleményem :) Ezt írtam én is, hogy mindenki mást keres, mindenkinek más éri meg. Neked a grafika az überalles, én meg a kevésbé egzakt dolgokra fekszem rá jobban. Mennyi kihívást ad, milyen a dinamikája a játéknak, mennyi időre köt le. Ez szebb, az technikásabb volt. Ebben el tudsz tévedni, abban nagyon nem. Itt legyártanak mindent helyetted, ott magadnak kell. Itt kézen fogva vezetnek a szörnyhöz, abban magadnak kell megtalálnod. Satöbbi. Én öreg vagyok sajnos, engem már akármivel nem tudnak levenni a lábamról.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1592) Silterax


Silterax
tag

Számomra a World valahogy visszahozta az első rész hangulatát...... Igaz, az a rész nehézségben továbbra is verhetetlen :R

(#1593) Treworsat


Treworsat
friss újonc

Sziasztok valaki tudna segíteni. Most kezdtem az Icebornt de a Viper Tobi-Kadachinál elakadtam. A harc vége felé elfogyott az antidote és a herbal medicine is. Mijen szettet érdemes belemenni. Előre is köszi a segítséget :) .

(#1594) rakkimcer


rakkimcer
tag

fegyvert a thunder elementtel érdemes, arra legérzékenyebb
poison és paralysis resistance, ezekből lehetőleg level3-as szint, csak a sebzés miatt kell utána már aggódni
stun resistance sem árt, mert gyors, anélkül 1-2 csapás és mozdulatlan vagy
ja és figyelj a hot drink-re, ciki, ha közben elfogy, nem biztos hogy lesz időd újra inni
paliconak érdemes sleep fegyvert adni, aranyos ha csata közben megszundít
vigyél magaddal csapdákat is, pár másodpercre ha megáll, már könnyebb
pitfall és shock trap, meg thunderbug és traptool, így még kettő shock trappet is tudsz csinálni

(#1595) Reznik90


Reznik90
friss újonc

Sziasztok! Ps4-re Monster Hunter World játékosokat keresek, ha van kedvetek együtt játszogatni nyugodtan vegyetek fel barátnak.PSN:ReznikHUN

(#1596) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Ennyi a max grafika amit a high res pack-al össze lehet hozni?,pl
itt ez a videó a 2.képen lévő hölgy ebben sokkal részletesebb.

https://youtu.be/QbrtdEGkxfk?t=59

(#1597) hubai38


hubai38
aktív tag

(Pc) Sziasztok, hogyan kell megoldani, hogy együtt tudjunk játszani a haverommal?

Előre is köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

(#1598) SolymossyBal


SolymossyBal
tag

Szervusztok,

ugyan a topik kissé leült, de hátha.

Teljesen új játékosként, a tutorialokat kattogatva a bedobott Defender alpha armor-t és a hozzá tartozó fegyvert vettem kézbe. Pár óra játék és sok Youtube-os Guide után mocorogni kezdett a gondolat bennem, hogy a Defender szett nem illik a játékba. Iszonyúan erős minden más mellett és kb értelmetlenné teszi az összes gyűjtögetést és upgrade-elést, mivel - amit egyelőre látok - semmi nem veszi fel velük megközelítőleg sem a versenyt (Def Stat &Att Stat).
-Rosszul látom és a következő helyszínen már érdemes fejlesztgetni az alap fegyvereket és páncélokat vagy
-valóban ez egy "gyors grind" cucc az Iceborne elé, ha valaki fel akarná húzn ia karakterét, végigpörgetve az alap MHW-t?

Köszi előre is!

(#1599) rakkimcer válasza SolymossyBal (#1598) üzenetére


rakkimcer
tag

jól látod, tényleg úgy van, hogy erős a defender páncél szett
konkrétan master szintig csak 1 elemet cseréltem le, addig mindenre jó volt
persze fegyvere is válogatja, hunter hornnal nyomom
master szinten (Iceborn kiegészítő) már több elemet is kell változtatni
újrakezdtem egy karakterrel, addig el leszek vele, amíg a Rise is olcsóbb lesz nintendón

(#1600) SolymossyBal válasza rakkimcer (#1599) üzenetére


SolymossyBal
tag

Szia,
köszi a választ!
Tegnap rászántam egy fél órát és más fórumokon megtaláltam a választ. :) Ennek folyamányaként le is cseréltem egy "egyszerű" kis páncélra.

Az "élet" egész más erről az oldalról, kezdő felszereléssel! :D
Most sokkal nagyobb jelentősége van az egyes fegyverek kombóinak és a helyes mozgásoknak.
A páncélok összeválogatása még kissé ködös, illetve a "crafting" rész is varázslat, de idővel gondolom kitisztul. :)

(#1601) rakkimcer válasza SolymossyBal (#1600) üzenetére


rakkimcer
tag

páncél választásnál tudsz skill-re szűrni, mi az amit szeretnél
illetve van egy oldal, ahol segít összerakni a tulajdonságok alapján mi kell, de ott minimum hard(HR) szint kell

(#1602) rakkimcer


rakkimcer
tag

ha nem akarsz sokat szédülni, akkor stun resistance
repülő szörnyeknél, rathian, rathalos jó a poison res., ha futja fire res., de ki lehet gurulni az égést
ha ügyes vagy és ki tudsz térni, akkor attack boost, amúgy meg defend boost, esetleg iron skin
itt rengeteg leírás van MHW wiki [link]

(#1603) Rony949


Rony949
őstag

De szomorú, hogy ennyire kihalt ez a topik. A Monster Hunter tényleg ennyire niche-nek számít Magyarországon, míg globálisan eléggé népszerű már?

Én most kezdtem egy új karaktert World-ben, a jövő évben érkező MH6 egy kicsit felhájpolt. 28 óra után el is értem High Rank-et. Most kezdődik csak az igazi játék. :)

Én személy szerint el vagyok egyedül, de ha valaki szívesen coopozna PC-n, nyugodtan írjon.

(#1604) CactuS válasza Rony949 (#1603) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is ide írok, bár már ez a komment se mai. :B Én nemrég vágtam vele végül, anno a Rise-ot megvettem switchre, de az FPS és a konzolos célzás nekem nagyon nem jött be, így most a World-öt próbálom PC-n. Hát, nem mondom, hogy minden elsőre legyen, de ahhoz képest, hogy végtelenül béna vagyok a Souls játékokban, egész jól megy (LR természetesen). :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1605) spleenszuru válasza CactuS (#1604) üzenetére


spleenszuru
őstag

Én tegnap vettem meg, régóta szemezek vele. Ez a 65%-os akció végre rávett.
PC-re vettem, videók alapján kell azért "célozni", amit én még PS-en nem tudok jól.

Feltelepítve még nincs, remélem adni fogja a játék.

Malaka!

(#1606) CactuS válasza spleenszuru (#1605) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Olyan 200 óra körül járok benne és még csak ott tartok, hogy post-story iceborne szint, az erősebb dögök még csak most jönnek a játékba. :D Nekem nagyon bejött, bár az tény, hogy ez a stun lock mechanika baromi idegesítő tud lenni (fellök a mob, majd amikor feláll a karakter, akkor még szédeleg és ha úgy van, akkor közben íméletlenül levernek és te nem tudsz semmit tenni. Ugyanakkor az élmény 1-1 nagyobb hunt után hatalmas, szerintem minden centet megér, valószíűleg a Wilds-ot már előrendelem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1607) spleenszuru válasza CactuS (#1606) üzenetére


spleenszuru
őstag

~1 hónap alatt 200 óra? :Y
Wow, akkor te valóban jól ráfüggtél.

Malaka!

(#1608) CactuS válasza spleenszuru (#1607) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Volt azért benne némi afk is, azt is nyilván számolja a program, meg volt egy betegség miatti otthon fetrengős része is. Viszont igen, nagyon addiktív a szörnyvadászat, még ha sokat anyázik is az ember.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1609) spleenszuru válasza CactuS (#1608) üzenetére


spleenszuru
őstag

Tegnap letöltöttem, egyelőre HD texture nélkül, viszont elég blurry, szóval rátöltöm majd azt is.
A karakter kreálás kiváló volt, jól néznek ki a fejek.
Prológust toltam csak le, de úgy érzem tetszeni fog a játék, amint megtaláltam a blurry grafikára a megoldást. Redditen már találtam pár módot rá, valamelyik biztos működik.

Malaka!

(#1610) Rony949 válasza spleenszuru (#1609) üzenetére


Rony949
őstag

Pro tipp: A "volume rendering quality"-t kapcsold ki teljesen. Kiveszi a köd effektet, így a játék (szerintem) sokkal jobban néz ki és még plusz FPS-t is nyersz vele.

(#1611) spleenszuru válasza Rony949 (#1610) üzenetére


spleenszuru
őstag

Köszi, ránézek majd.

Más:
Itt nincs lehetőség egyedi kinézetet adni a páncéloknak? Elég zavaró, hogy van egy szép csaj karakterem, de lábujjtól fejtetőig vastag páncélban kell nézegetnem, a statok miatt.

Malaka!

(#1612) CactuS válasza spleenszuru (#1611) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Layered armornak hívják, de az inkább később lesz elérhető.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.