Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-03 22:50:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12943) fabula válasza Imy (#12938) üzenetére


fabula
őstag

4MAX-om is van meg egy Tevo Tornado is. A Tornado-val sokat szívtam eddig, a 4MAX meg összerakva egyből szépen nyomtatott.
A 4MAX mindent nyomtat, az ABS-t is kiválóan lehet nyomtatni vele. Csak egy 1500 Ft-os Jysk átlátszó műanyag tárolódoboz kell a tetejére és a két fogantyú nyílást fedtem le PLA-ból nyomtatott bepattanó fedlapokkal.
Az ABS nyomtatás 40 mm/s-el 240-245 C fej és 85 C asztal hőmérséklet mellett kiválóan működik. Az eredeti Ultrabasic asztalra kiválóan letepad az ABS is, majd miután kihűlt, simán le lehet emelni róla, nem kell feszegetni, ami nagyon jó dolog.
A 4MAX nem sebességbajnok, de megbízható és nagyon merev a váza. Egyenlőre a gyári extrudert hassználom, mert azzal is tökéletesen működik, ha meg elromlik, akkor majd cserélem valami jobbra, pl. BMG klónra és akkor cserélem E3DV6 klónra az MK8 fejet is, ami eddig szintén jól működik. Addig nem nyúlok hozzá.
Alig kell tuningolni, én fehér LED szalagból tettem bele világítást, meg az asztal kábeléhez nyomtattam rögzítőt és a kijelzőnek egy burkolatot bentre. Más nem kellett.

Ezt neked is írtam #12937) bigrob.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.