Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#43452) bayarena válasza Derron (#43446) üzenetére


bayarena
aktív tag

Mert lenyegeben csak egy sima led panel van, annyi h van egy vekony reteg rajta, amitol szebbek a szinek. Mint lg eseteben a nanocell.
Ami nem szimpatikus h direkt rajatszanak hogy hasonlonak tunjon az oledhez. Azokat a vasarlokat akarjak megteveszteni, akiket nem erdekel a technologiai hatter, csak bemennek venni egy tv-t, persze hallottak hogy az oled a legjobb, de nezd mar, van qled is, biztos ugyan olyan jo..
Minden markanal van marketing bullshit, csak ez a lepes nagyon "paraszt", hogy direkt osszetevesztheto nevet valasztottak.
Ennyi.
De nem vitatom, hogy jok a tv-ik, csak nem szimpatikus.

(#43453) Hubba12


Hubba12
senior tag

Sziasztok! Szüleimnek keresek 55 col körüli tv-t csak netflix és youtube menne rajta arra kene egy gyors okos tv. A keret max 200. Köszönöm.

Csak az ASUS!

(#43454) Tamás88 válasza bayarena (#43452) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Ellenben nem égnek be a ledek, mint az olednél.

(#43455) bayarena válasza Tamás88 (#43454) üzenetére


bayarena
aktív tag

Igen, de ha mondjuk rálépve akarok tv-t nézni, akkor betorik a qled panelja.
Sot, ha mondjuk nem figyelek oda es rakuldok 680 V-ot, akkor is tonkremegy.

Kb ez olyan mint amit te irtal.
Egy versenyauto bemelegitesere is jobban oda kell figyelni mint a te suzukid beinditasara, de cserebe sokkal gyorsabb.
Az oledre is jobban oda kell figyelni, de cserebe sokkal jobb.

A lenyeg hogy olyat vegyel ami megfelel a felhasznalasra. Varosba panel ele suzukit, hungaroringre ferrarit.

(#43456) Mannster


Mannster
csendes tag

Sziasztok, fateromnak szeretnék tv-t max 100.000-ért, elég a fullhd, nem kell okosnak lennie, 1 ember nézi, legyen rajta scart (de ha csak ez akadályoz valami best buy típust akkor mellőzhető) és minimum 40 colos legyen.
Amiket idáig nézegettem, de az áron kívül nem látok más difit:
Sharp 40BG2E
Sharp 40BG5E
Sharp 40BF2E

előre is köszi a segítséget!

(#43457) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!

Van most valami ajánlott TV ár/érték arányban? Ezer éve nem vettem tv-t, nem tudom most mi a trendi, de van néhány kritérium:
- 70-75"-os méretben keresek
- Oldal irányba ne akadozzon a kép. Ez nagyon fontos!
- IPS panel előnyben (VA paneles)
- A felbontása mindegy
- Lehetőleg a szoftvere pörgős legyen. Hallottam olyat aminél meg megakad, főleg a böngésző.
- Optikai kimenet legyen rajta
- USB-s film lejátszást tudjon.

Márka: talán LG, mert jelenleg egy LG 32LD350-m van. Ennek nagyon szép a képe és jó a fényereje is. És szeretem is.

Ugyanakkor kicsit félek is az LG-ktől mert a forrasztásuk nem szokott olyan jó lenni. Szóval bármit meghallgatok.
Keret: kb ~300K ft környéke

Köszi előre is ha tudtuk segíteni! :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#43458) salapp válasza Mannster (#43456) üzenetére


salapp
addikt

Szia, ez már nem fér bele?
Ha a Sharp árkategóriájában gondolkozol, nyugodtan nézz meg még JVC-t is.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#43459) Kiskutya


Kiskutya
veterán

[itt] egy magyar teszt ha valakit érdekel a tcl 55c715 tv.

hmm...

(#43460) Jorgi Kormi válasza Kiskutya (#43459) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Nem rossz , de a C 815 még jobb lehet.

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#43461) Kiskutya válasza Jorgi Kormi (#43460) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nekem 65c715 van én elégedett vagyok vele szép a kép nagyon szép színek a 65 méret valódi 10bit nem 8+2 a fekete is jobb mint az előző lg tévén. Egyedül a hanggal szívtam de már az is egész ok. A rendszer lepett meg mert sokan szidják az androidot hát nekem gyorsabb mint a web os volt az Lg-n.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#43462) monti0222w válasza Kiskutya (#43461) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia a hangot hogy oldottad meg? Hang projektorral vagy stúdió monitor esetleg közben egy dac?

(#43463) Kiskutya válasza monti0222w (#43462) üzenetére


Kiskutya
veterán

Hdmi arc-on keresztül jó a hang igaz dts meg mindig csak filmnél megy Ps4-nél nem ismeri fel. A tv hangszóróján jó volt csak eddig optikán ment a hang az erősítőre a régi tv-böl ami jól működött ennél a tcl-nél nem de ahogy írtam hdmi arc-on már ok.

hmm...

(#43464) Bossp


Bossp
addikt

Sziasztok. Tapasztalat az idei q60ta-ról? Gyengébb a tavalyi q60r-nél mint az volt a q6-nál? Úgy tudom a q70ta kakibb lett mint a q70r. És egyébként tudtok róla rosszat írni? 65"-os verzió lenne.

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#43465) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok van valakinel Dolby Visionos Tv-je?
Tényleg csak a Sony 9-es szériájában van?

(#43466) Kiskutya válasza Csabi1984 (#43465) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nem csak abba van sok másik is tudja az már más kérdés hogy milyen minőségben.

hmm...

(#43467) AL válasza Hubba12 (#43453) üzenetére


AL
addikt

Szia. Fontos a kijelző ( VA, IPS ), ha még nem ismered, akkor fenti összefoglalóban és itt olvashatsz róluk : [link] , [link] . Fontos a jó választás, mert rossz választásnál nem lesz megfelelő a kép.
VA:
+ nagyobb kontraszt
+ jobb fekete szín
+ ha sötétben nézitek, akkor is megfelelő a fekete
- rosszabb betekintési szög, mint az IPS - nek
- oldalról nézve torzul(hat)nak a színek
IPS:
+ nagyobb betekintési szög, mint a VA - nak
+ magas színhűség
+ világosabb helyiségben ajánlott
- gyengébb fekete szín
- ha sötétben nézitek, akkor a fekete szín inkább szürkének látszik
Ha VA paneles kell, akkor a Sony 55xg7096 most 150 körüli áron kapható, direct ledes. Ugyanaz apró eltérésekkel az 55xg7005 és 7077. Nem androidosok.
Ha IPS kell, akkor LG 55UM7450, vagy 7610. Ezek is 150 körüli áron vannak.
Ezek direct ledesek.
Ha teheted vegyél hozzá + 3 év garanciát.
Itt láthatod az adataikat : [link] . A jobb felső sarokba beírva a típusszámot megtalálod a lényeges adatokat. Szerintem ezek az egyszerűbbek közé tartoznak.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#43468) Csabi1984 válasza Kiskutya (#43466) üzenetére


Csabi1984
addikt

Elfogadható minőségre vagyok kiváncsi bár így leírva elég szubjektív. Nem vagyok az a tipus aki nagyitóval nézi mibe lehet belekötni de az sem igaz rám, hogy leveszek a polcról egy Tv-T csak mert tudja azt. :)

(#43469) Yerix válasza Kiskutya (#43466) üzenetére


Yerix
tag

....kérdés hogy milyen minőségben.

Ezt ki fejtenéd bővebben ?
Nem kötözködésből, csak vásárlás előtt állok és hátha valamit még nem tudok.

(#43470) Kiskutya válasza Yerix (#43469) üzenetére


Kiskutya
veterán

Minél nagyobb fényerőt tud a tv annál látványosabb. Egy közép kategóriás tv biztos nem úgy jeleníti meg mint pl egy oled.

hmm...

(#43471) eeXaa


eeXaa
addikt

Hali.
hdmi 2.0 tud HDR10+ meg Dolby Vision-t kezelni 4k lemezről?
sehol se látok erről infót, bár mintha hallottam volna, hogy dinamikus hdr nem megy 2.0 ról.
Vagyis, ha szeretném e fícsőröket élvezni a jövőben, mindenképpen hdmi 2.1 es tv-t kell vennem?

(#43472) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Azt szeretném kérdezni tőletek 200.000 ezer forintig melyek lennének azok a készülékek amelyeket 49-50" méretben érdemes megnézni?
Leginkább VA paneles érdekel de lehet, hogy IPS sem lenne baj az oldal iránti betekintési szög miatt de a visszajelzések fontosabbak.

Legyen szép TV adás képe (Vodafone médiakártyát használok) valamint 1080P-s filmeket illetve 2160P-s filmeket néznék. Jó legyen a felskálázása

(Nem nagyon szeretnék belebonyolódni de gondolom biztos van különbség a megjelenítők között azonos méretben 130.000 és 200.ezer Ft esetében.

Minőséget szeretném fizetni és nem a márkát de noname terméket nem vennék

(#43473) PiszokAlfréd válasza bayarena (#43452) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Quantum dot a technológia neve, nem hiszem hogy ők találták ki, mert már vagy 30 éve használják sokféle területen, nem csak tv-kben. Mégis hogy kellett volna rövidítsék?
Én sokat fogom használni játékra, nekem pl. jobb választás a QLED.

[ Szerkesztve ]

(#43474) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sűrűn olvasom, hogy VA, meg IPS panel és őszintén megszólva azt sem tudom, hogy számomra mi lenne az optimális :)
Számomra a film nézés esti időszakban bizonyára természetileg sötétben történik de napközben nem szoktam full sötétet csinálni csak annyira, hogy a napfény a Tv-re ne menjen :)

(#43475) Kiskutya válasza Csabi1984 (#43474) üzenetére


Kiskutya
veterán

Full sötétbe jobb a va ha szemből nézed. Már kissebb fény is sokat segít az ips-en.

hmm...

(#43476) Szuti


Szuti
csendes tag

Sziasztok!
Azonos áron melyik lehet jobb választás?
- SONY 65XE8577
-SAMSUNG 65Q60R
Házimozi erősítőről szolnának.
Köszönöm!

(#43477) salapp válasza Szuti (#43476) üzenetére


salapp
addikt

Bátyámnál kötött ki egy 65Q60R, pocsék a háttérvilágítás egyenletessége, feketéje sem szívderítő, a 4K alatti felbontású anyagok felkonvertálása, személy szerint az "okos" kis csipszar távirányítót addig taposnám, amíg apró morzsa nem lesz, kapott hozzá egy normális gombos samsung távot.

Szóval ha tévét keresnék, Q90 alatti Samsungot nem vennék (az újabb Q90-R-T még szarabbak a tesztek alapján, mint a két évvel ezelőtti), persze annyi pénzért inkább egy 65XG9XXX, mint egy Samsung. Én Samsungot - ha lenne - az ősellenségemnek vennék csak.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#43478) fauv válasza salapp (#43477) üzenetére


fauv
őstag

Gondolom volt fizikai tapasztalatod a Q70, Q80-as szériával is, hogy ilyen módon lehurrogod ?

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#43479) Jorgi Kormi válasza Szuti (#43476) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Szerintem a TCL c715 vagy c815 is jó vételnek számít.( Olcsóbb mint a Samu )

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#43480) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

Kíváncsi leszek, a következő konzolgeneráció megjelenéséig hány olyan tv lesz a piacon amiért nem kell 7-800 ezret leperkálni, ha az ember ki szeretné próbálni a 4k@120 fps-t.
Vagy egyáltalán mennyire releváns, nem sűrűn fog kijönni szerintem olyan cím ami ezt ki tudná használni. Viszont ha csak egy-kettő lesz is, azt nagyon jó lenne kipróbálni, nem lehet semmi.
240 Hz-es monitorom van, multiplayerben elég ütős, nagyon szeretem.

(#43481) Scarletiel válasza PiszokAlfréd (#43480) üzenetére


Scarletiel
senior tag

A következő konzolgeneráció, örül ha a 4K 60fps-t tudni fogja.... 4k 120 a büdös életbe nem lesz a generációban. 1080p 120fps lesz, de azt meg a HDMI 2.0 is lekezeli...

(#43482) Kiskutya válasza Jorgi Kormi (#43479) üzenetére


Kiskutya
veterán

Igen érdemes ezeket is megnézni én is nagyon megszerettem a 65c715-öt.

hmm...

(#43483) salapp válasza fauv (#43478) üzenetére


salapp
addikt

Egy: Q60R-t kérdezte, az egy vödör híg fos.
Kettő: Ár/érték arány. Hiába jóval kevesebb pl a Sony XG 95 FALD zónája, mint a nála jóval drágább Q90-nek, utóbbin sokkal bénább a sötét részlet árnyalás, illetve pulzál a világítás csillagos ég jellegű képi megjelenítés mellett. Egyébről még szót sem ejtve.
Akkor meg minek foglalkoznánk a 70-80 szériákkal? És ide kapcsolódik a
Három: Nem kívántunk eleve a Q70-80-ról most szót ejteni. Nyilván neked ezek egyike van, használd egészséggel!

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#43484) Mannster válasza salapp (#43458) üzenetére


Mannster
csendes tag

Köszi szépen, a Sony lesz. (jvck-ről sok negatívat hallottam)

(#43485) octopus75


octopus75
tag

Sziasztok!
Tévé vásárlás előtt vagyok.
Talán LG 55' körül és 200 ezerig.
4k UHD és Középső lábbal!😅
Szívesen fogadok tippet tanácsot mire figyeljek oda a vásárlásnál.

(#43486) Jorgi Kormi


Jorgi Kormi
senior tag

Itt egy cikk : Sony x900h [link]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#43487) fauv válasza salapp (#43483) üzenetére


fauv
őstag

Mivel írtad, hogy a Q90 alatti TV-t nem vennél, ezért kérdeztem, hogy milyen tapasztalatod van róla.
Itt tudom, hogy hülyék vannak, nem értenek hozzá [link] , ahol a Q80 is alázza a Sony X95-ös készülékét.
Igen nekem Q82-es TV-m van és, hogy Te nem láttál még ilyen TV-t az biztos, mert akkor nem írtál volna ilyeneket.
Ami az okos távirányítót illeti, pár perc után már kezesbárány volt és örülök, hogy nem kell a régi nagy távval kapcsolgatnom, arról nem beszélve, hogy azóta a T-s beltéri távja nem is tudom hol van, mert azt is az "okos"-sal teszem.
De mivel határozottan állítod, amiket leírtál ismételten megkérdezem, hogy milyen tapasztalat alapján írod.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#43488) salapp válasza fauv (#43487) üzenetére


salapp
addikt

Samsung egy aljas marketinggel élő hilladékgyár, a Sony se sokkal jobb bizonyos szegmensben, de na.
Lényeg, vagy Samsung fizet téged, vagy nincs szemed.
Egyik esetben sem kell folytatnunk a "vitát".
Nálam csak olyan Samsung tulajok jártak, akik korábban azt hitték, az a kép, amivel együtt éltek, ultra király.
Aztán fel kellett ébredniük.
Szép napot!

UI: Ha ilyen tévéd van, örülj neki, és a gari lejárta után pár hónappal üdv az "LCD, plazma és egyéb tévék hibái" topikban.

UI2: Majd ha lesz szerencséd fizetett "reviewerek" YT csatornái helyett modellezett otthoni környezetben jól beállított Q80-at és XG95-öt (55-ös mérettől) egymás mellett látni, akkor nyilatkozz, de őszintén.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#43489) fauv válasza salapp (#43488) üzenetére


fauv
őstag

Keresni foglak, igérem :R

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#43490) salapp válasza fauv (#43489) üzenetére


salapp
addikt

Persze XH95-re gondoltam, telóról utálok írni.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#43491) Citroware


Citroware
addikt

Amúgy az mi a fene, hogy a TV-k mostanság rosszabb árszabásban vannak, mint hónapokkal ezelőtt? Még tavaly év végén, idén év elején sokkal kedvezőbb ajánlatok voltak...
LG 65C9 volt 550k-ért (vagy 580?), QE65Q70R 330k-ért is megfordult de általában 370k körül volt, XF9005 szintén, Q80R kapható volt 500k alatt...

Most nem tud az ember ugyanolyan árért olyan képminőséget venni. Pedig idővel a TV-k inflálódni szoktak, tehát éppen az ellenkezőnek kellett volna történnie, hogy ugyanannyiért most már jobban kellene tudni venni...
Nem is érdemes most TV-t venni kb... néha van akció, max azokra lecsapni.

[ Szerkesztve ]

(#43492) PiszokAlfréd válasza salapp (#43488) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

lol Még 2008-ban vettem egy Samu LE40A656-ot a PS3/X360 mellé, és mit ad Isten, megmaradt a családban még ma is kitűnően működik! Durva. Igaz hogy kb. 9 év után vmi elszállt benne, de mint kiderült néhány ezer forintból javítható volt.
Már akkoriban is ez a verkli forgott, hogy senki ne számítson arra hogy a mai tv-k 4-5 évnél többet ki fognak bírni, egyszerűen nem úgy lettek tervezve :DDD nahát!

(#43493) salapp válasza PiszokAlfréd (#43492) üzenetére


salapp
addikt

Na várjunk kicsit! Nem ugyanaz a korszak!
Baráti családnak adtunk a gyerekszobába egy 32-es, 2006-os Samsungot (még CCFL), a mai napig működik.

Sufniba adtunk öt éve egy kis Goldstar CRT-t, ami úgy húsz éves, az is megy. Egy mai Lucky Goldstar/LG csak afrikai gyerekek talp elvágására lesz jó nyolc év múlva, miközben guberálják a náluk lerakott műszaki szemetet.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#43494) PiszokAlfréd válasza salapp (#43493) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Én is készülök új tv-t venni a jövőben a leendő PS5 mellé, de nem köteleződtem el egyik gyártó mellett sem. Szívem szerint vennék egy OLED-et, de attól tartok hogy az nálam tényleg nem bírna ki néhány évnél többet, nagyrészt játékra használnám, ahol azért akad statikus tartalom. Egyelőre a Q70-80 szériával szemezgetek, de mindenképp megnézek előtte hasonló kaliberű vetélytársakat is.

(#43495) Citroware


Citroware
addikt

Járt errefelé nemrégiben egy hasonló kolléga. Szerinte ezek a csórókategóriás Q70R-Q80R TV-k a 100 évvel ezelőtti legcsúcsabb modellekkel nem tudnak vetekedni. :DDD

(#43496) Jorgi Kormi


Jorgi Kormi
senior tag

Tessék itt egy Sony vs SAMSUNG : [link]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#43497) PiszokAlfréd válasza Citroware (#43495) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Képminőségben, tudásban, nyilvánvalóan jobbak. A tartósságról majd csak utólag tudok nyilatkozni :P
Egyébként a régi Samuban van egy olyan, hogy 100 hz motion plus. Ezt én olyan singleplayer játékoknál szoktam bekapcsolni, amik csak 30 fps-sel szaladnak, itt képes kisimítani egy kicsit a képet, amolyan kamu 60 fps-t csinál. Némi glória effekt árán a karakterem körül, meg elég durva input lagot is okoz, de ha nem multizok, engem nem zavar. Van hasonló megoldás a mai modellekben?
Nagyon nehezen viselem a 30 fps-t :W

Jorgi Kormi: ezt majd megnézem, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#43498) salapp válasza Jorgi Kormi (#43496) üzenetére


salapp
addikt

Felesleges ilyet betenni, nézd meg, a tesztben Sony XH95 aláz, máris 144ezer! barom dislikeolta.
Barom lett a világ, kifordult a négy sarkából.
Akkor az mind nézzen Samsungot, egészségére!

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#43499) speter33 válasza salapp (#43498) üzenetére


speter33
aktív tag

Nem csak 144? :U

(#43500) salapp válasza speter33 (#43499) üzenetére


salapp
addikt

Tényleg? Sorry, akkor még elmegy.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.