Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80501) Kiratheonly


Kiratheonly
tag

Sziasztok!

Én is beszereztem Brekk-éktől az új, kalibrált LG 34UC79G-t. Előtte egy BenQ XL2411Z-m volt, a 144Hz világa nem mutatott újat, de a színei lenyűgözőek. Megszokni, hogy hajlított és másfélszer akkora, nem volt gond. Freesync nélkül is belopta magát a szívembe (Nvidia kártyám van, hamarosan csere). Abszolút ajánlott.

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.

(#80502) Olajka02


Olajka02
aktív tag

Sziasztok!

Nagyobb méretű profi monitort szeretnék venni magamnak, formatervezői, grafikai munkákhoz.
Fontos a színhelyesség (esetleg Adobe RGB 99%) kiváló színhomgenitás, 4K felbontás és 30-32" körüli méret.
Ár: 250-350e környékén

Amiken gondolkodtam:

BenQ PD3200U
ASUS PA329Q
LG 31MU97-B

Tim mit ajánlanátok?
Mi a véleményetek a fent megnevezett típusokról, esetleg személyes tapasztalatotok van-e a fent forgó típusokkal.

Válaszotokat, tanácsotokat előre is köszönöm!

(#80503) deja vu válasza Olajka02 (#80502) üzenetére


deja vu
addikt

Olyan LG-t akartam venni egy elborult pillanatomban :D , mert olcsó és a specifikáció jó, de nagyon hamar lemondtam róla. :) Én kértem az illetőt, hogy írjon róla ide a topicba arról az LG-ről:[link]

Az Asus véleményem szerint egy kategóriával komolyabb mint a többi versenyző, van benne homogenításkiegyenlítés, a többiben nincs, meg a BenQ-nél is jóval többet tud. Én magamnak azt venném, vagy ha nincs szükséged a széles színtérre akkor a PA328Q-t.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#80504) Brekk válasza Olajka02 (#80502) üzenetére


Brekk
addikt

Én mindet láttam már, meg meg is tudom mutatni. Az egyértelmű véleményem, hogy a PA328 volt a legjobb 4K amit láttam. A többiből ki kell fogni a jót. LG nekem bejön, de rózsaszín/zöld foltokból simán akad rajta, viszont árbanelég verhetetlen. Sztem meg kell nézni a preferáltat és ha jó megvenni, ha nem akkor menni tovább. Szerencsén is múlik a dolog.

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#80505) petymeg válasza deja vu (#80477) üzenetére


petymeg
addikt

Kösz az LG-vel jó tippet adtál.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#80506) leviske


leviske
veterán

Sziasztok!

Az alábbi monitor trióról mi a vélemény?
ACER KG271Abmidpx
AOC G2770PF
IIYAMA GB2788HS-B2

Az Acer mellett szól az 5 év garancia, a másik kettő mellett pedig az állítható állvány.

(#80507) Brekk válasza leviske (#80506) üzenetére


Brekk
addikt

Az Acer 2év garanciát vállal rá, ahol más van ott rosszul írták ki.

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#80508) AxBattler válasza leviske (#80506) üzenetére


AxBattler
félisten

Iiyama-ról elég jókat írtak Prad-on, én vagy ezt venném, vagy az Acer-t.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#80509) matvonakos


matvonakos
csendes tag

27 colos meretben keresek monitort, full hd felbontasban. Hozzaertok segitseget kernem hogy melyik tipusokat erdemes szamitasba venni

(#80510) Olajka02 válasza Brekk (#80504) üzenetére


Olajka02
aktív tag

deja vu és Brekk Köszönöm a segítséget, és véleményeteket. :R
Sokat segítettetek, az LG a leírtak alapján már ki is esett.
Az ASUS lesz a befutó.

[ Szerkesztve ]

(#80511) leviske válasza AxBattler (#80508) üzenetére


leviske
veterán

+ Brekk: Köszi! :R Akkor az Iiyama lesz a befutó.

(#80512) smiti válasza Brekk (#80488) üzenetére


smiti
addikt

Köszönöm! :R

(#80513) Teaway válasza fehernyul (#80426) üzenetére


Teaway
veterán

Köszönöm, már nem aktuális, mert lett egy MX259-es :D

Nincs itthon csokid??

(#80514) Alvin_ti4200 válasza Brekk (#80497) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Visszaállítottam mindent gyárira, kikapcsoltam a képjavító meg képtorzító vackokat, fényerő 50, kontraszt 50, DisplayPort. Ezt sikerült elsőre összehozni a koloriméterrel (natív fehéret, illetve RGB színteret választottam), nekem nem tűnik annyira rossznak, talán picit hűvösebb (7052K), mint kéne, de amúgy eléggé oda..csapós :K Nagyon szépen köszönöm az eszközt! :R Aki esetleg MacBook Air-rel használná ezt a kijelzőt DP-n, az kapcsolja ki a menüben a General/DisplayPort 1.2-őt, különben nem lesz kép.




(#80515) Brekk válasza Alvin_ti4200 (#80514) üzenetére


Brekk
addikt

A színhőmérsékletet ugyan tedd már 6500K-ra. :DDD

A DP-s tipp jó, rendszeresen belefutok, Dell monitoroknál is van hasonló kapcsoló, tehát ha nem ad képet a monitor DP kábellel, lehet érdemes egy másik típusú kábellel a menübe belépve a DP 1.2-őt kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#80516) Alvin_ti4200 válasza Brekk (#80515) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

:B Ami igaz, az igaz.

(#80517) AxBattler válasza leviske (#80511) üzenetére


AxBattler
félisten

Biztos? A helyedben megvárnám Brekk válaszát is... azért ez egy 100k HUF-os kijelző. :U :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#80518) Brekk válasza AxBattler (#80517) üzenetére


Brekk
addikt

Én inkább csendben maradtam. :DDD

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#80519) AxBattler válasza Brekk (#80518) üzenetére


AxBattler
félisten

Miért? Nem a szíved csücske ez a kettő? Pedig a kalibrált KG241Q-ról elég jókat írtál.

Jut eszembe! Sörözés közben hallottál valamit a KG251Q-ról, és a KG271Q-ról? :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#80520) Brekk válasza AxBattler (#80519) üzenetére


Brekk
addikt

IIyamát nem preferálom. Itthoni szerize sincs sztem. Acerről semmi infó sajna. Acereket szeretem. :K

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#80521) matvonakos


matvonakos
csendes tag

Sziasztok az alábbi 2 monitor közül szerintetek melyiket válasszam.

LG 27MP89HM-S

Dell S2718HN

Alapvetően casual gamelésre, netezésre filmnézésre használnám szóval semmi extra.

Köszi a válaszokat.

(#80522) AxBattler válasza Brekk (#80520) üzenetére


AxBattler
félisten

:( Kár, pedig az a 24.5"-os változat pont érdekelne. Már korábban is nézegettem az MX259H-t (meg az Iiyama-nak is van egy 25"-os IPS-e, de sajnos az PWM-es), 1080p-re nyerő méretnek tűnik, főleg Freesync-el.

No mindegy, várok és figyelek. Egyébként Alza-ra már felrakták a 75Hz-es KG271Q-t, szóval lehet, hogy a 25"-os is felkerül... bár szívesebben venném az Oázisból, akciós kalibrálással.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#80523) Brekk válasza AxBattler (#80522) üzenetére


Brekk
addikt

Igen, de az alza Cseh készletet listáz, és sztem a gari is csak náluk működik. Mivel Cseh cég, csak csináltak itt egy boltot.

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#80524) AxBattler válasza Brekk (#80523) üzenetére


AxBattler
félisten

Jaja, gariztatáshoz szerintem is hozzájuk kell bevinni (vagy postázni kell), aztán meg várhatja az ember a madárlátta monitort... ezért írtam, hogy inkább venném hazai boltból.
De még várakozó állásponton vagyok, a remény hal meg utoljára.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#80525) frankdelgado válasza matvonakos (#80521) üzenetére


frankdelgado
őstag

Brekk màr korábban irt róla egy rövid tesztet, nekem pedig ilyenem van otthon. Konzollal hasznàlom jàtékra, filmnézésre pedig rà van kötce egy mini pc. Csak 1 hdmi 2.0 van rajta, meg egy vga.meg kicsit tükröződő a képernyő. Ha ezek nem zavarnak, egy gyönyörű kijelzőt kapsz.

(#80526) Mr President


Mr President
senior tag

Sziasztok

Monitor vásárlás előtt állok. Általános otthoni felhasználásra lenne, sorozat/film és böngészés néha egy kis photoshop. Számít a külső is valamint a minél kisebb káva. A következőket néztem ki:

AOC I2481FXH
DELL S2318H
DELL S2415H

Megéri a dellek felára az aoc-hoz képest? Jobb képminőségben a dell? Melyiket vennétek, esetleg másik alternatíva? 60 a max amit költenék rá, de ha van olcsóbban is jó akkor inkább azt választanám :)
Előre is köszönöm a segítségetek.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#80527) matvonakos válasza frankdelgado (#80525) üzenetére


matvonakos
csendes tag

Koszi a valaszt, ha jol sejtem akkor a dell monitorrol írtál. :D

(#80528) leviske válasza Brekk (#80518) üzenetére


leviske
veterán

Ennyire tucat kérdés sablon végkifejlettel, vagy a 27"@FHD csapta ki a biztosítékot? :DDD

(#80529) frankdelgado válasza matvonakos (#80527) üzenetére


frankdelgado
őstag

Igen :DD

(#80530) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Azt kell, mondjam (és pont ettől féltem), hogy ezt a 34"-os 21:9-es hajlított kijelzőt azért nem esne nehezemre megszokni :K Igaz, 55-60 centiről nézni már-már határeset, talán egy számmal kisebb lenne az igazi, kész mázli, hogy nincs a 34UC99-nek kistesója :) Tegnap éjfélkor próbából bele pillantottam egy általam még nem látott extra szélesvásznú filmbe (The Big Short), milyen élmény, aztán "nem sokkal később" azon kaptam magam, hogy a végére értem... :U

[ Szerkesztve ]

(#80531) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Akciós az LG 34UB67-B. Kíváncsi vagyok, hogy jobb-e az üzleti monitor minősége. Prad tesztjében LG 34UM68-P-nek normál zársebességnél is foltos a képe, illetve 761 a kontraszt, LG 34UB67-B-nek 960.

Sokan panaszkodnak, hogy az Edigitaltól, bontott újracsomagolt terméket kapnak. Mondjuk régen én is elsőre ilyen TV-t kaptam, másodszorra már nem. Csak azt nem tudom, hogy lehet ilyen manapság, amikor a 40 napos garancia nem is érvényes, ha
**Bontott vagy hiányos csomagolású, használt, sérült terméket nem áll módunkban visszavásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#80532) beginnerguy


beginnerguy
tag

Sziasztok!

Elolvastam az összefoglalót és utánanéztem pár dolognak (pl freesync technológia stb), visszaolvasgattam és rákerestem pár kulcsszóra, de eléggé tanácstalan (és tapasztalatlan, ld. később) vagyok, és eléggé szorít az idő, durván 2.5 napom van dönteni monitor ügyben. Remélem, hogy ki tudtok segíteni.

Említettem a tapasztalatlanságot, ki is térnék rá. Világéletemben 15' mérethez közeli laptop képernyőim voltak, abból is szerintem a gagyibb fajták (villog, közel sem homogén megvilágítású, sávozódós), max 60 Hz-es frissítési rátával. (jó 10-12 éve volt 21'-es crt-m, de hát az sem mai darab...), így nekem akármilyen újítás mondhatni űrtechnológia lesz (és valószínűleg nagyon boldog leszek vele !).

keret: 3 kategóriát jelölnék meg: 80E Ft-ig, 100E Ft-ig és 130E Ft-ig.
két fajta (vagy egyik vagy másik) grafikus vezérlőben gondolkodom: AMD Radeon HD R9 360 2GB vagy nVIDIA GeForce GT 710 2GB

Amiben nem vagyok kompromisszumképes és inkább másból adok lejjebb: nagyon sokat ülök a gép előtt (napi 8-14 órát), így mindenképpen szeretném, hogy az alap megjelenítése "kifogástalan" legyen. (értsd: nem villog, nem ég szénné a szemem, nem sávozódik ha már nem teljesen középről nézem, homogén a megvilágítása stb). (Ehhez kell az IPS panel és a magas frissítési ráta?) Tehát nem játékhoz és nem kifejezetten fotószerkesztéshez, hanem inkább programozáshoz és "átlagos" felhasználáshoz (ha az átlag napi 10 óra monitoron olvasás és annak bámulása átlagnak számít) kellene.

Amiben kompromisszumképes vagyok: rgb lefedettség(90+% lehetséges? azzal már boldog lennék)

Játékra ritkán úgy használnám, mint a laptopot, tehát semmi extra musthave 2ms-es CS:GO és barátai, szóval ez a szempont lényegtelen. Ellenben hobbi (haladó/amatőr) szinten szeretek fotókat szerkeszteni, ezért az RGB lefedettség már fontosabb lenne, de abból is szívesen adok lejjebb.

képarány: mindegy
méret: 22-23' vagy nagyobb
számítógép specifikáció: 32gb ram, legalább i5-7400 @3GHz lesz ssd-vel karöltve
márka: mindegy
külcsín: lényegtelen

Ha valamit esetleg kihagytam, nyugodtan kérdezzetek és amint tudok, válaszolok. Ha valami nem egyértelmű (vagy butaságot írtam), nem lehetséges a kérésem valami miatt stb, akkor is szóljatok nyugodtan.

Azért remélem, hogy nem adtam fel nagyon a leckét és nem bonyolultak (vagy kivitelezhetetlenek) a vágyaim.

Előre is hálásan köszönöm már annak is, aki elolvassa :)

[ Szerkesztve ]

(#80533) Brekk válasza pinnacle (#80531) üzenetére


Brekk
addikt

14 napon belül magánszemély elállhat, még csomagolást sem kell visszavinnie. A képek az igazságot mutatják, ellenben ha ezzel nem tudsz együtt élni, akkor más monitort kell keress. Ezt a panelt használja minden gyártó, így jobbat nem fog tudni találni.

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#80534) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Az létezik, hogy túl erős a háttérvilágítása egy monitornak? Akárhogy csavargatom a kontrasztot és a fényerőt, nincs olyan beállítás, amitől ne kezdene fájni a szemem. Gyenge fényviszonyok mellett gyakorlatilag nézhetetlen a 34UC99, kivéve, ha lecsavarok mindent, de azt meg a képminőség sínyli meg elég rendesen. Nappal csak annyi a probléma, hogy egyszerűen nem tudok elég távol ülni tőle :B 70-75 centis nézési távolság alatt szerintem nincs értelme ekkora kijelzőt venni, de ez szigorúan magánvélemény :K

(#80535) Brekk válasza Alvin_ti4200 (#80534) üzenetére


Brekk
addikt

Smart energy savings: off fényerő levesz 120cd/m2-re és 6500K. Így bírnia kéne a szemednek.

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#80536) Alvin_ti4200 válasza Brekk (#80535) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az előbbi már megtörtént, de megpróbálom a 120-at belőni, köszi a tippet :R

(#80537) Brekk válasza Alvin_ti4200 (#80536) üzenetére


Brekk
addikt

Brightness érték olyan 40 körüli lesz sztem a quick menüben.

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#80538) Alvin_ti4200 válasza Brekk (#80537) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Végül nagyjából sikerült belőni, hogy kevésbbé fárassza a szemem, ráadásul most a színhelyesség is javult (6494K 6530K-ról, nem is kékes már egyáltalán). Fényerő/kontraszt tekintetében 10/50-re lőttem be a kiindulási állapotot, a színeket nem bántottam (minden 50-en, Gamma Mode2), a Smart Energy Savert kikapcsoltam. A kalibrálásnál a D65-öt és a 120 cd/m2-őt beállítva elég jó lett a végeredményt, de a fényerőt le kellett vennem 0-ra, hogy javuljon a helyzet. Viszont így elég jó már, köszi a tippet :R

Ha vakakinek szüksége lenne rá: LG 34UC99 icc profil

[ Szerkesztve ]

(#80539) pinnacle válasza Brekk (#80533) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Mondtátok, hogy hiába gyártja az LG a legjobb paneleket, ha gyenge az elektronika mögötte. Talán az üzletinél jobbat hasznalnak. Egyébként ez a felhősödés, a panel vagy az ekektronika hibája?

[ Szerkesztve ]

(#80540) Alvin_ti4200 válasza pinnacle (#80539) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

A nálam lévő 34UC99-nek közel sem néz ki ennyire csúnyán a háttérvilágítása. A sarkoknál ez is bevilágít valamelyest, de az általad linkelt képekhez képest azért jobb a helyzet. Tudom, nem ugyanaz a kategória sem árban, sem tudásban, csak gondoltam, megjegyzem :)

(#80541) Picco


Picco
addikt

jo oreg 30" 2560*1600 16:10-es IPS monitoromat szeretnem levaltani a kozeljovoben es erdeklodnek hogy mit ajanlanatok az alabbiak alapjan:
32" 4K, lehetoleg nem TN
jatek/film/munka tehat mindenevonek kell lennie
16:9 vagy ha egyaltalan letezik megjobb lenne 16:10, vertikalis pixelbol sohasem eleg.
USB jo lenne de nem halok bele egy elosztoba.
arban mondjuk eleg rugalmas vagyok, eleg ritkan cserelek monitort.

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#80542) deja vu válasza Picco (#80541) üzenetére


deja vu
addikt

Acer B326HK
ASUS PA328Q

Az Asus az már nagyon komoly.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#80543) KAMELOT válasza deja vu (#80542) üzenetére


KAMELOT
titán

+1 csak azért tessék előtte megnézni a ASUS panelját nehogy, úgy járjak mint én 3-ból 3 error volt sajnos. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#80544) beginnerguy válasza beginnerguy (#80532) üzenetére


beginnerguy
tag

Erre esetleg valakinek valami tipp vagy iránymutatás? :(

(#80545) Sweetraver


Sweetraver
csendes tag

Sziasztok!

16:10-es 19 colos monitort keresek.
Sajnos elég kicsi a választék ebből, de találtam 2-t, amin DVI kimenet is van:
- HP 20kd
- Samsung S19E200BW

A kettő közül melyiket vennétek?
Vagy esetleg van vmi más típus, ami jobb, csak én nem vettem észre?

köszönöm

(#80546) KAMELOT válasza Sweetraver (#80545) üzenetére


KAMELOT
titán

Miért 19" ?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#80547) deja vu válasza Sweetraver (#80545) üzenetére


deja vu
addikt

Ahogy látom a Samsung elég drága, ennyiért már lehet monitort is venni. ;] Ráadásul TN paneles. A HP már IPS paneles és nincs túlárazva a tudásához képest. Amúgy mind a kettő elég hulladéknak néz ki.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#80548) Ferke77 válasza beginnerguy (#80532) üzenetére


Ferke77
aktív tag

Szia!

A monitor nem igazán az én területem, vannak itt többen akik ezt vágják, de pl. az ASUS PB248Q-val nem járnál rosszul. Én is azt vettem itteni megerősítés után ~ 85 ezer HUF és 24" 16:10-es képarány (munkára jobb, mint a FHD), durván masszív cucc, ide-oda állítható állvány, IPS, no pwm, állítható kék fény kibocsájtás stb, az utóbbi kettő a szemnek igen jól jön. Bár a 130 ezres sávban már WQHD felbontás is szóba jöhet, ami azért megfontolandó, de majd a szakik megmondják.

Na de vga dolog, amit írtál az viszont hagy némi kívánni valót maga után :D, hacsak nem használtak és egy doboz gyufa áráért megveszed, akkor okés :DDD . AMD vonalom minimum RX550 vagy Nvidia részről 1030, de inkább RX560/1050 a játék miatt. Ezek sokkal újabbak és árban kb. ott vannak mint az általad írtak.

(#80549) AxBattler válasza Sweetraver (#80545) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha mindenáron ilyen 1440*900-assal akarod kínozni magad, akkor legalább a pénztárcádat kíméld, és válogass apróról, vagy vegyél boltból egy használt P1913-at, E2013H-t, vagy E201-et .

Ha jót akarsz magadnak, akkor 19.5"-os méretben válassz egy használt Dell P2014H IPS-t.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#80550) KAMELOT válasza AxBattler (#80549) üzenetére


KAMELOT
titán

Mit látni azon a szerencsétlen 19"-es monitoron? :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.