Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120993) Csandi válasza mind_against (#120991) üzenetére


Csandi
őstag

Kb. bármelyik fps. Egy nagy flickelés közben simán lehet, hogy nem látod rendesen akire lőni akarsz :D De UFO teszteken is kijön, azt meg találni neten sok teszternél :) Amikkel én játszom/játszottam így hirtelen: Valorant, Apex, Overwatch, Destiny 2

Használtam már több 240hz-est 1080p TN-t, amíg versenyeztem, már csak hobbi szinten játszom de magas rankban, azóta 1440p 240hz IPS-en vagyok és baráti körben szitne mindenki ugyanilyen tapasztalattal és mentalitással játszik, oda most az 1080p 390hz-es Acer IPS-t szoktam ajánlani. 1440 mellé nyilván erő is kell, én egy 10700K-val és egy 3070 Ti-vel hajtom, ezért a legtöbb ember marad inkább az 1080-nál. Ami még egy tök jó extra az IPS-ben, hogy az élénkebb színek miatt ha egy valamilyen színű háttér előtt áll az ellenfél akkor jobban észreveszed mert jobban kitűnik a karaktere színe.

Nagy "szószólója" voltam sokáig a TN-nek, de idén már én is beláttam tesztek és saját tapasztalatok után, hogy a top IPS-ek hozzák a szintet és a jobb színek miatt még jobb is :)
De persze ahogy említettem feljebb, IPS-ből ilyen játékstílus vagy hozzáállás mellé csak a topok jöhetnek szóba, ha az drága akkor inkább TN még mindig.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.