Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51658) New Hewkas


New Hewkas
csendes tag

Sziasztok újfent!

Végül is, úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt az Allview M9 Connectet, mit bír ennyiért nyújtani, majd pár hónap múlva elmondom részletesebben tapasztalataimat. Így pár nap elteltével azt kell, hogy mondjam nem rossz, könnyű kezelni, bár normális leírás nélkül (igaz nem is kerestem) azért egy-két funkciót ki kell tapasztalni, de ez engem nem zavar. A beállítások, kikapcsolás menü és a zenelejátszó alatt lehet látni, hogy valóban Android fut a hardveren. Itt meg is jegyezném, hogy nem igazán értem, hogy az alap Android zenelejátszó számomra kicsit furcsa a tekintetben, hogy valamiért az előző telefonban egybetartozó albumokat( amiket a Nokia maga ismert fel és sorolt helyesen össze) szétszedte több csoportba, oda nem illő borítókat betöltve hozzájuk stb. Továbbá a menü elemek főoldalra történő kihelyezését, illetve egyáltalán variálását sem sikerült még megoldanom, remélem lehetséges.Viszont a böngészés a telefon kialakításához, funkciójához képest kimondottan jól sikerült, normálisan betölti az oldalakat, erős wifi jel mellett gyors, simán használható, persze egy nagy kijelzős okostelefonnal nem veszi fel a versenyt, de nem is ez a lényeg (erre nekem is ott van a tepsim :D ). Ami lényeges, hogy ez egy klasszikus telefon extrákkal, amik nem mellesleg jól is funkcionálnak első tapasztalataim alapján. Ezt azért jegyzem meg, mert sok helyen, mint az Evolveo P4 esetében is, legtöbben azért húzták le, mert okostelefonként tekintettek rá

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.