Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50551) lovace válasza Fancy-boy (#50550) üzenetére


lovace
aktív tag

Elolvastam a tesztet és köszönöm a tanácsot! Ha magamról lenne szó, gondolkodás nélkül ezt választanám, viszont akinek lesz még egy 10-est is soknak tart telefonra, szóval kicsit nehezebb dolog lesz vele elhitetni, hogy ez a jó neki, de ha összejön erre fog esni a választás!

Még egyszer köszönöm mindannyiótok segítségét!

(#50552) Dorien


Dorien
veterán

Megjött a Nokia 222 Dual Sim, egy fekete nekem, egy fehér a barátnőmnek. Egyelőre tetszik, de az mondjuk nem, hogy a SIM kártyán lévő számokat nem direktben kezeli, hanem rá kell másolni a telefonmemóriára.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#50553) benedekco válasza Dhampir (#50546) üzenetére


benedekco
addikt

Szerintem meg sok új készüléknek van egy ilyen furcsa digitális hangja.
Mondom odabent melóban most cserélték le a 10éves cisco vonalasat valami olcsó másik digitális rendszerre és dettó, ugyanaz a gond. Pár másik okostelót is kipróbáltam de mind ilyen. Eddig egy emberrel beszéltem akit zavart és észrevette, nagy átlagban az emberek nagy részének fel se tűnik. Elmagyarázni meg nagyon nehéz, hogy pontosan mit hallok. Olyasmi mintha egy régi 22.1 khz-es vagy inkább 8bit-es hangkártyán leveszed a hangerőt 1%-ra és az erősítőn hangosítasz, az alapzaj megemelkedik és egyfajta fura sistergés szerű zajt kapsz.

Még mindig nem döntöttem el mi legyen. De a sok segítségnek köszönhetően valószínűleg inkább S30-as vagy S40-es modellt fogok választani, S30+-t meg kerülöm, ott valószínűleg ugyanez áll fenn. Talán inkább egy pro S30-as modell lesz, a mostani is erre épül, már bevált.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#50554) Dhampir válasza benedekco (#50553) üzenetére


Dhampir
félisten

Hát, persze lehet.

Viszont például a Lumia 640 hangjával elégedett vagyok, kihangosítva is szépen adja vissza a beszélgetőpartner hangját.

A SIM-kártya nem tehet arról, ha netán rosszabb a vételi- és emiatt a hangminőség?

(#50555) meroly válasza Dorien (#50552) üzenetére


meroly
veterán

Névjegyzéken belül / Opciók / Beállítások / Memória

Itt választhatsz csak Telefon csak SIM vaalmint Telefon és SIM közül. Nálam olvassa a csak SIM kártyán lévőket is.

Dhampir ésbenedekco: A 215-ös nálam is elég halk.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#50556) Dhampir válasza meroly (#50555) üzenetére


Dhampir
félisten

A 215-öt nem ismerem. :-(

(#50557) benedekco válasza Dhampir (#50554) üzenetére


benedekco
addikt

Uaz a szolg mindkettőnknél és egymás mellől is produkálja a szart. Meg mondom ugyanaz a fura hangzás mint más okosoknál amiket próbáltam.

más:
Köszi mindenkinek a tanácsokat. Végül nagyon távolra kerültem az alap elvárásaimtól és hót nem az lett mint amit akartam.
Találtam új 301-est, igaz nem volt olcsó £54 volt, azért döntöttem e-mellett mert újnak van hirdetve nem felújítottnak, illetve mivel újabb a szerkezet talán jobban bírja akkuval, netezni úgysem fogok vele. De ha nem jönne be akkor max eladom és veszek egy c2-01-et de abból csak felújítottakat láttam vagy nagyon lehasználtakat. Remélem ez a 301-es nem felújított lesz újnak hazudva. Mellesleg valahonnan fel lehet ismerni, ha valami felújított nem gyári?
Elvileg pár nap és itt lesz.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#50558) Dorien válasza meroly (#50555) üzenetére


Dorien
veterán

Köszönöm, így már faxa! :R
Holnap veszek hozzá egy 8GB-s MicroSD kártyát. A saját memóriájára 3db fénykép fér el... :))

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#50559) Forestal


Forestal
tag

Sziasztok!
A tanácsotokra lennék kíváncsi. Jelenleg egy Nokia 301-et használok. Nagy baj nincs vele, csak az, hogy lehetne hangosabb és kissé jobb minőségű a hangszórója. Hagyományos készülékek között melyik(melyek) a nyerő(k) ha ez az első számú prioritás? Hirdetéses oldalon jelenleg új E52-es is kapható, de nem ismerem az ilyen jellegű képességeit :U

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#50560) quailstorm válasza Forestal (#50559) üzenetére


quailstorm
nagyúr

E52-t nem gyártanak, az jó esetben felújított. Amennyiben nem gyári hibás, frankó telefon, főleg lengyel moddolt firmware-rel. Unokatesómnak volt. Új készülékes kérdésre nem tudok mit mondani, mai termékpaletta nem járt a fülemnél.

(#50561) Forestal válasza quailstorm (#50560) üzenetére


Forestal
tag

Eredetinek írja, de nekem is kissé gyanús
Eredeti NOKIA E52 mobiltelefon telefon - ÚJ

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#50562) quailstorm válasza Forestal (#50561) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ezt már egy párszor letárgyaltuk, hogyha Kínából akarsz rendelni valami kidobott alaplapra rágányolt Nokiát, akkor ne viszonteladón keresztül gazdagítsd az élősködőket. Rendeld Aliról vagy ebayről direktbe. Annak a komának sincs raktára, csak esze meg credit cardja...

[ Szerkesztve ]

(#50563) Forestal válasza quailstorm (#50562) üzenetére


Forestal
tag

:R még jó, hogy nyár közepén visszaírta valaki kérdésére: persze hogy eredeti finn :U

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#50564) quailstorm válasza Forestal (#50563) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szvsz még az alaplap se az. Már nem emlékszek hol gyártották E52-t. Korea, Mo, Kína játszik még. Ott biztos gyártottak.

Amúgy ne értsd félre, mert alighanem hibátlanul teszik a dolgukat, csak anyagminőség, betűtípus, akku nem azonos. Garancia nincs. Gyűjtői értéke nincsen. Munkagépnek meg drága.
Bár E52-ből pont nem ajánlható a ledarált szar mert kényes.

[ Szerkesztve ]

(#50565) Forestal válasza quailstorm (#50564) üzenetére


Forestal
tag

jó hogy nem ugrottam be. Köszönöm! Keresek tovább.

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#50566) Ric4m0nd


Ric4m0nd
aktív tag

Sziasztok! Tanácsotokat szeretném kérni!

Az árukeresőn találtam egy boltot (mobile7.hu) ahol még forgalmaznak E52-es mobilt.

Kérdésem, hogy vásárolt már valamelyikőtök ettől a cégtől, illetve mi a tapasztalatotok?

Haniga-Bau Kft. az üzemeltető.

Létezik, hogy még egy 2009-ben gyártott modellből újat forgalmaznak?

Köszi előre is!

(#50567) quailstorm válasza Ric4m0nd (#50566) üzenetére


quailstorm
nagyúr

valószínűleg ugyanúgy refurbished, csak ők tartanak raktárkészletet
kézbe kellene venni, hogy tudjad mi van, de ugye ezeket nem gyártják nagyon régóta, és nem maradt eladatlan sem raktáron...

(#50568) Ric4m0nd válasza quailstorm (#50567) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Köszi a gyors választ! Refurbished alatt azt kell érteni, hogy visszakerült a Nokiához garanciális problémával, és javítás után újra kiadták a piacon?

(#50569) quailstorm válasza Ric4m0nd (#50568) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nincs Nokia.
Azt kell érteni, hogy felvásárolták a kínainak mint elektronikai hulladék, házat cseréltek, esetleg végfokot, bár azt nem feltételezem, kiütötték a lifetimert és újrahúzták a szoftvert, meg új akku.

(#50570) erik365 válasza quailstorm (#50569) üzenetére


erik365
aktív tag

Bíztató :D .

1.4 T-jet M32

(#50571) Lizardman


Lizardman
tag

Sziasztok!

Édesapámnak szeretnék telefont venni, remélem tudtok ajánlani egy olyat, ami megfelel a paramétereknek. :)

- Ár: Igazából mindegy, de azért maradjunk az ésszerűség határain belül
- Használt vagy új: Ez sem igazán mérvadó (ha ajánlatok egy jó típust, úgy is megnézem hol milyen áron lehet kapni)
- Honnan venném: Teljesen mindegy, rendelem én Kínából is, ha olyan fajtát ajánlotok....
- Hosszú vagy rövid táv: HOSSZÚ!
- Mire használná: Csak telefonálás és SMS, de 90%-ban telefonálás, az viszont ami a csövön kifér.
- Egyéb kívánság: Ha lehet, akkor legyen stílusos egy kicsit a telefon, mondhatni egy kicsit üzletemberes. + Bírja a gyűrődést, ha mondjuk leesik a telefon.

Igazából amiért szeretnék egy új telefont neki, azaz, hogy ő még a régi Nokiákon tanulta a szakmát, és azok leeshettek 100x, akkor is működtek. Most már a 3. Nokia E52-es (természetesen kínából rendelt "eredeti"darabok :) ) telefonját nyüstöli 1,5 év leforgása alatt, és kezdem nagyon unni hogy félévente cserélnem kell neki, mert nem tud rá vigyázni.

Köszönöm előre is a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#50572) benedekco


benedekco
addikt

Minden valódiságot igazoló teszten átment a gép.

De az a véleményem, hogy a Nokia 301-nek szar a hangja és nem azért mert szar, hanem mert ugyanúgy nem hallom benne az embert a túloldalról, mert furán digitalizálja a hangot.
Vagy (elnézést a kérdésért, de totál sose foglalkoztam behatóbban telefonokkal és az adattovábbítási módokkal, protokollokkal) lehet hogy 3G-n megy a beszéd is?!

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#50573) Fancy-boy válasza benedekco (#50572) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Az 515-öt kipróbáltad?
Egyébként még érdemes kipróbálnod a következő modelleket: Nokia 6233, Nokia 6700 Classic, Nokia X2, Nokia X2-02.

[ Szerkesztve ]

(#50574) benedekco válasza Fancy-boy (#50573) üzenetére


benedekco
addikt

Nem, de nem találtam nem kókányolt S30 vagy régebbi S40-es modelleket mind gyanús vagy refurbished. Azokról meg sok szart olvastam. :(

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#50575) Fancy-boy válasza benedekco (#50574) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Egyébként a 3G-t kitudod kapcsolni.
Beállítások / Telefon / Hálózati mód
GSM legyen kiválasztva.
A Nokia 301 támogatja a HD Voice funkciót. Kapcsold ki a 3G-t és próba.

[ Szerkesztve ]

(#50576) benedekco válasza Fancy-boy (#50575) üzenetére


benedekco
addikt

Igen, átraktam GSM-re, úgy még rosszabb lett :D

De vannak más problémák is.
A rádió állandóan sistereg a háttérben, nem képes egy adót se befogni rendesen.
Ha a headset-et csatlakoztatom beszélgetés közben akkor 1mp és megszakad a kapcsolat, ha bedugom és hívást kezdeményezek akkor kicsöng majd ha válaszolnak a hívásra megszűnik a kapcsolat. Ha viszont csörgés közben kihangosítóra teszem majd miután válaszolnak visszateszem headsetre akkor működik, cserébe tetű halk.
Valami nem kerek ezzel a készülékkel. Lehet felújított darab, de a hangja amúgy jó meg minden

Amúgy szerintem ez a normális hangja a telefonnak, mármint jobban hallottam benne a másik hangját mint pl a Lumia 630-al. De ennek is megvan ez a szűrt/bedigizett vagy milyen hangja.

Mindegy, így jártam ezek után visszaküldöm az eladónak. Amúgy meg túl nagy is nekem... bár még nem annyira zavaró, csak ha már úgyis másik készülék után kell néznem akkor keresek kisebbet. Sajnálom, mert már a háttérképet is lecseréltem egy fotóra.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#50577) Fancy-boy válasza Lizardman (#50571) üzenetére


Fancy-boy
addikt

"Ha lehet, akkor legyen stílusos egy kicsit a telefon, mondhatni egy kicsit üzletemberes. + Bírja a gyűrődést, ha mondjuk leesik a telefon."

A kettő egy kicsit üti egymást. A mostani hagyományos készülékekben már nincs túl sok anyag, amiben meg igen, az ütésálló, tehát nem kimondottan elegáns.
Ehhez mit szólsz: [link]

(#50576) benedekco

Ezek szerint maradsz az új készülékeknél?

[ Szerkesztve ]

(#50578) Lizardman válasza Fancy-boy (#50577) üzenetére


Lizardman
tag

" A kettő egy kicsit üti egymást. " => Igen, sajnos ebbe én is kezdek szépen lassan beletörődni, de gondoltam hátha van vmi átmenet a kettő között, mint mondjuk nem olyan stílusos, de azért pár leesést simán kibír.

Sajnos az általad ajánlott telefon eléggé "nagyszülős" típusú, ezt az E52-k után nem szívesen adnám fater kezébe. :DDD

De a segítséget köszönöm, és várom a további javaslatokat, ha van valakinek.

(#50579) benedekco válasza Fancy-boy (#50577) üzenetére


benedekco
addikt

Most ezeket nézegetem, de nem tudom, hogy használtat vagy inkább a refurbished változatokat nézzem. Nem tudom hogy mire lehet számítani az ilyen felújítottakkal, sok rosszat írtak ezekről.
Mindből van felújított változat ebay-en. De akkor lehet már aliról kellene rendelni, nem tudom.... tényleg. Csak nem tudom mennyit várhatok tőlük.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#50580) Fancy-boy válasza benedekco (#50579) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Keressél valóban új készüléket. ( ne felújítottat )
A régebbiekből is árulnak néha-néha újat. Pl. az előbb találtam valóban új 6230i-t, de azok közül amiket mutattál, elég gyakran van 6303 meg C2-01 is.
Nem a gagyi felújítottak.

(#50578) Lizardman

Szívesen. :D
Esetleg Nokia C5 5MP az E52 után jelent meg. í 2011 )
Elég hasonlóak, néha találni belőle újat. [link]
Kb. ez volt az utolsó hagyományos kialakítású Symbian rendszerű Nokia.

[ Szerkesztve ]

(#50581) benedekco válasza Fancy-boy (#50580) üzenetére


benedekco
addikt

Okés, akkor addig túrok míg találok valami jó új készüléket.
Amúgy honnan lehet tudni, hogy valami felújított vagy valóban új. Mármint ha először a kezembe veszem a készüléket, honnan lehet felismerni hogy nem felújított termékről van szó?
Ilyen 5-6 éves készülékeknél azért elég ritka eset, hogy valaki eltette az eredeti csomagolásban majd most került elő.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#50582) Forestal válasza Fancy-boy (#50580) üzenetére


Forestal
tag

Céges telefonom volt C5. Alapvetően nem rossz de ha az apukája E52-est használt (sok beszélgetéssel) akkor pláne igen gyengének fogja hallani és halknak is. Bár E52-esem nem volt, de nagyon jókat hallottam mindenfelől róla - hangzás terén is.

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#50583) Lizardman


Lizardman
tag

Igazából minőségbeli kifogás sosem volt részünkről a kínai E52-k után, egész egyszerűen csak nem bírják a sorozatos kiesést a zakó mellkas zsebéből. :))

De mivel én sem igazán találok versenyképes megoldást/kompromisszumot, ezért lehet megint rendelek inkább, csak akkor most 10-et (úgy is csak 5eFt-ért adják darabját), az kitart neki majd egy ideig. :DD

(#50584) Forestal válasza Lizardman (#50583) üzenetére


Forestal
tag

hááát nem is tudom sírjak vagy nevessek :F akkor ez így erősen olyan mint az eldobható fényképezőgép

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#50585) Fancy-boy válasza Lizardman (#50583) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Pedig az E52 nem egy megbízható darab. ( gyári hibás a nagy része )
A felújított meg valószínűleg utángyártott házban van, így még kevesebbet bír.
Nokia 3720 Classic: [link]
Ütésálló...

(#50581) benedekco

"Amúgy honnan lehet tudni, hogy valami felújított vagy valóban új. Mármint ha először a kezembe veszem a készüléket, honnan lehet felismerni hogy nem felújított termékről van szó?"

Attól függ. Típusonként változó lehet, hogy mire kell figyelni, ráadásul vannak gyártó által felújított termékek és gyári alkatrészekkel felújítottak is. A kínai utángyártott házas gagyikat azért nem olyan nehéz észrevenni.

"Ilyen 5-6 éves készülékeknél azért elég ritka eset, hogy valaki eltette az eredeti csomagolásban majd most került elő."

Pedig gyakran előfordul. Ráadásul te nem egy konkrét modellt keresel, így még nagyobb eséllyel lehet találni valóban újat.

[ Szerkesztve ]

(#50586) Ivy.4.Ever válasza Lizardman (#50583) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

A német lomosok nálunk 1500-2000 forintjáért dobálják az olyasféle régi nokiákat. Vagy strongphone x2, ami kicsit sem üzleties, de telefon marad amíg a föld kerek.

(#50587) Lizardman


Lizardman
tag

@ Forestal => Sajnos ez így van, nem tudsz vele mit csinálni.

@ Fancy-boy => Igen, én is tudom, de kinézetre ez a telefon az egyik legstílusosabb, és elegánsabb. :)
Amit ajánlottál telefon az sem néz ki rosszul, sőt! Utána is nézek, köszönöm!

@ palacsa => Akkor kérlek vegyél tőlük vagy 5-öt, de csak akkor, ha esztétikailag külsőre teljesen makulátlanok, és 100%, hogy működnek is. Ugyanis lehet, hogy ők 2.000Ft-ért árulják, de hogy az sem esztétikailag sem működésileg nem olyan, mint a kínából rendelt, az is biztos. (akármennyire sz@rokat árulnak E52 címszó alatt)

(#50588) Ivy.4.Ever válasza Lizardman (#50587) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Igen ám, csak ennyi pénzért három fagyit, jobb helyeken levegőt se kapsz. Nemhogy működőképes (mert azok), értelmes telefont.

[ Szerkesztve ]

(#50589) benedekco


benedekco
addikt

Nokia 1800-ról tapasztalat? Uccsó S30-as és lehet kapni újakat eredeti csomiban.
Nagy most a dilemma ez és a C2-01 között. Az utóbbiban van kamera+mp3, előbbiben van elemlámpa.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#50590) quailstorm válasza benedekco (#50589) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Vasútról valahogy ilyen emlékeim vannak a hangjával kapcsolatban. Olyan szar volt hogy inkább adtak apámnak egy C3-01-et kölcsön...

Mármint nekik volt szar hallgatni. Nekik is.

[ Szerkesztve ]

(#50591) benedekco válasza quailstorm (#50590) üzenetére


benedekco
addikt

Ok kutatok tovább és ha nincs más opció marad a C2-01 az úgyis ajánlott teló :)

Köszi!

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#50592) mokas_gizi

Samsung alaptelefonjai szerintem elég jók nekem X éve azok vannak dual simes is létezik belőlük és mennek minimum 5-7 napig egy feltöltéssel...

(#50593) quailstorm válasza mokas_gizi (#50592) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Annyit hozzátennék, hogy az alap az nem az E1080 és nem az E1200 szintet, tehát nem az S30 megfelelőjét jelenti. Azok eldobhatós telefonok olyan anyaghasználattal. Olvashatatlan kijelzővel.
Ellenben egy 240x320-as újabb Samsung totál korrekt. De még egy U800 is marha jó használtan, haveromnak cseréltem kijelzőt benne, tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#50594) mokas_gizi válasza quailstorm (#50593) üzenetére

Nekem olyan telefonom is van és nincs vele bajom alaptelefon...
Nem vitatkozni szeretnék mert jelentősége sincs neki, de nekem az anyagával és a kijelzőjével sincs bajom alaptelefon, nekem dolgozni kell...
Én nem fényképezem magamat a tükörbe és társai munkai eszköz...

(#50595) quailstorm válasza mokas_gizi (#50594) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én csak szeretném látni mégis mi a retket akar a telefon, és egy 240x320-ra tervezett UI lenyomorítva 128x128-ra megspékelve a legrosszabb (500ms) válaszidejű cSTN panellel ami valaha létezett nem a legalkalmasabb erre. Bónusz, hogy nagymamámé a telefon, nagybácsim vette, és azt KELL használnia. Hát nagyítóval se látni semmit. Gombok meg szimplán használhatatlanok. D-pad nem különül el megfelelően, ultrapici ujjak kellenek hozzá (értsd, mama 3-at benyom egyszerre). Számokon SMS-t írni meg rettenet.
A készülék az E1080.

Ehhez képest egy Nokia 3100 maga az álom, pedig annak is pocsék a kijelzője. De jobb a D-pad, meg kijelzőre van tervezve a GUI és olvasható...

(#50596) axioma


axioma
veterán

Mintha vki cat b30-rol beszelt volna a kozelmultban. Euronics akciozza [30->25]. Bocs ha nem relevans, nem gugliztam ra...

(#50597) benedekco válasza benedekco (#50591) üzenetére


benedekco
addikt

C2-01 megjött, egyelőre sokkal job válsztásnak tánik mint a 301. A hangja mindenképpen sokkal jobb.
Made in Hungary. Eredetinek és újnak tűnik, remélem nem felújított, a headset az 2016-os a telefon 12-es, szal valami nem kerek, de nem találtam semmilyen nyomot a felújításra.
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! Ez most tényleg megtartós telónak tűnik. Egyet sajnálok nagyon, hogy ezeken már nincs elemlámpa, rohadtul elfért volna rajta, egy led... mindegy. Kinézetre oké, de nekem ez az ezüst műanyag baromira nem tetszik, lehet majd ha már jóban leszek vele és a gari is lejár akkor nekimegyek a keretnek körömlakk lemosóval és kiszürkítem. Majd kiderül.
Egyelőre minden oké, kapott egy 16gb-os kártyát is. MP3-at nem próbáltam még. Meg még semmit, sms és hívás volt meg pár fotó, előbbiekre jó utóbbira kevésbé, de dokumentálni dolgokat megfelelő lesz.

Még egyszer köszi mindenkinek aki véleményével segített a választásban!

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#50598) quailstorm válasza benedekco (#50597) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Lekopik az magától is ha nem vigyázol rá.
Használd egészséggel, szvsz egy tisztességes telefon kicsit olcsó elemekből, de a sebesség meg a szoftver rendben van.

(#50599) RAZR_v3 válasza benedekco (#50597) üzenetére


RAZR_v3
tag

Külföldről rendelted? Bár mostanában nem írtam ide de régebben is ajánlottam a C2-01-et, szóval nem fog csalódást okozni, ellentétben az új "Nokiákkal". :)

(#50600) mokas_gizi

Vaterán 1-2 hete hirdettek új régi Nokia telefonokat úgy írták, hogy eredetiek, de az vaterán nyilván semmit nem jelent...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.