Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50151) meroly válasza cocka (#50148) üzenetére


meroly
veterán

Igen, látom ebben is S30+ rendszer van, így néhány dolgot hiányolsz régi nokiákból, néhány dolgot alapból.

SMS-eket soha nem lehetett sim kártyára menteni, max nagyon régen még a mono kijelzős korszakban (akkor talán csak oda lehetett) nokiáéknál.

BT butítás szintén az S30+ rendszer "vívmánya", ahogy a képnézegető és a stopper/számláló kihagyása. Számomra is érthetetlen egyébként.

Alcatelről egész szép írást rittyentettél, érdemes lenne a topikjába is legalább belinkelni. ;)

Impossible is nothing

(#50152) Eastman


Eastman
őstag

Üdv Uraim!

Kizárólag Wi-Fi hotspotként szeretnék valamilyen régebbi (olcsó) mobilt használni.

Előny lenne:

- fapados,
- független (vagy trékomos),
- Samsung,
- normál méretű sim,
- Micro USB-s töltő,
- Max. 30 Mbit/s-ot ad a trékom( :D ), ezt az észvesztő sávszélességet képes legyen továbbítani,
- lehetőleg használt,
- ja, és csak engedélyezett eszközök kapcsolódhassanak vele össze.

Milyen modell alkalmas erre?

(Ha irreális lenne az elképzelésem, milyen megoldás akadna?)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#50153) meroly válasza Eastman (#50152) üzenetére


meroly
veterán

Régi gombos telefonok közt néhányban van ugyan wifi, de hotspot csak ezekben: [link]
GSMarena szerint legalábbis.

USB porttal rendelkező TPLINK-es routert ajánlok, kollegám is így használja. A mobilnet stick-je van rádugva és wifin osztja szépen kollegánál. Ilyen pl.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#50154) DeFranco válasza Eastman (#50152) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha hagyományos telefonnal nem jutsz dűlőre, akkor én egy régi okostelefont ajánlanék, azzal ez fájdalommentesen megoldható gombokért.

pl. én jelenleg még egy galaxy 3-at (nem S3, sima 3, i5800) használok, ezen van hotspot funkció, jelszavas (WPA2 PSK) védelemmel, stabil, használható.

amit fontolj meg, ha tényleg mobillal szeretnél netet osztani:

1) sem a telefont, sem az akkut nem erre találták ki, nagy valószínűséggel elég hamar fog amortizálódni az akku ilyen igénybevételnél, jó esetben nem pukkan el, de ha valami rétegtelefont veszel, akkor az utánpótlás kérdéses.

2) a stabilitás minden esetben kérdéses, a telefonokba ezt a technológiát ad-hoc megosztásra építették be inkább, nem biztos, hogy hosszú uptime-ot kibír egy huzamban.

a fentiek miatt én körbejárnám a kérdést, hogy nem lenne-e célszerűbb ezt céleszközzel megoldani (router, hotspot). fontos a mobilitás (tehát az akkus működés) vagy csak helyben lenne használva?

anno egy siemens me45-tel "osztottam" a voda mobilnetet a pc-re infraporton keresztül évekig, mert az albérletben nem volt alternatíva, those were days de azért nem mindig volt a mosolyom őszinte, és leginkább nem az észvesztő sebesség miatt.

[ Szerkesztve ]

(#50155) Eastman válasza DeFranco (#50154) üzenetére


Eastman
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek! Csak helyben lenne használva.

Most egy S7582-vel osztom a mobilnetet, de lett egy 3. (telefonálós) sim-kártyám és az már nem fér bele a két slot-ba. Egyébként teljesen stabil. :K

Egyetlen egy szempont van most, hogy minél olcsóbb megoldás legyen. Keressek egy leharcolt Galaxy 3-at? :U

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#50156) DeFranco válasza Eastman (#50155) üzenetére


DeFranco
nagyúr

példa volt, én ezt használom, és működik, de nyilván van még bőven másik telefon is, ami képes erre.

mindenesetre továbbra is inkább céleszközt javaslok.

"butatelefon" vonalon nem tudok segíteni, mert nem vagyok otthon benne, hogy melyik wifi és hotspot képes, általánosságban írtam amit írtam

(#50157) quailstorm válasza Eastman (#50155) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Elvileg elég. Mi Xperia X8-at használtunk erre a célra (igaz nem gyári 2.3-mal). Régi telón esetleg kelleni fog a Barnacle WiFi tether és root.

Ha viszont komolyabban kell, akkor vannak Mi-Fi routerek, pl a Huawei-től. De az annyira nem olcsó, még az alapmodell sem. Cserébe jól bírja akkuról.

[ Szerkesztve ]

(#50158) cocka válasza meroly (#50151) üzenetére


cocka
veterán

max nagyon régen még a mono kijelzős korszakban (akkor talán csak oda lehetett) nokiáéknál.

Mondok jobbat, kb. 2006-os eresztés: Nokia 1112. Beállítani itt sem lehet, hogy a kártyára mentse az smseket, de amíg van hely a kártyán, addig kihasználja. Ellentétben a 130-cal.

Egyébként meg nemNokiáknál mint a mellékelt ábra mutatja még most is van olyan teló, ahol az smseket a kártyára mentheted. Másolás a két memória közt viszont sajna nem lehetséges.

érdemes lenne a topikjába is legalább belinkelni.

Van külön az Alcatel feature phone-oknak topic?

(#50159) dudi6 válasza kutga (#50142) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszi!!! Alcatel 2005d vagy az Alcatel 1046D vagy Alcatel 2045 közül melyiket érdemes választani?

[ Szerkesztve ]

(#50160) mulatosdj


mulatosdj
tag

Hello! Olcsó telefon érdekelne és sima nyomógombós. Max 15k-ig,alap dolgokra használva(telefonálás,néha egy-két kép készítése). Mit tudtok ajánlani. Amit néztem az a Nokia 225.

(#50161) meroly válasza mulatosdj (#50160) üzenetére


meroly
veterán

Arra teljesen jó, Nokia 222 is. A képnél a rögzítés hangot nem lehet kikapcsolni, de teljesen vállalható fotókat készít szerintem, ahhoz képest hogy csak 2 megapixel.
Ha még látsz valahol Samsung S5611-et, az már sokkal szebb képeket csinál és hasonló árban van.

Impossible is nothing

(#50162) mulatosdj válasza meroly (#50161) üzenetére


mulatosdj
tag

Köszi a segítséget :)

(#50163) cocka válasza dudi6 (#50159) üzenetére


cocka
veterán

Nekem 1046D van, mire vagy kíváncsi?

Úgy látom én vagyok itt az egyetlen ember, aki jobban szereti a kisebb kijelzőt.

(#50164) RAZR_v3 válasza mulatosdj (#50162) üzenetére


RAZR_v3
tag

Ha szeretnél Bluetooth headsetet használni, vagy az autód rendszerével kihangosítani a mobilodat, akkor a Nokia 225 felejtős, mert nincsenek benne az ezekhez szükséges Bluetooth-profilok.
A Meroly által javasolt Nokia 222, továbbá a Nokia 215, valamint a jelenleg legújabb készülék, a Nokia 230 rendelkezik a szükséges Bluetooth-profilokkal, ezeket nyugodtan megveheted. :)

(#50165) DeFranco válasza RAZR_v3 (#50164) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a nokia 230 be lett már vezetve itthon hivatalosan? a legtöbb helyen csak "rendelésre" van, és az MS oldalán is mint "hamarosan megérkezik" szerepel.

tesztet is olvasnék róla szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#50166) Fancy-boy válasza DeFranco (#50165) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Igen.
Pl. Speedshopban van már raktáron egy ideje: [link]

(#50167) DeFranco válasza Fancy-boy (#50166) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a speedshop trükkös banda, nincs velük bajom, de attól még, hogy ott valami van raktáron, simán lehet valami határon magánimportban átráncigált okosság is. edigi, mm, esetleg ilyenek mint a geomobil, ezekre gondoltam, hogy nem nagyon láttam sehol készleten. meg a hivatalos oldalon sem láttam erre utalást.

(#50168) Fancy-boy válasza DeFranco (#50167) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Én úgy tudom a Speedshop gyári garanciával árulja a készülékeit.

(#50169) jooti


jooti
csendes tag

Sziasztok!
Régóta bújom már a témát, de nem találok megoldást.

Nokia 6303i helyett keresnék alternatívát.

- Árkategória: 20-25 ezret is megadnék érte, ha újabb 4-5 évig kiszolgálna
- Használt vagy új - ha a 4-5 év reálisan remélhető még tőle, akkor lehet használt is - a lényeg a megbízhatóság
- Hol vennéd meg? - lehetőleg megbízható helyről, de az régi, megbízható "aprós" is lehet
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed - a megbízhatóság a lényeg, az ár-érték a második. Esetleg ha 1-2 éven belül várható "igazi" Nokia-minőségű új készülék, akkor egy átmeneti megoldás is érdekel, ami arra az 1-2 évre tudja pótolni a 6303i-t
- Mire használnád? - Hagyományos telefonálás a lényeg. A hosszú készenléti idő + a vakon kezelhetőség!!! Nagy ritkán néhány fénykép - de a 6303 képminősége totál elég.

A 6303i-ről egyszerű legyen átállni rá:
a meglévő Nokiás cím- és számlistát egyszerű legyen átvinni bele
a menüje viszonylag hasonló legyen (az egész tapi-telefonosdi megbukik nálam azon, hogy a híváshoz RÁ KELLENE NÉZNEM a készülékre (autóban és sötétben is utálom), míg az eddigi Nokiáimat vakon is tudom kezelni

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is - l. az előző pontot
- Milyen kialakítású telefont keresel - mint a megszokott igazi, régi Nokiáim voltak

Magyarul a wifi, meg a netes funkciók abszolút nem érdekelnek, arra mindig van nálam 12,5-es laptop.

(#50170) Fancy-boy válasza jooti (#50169) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ezek szerint a most kapható S30 rendszerű "Nokiák" nem jöhetnek szóba?
Esetleg egy használt de újszerű vagy új Nokia 6303?
Mivel ennyire bevált, szerintem érdemes megfontolni ezt a lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#50171) RAZR_v3 válasza jooti (#50169) üzenetére


RAZR_v3
tag

Szépen, részletesen leírtad az igényeidet. Az egyetlen bökkenő ott van, hogy ezeknek a legjobban egyetlen mobiltelefon felel meg, méghozzá a Nokia 6303i. Nem viccelek. Még bőven lehet kapni 25 ezer forint alatti áron belőlük gyönyörű állapotú példányokat, 4-5 évig simán kiszolgálnak, aztán lehet új akkut kell venni a gyári helyett (de bírják tovább is). :D
Az új Nokia mobilokat már csak Series 30+ szoftverrel dobják piacra, ami jóval primitívebb, mint a 6303i Series 40 szoftvere. A kijelzőjük minősége sem olyan jó, gyenge betekintési szögekkel, maximum 256k színnel, míg a 6303i-nek kiváló betekintési szögekkel rendelkező 16 millió színt megjeleníteni képes kijelzője van. Üzemidő szempontjából ugyanott vannak, anyaghasználat szempontjából az a 6303i előnye, hogy fémházas. Telefonként a 6303i szerintem tökéletes, az új Nokiáknak annyi előnyük van vele szemben, hogy míg a Series 40 már el lett felejtve, a Series 30+ még támogatott, jönnek ki frissítések hozzá, nem régiek az alkalmazások rajta (böngésző, Facebook, stb., de ezekre úgysincs szükséged).

(#50172) jooti válasza RAZR_v3 (#50171) üzenetére


jooti
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!!
Én sem találtam alternatívát eddig - viszont most a sajátom elkezdett meghalni (pl. a menü egyes pontjai kezdenek elérhetetlenné válni: a híváslista sem a gyorsgombbal, sem a menüből nem mindig érhető el, stb), így egyszerre sürgősebbé vált a kérdés.

Erről http://www.jofogas.hu/csongrad/Nokia_6303i_classic_gyari_fuggetlen_mobil_ujszeru_allapotban__45018047.htm?first=1
mi a véleményetek? Egy tényleg hibátlan, újszerű állapotú, eredeti ilyen készülékért megadnám ezt az árat is, de itt a jófogáson még annyi referencia sincs, mint a vaterán vagy itt az aprón... Hogy és mit kellene/lehetne ellenőrizni?

(#50173) jooti válasza Fancy-boy (#50170) üzenetére


jooti
csendes tag

"a most kapható S30 rendszerű "Nokiák" nem jöhetnek szóba?"
Nem igazán ismerem őket - ha a fő követelményeimet tudnák, akkor azok is megfelelnek természetesen ;) (telefonkönyvet egyszerű és biztonságos átmenteni rájuk + a megbízható működés + min. 3-4 napos működés egy töltéssel)

A sima (nem "i"-s) 6303 miben más, mint az "i" ?
Láttam, hogy olyat hirdetsz egyet - bár 25-30nál többet én is nehezen adnék egy ilyen telefonért... (Még ha "új" is, de az akku eleve halott a pulton állástól is - nekem a most kapható gyári új akkukról sincs jó tapasztalatom, nemrég vettem egyet, az pont ugyanúgy 1,5 napot bír, mint az eredeti, x éve használt akkum.)

[ Szerkesztve ]

(#50174) quailstorm válasza jooti (#50173) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Autófókuszos a kamera, nem EDOF és nagyobb felbontású videót tud felvenni, de korábbi az S40 rajta. Elvileg az a jobb, nekem 6303i van.
De 25 ezret nem adnék érte. Akkor inkább E52...

[ Szerkesztve ]

(#50175) jooti válasza quailstorm (#50174) üzenetére


jooti
csendes tag

"Elvileg az a jobb" - mármint a nem-"i"-s?
És E52-t hol érdemes megbízhatót keresni? A vaterán rendelésre hirdetnek újat is - ez lehetséges?

[ Szerkesztve ]

(#50176) jooti


jooti
csendes tag

http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefon/nokia_mobiltelefon/nokia_e_sorozat/uj_eredeti_kartyafuggetlen_nokia_e52_okostelefon_2205339728.html
Erre gondoltam a kérdésben - hogy ez lehet-e eredeti...

(#50177) quailstorm válasza jooti (#50176) üzenetére


quailstorm
nagyúr

biztosan nem az

mármint E52 csak ilyet nem kérsz, utángyártott házas tákolmányt sejtek
Szegeden még a boltban is akartak ránk sózni ilyet, mondván hogy nézzük meg, új
műanyag hátlappal :U

igen a 6303 a jobb elvileg

(#50178) meroly válasza jooti (#50169) üzenetére


meroly
veterán

Jóvan azé' örülök hogy nem csak én vergődöm és várom az utódot. Talán a Nokia hamarosan felébred téli álmából is előrukkol valamivel.
E52 felejtős.
S30+ -os Nokia Microsoft gépcsodák is.

Impossible is nothing

(#50179) RAZR_v3 válasza jooti (#50175) üzenetére


RAZR_v3
tag

Nokia 6303: 17 MB belső memória, autofókuszos kamera, 480p videofelvétel 15 FPS-el, régebbi Series 40 verzió.
Nokia 6303i: 55 MB belső memória, fixfókuszos kamera, 320p videofelvétel 8 FPS-el, újabb Series 40 verzió.

Ezek a lényeges különbségek a kettő között. Abban előnyös az újabb, 6303i változat, hogy sokkal jobb a jack aljzaton keresztül távozó zene minősége (megmérték műszerrel egy teszten), de ez már mellékes. Kamerában viszont kicsit szegényesebb az autofókusz hiánya miatt.

[ Szerkesztve ]

(#50180) jooti válasza quailstorm (#50177) üzenetére


jooti
csendes tag

Köszönöm! Én alighanem bedőltem volna ennek az E52-esnek - azt hittem, valami elfekvő maradék, nyilván polcon meghalt akkuval, de egyébként tőlem ok-s is lehetett volna... Szóval spóroltál nekem egy huszast. :R

[ Szerkesztve ]

(#50181) jooti válasza meroly (#50178) üzenetére


jooti
csendes tag

"Talán a Nokia hamarosan felébred téli álmából is előrukkol valamivel."
Én is reménykedem benne. Nem hiszem, hogy kevesen vagyunk azzal az igénnyel, hogy pl. vakon, autóban vagy asztal alatt is tudjuk kezelni a telefont, az évtizedek alatt felgyülemlett telefonkönyvet ne napokig kelljen bele másolni, és 3-4 napot elmenjen egy töltéssel... Ja, és hogy megbízhatóan működjön is, mindenféle fagyások és újabb appok telepítgetése, frissítése nélkül...

Még vezető üzleti körökben is találkozom ugyanezzel az igénnyel - a telefon mellett úgyis ott van egy üzleti laptop vagy tablet, a telefon az legyen telefon, kicsi, könnyű és megbízható...

Erről van valakinek véleménye?
http://www.jofogas.hu/csongrad/Nokia_6303i_classic_gyari_fuggetlen_mobil_ujszeru_allapotban__45018047.htm?first=1

(#50182) quailstorm válasza RAZR_v3 (#50179) üzenetére


quailstorm
nagyúr

6303i microUSB-ről is tölt, nem csak a Nokiás kábellel
amúgy 240p 8FPS, de inkább 144p 15FPS

[ Szerkesztve ]

(#50183) RAZR_v3 válasza jooti (#50181) üzenetére


RAZR_v3
tag

15 rugó alatt is megúszhatod, csak várni kell egy jó ajánlatra. Egy hónapban legalább egy szokott akadni, érdemes a V betűvel kezdődő piacteret is nézegetni, naponta egyszer, mert a jó ajánlatokra nagyon hamar lecsapnak. Egyik ismerősöm apjának kellett telefont néznem, a 6303i-re esett a választás, hetekig figyeltem a kínálatot, mire találtam egyet nagyon kedvező áron, újszerű állapotban, függetlenül, amit megmutattam nekik, és mire eldöntötték, hogy megveszik, már késő volt, mert más elvitte az orruk elől.

(#50184) schulc99


schulc99
tag

Sziasztok!

Némi segítséget szeretnék kérni a Series 30+ rendszerrel kapcsolatban.
Szükségem lenne egy dula sim-es mobilra és a Nokia 215 vagy a Nokia 230 valamelyike lenne a kiszemelt.

A kérdésem, hogy
-sms kézbesítési jelentéseket elmenti e mint a series 40
-rendelhető e nevekhez külön csengőhang
-létrehozhatoak e hívocsoprtok külön csengőhanggal
-Igaz e, hogy a beérkezett sms-eket egybe gyűjti és nem külön-külön aszerint hogy melyik számra érkezik az sms
-Igaz e, hogy ezek a készülék használhatóak Bluetooth fülessel és autós Bluetooth kihangosítóval is

Munkatelefonként lenne használva, sms, telefonálás , zene hallgatás ezért kéne nagy kapacitású aksis mobil.
Jelenleg egy Nokia 6300 van és ezért maradnék a "Nokia"-nál, remélve hogy a series 30 nem annyira lebutított hogy az már használhatatlan az én igényeimnek.
Mivel még nincs teszt a Nokia 230-ról így nem tudom megéri e a dupla árat a 230 vagy csak a külsőségekben van eltérés a 215 és 230 között.

Köszönöm a segítséget.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#50185) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Egy asztalos jóbarátnak (56 éves) szeretnénk nézni dual simes telót a jelenlegi nokia C5-00 mellé. (azt leváltva)
Nem tudom létezik-e valami hasonló kaliberű (kijelző méret, nem rossz kamera) vagy inkább a simogatós okos telók közül kellene nézni valamit.
Strapa telók közül sajnos elég sok rosszat olvasgatok a vélemények között nem átlátható a menürendszer, hiányzik nagyon sok fontos funkció mind menüben mint telefonkönyvben.

Mit lenne érdemes nézni? - telenoros egyébként de ott meg nincs dual simes teló

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#50186) Fancy-boy válasza anonymus89 (#50185) üzenetére


Fancy-boy
addikt

A jelenlegi modellek közül kb. egyik sem felelne meg nektek.
Már jó ideje nem építenek be megfelelő minőségű kamerát a hagyományos modellekbe.
Arról nem is beszélve, hogy a C5-höz képest menüben, funkciókban is inkább csak visszalépések történtek.
Hamarosan várható magyar nyelvű Nokia 230 Dual teszt.
Mondanám, hogy próbáljátok ki, de szerintem a korlátozásokkal teli S30+ nem biztos, hogy megfelel nektek.

(#50187) DeFranco válasza Fancy-boy (#50186) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hamarosan várható magyar nyelvű Nokia 230 Dual teszt

Hol-mikor?

(#50188) kutga válasza schulc99 (#50184) üzenetére


kutga
nagyúr

A helyedben vennék egy ugyanolyan jó állapotú használt telefont. Vagy egy 6303-at.

Let the Zone take me if I am.

(#50189) meroly válasza DeFranco (#50187) üzenetére


meroly
veterán

Hamarosan, a héten kapják a srácok ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#50190) RAZR_v3 válasza meroly (#50189) üzenetére


RAZR_v3
tag

Ez jó hír. :K A Nokia 225 után kétlem, hogy lesz még új gyártású Nokiám, de azért arra mindenképp kíváncsi leszek, hova sikerült fejlődnie a 230-as modellnek. Aztán ha egy ismerősömnek mindenképp új, és mindenképp nyomógombos mobil kell, lehet ajánlani neki (vagy nem).

(#50191) schulc99 válasza kutga (#50188) üzenetére


schulc99
tag

Sajnos mindenféleképpen szükséges egy dual simes mobil mert már így is két mobilt kell használnom és ehhez jön még egy új szám is. 2 céges és 1 saját szám.
3 mobil pedig már sok lenne, ezért kellene csökkenteni a készülékek számát.
A series 30-ról sajnos nem sok jót hallottam eddig, ezért is vagyok tanácstalan.
Remélem a várható Nokia 230 Dual teszt választ ad a kérdéseimre.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#50192) DeFranco válasza meroly (#50189) üzenetére


DeFranco
nagyúr

MA-s srácok?

(#50193) meroly válasza DeFranco (#50192) üzenetére


meroly
veterán

:K

(#50190) ]n.balazs[: sok reményt nem fűzök hozzá, de majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#50194) anonymus89 válasza Fancy-boy (#50186) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszönöm a választ nagy kár, hogy az E52-ből nem készült dual simes verzió mert az tökéletes lenne.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#50195) Fancy-boy válasza anonymus89 (#50194) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ezek szerint használt is szóba jöhet?
Egyébként egy Nokia 515 Dual változattal nem járnátok rosszul.
Még lehet belőle újat szerezni. ( garancia nélkül )

[ Szerkesztve ]

(#50196) anonymus89 válasza Fancy-boy (#50195) üzenetére


anonymus89
addikt

Azt írják nagyon merül a dual simán miatt, meg a fém hátlap sokszor rontja a térerőt.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#50197) meroly válasza anonymus89 (#50196) üzenetére


meroly
veterán

Ez érdekes, mert az antennát a műanyag alá rakták, nem fogja a hátlap a jelet :F

Impossible is nothing

(#50198) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Majd 10 évig használt kinyitható samsung teló cseréje esedékessé vált.
Telefonálás és néha sms több nem kell.
Fontos a nyakba akasztás lehetősége és ne legyen óriás méretű.
Árban 20-25e a felső határ.
Egyenlőre Nokia 215, 220, 222, 230 amin gondolkodom.
Felmerült még Lumia 530, de nem elérhető és árban is feljebb van.
Új készülék kellene.
Jó lesz amiket kinéztem vagy van valami más ajánlat?

üdv
szabi

(#50199) anonymus89 válasza meroly (#50197) üzenetére


anonymus89
addikt

Akkor ennyit lehet hinni az arukereso.hu-s véleményeknek.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#50200) schulc99


schulc99
tag

Sziasztok!

Végre sikerült találni egy Nokia 230 tesztet a Tech2 jóvoltából.
Nem igazán meggyőző a közel 20 ezer Ft-os vételár.
Akit esetleg érdekelne az a mellékelt linken megnézheti a tesztet. [link]

[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.