Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50101) Jenne válasza C. s. (#50091) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Próbáltam keresgélni használt Nokia 6103-at de max. ennyit találtam.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#50102) Fancy-boy válasza sztikac (#50099) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Mondjuk quailstorm pár napja írta, hogy az S30+ esetében történtek előrelépések, pl. 222 esetében: [link]
Ezért is érdemes lenne megnézni a 230-at, mivel ez a legújabb modell.
Ajánlottam volna az S5611-et, de már nem igen kapható újonnan, gyári garanciával.

DeFranco

A 222-ből is létezik Single verzió, de ennek ellenére nem igen kapható.
Szolgáltatókhoz ha bekerül( 230 ), akkor várható. :)

[ Szerkesztve ]

(#50103) sztikac válasza Fancy-boy (#50102) üzenetére


sztikac
őstag

Hát megnézek egyet, hátha sikerült a telefonkönyvet fejleszteniük, mert a jelenlegi 1 kontakt - 1 szám az elég rossz vicc...

(#50104) Jenne válasza Fancy-boy (#50102) üzenetére


Jenne
senior tag

Még kapható pár helyen a Samsung S5611>> [link]

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#50105) C. s. válasza Jenne (#50101) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen! Nagyon rendes vagy!

Fancy-boy:

Meglátom, mit tehetek.

(#50106) meroly válasza ReSeTer (#50089) üzenetére


meroly
veterán

Erről jut eszembe, nagymamám kapott érintős telefont, 81 éves. Én meg a gombos Nokia 3720-al virítok még mindig. :DDD

Impossible is nothing

(#50107) Jenne válasza meroly (#50106) üzenetére


Jenne
senior tag

Én meg azon kesergek, hogy pár hónapja használok egy csúcskategóriás Braun 7 Series borotvát, és olyannyira nagyon jó, hogy csak már az internetet hiányzik belőle. Méér nem tették bele... :DDD

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#50108) Dhampir válasza Jenne (#50107) üzenetére


Dhampir
félisten

(#50109) piki24 válasza sztikac (#50095) üzenetére


piki24
csendes tag

Köszi a választ,ez akkor nem valami jo választás lenne számomra.
Várok még hátha lejjebb megy a
Samsung Xcover 550 ára arrol jokat mondanak csak egy baja van nem dualos.

(#50110) Fancy-boy válasza Jenne (#50104) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Igen, kapható, de nem gyári garanciával.

(#50111) zzz03


zzz03
őstag

Sziasztok!
Kinyithatos telefont keresek (ujat), milyet erdemes venni ezekbol manapsag? 20ezer ft lenne a max amit szannek ra. Eddig az alcatel onetouch 2010 lenne a befuto, de hatha tudtok valami mast amit erdemes.

[ Szerkesztve ]

(#50112) #02683648


#02683648
törölt tag

Üdv mindenkinek,

Én egy SE w800 vagy w810-ből szeretnék egy jó állapotúra szert tenni.

- ebay-en néha hirdetnek közel új állapotút, vagy felújítottat csak nem tudom h az utángyártott gagyit hogyan lehet az origináltól (vagy origi alkatrészekkel -ha van ilyen- felújítottól) megkülönböztetni?
kínai hirdetők szűrése?

- másik lehetőség h veszek egy leharcoltat (ekkor csak w810 jön szóba h ne legyen joy hiba) és megpróbálom felújíttatni (főleg házat cserélni) v sk felújítani.
Létezik e még ehhez gyári készülékház? mobilehome.hu-n találtam hozzá sony ericssonként hirdetett elő és hátlapot ill. középrészt ez vajh tényleg eredeti lehet vagy SE-ként hirdetett utángyártott? (tekintve h nem létezik már SE egy ideje, bár maradhatott még x készlet pótalkatrész szerte a világban)
Foglalkozik még vki ilyesmivel?

Ez nekem egy kissé olyan projekt mint egy oldtimer autó felújítása tehát értem h ár/érték arányban ígyis úgyis rosszul jövök ki de nyilván irreális költségeket nem szeretnék vállalni (brit ebayen 160 fontért hirdettek egy fóliázottat de ráadásul vodafone brandinggel - na az ilyen és hasonlókról beszélek)

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#50113) quailstorm válasza #02683648 (#50112) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nagyon sok silány minőségű hamis ház van hozzá, nekem is van, se az anyag, se a betűtípus nem stimmel, akár szét is esik
előfordulhat még gyári ház, nagy mázli kell hozzá, ha van róla rendes fotó esetleg tudok segíteni
W810-zel rendelkezem immáron 8 éve, viszont elkoptattam kissé

(#50114) #02683648 válasza quailstorm (#50113) üzenetére


#02683648
törölt tag

Hát akkor ez sajnos bukó, pedig egy legenda volt számomra ez a két tel, bár anno egyik se volt (noha jó pár W sorozat SE megfordult a kezemben)

Más:

A másik amit beszereznék ameddig nem lesz annyira ritka mint az említett két SE az a Nokia 6303i (classic)
Ebből ha jól látom van még origi is jó pár az ebayen de itt is írta vki h belefutott egy kínai gagyiba

Ennél mi az ami alapján el lehet különíteni az origit a hamis kínai gagyitrontól? Mondjuk európai eladónál.

(#50115) quailstorm válasza #02683648 (#50114) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ilyen telefonom is van :DDD , magam cseréltem a törött kijelzőt gagyi utángyártottra
viszont a készülék fémből van, nehezebb hamisítani (remélem)

Nokia E52-vel akartak átverni engem meg unokatesómat, hogy új
műanyag hátlapnál fogtunk gyanút, meg a gombok betűtípusán
valami roncsot beleraktak új kínai házba

(#50116) #02683648 válasza quailstorm (#50115) üzenetére


#02683648
törölt tag

ment privi

(#50117) buca84


buca84
őstag

Szerintetek ezek valamelyikét érdemes lenne aliexpress-ről megrendelni?

C5-00i
C7-00
3720c

Édesanyámnak szeretnék venni egy újabb telót.

(#50118) meroly válasza buca84 (#50117) üzenetére


meroly
veterán

A 3720c-t csak ajánlani tudom. 5 éve nyúzom, 1300 óra besezélgetés van benne de még mindig tökéletesen teszi a dolgát (kopp-kopp-kopp). :K

Impossible is nothing

(#50119) buca84 válasza meroly (#50118) üzenetére


buca84
őstag

Köszi! Akkor mehetne a vétel az alis oldalról szerinted?

Másik kettőről esetleg tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#50120) meroly válasza buca84 (#50119) üzenetére


meroly
veterán

Az oldalt nem ismerem.

A C5-00 egész jó készülék, a képernyője azonban erősebb fénynél már nem látszik. Nekem még az összeszerelés se tetszett annyira, de minden benne van ami kell(ett akkor).
A C7-et nem ismerem túlzottan, egy darabig osztogatták nálunk cégesnek, nem lehetett túl rossz akkor.

Impossible is nothing

(#50121) buca84 válasza meroly (#50120) üzenetére


buca84
őstag

Köszi a segítséget! :)

(#50122) Burt1793 válasza meroly (#50120) üzenetére


Burt1793
veterán

C5 nálunk a családban 2 évet bírt, szétesett, a fényereje tényleg alacsony, erősen kopott a háza, aksija se volt olyan jó, egy 5610es samsung sokkal jobb és gondolom újabb is.
C7-je volt egy ismerősömnek, minimum 5-6 éve, akkor nem volt rossz. Kamerája fix fókuszos, a rendszere mára elavult, aksija kicsi, kijelzője ultra kicsi. Persze kinek mi kell. Dísznek meg lehet venni (nekem mondjuk nem tetszik), használatra szerintem értelmetlen egy ilyen, telefonálásra van jobb (sokkal), minden másra ott van az android. :B

(#50123) DrJános


DrJános
aktív tag

Sziasztok Apumnak kell egy új telefon, és ebben kérném a segítségeteket.

Árkategória max 20 ezer körül.
Új.
Hol venném: nagy valószínűséggel webáruház, de ez még nem fix
Hosszú táv/ kipurcanásig XD
Használat: legtöbbet zenét fog hallgatni róla, de ha lehet vele lőni életképes képet az sem hátrány, Micro sd támogatás. e-mail/web használat nem lesz.
op rendszer nem érdekes, de a nokia 301 rendszere nem tetszett neki (tudta kezelni, de vannak hülyeségei a rendszernek, meg a telefonnak is.) Most szimplán nem lehet bekapcsolni. :DDD
Kialakítás: klasszikus.

Egy mobilt találtam én is neki ami lehet, hogy jó lenne.
De nem tudom, hogy van-e benne magyar menü és azt hogy van-e ismert hibája.
[Allview M9 Luna]

Ha tudtok róla bármit az jó lenne. De amit ti ajánlotok azt is megnézem.

Segítségeteket köszönöm előre is. :C :R

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#50124) meroly válasza DrJános (#50123) üzenetére


meroly
veterán

Hát én ilyet nem vennék, de ez szubjektív.
Apósnak mi is most vettünk új telefont, ő is csak zenét hallgat, arra viszont nagyon jó, Nokia 225. A ratyi rendszert régi nokiásnak szoknia kell, de a 301-nél egyszerűbb szerintem.

Impossible is nothing

(#50125) cocka válasza meroly (#50124) üzenetére


cocka
veterán

Nekem az Alcatel rendszere eléggé bejön, ami viszont qrvára nem szimpi, hogy gagyi akkukat raknak az egyébként teljesen jól használható telefonjaikba. És persze ugyan cserélhetők az akkuk, de gondolom ugyanazt a fost árulják, amit gyárilag is adnak hozzá.

Azért egy hagyományos telefonnál a max. 4-5 nap készenlét már a 2000-es évek elején is gáz volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#50126) DrJános válasza meroly (#50124) üzenetére


DrJános
aktív tag

Köszi a tippet. :C :R

Azt a mobilt akkor hanyagoljuk.

A Nokiákban most csalódott, úgyhogy nem tudom, hogy fog-e tetszeni neki.
De ha kategóriában van még pár mobil akkor jöhet, hogy lehessen válogatni. :K

Anyumnak Samsung S5611 Primo II van szerintem használható cucc. Arról vélemény?

[ Szerkesztve ]

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#50127) Fancy-boy válasza DrJános (#50126) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ha találsz belőle újat és gyári garanciával, akkor megfelelhet. ( S5611 )
Viszont már nem igazán kapható.
Esetleg Alcatel One Touch 2045x: [link]
Vagy szintén Alcatel OT-2007D: [link]
Utóbbi több színben is elérhető. ( Grey, Chocolate )

[ Szerkesztve ]

(#50128) cocka válasza Fancy-boy (#50127) üzenetére


cocka
veterán

Meg halkan tegyük hozzá, hogy az utóbbinak van két hát nem is tudom, de butatelefonokra kevésbé jellemző idegesítő tulajdonsága:

1. Nem cserélhető akkumulátor. (Tartósság tehát kérdéses)

2. Micro simet támogat csak és azt is csak oldalról lehet beletenni, mivel ugye az akku alá nem lehet tenni.

(#50129) Fancy-boy válasza cocka (#50128) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Nagyon jó, hogy megemlítetted ezeket a dolgokat.

Akkor nézzük sorban.

1. Akár előny is lehet bizonyos szempontból.
Mondjuk véletlenül leejted, akkor nem repül ki az akku, így a készülék sem kapcsol ki. ;)

2. Úgy is nézhetjük, hogy nem kell lehámozni a készüléket, ahhoz hogy kicseréld a kártyát. Kevesebb macera.
Egyébként a Nokia 301 Dual SIM készüknél is oldalt kell betenni az egyik kártyát.

Természetesen ha valakit zavarnak a fentiek, akkor érdemes a másik modellt választania.

[ Szerkesztve ]

(#50130) cocka válasza Fancy-boy (#50129) üzenetére


cocka
veterán

Mondjuk véletlenül leejted, akkor nem repül ki az akku

Hú nem tudom, az ilyen (nekem kvázi) pengevékony kb. 9 mm vastag cuccoknak a hátlapja is rohadt nehezen pattintható le, pont azért, mert kb. egy 3-4 mmes peremet kell megfogni a leműtéskor. Leeséskor ez simán leválhat? Nekem vastagabb telóim vannak, amikben az a jó, hogy érzem, hogy van.

így a készülék sem kapcsol ki.

Abban ne legyél biztos, mert az 1.8 colosokba 400 mAhs akkukat raknak, ez kb. 4-5 nap.
Ahogy elnéztem 2.4 colosokokba kb. 850 mAhs akkukat raknak, ami a kijelző miatt szintén 4-5 nap. Szerintem ez vérlázítóan kevés.

Használok Nokia 1112-t is, igaz ez monokróm kijelzős, de itt alap a 2 hetes készenlét. De mondjuk ha ez is dual simes lenne, akkor alap lenne úgy is a másfél hét, de minimum 10 nap. Nem úgy mint az Alcatelnél, hogy 4-5 nap alatt lemerül, ráadásul úgy, hogy bele sem kell tenni 2. sim kártyát, akkor is lemerül, a BT meg a GPRS meg csak gyorsítja a merülést.

nem kell lehámozni a készüléket, ahhoz hogy kicseréld a kártyát.

És lehet, hogy épp ezért könnyebben kieshet a kártya.

(#50131) Fancy-boy válasza cocka (#50130) üzenetére


Fancy-boy
addikt

így a készülék sem kapcsol ki.

"Abban ne legyél biztos"

Mibe ne legyek biztos? Szerinted működik a telefon akku nélkül? :DDD
Arról beszéltem, hogy a beépített akku nem eshet ki a telefonból, pl. esés következtében, így nagy valószínűséggel a készülék sem kapcsol ki.

[ Szerkesztve ]

(#50132) DeFranco válasza Fancy-boy (#50131) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a szetrepulo alkatreszeknek energiaelnyelo funkcioja is van, magyarul az utkozes energiaja nem deformacios vagy repedesi, hanem repulesi energiava alakul, vegso soron a telefont is vedve.

nem tudom te hogy vagy vele de en szivesebben pakolom ossze bosszankodva a szetrepult hatlapot meg akksit, mint cserelek kijelzot vagy burkolatot.

(#50133) Fancy-boy válasza DeFranco (#50132) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ahogy olvashattad, vannak előnyei és hátrányai.
Természetesen mindenki maga dönti el, hogy melyiket részesíti előnyben.
Egyébként egyre több a beépített akkuval rendelkező készülék. Úgy látszik a gyártók azt részesítik előnyben. :P

[ Szerkesztve ]

(#50134) Fancy-boy válasza DeFranco (#50132) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Azt még hozzátenném, hogy gondolni kell az idősebb emberekre is, akik nem biztos, hogy kapásból össze tudják rakni a készüléket.
Látod, te a saját szemszögedből nézed a dolgot.
Mindenesetre arra akartam kilyukadni, hogy amit cocka kolléga idegesítő tulajdonságnak gondolt, az nem biztos, hogy úgy is van.

[ Szerkesztve ]

(#50135) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok! Erről tud valaki valamit? [link]

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#50136) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!

Anyumnak szeretnék egy telefont. A keret max. 10.000 Ft. Telefonálására kell csak, hangszórója jó legyen, esetleg lehessen fényképezni vele, betűket jól lehessen olvasni, minél nagyobb annál jobb.
Ezt néztem első körben, de ehhez, nincs akksi, azt tudnék valahol venni hozzá?
Alcatel 2005d

[ Szerkesztve ]

(#50137) dudi6 válasza dudi6 (#50136) üzenetére


dudi6
senior tag

Esetleg ezek közül?
- Myphone
Ez milyen márka, megbízható?
- Noki 130

MyPhone szimpi lenne...

(#50138) Dhampir válasza TCSZ (#50135) üzenetére


Dhampir
félisten

Ránézésre nem rossz. :)

(#50139) kutga válasza dudi6 (#50137) üzenetére


kutga
nagyúr

Én keresnék ilyen Alcatelt. Tesco, Auchan, Euronics, MediaMarkt. Ilyen helyeken nézd meg kapni-e még.

Let the Zone take me if I am.

(#50140) cocka válasza kutga (#50139) üzenetére


cocka
veterán

Ilyen? Milyen? :D

(#50141) meroly válasza dudi6 (#50137) üzenetére


meroly
veterán

A Nokiával nem jártok rosszul.

Impossible is nothing

(#50142) kutga válasza kutga (#50139) üzenetére


kutga
nagyúr

2005D.

Let the Zone take me if I am.

(#50143) cocka válasza meroly (#50141) üzenetére


cocka
veterán

De jól sem. :DD

(#50144) meroly válasza cocka (#50143) üzenetére


meroly
veterán

Kifejtenéd? :F

Impossible is nothing

(#50145) cocka válasza meroly (#50144) üzenetére


cocka
veterán

Hát a 130-as betekintési szöge pl. agyrém, pedig hasonló árban az Alcatel 1046-nál megoldották, hogy ne legyen olyan szar. Bár az igaz, hogy annál is előjön, de pl. alapképernyőnél nem látszik.

Akkor a 130-as az smseket egyszerűen benyeli, mmst nem támogatja (hiába van színes kijelző), BT korlátozott, mentési lehetőség nem sűrűn van: SMS-eknél esélytelen, kontaktokat meg valami huszonhatodrangú menüpont alá rejtették, amivel egy backup.datot tudsz menteni a memóriakártyára.

Még mondjuk a készenlét meg a hívásminőség oké, de a többi.. minősíthetetlen. Csak hogy teszteljem pl. a videolejátszást nem tudom én meddig sakkoztam mire sikerült kideríteni, hogy milyen formátumokat hajlandó egyáltalán lejátszani. Zenelejátszásnál ill. videoknál (főleg ez utóbbiaknál vicces) nem lehet se előre, se visszafelé csavarni. Megállíthatod meg folytathatod a megkezdett lejátszást. Egy már megkezdett video lejátszásból ha kilépsz, nem képes ugyanonnan folytatni.

Tudom, ne ezen videozzak, de ha már van célszerű ilyesmiket is tesztelni, hogy HA ESETLEG valaki MÉGIS NÉHA NAPJÁN erre vetemedik, akkor tudja, hogy milyen korlátozásokkal kell szembenéznie.

Szóval qrva sok idegesítő ökörség van benne, még biztos hagytam ki párat, egyelőre ennyi jutott eszembe, de nagyjából hasonló áron kapható az Alcatel 1046D is és az többet tud, mint a Nokia 130 dual sim.

[ Szerkesztve ]

(#50146) meroly válasza cocka (#50145) üzenetére


meroly
veterán

Rendben, elfogadom, azt hittem a levegőbe dobálózol. :R
A telefonálás és készenlét az erőssége, ezeket tudtam, a többit nem.

A minőséggel akartam még érvelni, de rájöttem hogy ez már MS nem is Nokia.

Impossible is nothing

(#50147) #81562624


#81562624
törölt tag

Sziasztok!
Hagyományos mobiltelefont keresek nagyanyám részére max. 10 ezer Ft értékben. Használt és új is játszik. Nem feltétlenül "nagyi mobilra" gondolok. :) Több ajánlatot várnék!
Köszönöm előre is! :)

(#50148) cocka válasza meroly (#50146) üzenetére


cocka
veterán

Kiegészítés, csak hogy picit világosabb legyen az előző poszt.

Az smseket úgy nyeli be, hogy nem menthetsz a simre egyetlen smst sem. Bejövőt SEM! A simen lévőket beolvassa és elosztogatja, hogy SIM1 és SIM2, de az újonnan érkezőket csak névlegesen nevezi el, hogy SIM1, SIM2, valójában a mentés a telefon memóriájába történik, függetlenül attól, hogy SIM1-et és SIM2-t ír ki az üzenet mellé. (magyarul parasztvakítás)
Alcatelnél ez qrva szépen le van kezelve, sőt még azt is kiválaszthatod, hogy hova mentse a telefon a kimenő ill. bejövő smseidet. Telefon vagy SIM1, SIM2. Plusz a memóriaállapotnál lekérdezhető a SIM valós tárhelye. Mindez ugye azért jó, mert egyik telóról átvihetők a másikra így az üzeneteid.

Na most a Nokia 130-nál mindez nincs. Miután a teló memóriája sehogyan sem menthető, memkarira sem menthetők az smsek, így ez bukta.

BT csak teló és teló közt megy, BT dongle-lel működésképtelen. Az Alcatelre legalább PC-ről lehet küldeni telefonra (fordítva sajnos fogalmam sincs hogy kell működésre bírni).

A videolejátszásról annyit, hogy az ugye édeskevés, hogy leírják, hogy támogatja az MP4-et. Hurrá és azonbelül milyen fajta kódolási sémát. Na ennek kisakkozása tartott el egy ideig.

Ja a másik vicc a SIM2 kivétele. Annyi eszük volt hogy a SIM1 foglalatnál hagytak egy kis rést, amin keresztül hátulról megtolható a SIM kártya kifelé, de a SIM2-nél ez nincs ott. Szóval a kivét emiatt különösen parádés.

Ja meg ilyenek, hogy háttérkép sem módosítható. Képnézegető sincs, bár usbn keresztül elvileg feltölthetők rá fájlok.

A stoppert és az időzítést kikukázták.

Na mindegy, szóval a lényeg az, hogy rengeteg olyan funkciót tettek bele, ami hasznos lenne ha normálisan működne. De legalább ugyanennyi idióta korlátozást is beletettek, amik így már-már az idiótizmus határát súrolják. Aztán persze meg lehet itt mindent magyarázni, hogy de hát ebben pont az a jó, hogy... Aztán az egésznek az a vége, hogy hát nem is olyan rossz telefon ez és mentegetjük a gyártót, hogy márpedig ezt így jól gondolták ki.

A másik a support. Kiadják a telefont x firmware-rel világszerte, majd amikor az arab lefrissíti a telóját abban a hiszemben, hogy jobb lesz, gördülékenyebb stb.. akkor azzal szembesül, hogy hopp eltűnt az arab nyelv a telójáról. (ez az MS fórumán le van írva, hogy a csávó ezen problémázik, hogy bukta az anyanyelvét a telójáról az fw update miatt)

(#50149) cocka válasza #81562624 (#50147) üzenetére


cocka
veterán

Ha megfelel a 4 napos készenlét és alig pár órányi beszélgetési idő, akkor szerintem elég jó újonnan az Alcatel 1046D. Ahogy az előző posztban említettem a Nokia 130-cal ellentétben itt nem kell bűvészmutatványokat végezni, ha ki akarod műteni a 2. SIM kártyádat, mert mindkettőnek van hely, amin keresztül kitolható a foglalatból.

Pár hátránya ennek is van, az akksin kívül, de szerintem bőven belefér.
Miután sikeresen megszüntették a wapot, mint mobilböngészési standardet, a wap böngészőket illetve az oldalakat is többnyire basznak kis képernyőre optimalizálni, sajnos a webböngészője kvázi használhatatlan, mert bár a sebességgel nem lenne AKKORA gond, ha a betöltődő oldalon nem kéne mindkét irányba évezredekig scrollozni. Ja a https oldalakat nem sűrűn tölti be.

Csak egy profil szabható testre, a többi kvázi előredefiniált.
Hálózatról nem tudja lekérni az aktuális dátum és idő frissítést.
Usb kábellel nem csatlakoztatható számítógéphez semmiféle meghajtóként vagy eszközként.
BT felismeri a füleseket meg a BT dongle-öket is.
Naptár kb. csak dísznek van, nem állítható be még egy emlékeztető sem adott napra.
A dátum és idő kijelzés a főképernyőn nem mutat napot.
Nincs se stopper, se időzítő, az átváltó meg kicsit szerény lehetőségekkel bír.
Játék nincs, de szerintem nem is nagyon kell.
Kamera: kritikán aluli.

és a slussz poén, midi lejátszásnál bizonyos hangszerek hamisan szólnak. :C Úgyhogy javasolt az mp3 csengőhangok használata. Azonban itt is van egy korlátozás, kontaktonként nem állíthatók be külön-külön csengőhangok, csak SIM kártyánként. Így persze sok értelme nincs annak, hogy egy rahedli mp3-at tölthetsz fel a memóriakártyádra, mert így összesen 2 db tud csengőhangként funkcionálni. :W

(#50150) cocka válasza cocka (#50149) üzenetére


cocka
veterán

Egyébként mp3 lejátszó van, de nyilván nem teljes értékű. Viszont csavargatni lehet a hanganyagban előre-hátra. Másrészt videoknál pl. a Nokia 130-cal ellentétben itt kétféleképpen is lehet a képet nézni, az egyik esetben úgy játssza le a videot, ahogy alapból a kezedben tartod, a másiknál pedig be lehet állítani, hogy ha 90 fokkal jobbra fordítod a telót, akkor az elforgatásnak megfelelően lásd a képet. Persze ezt gombbal kell aktiválni, az elforgatás nem automatikus.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.