Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) Hold válasza Hold (#5050) üzenetére


Hold
őstag

nekem ez tetszik

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#5052) Viktor0610 válasza Hold (#5051) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Látom, jól elbeszélgertsz magaddal... :U
Jó lenne, ha befejeznétek...
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#5053) Qru


Qru
MODERÁTOR

Keresnék olyan mobilt ami WIFI-s és az akksija jól bírja a nyúzást. Extra elvárások nincsenek mint pl 20Mpixeles kamera, 4GHz-es processzor, 500TB memória stb. :D

Nincsenek előítéleteim bármilyen javaslat jöhet. Eddig E51-et meg Samu i600-at néztem...

Egyedül E65-öt nem akarok, az volt de 10 nap múltán eladtam, mert az aksija kb 1 napig bírta erős nyúzás mellett. :W (pedig vadi új volt... :( ) Árban azért ne legyen 60k-nál több.

:R

#nincsbennetarcsi

(#5054) AMD Power válasza Qru (#5053) üzenetére


AMD Power
titán

E51 egy komoly kis telefon. Én nem vagyok Nokiás de az telefon komoly lett. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5055) Hold válasza AMD Power (#5054) üzenetére


Hold
őstag

Megtaláltam az álmaimat..
Samsung U100
Viszont 1 bibit találtam csak, több oldalon ez van :(

Készenléti idő Up to 185 h
Beszélgetési idő Akár 2 óra 30 perc
Standard akkumulátor, Li-Ion 690 mAh

lejjebb volt egy akkus link ott nem írnak hozzá nagyobb aksit :(

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#5056) rhonin válasza AMD Power (#5043) üzenetére


rhonin
senior tag

és a w580as milyen? minőségre érdekelne leginkább. Külsőre tetszik meglehetősen! igaz csak 512es karit adnak hozzá de van hozzá agybadugós füles!! :D
HPM 70est adnak hozzá mert a t-mobilnál a képen fehér színű??? ;)
kijelzője milyen? mondjuk k550hez képest mert arról váltok valszeg erre.... :)
Kérdeztem t-ben a w850est de azt már nem forgalmaznak sajnos :S

(#5057) Sipi16 válasza Qru (#5053) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha nagyon nyúzod lehet, hogy az E51 is csak egy napot fog bírni. Az WIFI szívja az aksit...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5058) AMD Power válasza rhonin (#5056) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem baba. Jó árban is van. Bár ennek is törik a gombja. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5059) xedos


xedos
addikt

Segítsetek!
Kellene egy telefon...
Jó lenne ha micro sd kártyával menne. Legyen benne Bluetooth.
Ha lehet USB csatlakozó... Outlookkal szinkronizálható...
A naptárban legyen születésnap :-)
Lehetőleg olcsó legyen.
Ötlet? Használtat keresek...

(#5060) nike_ válasza xedos (#5059) üzenetére


nike_
addikt

Nokia 6120c. Használtan már 30.000-ért lehet kapni. :)

(#5061) xedos válasza nike_ (#5060) üzenetére


xedos
addikt

nem rossz... de olcsóbb kellene :-)

(#5062) blueMerle válasza nike_ (#5060) üzenetére


blueMerle
veterán

Persze. Töltövel, esetlegesen lopottan és halálra gyepált állapotban esetleg. Azért túlozni nem kell. :U

(#5063) Qru válasza Sipi16 (#5057) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hát én is ettől tartok... :( Max akkor még a budira is viszem a töltőt. :D Szóval akkor E51 ajánlottabb mint az i600?

#nincsbennetarcsi

(#5064) Henker2


Henker2
addikt

Üdv Nektek! Lenne egy égető problémám. Jelenlegi telefonom egy samsung D500-as haldoklóban van. Egy jelenleg piacon lévő hasonló kategóriájú telefont ajánljatok már max 25.000 Ft-ig. Én a Sony Ericsson W300i-t néztem ki. Erről is mondjatok valamit.

Feleségemnek egy Motorola V550-ese van. Neki is ajánljatok már valami telót. Lényeg, hogy szétnyitható legyen, legyen benne blutooth, meg mp3 csengőhang. Ez is max 25.000 Ft legyen.

Vagy ezért az összegért csak full alap telefont tudunk venni?
Nézegettük a telefonokat, de annyi van már a piacon, mint égen a csillag. Nehezen igazodunk ki.

Segitségeteket előre is köszönjük.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#5065) Atlantis válasza Henker2 (#5064) üzenetére


Atlantis
veterán

Feleségednek Nokia 6131, nem fekete színben.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5066) Henker2 válasza Atlantis (#5065) üzenetére


Henker2
addikt

Nemrossz telefon :R , de egy kicsit drága a pénztárcánkhoz...

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#5067) Atlantis válasza Henker2 (#5066) üzenetére


Atlantis
veterán

Pedig nem feketében igazi női darab. Asszony mai napig nem akarja lecserélni semmire az övét.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5068) blueMerle válasza Henker2 (#5066) üzenetére


blueMerle
veterán

A 6131? 30 000 Ft-ért már 2 éves Nokia garral vehetsz.

(#5069) Henker2 válasza blueMerle (#5068) üzenetére


Henker2
addikt

:Y És ezt hol tudom pontosan?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#5070) nike_ válasza Henker2 (#5069) üzenetére


nike_
addikt

T-Mobile-nál árulják/árulták akciósan most. Nem tudom van-e még.

(#5071) sombrero


sombrero
csendes tag

Nem vagyok egy nagy mobil-expert, csak próbálok egy nekem megfelelő mobilt találni, ami képes pár olyan, alapvetőnek tűnő dologra, amiket valamiért mégsem építenek be az általam ismert típusokba.

Ilyenek pl.:

Be lehessen állítani, milyen időintervallumban lehessen hangosan hívni, mikor ne. Lehetőleg csoportok szerint is. Hogy pl. este 8 és reggel 10 között, vagy hétvégén ne tudjon felhívni senki, aki a "munkakapcsolatok" csoportba tartoznak.

Lehessen hívási szabályt adni a titkos számról hívóknak, pl. hogy akik arról hívnak, azokat más módon jelezze, vagy letiltsa.

Lehessen tiltani a beérkező esemeseket egy adott számról, csoporttól vagy titkos számról. (pl. féltékeny exbarátnők ellen, akik az újaknál le akarnak járatni)

Be lehessen állítani, hogy ha kicsöng a telefon, akkor is csak a billentyűzár feloldásával lehessen felvenni vagy elnyomni a hívást, nehogy a kulcscsomóm "fogadja a hívást" a zsebemben, miközben épp mesélem valakinek az utcán fennhangon, mekkora hülye az az illető, aki mindezt szépen végighallgatja. (Bár a becsukható típusokál ez nem gond).

Be lehessen állítani kódvédelmet, ami a hívások fogadására is vonatkozik (kíváncsi barátnők és telefonelhagyás veszélyei ellen).

Persze ezek közül már az is jó lenne, ha csak párat tudna egy telefon.

(#5072) Henker2


Henker2
addikt

Na új mobil van teritéken nálam! Sony Ericsson W900i!
Erről mit mondtok? Érdemes megvenni a D500 után? 25.000 lenne az ára.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#5073) mrlujoak válasza Henker2 (#5072) üzenetére


mrlujoak
veterán

A W900i szép nagy darab, szó szerint nagydarab.
Emellett szép nagy kijelzője van(240*320), MS Duo/PRO Duo bővíthetőséggel rendelkezik, 3G-s, illetve 2Mpx-es AF-es kameramodul terpeszkedik benne.
Mostanában is használtan úgy 40E-ért dobálják itt-ott, ezért ha szép állapotban van és "csupán" 25E-t kérnek érte, jó vétel.
Az adásvételnél érdemes megnézni a forgatómechanizmus állapotát, mennyire strapált modellről van szó.
A D500 után elég jó választás, hisz a kijelző felbontása, mérete is növekszik, jobb kamerát kapsz, kevésbé zsúfolt gombokkal...

Tényleg fekete, vagy fehér a háza?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5074) melinda75 válasza Henker2 (#5064) üzenetére


melinda75
tag

szia a lányomnak W300i-je van szerintem ezért az árért tök korrekt kis készülék. nagyon szereti. :C

melinda75

(#5075) Henker2 válasza melinda75 (#5074) üzenetére


Henker2
addikt

És mióta van neki? Állitólag a sok kihajtogatástól kilazul.
Szia

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#5076) zsoca929


zsoca929
aktív tag

Hali!
Lenne egy kérdésem!
Melyik SE-t lehet legjobban a zenére használni??
Fotozás nem érdekel,az úgysem lesz soha egy telefon erőssége..
De ha lehet akkor nem hord az ember telefont meg mp3-at is a zsebében...
Szal,mennyire szólnak szépen ezek a SE fülesek(HPM-70,HPM-82) illetve telefonok...?
Nekem nem az a fontos,h a busz végén is hallják,hanem h amit hallok én az szépen szóljon ,legyen benne mély basszus,szépen adja ki a hangokat...
Megéri beruházáni a zene terén egy ilyen telóra ,vmi fentebb emlitett fülessel,v maradjon inkább vmi minőségibb mp3lejátszó,jófajta 3.5mm-es fülessel(Sennheiser ,AKG)..?
Thx

(#5077) AMD Power válasza zsoca929 (#5076) üzenetére


AMD Power
titán

W910i , W580i. Vagy sok pénzed van akkor W960i. HPM fülesek pedig nagyon jók.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5078) Sipi16 válasza Henker2 (#5075) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem is kicsit. Osztálytársamnak már nagyon lötyög...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5079) zsoca929 válasza AMD Power (#5077) üzenetére


zsoca929
aktív tag

thx a választ!

(#5080) ATish0


ATish0
tag

Sziasztok!

Két teló között örlödőm már egy ideje, de nem tudom melyikkel járnék jobban.
Az egyik teló a Motorola V8, melynek előnyei a vékonyság, anyaghasználat, kinyitható kialakítás, nagy kijelző, menü. Viszont az akksi nem a legerősebb, és ami még zavaróbb az a gynege (2mp) kamera.
A másik versenyző az LG KU990 lenne. Előnyei a nagy kijelző, erősebb (5mp) kamera, akksi, viszont vastgabb, szerintem valamivel rondább illetve az sms írás nem tetszik annyira(A qwerty jó dolog, de csak 3 sort lehet látni az szövegből, engem ez zavar kicsit. Stylust nem hiszem, hogy használnám iylen célokra.)

Amilyne dolgora szükségem lenne az, hogy minnél vékonyabb legyen(v8), jó szervezőfunkciók legyenek benne(nem tudom melyik teló a jobb ebben), kihangosítva jól szóljon (úgy tudom mindkét teló jó ebben), pár kép készítése(ku990), és támogassa ajava alkalmazásoakt, illetve legyen rá program (úgy tudom a v8-ra sokkal több mindent lehet találni (240x320), a ku990 érintőképernyője és 240x400-as felbontása, kevesebb program van hozzá).

Ezek fényében mit tudnátok mondani/ajánlani? Esetleg más teló is szóba jöhet, de végignézve a piacon, nálam ezek játszanak (T-nél venném, ez is fontos lehet).

(#5081) Hold


Hold
őstag

Nos emberkék új telefon került képbe
AMD Power hatására megnéztem a SE K800i-t

Mivel nekem kifejezetten fotózni kell, ez a gépezet jónak is tűnik..
elsőre a Memory Stick Micro™ (M2™) meglepett de remélem ezen nem fogok fennakadni..

ára pedig 45K ójonnan, ami ezt a készüléket elég jónak teszi mivel rengeteg dolgot tud..

Vélemény ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#5082) nike_ válasza Hold (#5081) üzenetére


nike_
addikt

Nagyon jó teló, bár a joystick-ot rendszeresen tisztítani kell.

(#5083) nike_ válasza ATish0 (#5080) üzenetére


nike_
addikt

KU990 jobb teló de a te igényeidnek a V8 jobban megfelel.

(#5084) AMD Power válasza Hold (#5081) üzenetére


AMD Power
titán

A K800i lehet jó képeket gyártani. És a Xenon vaku se egy rossz dolog.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5085) pajav8 válasza xedos (#5059) üzenetére


pajav8
tag

6233.

Siemens A60->Sony Ericsson K300i->Nokia 6233->Nokia C5-00->HTC Wildfire S

(#5086) nike_ válasza pajav8 (#5085) üzenetére


nike_
addikt

Nem USB-s hanem az a szar Pop-Port van azon még. :U

(#5087) ATish0 válasza nike_ (#5083) üzenetére


ATish0
tag

Igen, én is így gondolom. Szerintem V8 lesz, de fényképezésnél biztos hiányozna az az 5 mp... :U

(#5088) runner 125 válasza Hold (#5081) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hali!
Volt egy ideig olyan készülékem is.
Az összbenyomás jó! Bár sok helyen "tabu téma" de a joy rosszalkodása itt is felfedezhető. Valamint a kamerahátlap "lötyögése". A nálam tölött 3 hete alatt ezeket vettem észre.
Ha igényes vagy; ragaszd le a kamerahátlapot -nagyon szarul festették-hamar kopik. :K
A kamerája/vakuja viszont valóban ütős :K :)
Üdv.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5089) runner 125 válasza Hold (#5081) üzenetére


runner 125
nagyúr

...jah és nem tudom mennyi a felső határ ár téren. De külsőre hasonló az N73 is. Szvsz ez nagyon eltalált széria. Negatívumként egyedül a néha lassúcska procit tudnám felhonzi. (esetleg a gyárilag lötyögős joy-t,de hibátlanul működik!) A kamerája is rendben van(kicsit talán a zajszűrése erős)
Nagyon szerettem ezt a készüléket,bátran ajánlom :) :K
Üdv.

mod.
Itt 41.999ft zsír újonnan,függetlenül , 24 hónap garival,a K800i :) ;)

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5090) Hold válasza runner 125 (#5089) üzenetére


Hold
őstag

Samsung G600 eddig a nyerő..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#5091) Henker2


Henker2
addikt

Naszóval. Meglettek a telefonok. Egyik sem az lett, amit tanácsoltatok. Asszonykám egy SAMSUNG-E250-et kapott, én pedig egy SONY ERICSSON K550i-t vettem. Ezekről tudtok véleményt mondani?
Meg segitség is kellene. Hol találom meg az ébresztőórát a K550i-ben?

Köszi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#5092) AMD Power válasza Henker2 (#5091) üzenetére


AMD Power
titán

Szervező/Riasztások

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5093) nike_ válasza runner 125 (#5089) üzenetére


nike_
addikt

Az N73-ba csak FP1 meg gyorsabb proci kéne és olyan telóm lenne. :R

(#5094) Olcsi válasza Henker2 (#5091) üzenetére


Olcsi
senior tag

Samsung e250: ahogyan a tesztjében is lehet olvasni, gyérebb minőségű d900. Tudásban a kamerán kívül nem nagyon tud többet felmutatni a d900, viszont pl zenelejátszásban is megfigyelhető a minőség-különbség. Azért én kicsit csalódtam a d900-ban, mert sokkal drágább, mint az e250, és amennyivel drágább, annyival nem jobb. Tehát az e250 megéri az árát, ellentétben a d900-zal.

Sony Ericsson k550: nem rossz kis telefon, viszont ennél szerintem jobban meglátszódik a gyérebb minőség. Tudásban nagyon jó, mindenből tud valamit (talán egész sokat), de sokszor szerintem nem eleget. Itt gondolok pl a hangminőségre telefonálás közben és zenelejátszáskor egyaránt. Ezeket már részleteztem másik topikban, rossz tapasztalataim voltak ezen a téren. Persze nyilván nem walkman telefon, na de azért volt már a SE-nek olyan telefonja, ami jól, ill. jobban szólt, és nem vol walkman.
Én a kameráját szerettem, szabadtéri, nappali fényben nagyon jó képeket lehet vele csinálni, érdemes a makróval eljátszani.

Összességében ennyi pénzért talán a legjobb választás volt a két telefon.
Röviden ennyi a szubjektív véleményem...

(#5095) Hold válasza nike_ (#5093) üzenetére


Hold
őstag

Erről a telefonról mi a véleményed ?

SGH-B500

Pannon most 15k-ért vesztegeti Praktikummal és 2 MP kamerája van..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#5096) South Velen válasza Olcsi (#5094) üzenetére


South Velen
addikt

Valamint kijelzoben is joval gyengebb az E250. De nekem bevalt anno.

(#5097) Sipi16 válasza Hold (#5095) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem ír se BT-t se infrát. Én nem venném meg. Ahhoz képest amiket nézegettél ez egy kaki...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5098) AMD Power válasza Hold (#5095) üzenetére


AMD Power
titán

Ez sajnos elég gyengusz. Samsung kéne csak?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5099) Hold válasza AMD Power (#5098) üzenetére


Hold
őstag

nem de G600 közeli állapot :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#5100) Henker2 válasza AMD Power (#5092) üzenetére


Henker2
addikt

:R

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.