Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) nemma válasza FehérHolló (#5850) üzenetére


nemma
addikt

Ha nagyon Nokiás vagy, akkor a 3110 Classic lehet a befutó.
Érdemes viszont még megnézni a Sony Ericsson K550it, a Samsung D900i-t(most nagyon jó áron van, főleg ha találsz üzletet, ahol van!) és még esetleg az Lg KU250-et.

(#5852) FehérHolló válasza nemma (#5851) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszi, megnézem őket + a fórumtémáikat. (LG nem játszik.)
Nem vagyok elvakult Nokiás, de a 3310esre az akksiján kívül rosszat nem tudok mondani.

Közben rájöttem, hogy 30k-s tételnél már fájna a szívem, ha ellopnák. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#5853) nemma válasza FehérHolló (#5852) üzenetére


nemma
addikt

Tehát? Mit szeretnél akkor? :)

(#5854) FehérHolló válasza nemma (#5853) üzenetére


FehérHolló
veterán

Leginkább pinát, de ez nem ide tartozik.

Valószínűleg K550i vagy D900i lesz belőle, de lehet, hogy közben kapok még ötleteket. Még gondolkodóban vagyok.

Skynet is real. It's called Google.

(#5855) joey04 válasza FehérHolló (#5854) üzenetére


joey04
titán

"ne legyen baja, ha véletlen esik 1 métert"

amint látom ez fontosabb szempont mint a tudás így inkább K550 szerintem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5856) AMD Power válasza Aranygyerek (#5846) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem a 6500 Slide kéne ezek közül. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5857) fateless válasza FehérHolló (#5854) üzenetére


fateless
veterán

Azt hiszem elég furán nézne ki rajtad, ha megkapnád. :D
De hát, legyen a szíved vágya szerint! (Bár egy fehér hollón egy vertikális nedves vájat furán hat.) :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5858) Aranygyerek válasza AMD Power (#5856) üzenetére


Aranygyerek
aktív tag

Köszi,szerintem is az lesz.
A kereskedésben megtapperoltam mind a hármat a 600-as max nőknek való, a 900-as meg még nekem is böszme nagy(fényképezni meg az s3-is-em használom.)

[ Szerkesztve ]

Privire válaszolni illik.

(#5859) joey04 válasza Aranygyerek (#5858) üzenetére


joey04
titán

bár már ezek szerint megszületett a döntés, még egy szavazat részemről a 6500 slidera!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5860) baliqua


baliqua
csendes tag

Sziasztok!
Telócsere előtt állok, a 3 jelölt: a Samsung SGH-F330, az SGH-U600, és az SGH-D900i.
Szerintetek melyiket válasszam? (mindenképpen T-Mobile előfizetéssel veszem 2 éves hűségnyilatkozattal)

(#5861) joey04 válasza baliqua (#5860) üzenetére


joey04
titán

egy szavazat a D900ire.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5862) Viktor0610 válasza baliqua (#5860) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ár/érték arányban arányban a D900i lesz a legjobb.

Samsung Galaxy A54

(#5863) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Mostanába tervezem a jó öreg 6233 cseréjét, az N82 néztem ki utódjául, csak nem igen tudom, hogy milyen hibái lehetnek. Bár először N95 akartam, de a lötyögő slide, meg már nem sikk, mivel egyre több embernek van, ami engem zavar.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#5864) nemma válasza Jégkokó (#5863) üzenetére


nemma
addikt

Akkor mi a kérdés? :) Nosza, vedd meg!

(#5865) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Samsung D900i nyert így netes utánajárás után. Ha kézben tartva is tetszik, akkor ez lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5866) nemma válasza FehérHolló (#5865) üzenetére


nemma
addikt

Mondjuk érdekesen jutottál el idáig, azt mondtad, hogy ne fájjon a szíved, ha ellopják(fog) és hogy ne legyen baja, ha esik egy métert(lesz). Ha viszont az állításaidra akartál rácáfolni, akkor nem szóltam ;)

(#5867) FehérHolló válasza nemma (#5866) üzenetére


FehérHolló
veterán

Vannak a leesésnek és az ellopásnak környezeti tényezői is, amik során a kár minimalizálható a lehetőség kizárásával, vagy a körülmény optimalizálásával. :)

Értsd: Leesni csak töltés közben szokott (kikerülhető), ellopni meg akkor lopják, amikor nem vagyok mellette (pénztárcám és a mobilom mindig olyan helyen van, hogy rögtön érezzem, amikor hiányzik).

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5868) gpeti11


gpeti11
csendes tag

Hello a kérdésem a következő:
Ballagásra kapok egy kis pénz ebből mobilt szeretnék venni (a mostani Samsung X700 szal egy kicsit régi!).Elsősorban multimédiás céljaim vannak vele,de jó lenne ha tudnék jegyzetelni, a lenne naptár (tanuláshoz).Fontos lenne még az is, hogy testreszabható legyen.Max ár olyan 110.000. HUF.Ezeket néztem ki magamnak:Nokia N95,LG Viewty.A kettő közül melyiket vegyem?Vagy vmi mást vegyek?

[ Szerkesztve ]

(#5869) joey04 válasza gpeti11 (#5868) üzenetére


joey04
titán

Multimédiában tényleg erős mind a 2 az N95nek jobb a kamerája a Viewty meg videóban jobb, de szerintem nem gyengébb annyival videóban az N95 mint amennyivel erősebb kamerában. szóval ez alapján N95. ha filmeket akarsz nézni akkor inkább Viewty.az N95 viszont szinte megunhatatlan a telepíthető alkalmazások tömkelege miatt.jegyzetelni megint N95 ott azért igazi gombok vannak.a Viewty viszont sokkal jobb anyagminőségben.
Én az N95öt venném de a fentiek alapján kell döntened lehet hohy neked az LG jobb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5870) L@co


L@co
aktív tag

Sziasztok!

Nem értek a telefonokhoz, úgyhogy lehet nagyon béna kérdéseket teszek fel.
Szeretnék venni egy telefont, MP3 hallgatásra, telefonálásra, és néha fényképezésre lesz használva. MP3 hallgatás miatt gondolom hasznos ha memóriakártyával bővíthető a telefon, fényképezésben pedig minél több megapixel kellene. Ezen kívül természetesen minél több extra jöhet a telefonba:) Szóval ha tudnátok mondani egy pár telefont ami ezekre nagyon jó, azt megköszönném, árban ne menjünk nagyon messzire szóval olyan 30k-ig.

(#5871) AMD Power válasza L@co (#5870) üzenetére


AMD Power
titán

SE K800i. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5872) joey04 válasza L@co (#5870) üzenetére


joey04
titán

minél több megapixel
nem attól lesz jó a kép. ;)
30k esetén amúgysem hajszolhatjuk a sokmegapixeles okosságokat.
ha nem írtad volna a kamerát akkor egy W SE modellt mondanék így viszont teljesen könyű a dolog: K800. :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5873) L@co válasza joey04 (#5872) üzenetére


L@co
aktív tag

Köszi mindkettőknek:)

(#5874) talmida


talmida
Közösségépítő

Sziasztok, mindenkinek szeretném megköszönni a segítségét!
blueMerle és fateless megjegyzéseit különösképpen is köszönöm!

Végülis a Sony Ericcson S500-ast választotta a fiam, pedig megmutattam neki az általatok ajánlott többi típust is. Nagyon örül neki és elégedett vele.

[link]

[link]

Mégegyszer köszi, hogy segítettetek a döntésben! ;)

IN GOD WE TRUST!

(#5875) VD


VD
őstag

Hosszas gondolkodás után W660 és K770 maradt a ringben. A legfontosabb szempontok: SE legyen, 3G-s és 40e körül megússza az ember. De gyakorlatilag itt vége az ész érveknek. Nem tudok dönteni!!! :O Ezért kérem a fórumtársak segítségét, melyiket választanátok? :F

(#5876) Bakaresz


Bakaresz
csendes tag

Sziasztok

Szeretném mindazok segitségét kérni akik othon vannak a telefonok terén!
Venék egy új telefont de nagyon nem tudom melyik jó és melyik nem! Nagyon örülnék pár ötletnek, érvekkel alátámasztva! Fontos hogy jó kamera(5mpixel), gps, szépen játsza a számokat, wifi (ez nem anyira fontos)!
Én a Nokia N82-öt szemeltem ki de nézegetem másik telefonokat is és most összezavaródtam!
Örülnék tényleg azok tanácsaira akik értenek hozzá!
Elöre is köszönöm!

(#5877) Enjoy válasza Bakaresz (#5876) üzenetére


Enjoy
addikt

Én is csak az N82-t, N95-t tudom ajánlani.
Kamerában picit jobb az N82, meg ugye van xenon vaku is. Ezen kívűl még az áll az N82 mellett, h nincs benne meghibásodható alkatrész - slider telóknál a szallagkábel - , akksija picit több ideig bírja, de erről az tehet, h kisebb a kijelzője, mint az N95-é, valamint kőkemény 3ezer Ft-al olcsóbb, mint az N95. :DDD

Sztem e két teló közül bármelyiket is választod, nem bánod meg :)

► més que un club ◄

(#5878) Bakaresz


Bakaresz
csendes tag

Enjoy Köszönöm segitséged!
Akkor azt mondod hogy a Nokiákat egyik telo se veri!
Szerintem jövö héten meg is veszem az n82-t!

(#5879) Enjoy válasza Bakaresz (#5878) üzenetére


Enjoy
addikt

Jelenleg a piac egyik legjobb telója az N82!
Nem véletlen, hogy nekem is az van :DDD

Ha bármi kérdésed van az N82-vel kapcsolatban, akkor a topikjában (link) szívesen állunk rendelkezésedre :P

► més que un club ◄

(#5880) lexus88


lexus88
tag

sziasztok!

szerintetek nokia 6300 vagy 6500?
előre is köszönöm! :):)

(#5881) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Hali!
Szerintetek
-Nokia 5310, vagy
-Nokia 6120c ?
:U

(#5882) -NOKIA- válasza lexus88 (#5880) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Szerintem amúgy egyértelmű hogy 6500, sokkal többet tud, viszont az ára is sokkal húzósabb mint a 6300-nak.

(#5883) Enjoy válasza lexus88 (#5880) üzenetére


Enjoy
addikt

Ha számomra mindegy lenne a két teló közti árkülönbség, ill. csak telefonálásra kéne jóformán a telefon, akkor a 6500-t venném.

-NOKIA- : Én a 6120c-t venném meg a helyedben. Nagyon eltalált egy készülék lett, egyedül a kamera az, amitől többet várnék el.

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#5884) jolie75


jolie75
csendes tag

Sziasztok!:D

Most venném meg az első okostelefonomat. Van pár jelölt.
Már ott elakadtam:-(, hogy több telefonnál is írják a tesztek, hogy nem tud avi-t játszani.
Szeretek torrentekről letölteni sorozatokat, a kérdésem az lenne, hogy akik telefonon néznek ilyesmiket átkonvertálják vmilyen progival?
A másik: ha pl. youtube-on nézek egy 5 perces klippet az mekkora adatforgalmat generál.
Ha mondjuk kérek egy havi 80 mb-os csomagot a szolgáltatótól az mire elég?

Köszi előre is.

(#5885) Enjoy válasza jolie75 (#5884) üzenetére


Enjoy
addikt

Szia!

Feldobsz az okostelódra majd egy SmartMovie-t, vagy egy CorePlayert, azt meg van oldva az avi lejátszás :) Azt, h mennyi adatforgalmat generál a youtube, azt nem tudom, de függ gondolom a videó hosszától, és talán minőségétől (zene milyen minőségű alatta...) :U

► més que un club ◄

(#5886) Yooha válasza VD (#5875) üzenetére


Yooha
aktív tag

Esetleh K530, K610, K800?

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#5887) Archer


Archer
őstag

Üdv! Jelenleg egy P990-em van. Nagyon meg vagyok vele elégedve csak fontolgatom a lecserélését valami "mobilabb" mobilra mert ez igen csak nagy darab. Amik szóba jöhetnek(csak SE):K800/K810, T650. A K800 mennyire lenne visszalépés a P990-hez képest? Testreszabhatóság, kezelhetőség megközelíti a P990-et? A másik ami nálam az abszolút befutó a T650. Már megjelenésekor beleszerettem csak az a brutális SAR érték... Milyen gyakorlati káros hatásai vannak ennek a magas értéknek? Gondolom a fém ház is közrejátszik benne. Vagy esetleg még milyen SE tellót tudtok ajánlani nagyjából ezen a tudás/ár szinten?

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#5888) legiaap válasza Archer (#5887) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én P1-et vagy K810-et vennék, ha már csak SE jöhet szóba...vagy K850

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5889) Archer válasza legiaap (#5888) üzenetére


Archer
őstag

Igen de a P1 meg a K850 már a felsőkategória árban azért nem írtam azokat.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#5890) L@co válasza L@co (#5870) üzenetére


L@co
aktív tag

Sziasztok!

Ismét én vagyok! A K800i tényleg nagyon jó telefon, de kicsit olcsóbban kellene telefont vennem, 20k lett a keret. 17k körül láttam K750i-t (természetesen használtat), ebben 2Megapixeles autofocus-os vakus kamera van és lejátsza az MP3-at, memóriakártyával bővíthető, szóval nekem tökéletesnek tűnik. Milyen más telefonokat tudtok ajánlani ennyiért?

(#5891) Neró válasza L@co (#5890) üzenetére


Neró
őstag

Vegyél K310i-t. 18k-19k körül van. (de láttam 21k ért is)

| www.diablohungary.hu

(#5892) AMD Power válasza Neró (#5891) üzenetére


AMD Power
titán

Se BT se semmi.

W200i-t kell venni. 25K viszont..

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5893) (Kolombusz) válasza Archer (#5887) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Vettem már egy pár telefont, de egy dolog volt, amit sosem néztem, a SAR értéket. :F

(#5894) Neró válasza AMD Power (#5892) üzenetére


Neró
őstag

Ok, csak addig olvastam, hogy "17k körül láttam K750i-t". A feltételek valahogy elmaradtak.

| www.diablohungary.hu

(#5895) L@co válasza L@co (#5890) üzenetére


L@co
aktív tag

Még jobban szétnéztem, és nem tudom h. hogy van, de nekem úgy tűnt h. a Sony Ericson K750i/W800i-ben lévő 2 MPixeles kameránál nem csináltak jobbat :U Javítsatok ki ha tévednék.
A 3 MPixelesek között meg a Samsung D900 és a Sony Ericson K800i van elérhető áron, most azon gondolkodok h. megérné-e az az 1 MPixel különbség a plusz 7-9ezer Ft-ot. Vagy 3Mpixelen van esetleg még valami olcsóbb telefon?

(#5896) FehérHolló válasza L@co (#5895) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem nem éri meg, +50%.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5897) Viktor0610 válasza L@co (#5895) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A három megapixeles telefonok között a D900(i)/K800i párosnál nem lesz jobb ár/érték arányú készülék.

Samsung Galaxy A54

(#5898) Archer válasza (Kolombusz) (#5893) üzenetére


Archer
őstag

Eddig engem sem érdekelt de a T650-nek 1,8 körül van ami azért már megijeszt :F Amúgy az lenne a befutó.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#5899) Ricardo válasza L@co (#5895) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért a K750 és a K800 között nem csak az 1MPX az eltérés. A K800 nak jóval jobb a kijelzője. Nem tudom ez neked számít vagy nem, de nekem nagyon fontos.

(#5900) L@co válasza Viktor0610 (#5897) üzenetére


L@co
aktív tag

Értem köszi :K .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.