Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) iNfAntRy válasza Roxy (#5599) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

15ért nem hiszem hogy kapsz memoriabövitéses telefont. Szolgáltatónál veszed?
Ezeket tudnám ajánlani: nokia 2610,2630,6070. SE. z320i, w200i
Ha mindenképp fontos a mem.bövités akkor több pénzre lesz szukseged.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#5602) Viktor0610 válasza iNfAntRy (#5601) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pszt, a W200i bővíthető. ;)

Használtan talán ki is jöhet 15 e Ft-ból.

Samsung Galaxy A54

(#5603) GeryPc válasza Viktor0610 (#5597) üzenetére


GeryPc
senior tag

tenksz eezekből már talán sikerül választanom :K

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#5604) Roxy válasza iNfAntRy (#5601) üzenetére


Roxy
tag

Sztem inkabb hasznaltan veszem, ugy vmivel olcsobb. A keretet talan feltudom tornaszni 20k ra. A memo bovites az jo lenne, plane ahogy ismerem magam, az alapot secperc kinovom.
Nem mp3 hallgatasrakell a telo, erre ott a jo kis Sandisk 2gigas mp4 em :D

(#5605) Ricardo válasza iNfAntRy (#5601) üzenetére


Ricardo
félisten

Használtan van rá remény. A K750-ek pl ezen ár körül mozognak :U

[ Szerkesztve ]

(#5606) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Sziasztok!

Szeretnék valami remek kis okostelefont esetleg telefonos PDA-t venni, csak az a gondom, hogy ki nem állhatom a kompromisszumokat. :(
Így elsőre a HTC TyNT II P4550 jön be, de miután a notebookom volt 300E, az a 200E soknak tűnik érte. Nagyon. :(
Nekem valami olyasmi kellene, amire nagy a programkínálat, van miből válogatni, stabil és kellőképp gyors is a rendszere, de multimédiás képességei is vannak, mint a HTC-nek a videofelvétel 30 fps-sel. :)
Nyílván eszembe jutott még a Nokia N82, meg az E90. Ezekben valahogy nem bízom. Nokia márkakereskedésben iszonyat drágák :O , telefonkereskedésben meg azokhoz képest hihetetlenül olcsók (az E90-nél durván 100E a különbség). Ez nekem gyanús. :F
Gondoltam még használt N93-ra, de arról se tudok sokat.
A SE P1i meg talán megfelelne, de úgy hallom, hogy elég lassú. Meg a video 15 fps-sel nem győzött meg. :(
Az a gond, hogy ha nem tudom kipróbálni, márpedig nem tudom, akkor ha megveszem, és nem tetszik, nem tudom következő nap lecserélni valami másra.
Összegezve: reális áron kellene egy megbízható okostelefon, széles programkínálattal és jó kamerával. Olyasmi kellene, amiben nem fogok csalódni és nem mondom azt, hogy "Már megint mekkora h***e voltam! Ezt a sz*rt, hogy a p**ába tudták nekem eladni! :W " Az legutóbbi alaklommal, egy hónapja pont így jártam. Úgy döntöttem nem fontos, hogy okos legyen a telefon, előnyben részesítettem a kiváló kamerát, de aztán úgy jártam, hogy pont azt a részét használom kevésbé, és hiányzik a testreszabhatóság, meg az, hogy bármikor felrakhatok rá valami új programot, ami épp kellene, vagy amit csak úgy szeretnék kipróbálni. Úgyhogy most van egy drága telefonom, amiért senki nem fizetne annyit, mint amennyit ér.
Meg kéne még GPS. Nem feltétlenül egy kimagasló autósnavigáció, a lényeg, hogy mindig meg tudja mondani, épp hol járok és merre kell mennem. Sajnos elég rosszul tájékozódom.

Valakinek van valami ötlete?

(Bocsi, hogy ilyen hosszan írtam, de igazából eléggé lerövidítve írtam le, mire is van szükségem.)

Előre is köszi!

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5607) Ricardo válasza Rickazoid (#5606) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha okostelefont szeretnél akkor Ez a te témád ;)

(#5608) Rickazoid válasza Ricardo (#5607) üzenetére


Rickazoid
addikt

OK. Bocsi!

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5609) kornél1 válasza blueMerle (#5594) üzenetére


kornél1
aktív tag

Ez csak egyéni kedvezmény vagy bárkinek?

VIKTOR KÓSZI A VÁLASZT!

(#5610) kornél1 válasza kornél1 (#5609) üzenetére


kornél1
aktív tag

Mi a tel pontos tipusa?

(#5611) nike_ válasza Tibor89 (#5595) üzenetére


nike_
addikt

Hello.

Senki nem válaszolt, én megteszem.

Zenehallgatásra jobb az 5610, mert:

Jack dugós
Jobb a zenelejátszója alapból (bár ez N73-nál orvosolható programmal)

Én viszont mégis az N73-at venném, ha nem kell jack dugó, mert Symbianos programokkal lehet orvosolni a hibáit. Egyedül a kijelzőben és a jack dugóban tér el a két teló. N73-nak nagyobb kijelzője van, Symbian is van benne de nincs jack, 5610-nek kisebb a kijelzője, de van jack.

(#5612) Ricardo válasza blueMerle (#5594) üzenetére


Ricardo
félisten

Nézz körül Itt

(#5613) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

#5539esre nem sok reakció jött

Még mindig egy olyan telefont keresek amely a k800i tudásával rendelkezik és van benne wifi is.Eddig az N82 és a W960 tűnik leginkább jónak.Tudtok mást javasolni esetleg?

X.Y.

(#5614) GeryPc


GeryPc
senior tag

Még annyi kérdés hogy van vkinek tapasztalata telefonos gps-kel kapcsolatban,milyen ez az a-gps,kell hozzá körül progri mint pl az igo,mennyi idő alatt találja meg a műholdakat stb,jelenlegi pda telefont szeretnék lecserélni egy korszerűbb gps-es telora,egyenlőre nem tudom mennyire érné meg :F :U

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#5615) Tibor89 válasza nike_ (#5611) üzenetére


Tibor89
csendes tag

Engem egy picit az zavar at N73nál hogy a kijelzője csak 262.144 ezer szines,mig az 5610 16,7 millió.Kinézetben viszont az N73 tetszik jobban.Az N73 és az N73 Music között csak az a különbség hogy a zene verzióhoz jár 2Gb-s memóriakártya,vagy van még más különbség is?Pontosan mit is jelent az hogy "Jack dugós"?

(#5616) kingabo válasza Tibor89 (#5615) üzenetére


kingabo
őstag

"Jack dugós": normál fülest is rá tudsz dugni...

(#5617) Davey7


Davey7
senior tag

Lenne egy kérdésem telefonokkal kapcsolatban.
Telefonálás mellett általában zenére használom legtöbet a telómat és nemtudom,hogy valamelyik walkman telefon vagy nokia 5310/5610...
melyik a jobb???
tudom,h SE adja hozzá a legjobb fülest,de a jack dugó miatt a nokiákhoz is lehetne kapni hasonló jót?

(#5618) AMD Power válasza Davey7 (#5617) üzenetére


AMD Power
titán

W810i? Jó árban van már... Vagy W880i esetleg.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5619) kingabo válasza AMD Power (#5618) üzenetére


kingabo
őstag

Lehet egyáltalán kapni valahol garival a w810-est? Ahol eddig találtam vagy nincs gari, vagy "bocsi kinn maradt a honlapon nem is lesz már soha ilyenünk" a bolt válasza... :W

(#5620) blueMerle válasza kornél1 (#5598) üzenetére


blueMerle
veterán

Természetesen van benne wifi, nem tudom mibol gondoltad hogy nincs :)
Ez nem ezermegapixeles játékszer, hanem üzleti céleszköz. A lassan 3 éves 9500-ás Communicatorom szeretném lecserélni erre.

[ Szerkesztve ]

(#5621) blueMerle válasza kingabo (#5619) üzenetére


blueMerle
veterán

W610-es miért nem felel meg? Elvileg az utódja :U

(#5622) kornél1 válasza blueMerle (#5620) üzenetére


kornél1
aktív tag

az ár miatt gondoltam (az E65öm árábol kiindulva), de már értem

mod: jo vétel :K

[ Szerkesztve ]

(#5623) AMD Power válasza kingabo (#5619) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos már nagyon kilóg a lába... W880i esetleg? 50K-ért most van nálunk 2 év garival. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5624) Roxy válasza Ricardo (#5605) üzenetére


Roxy
tag

15k ert talaltam K750 et. :D

(#5625) legiaap válasza nike_ (#5611) üzenetére


legiaap
nagyúr

És baromi lassú is... :(((

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5626) Sipi16 válasza legiaap (#5625) üzenetére


Sipi16
senior tag

A lassúság simbyan sajátosság. Vagyis eddig ami simbyanos telóm volt azok mind lassúak voltak...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5627) legiaap válasza Sipi16 (#5626) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezidáig lassúak voltak, de mostmár új korszak jött el. Pl. az N82 sebességét egy sima mobil is megirigyelheti.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5628) juan88


juan88
tag

Hi guys!
U700 (kopik, lötyög hámlik) vagy E950(szép, de nincs 3g, bizalmatlanság a touchpad irányában.)
THX előre is

(#5629) kingabo válasza blueMerle (#5621) üzenetére


kingabo
őstag

Az ára miatt... Úgy indultam, hogy 20-30k most tartok 40k-nál, de 54k már nagyon sok!

(#5630) kingabo válasza AMD Power (#5623) üzenetére


kingabo
őstag

Háát, az árán felül a 2mm vastag gombjai nagyon nem tetszenek(mint a k550-nél), meg a 3g-t sem fogom kihasználni. Még pár boltból várom a visszajelzést, aztán lehet rászánok még 1 kis pénzt... (priviben tudsz egy honlapot dobni, hogy szétnézhessek Nálatok?)

[ Szerkesztve ]

(#5631) nemma válasza juan88 (#5628) üzenetére


nemma
addikt

Ha már ennyire mazohista vagy és a két telefon közül akarsz választani, akkor már inkább E950. Az U600/700 páros elég rosszul sikerült páros, sajna:(

(#5632) juan88 válasza nemma (#5631) üzenetére


juan88
tag

Mi mást ajánlanál ebben az árkategóriában?

(#5633) Péert


Péert
csendes tag

Sziasztok!
Van egy nagy dilemmám:
Már a megjelenésének hírére venni akartam egy SE k850i-t, de a vélemények róla vegyesek.
Mostanában jelent meg az LG KU990 Viewty és hezitálok a két készülék között.
Nekem három funkció volna nagyon fontos: Fényképezés, video, és zenehallgatás.
Ezek közül a zene és fényképezés számomra mindennapos elfoglaltság.
Tudom hogy melyiknek mi a gyengéje ezek közül és gondolom sokan értik miért nem tok dönteni. Van amelyikben az egyik, és van amiben a másik jobb.
SE már sok volt és pozitív a tapasztalatom róluk, megbízható sokoldalú, masszív anyagó készülékek. Ellenben az LG-ről eddig nem sok jót tudtam, kivéve ezzel a Viewty-vel kapcsolatban. Az érintő képernyő nem idegen a számomra mert most van egy P1i-m.
Mind2 készülék kategóriában és összértékelésben ugyan annyira jó, csak bizonyos funkciókban térnek el.
Kérlek segítsetek eldönteni melyik volna az ésszerű választás???!!!

(#5634) AMD Power válasza juan88 (#5632) üzenetére


AMD Power
titán

Igaza van. Olvass bele a U600/U700 topickba... ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5635) fateless válasza blueMerle (#5594) üzenetére


fateless
veterán

Nekem nagyon tetszett a 7230 és a 8700, semmi bajom nem volt vele, csak a memóriabővítés hiánya. Örökéletű készülékek, elnyűhetetlenek - ez saját vélemény, más lehet, mást mondana - és teljesen célorientált. A 8800-ról nincs sok infóm, annyi mindössze, hogy egy ismerősömnek van, eleinte nem volt neki stabil, de visszavitte, gyárilag végeztek rajta egy teljes sw-cserét, azóta nagyon szereti. A GPS-szel is meg van elégedve, bár a sw hozzá amolyan "netről lerántós" - vagy legalábbis az emberke angol, és mikor Mo-on volt, akkor úgy kellett külön kis adatcsomagokban leszednie. A BB része pedig természetesen tökéletes :R

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5637) Roland35


Roland35
tag

Sziasztok!

Szerintetek milyen telefont vegyek 10k-55k -ig

Elvárások:
-tudjon mp3-mat :)
- legyen benne fényképező... de nemnagy baj ha nincs
- lehessen bővíteni memóriakártyával
- legyen benne Wlan

Én amit néztem az a Nokia 9300i...

Előre is köszi! :R :R

,, Arcom piros szemem ragyog, ha kerestek szarni vagyok!"

(#5638) fateless válasza Roland35 (#5637) üzenetére


fateless
veterán

Inkább egy N szériát nézz ki magadnak, amiben van WiFi, nem hiszem, hogy a 9300i lesz a kedvenced...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5639) Roland35 válasza fateless (#5638) üzenetére


Roland35
tag

mért a 9300i az miért nemlenne az én telóm...? ... és az Nszériából te melyiket ajánlanád... mert nincs nagyon 50k körül.

,, Arcom piros szemem ragyog, ha kerestek szarni vagyok!"

(#5640) blueMerle válasza fateless (#5635) üzenetére


blueMerle
veterán

Koszi a választ!
A GPS-t egyszer sem fogom bekapcsolni, van egy PNA-m, szóval felesleges.
Orulok hogy írtad hogy strapabírók, ez fontos szempont. A BlackBerry szolgáltatást az oreg 9500-ámon használom, ami most érett meg a cserére, és úgy vagyok vele, ha már használom a BlackBerryt akkor miert ne vennék céleszkozt? :U

(#5641) kornél1


kornél1
aktív tag

hi all! nem tudni, kb mikor jön az E71? és mennyi lesz az ára?

(#5642) Nokia-lányka


Nokia-lányka
tag

Sziasztok!

Segítsetek nekem, hogy milyen (Nokia) telefon felelne meg leginkább az igényeimnek. :U

Amit szeretnék:
- mp3-lejátszás
- min. 2 megapixeles fényképezés
- jobb fajta Java progik futtatása (játékok és néhány alkalmazás)
- imádom a Nokia "aktív készenlét"-ét

Most Nokia N95-ösöm van, de túl okos. :DDD El szeretném adni.
Nem használom ki a GPS-t, a Wlan-t, az internetezést, a 3G-t, a két kamerát stb.

Van olyan nem-Nokia, ami tudja azt, amit én szeretnék? Mondjuk én Nokia-fan vagyok. :DD

40-es szériás tellókhoz találok
- avi-lejátszót,
- okos számológépet,
- pdf-olvasót,
- angol-magyar szótárat?
(Azaz ilyen Javás progikat természetesen.)

A Nokia 6300-zal szemezek két-három napja. Meg B-tervnek a 6120 Classic-ot néztem, de az olyan csúnyán műanyag hatású! (És a 6120 is többet tud, mint amit én akarok... pl. 3G.)

Előre is köszi minden okosságot! :R

(#5643) kornél1 válasza Nokia-lányka (#5642) üzenetére


kornél1
aktív tag

n95öt 6300ra?? tesomnak az van nekem nem teccik :DD N95 meg vastag :DD az én E65öm nem érdekel? :D

(#5644) nemma válasza Nokia-lányka (#5642) üzenetére


nemma
addikt

Szia.
Olvasgattam az igényeidet és végig a 6300-ára gondoltam, aztán láttam, hogy te is, úgyhogy szerintem ne gondolkozz többet:)
Van elég sok java alkalmazás is, pl szótárprogi sok van, talán számológép is, viszont pdf olvasót én eddig csak gagyit láttam, avi lejátszót meg soha :F

(#5645) kornél1 válasza nemma (#5644) üzenetére


kornél1
aktív tag

szótáram nekem is van :DD pont ma akartam angol szaknyelven használni, de nem sok szót ismer :DDD

(#5646) nemma válasza kornél1 (#5645) üzenetére


nemma
addikt

Nekem is java alapú van, én fizikai szövegek fordítására használom és elég sok szót ismer! Az a neve, hogy SkriDict :K

(#5647) kornél1 válasza nemma (#5646) üzenetére


kornél1
aktív tag

nekem is pont az van, csak a jogi szakzsargon nem megy neki ezekszerint :DD

ide illö kérdésem lenne: eladnám az E65ömet, mer megmondom öszintén, hiányzik a qwerty, de elsösorban nem szeretem se a slide-ot se a kagylót. tudtok WI-FI-s telefont ajánlani, ami azért nem tul vastag, megbizható, és persze nem horror ára van? (qwerty elöny). köszönöm

(#5648) Viktor0610 válasza kornél1 (#5647) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nokia E61, Samsung i600.

Samsung Galaxy A54

(#5649) Nokia-lányka válasza nemma (#5644) üzenetére


Nokia-lányka
tag

Köszi a gyors választ.

Az avi-lejátszó nélkül még meg is lennék, mert van avi-3gp konverterem a gépen. Ugye a 3gp kiterjesztésű Nokia-videók gond nélkül mennek a 6300-ason?

Viszont fontos lenne egy normális szótár (akár többnyelvű) és egy jófajta számológép (függvényrajzolóval esetleg).
A mostani tellón (N95) a "Solution" nevű progi van - az már szinte sok is, amit tud. :DDD

Hmm... +1 szavazat a 6300-nak. :)

(#5650) kornél1 válasza Viktor0610 (#5648) üzenetére


kornél1
aktív tag

na igen... i600at nem lehet már fellelni, legalábbis nem találtam, e61i nagyon bejön, csak egy icipicit széles, de bejön.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.