Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) diegho válasza Sipi16 (#5249) üzenetére


diegho
nagyúr

az teljesen jó, mivel hosszabb úton egybemixet hallgatok, rövid úton meg elég a 30*4=120 perc. átalakítót már nézem is köszi :R

szerk: ez az átalakító lenne az? [link]

[ Szerkesztve ]

(#5252) #35692544 válasza diegho (#5251) üzenetére


#35692544
törölt tag

szerinten az 30*4 db szám
4 könyvtárba 30 szám

(#5253) diegho


diegho
nagyúr

most nézem ez lesz az [link] nem is drága, jó is lesz akkor nekem ez.

(#5254) diegho válasza #35692544 (#5252) üzenetére


diegho
nagyúr

30 szám 4 perc/szám = 120 perc. én így számoltam.

más: mennyit érhet a majdnem 1 éves K750i-m? apró karcok, de semmi lelakottság.

(#5255) #35692544 válasza diegho (#5254) üzenetére


#35692544
törölt tag

[link]

szvsz: max 10k

[ Szerkesztve ]

(#5256) diegho válasza #35692544 (#5255) üzenetére


diegho
nagyúr

köszi mégegyszer. 10k? azért az vicces lenne, főleg hogy 18k-ért mennek használtan gsm boltokban.igaz 14-ért vettem 1 éve, de szerintem 15öt simán ér.

(#5257) #35692544 válasza diegho (#5256) üzenetére


#35692544
törölt tag

de mennyiért veszik be?

(#5258) diegho válasza #35692544 (#5257) üzenetére


diegho
nagyúr

engem nem érdekel mennyiért veszik be. eladom nélkülük is, amúgy haveromnak gsm boltja van és korrekt áron át szokta tőlem venni, de ha nagyon akarom kiteszem nálam a kirakatba azt elviszik úgyis :D megvettem a szürke D900i-t, egész pofás, szép darab, raktam bele 1 giga memóriát, jó lesz ez 1 évig szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#5259) nike_ válasza diegho (#5258) üzenetére


nike_
addikt

T-Mobile-nál vetted?

(#5260) pappkarcsi válasza AMD Power (#5230) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Kameráról annyit hogy SE-t az n73 nyomja le a videoban meg az 5610 a győztes ézért nem tom h meik lenne a jobb. Szntem 5610 lesz. 38ért az bőven jó és a 6280amat megaldom 28ba :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D és egy 10est megér.
Szntetek?
Üdv!

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#5261) diegho válasza nike_ (#5259) üzenetére


diegho
nagyúr

igen lilás vagyok már egy ideje.

(#5262) rohamkocka


rohamkocka
csendes tag

Üdv., vissza szeretnék térni a Sony Ericsson márkához, de már nagyon régen volt ilyen telefonom, így kiestem a sodrásból, ezért hozzátok fordulok.
Szóval olyan telefont keresek, aminek képességei minimum elérik egy K750i-t, de jó lenne, ha Symbianos, esetleg Linuxos lenne, azaz szabadabban lehetne kezelni, mint egy sima JAVA-st.
Mit tudnátok javasolni?

Szerk.: elgépelések :W

[ Szerkesztve ]

rohamkocka

(#5263) AMD Power válasza rohamkocka (#5262) üzenetére


AMD Power
titán

K800i-t ajánlanám deaz nem Symbianos.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5264) rohamkocka válasza AMD Power (#5263) üzenetére


rohamkocka
csendes tag

Köszi a tippet.

Megnéztem a lapját a SE-n: a NetFront böngésző az egy teljes értékű böngésző? Widget? (úgy, mint az Opera Mobil) Mert azt láttam, hogy a 800i-n nincs WAP+XHTML, míg a 750i-n van.

rohamkocka

(#5265) Tommy7


Tommy7
tag

ha a kamerát nem vesszük egy Samsung G800-as az jobb mint egy E65-ös Nokia?
Jó a G800 a kamerán kívül másban is? :F

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#5266) AMD Power válasza Tommy7 (#5265) üzenetére


AMD Power
titán

E65 egy üzleti telefon. Elég eltérőek. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5267) Tommy7


Tommy7
tag

És Nokia N81 vs. Samsung G800 ????? :F

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#5268) nike_ válasza Tommy7 (#5267) üzenetére


nike_
addikt

Az megint más. Az N81 zenére van kihegyezve, míg a G800 fotózásra.

Bár én inkább a G800-at venném, az N81 nem ér meg annyit amennyiért árulják.

(#5269) Tommy7 válasza nike_ (#5268) üzenetére


Tommy7
tag

Mondjuk én ezt a 2őt ugyanannyiért tudom, de szerintem is a G800 lesz.

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#5270) nike_ válasza Tommy7 (#5269) üzenetére


nike_
addikt

Ja, attól függ mi a fontos. Bár, ha ugyanannyiért akkor én inkább N81-et vennék.

(#5271) muveszur válasza Tommy7 (#5267) üzenetére


muveszur
addikt

Én a G800-at venném, mert sokkal jobb a kamerája, és a zenés része is nagyon ott van(mondjuk nincsenek egyéni hangszinek, 3,5-ös jack), a samu univerzálisabb multimedia frontom, a kamerája pedig egyedülálló. És az anyaghasználat fényévekkel veri a nokiát....Persze ha a symbian fontos...

(#5272) muveszur


muveszur
addikt

Hy! Ha választani kellene egy g600 és u900 között akkor melyiket ajánlanátok? Fontos érv lenne a megbizhatóság, mert gms garival lenne(majd ha megjelenik, ha u900), főleg zenelejátszásra és a kamera minősége a legfontosabb, na meg az akku.
A g600ról hallottam pár negativumot:
-állítólag nem lehet a képeket teljes képernyőre tenni, és lapozni a képek között visszalépés nélkül. Igaz ez? Más hibát tudtok róla?
Köszi a válaszokat!

(#5273) palm treo 75


palm treo 75
tag

:)) :)) :)) akarok egy jó mobilt de nem tudom ? az n95 tulajtól kérem és az 82-től e90 nem is

beszélve de a palm treo 750 se rossz

:))

Go! Go! Nokia!!! N95 + 8GB

(#5274) muveszur válasza palm treo 75 (#5273) üzenetére


muveszur
addikt

Mit akarsz? Irj érhetően....

(#5275) palm treo 75


palm treo 75
tag

:C :C :C :C :C
az n958gb akinek van írjon
vékeményt :)) :)) :)) :)) :))

Go! Go! Nokia!!! N95 + 8GB

(#5276) palm treo 75


palm treo 75
tag

az e90 es nokia is jó ha valakinek van írjon
:)

Go! Go! Nokia!!! N95 + 8GB

(#5277) Ricardo válasza palm treo 75 (#5275) üzenetére


Ricardo
félisten

Használj kevesebb írásjelet :(((

(#5278) Sipi16 válasza palm treo 75 (#5275) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha szeretnél egy gagyi csúszkájú telefont akkor vedd meg, de előtte OLVASD VÉGIG az alaptelveket!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5279) Viktor0610 válasza Sipi16 (#5278) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azután pedig a kérdéses telefonok topikjait... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5280) nike_ válasza muveszur (#5272) üzenetére


nike_
addikt

Talán én a G600-at venném, mert van benne témaszerkesztő, tehát nem unom szarrá magam a kinézetén, és jó képet is csinál. Ráadásul olcsóbb mint az U900 lesz.

(#5281) ddddd4 válasza Tommy7 (#5267) üzenetére


ddddd4
tag

Én a Nokiát szeretem, de a D800 jobban megéri.

Vodafone

(#5282) muveszur válasza nike_ (#5280) üzenetére


muveszur
addikt

Értem....Esetleg vki tud a telo negativumjairól vmit? Köszi!

(#5283) amol


amol
addikt

Ez vajon mikorra várható?

(#5284) nike_ válasza muveszur (#5282) üzenetére


nike_
addikt

Nem nagyon van. Jó a kamera, szép a kijelző, van témaszerkesztő, nekem a Symbian hiányozna csak. Nem szeretem a Samsungokat, de ha nem kéne a Symbian, akkor megvenném.

(#5285) muveszur válasza nike_ (#5284) üzenetére


muveszur
addikt

A zenelájátszó része minden igényt kielégit?
És mennyire megbizható? 1éves gms garival venném....
És egy utolsó de furcs kérdésem lenne: Ez a samu adatcsatlakozo mennyire lötyögős, stabil, és megbizható? Köszi a segitséget! :R

(#5286) nike_ válasza muveszur (#5285) üzenetére


nike_
addikt

A zenelejátszója nagyon jó, legalábbis a tesztben azt írják.

Megbízható telefon, csúszómechanika tökéletes, sehol nem lötyög, más hibás cucc nem nagyon van.

Adatcsatlakozó: Háát, sokan azt mondják, hogyha sokat használod, olyan mint az SE-knél. Kilazulhat végülis, de arra 1 év alatt úgyis rájössz... Amúgy meg nem kell megtörni a kábelt, akkor szerintem nem lesz semmi.

(#5287) muveszur válasza nike_ (#5286) üzenetére


muveszur
addikt

Okok. köszike! Még gondolkozom, megvárom az u900 tesztjét és akkor döntök. Bár a témaszerkesztő az nagyon nagyon nagy királyság:D :C

(#5288) ATish0 válasza ATish0 (#5215) üzenetére


ATish0
tag

Átnéztem a telókínálaot, és két mobilt maradt versenyben. Motorola V8 és SE W910i. Igazából a (számomra) legfontosabb dolgokat minkét teló hozza.

Eddig a hordozható média lejátszót és a mobiltelefont két külön készülékben akartam megoldani, de ez a w910i elgondolkodtatott. Egy 8gb-os kártáyval, már egész türhetőnek tűnik. De zavarnak kicsit a negatív tapasztalatok (bugok, java, csúszka...).

Ha a V8 lenne, mellé vehetek külön, csak zene (és videó) lejátszásra szánt eszközt, ami valószínüleg magasabb áron jönne ki, de több tárkapacitással és nagyobb képernyővel (bár ez készülékfüggő).

Igazából az érdekelne, hogy érdemes-e összehozni a két készüléket egybe, és a w910i megfelelő készülék-e erre?

Pénteken kipróbálom a w910-et. Ez nagyban fogja befolyásolni a döntést, mert hozzá még nem volt szerncsém. A V8-at végignyomkodtam, igazából meggyőzött, de abelső képernyő körlüi keret, és a nagy méret zavar kicsit, de megszokható. (Remélem találok valami nagy negatívumot vagy nagy pozitívumot, hogy tudjak dönteni :D .)

(#5289) gpeti11


gpeti11
csendes tag

Hello 1 olyan mobilt keresek ami jól néz ki és jól szól (kinhagosítva különösen!!)
kamera legyen jó és lehetőleg ne QCIF-ben vegyen fel videókat!
tudtok segíteni?

(#5290) coce


coce
csendes tag

Sziasztok!

Milyen telefont ajánlotok 40-50 ezer FT körül?

Főbb szempontok:
-jó kamera
-gyors adatátvitel
-hosszú üzemidő
-ne csússzon,ne nyíljon :D (bár ez nem feltétlen kizáró ok)

a válasz(okat) előre is köszi!

(#5291) iNfAntRy válasza coce (#5290) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Sztem probáld meg a sony ericsson w810i, vagy nokia 6120-t.
Ha jól emléxem mindkettö 46000 függetlenül.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#5292) eszement24


eszement24
aktív tag

Sziasztok.Sajnos újra ebben a topicban vagyok..az ok ugyanaz..milyen mobilt vegyek?Jelenleg egy Se w850i-m van, és nem vagyok elájulva tőle :( Rengeteg SE volt a kezeim között azt hiszem nekem ezek nem valók, így SE kilőve.Arról nem beszélve, hogy a telefonomra majdnem egy éve, hogy utoljára szofot adtak ki az SE "áldásos" üzletpolitikájának köszönhetően.Újabban egyre többször kell rendszer visszaállitást csinálni, mert elfeljti a walkman, hogy hol hagytam abba a lejátszást és teljesen máshonnan folytatja..olyan helyeken nincs térerőm ahol eddig vígan volt..a walkman menübe beraktam egy albumot utólag amit kisvártatva szépen el is felejtett..egyszerűen újra be kellett raknom az albumot (még jó, hogy törölni nem törölte :((( ) egy idő után a 4gb-os kártyám elfeljti kezelni olyankor is megy a lejátszás mikor beszélgetek..stb..stb.Szóval se kilőve.Ami a lényeg..a zene és a beszéd.Már nem érdekel a kamera vagy egyébb feelingek, legalább ezt a 2 dolgot tudja normálisan egy telefon!!No meg legyen stabil szoftvere.Szerintetek van erre esélyem vagy kacsingassak inkább a pda-k, smartphone-ok felé? Nem vagyok gazdag, de a pénz most nem számít csak találjak végre egy normális mobilt..szóval ami fontos:

- aksiidő (most láttam, hogy a nokia ki fog hozni olyan adaptert amivel plussz naftához lehet jutni..ilyet a többi gyártó is alkothatna, discmanekhez meg egyébb küyükhöz évek óta létezik)
- zenelejátszás ( egyetlen egy mobil nem tudja azt a funkciót amit a 2 éves mp3am?(stromblue a9) vagyis, bekapcsolom elinditom és mindenféle lejátszási lista nélkül ahogy vége egy számnak vagy egy albumnak automatikusan a következőt kezdi játszani..amennyi zene csak a kütyün van..remélem azóta képesek voltak ezt is beletenni valamelyik készülékbe)
- telefonálás (az összes SE headset amit próbáltam alkalmatlan a telefonálásra, felerősíti a környezet zajait és alig hallok valamit a másik félből..de ugyanez a helyzet headset nélkül is ha a másik telefon szintén SE)
- 2gb feletti memóriakártya kapacitás
- minőségi hangzású távirányítós headset vagy járjon hozzá vagy lehessen hozzá beszerezni (ide is érvényes a hangminőség és a hallhatóság)

Gondolkodtam, hogy visszaváltok nokiára szemezgettem az N szériás modellekkel is pl N95..de várom az N78at is.Várom minden tulaj tapasztalatát érvek és ellenérvek tömkelegét..nem szidni jöttem az SE-t csak nekem egyszerűen az említett hibák miatt nem vált be.Ezekben a dolgokban maximalista vagyok azért is kérem a segítségeteket, hogy megspóróljak ezügyben is jópár telefoncsere miatti bosszúságot.Nem szívesen áldozok 100ezret egy mobilra, de ha csak az tudja azt ami nekem kell akkor legyen..de akkor tényleg tudja is.Elnézést a hosszú hozzászólásért az elkeseredettség szülte.

[ Szerkesztve ]

(#5293) MadnessPite


MadnessPite
csendes tag

Hello!

D900i 25k-ért? Nekem megtetszett de nem akarok beugrani az ájanlatnak. :B

(#5294) nike_ válasza MadnessPite (#5293) üzenetére


nike_
addikt

Pedig annyiért van. :) És nem előfizus.

(#5295) AMD Power válasza MadnessPite (#5293) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyiért pedig nagyon jó....

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5296) MadnessPite


MadnessPite
csendes tag

Tehát dobjam el a V360-ast és holnap menjek be és vegyem meg :D

(#5297) AMD Power válasza MadnessPite (#5296) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt neked kell tudnod. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5298) nike_ válasza eszement24 (#5292) üzenetére


nike_
addikt

Ha okostelefon kell akkor 5700.

Ha S40-es, akkor 5310 vagy 5610. Ha kell jó kamera, akkor 5610, mert annak jobb, mint az 5310-nek.

A három közül az 5700 és az 5310 között vacilálnék, mert nekem nem kéne a jobb kamera.

(#5299) eszement24 válasza nike_ (#5298) üzenetére


eszement24
aktív tag

Csak kis ideig volt 5700-ásom.2 problémám volt vele, amúgy igazad van az eddig felsoroltak között az volt a legjobb zenetelefon szinte.Az egyik probléma szoftveres eredetű..a telefon 2-3 naponta újraindult, de mivel gyors volt annyira nem volt probléma.A másik viszont (akkor) komolyabb volt, ezért cseréltem le a w850-re.Nevezetesen az aksiidő..botrányos.Alig bírt egy bő félnapot zenével nálam.Viszont akkor csak elérhető voltam és zenét hallgattam, telefonálni nem is tudtam.Hívtam a nokiát is az ügyben, de az volt a válaszuk, hogy nem lesz hozzá nagyobb teljesítményű, ha nem tetszik vegyek másikat..(azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy olyan helyen dolgozom ahol a headset baromi gyorsan koszolodott, de tudom, hogy lehet hozzá kapni fekete szinűt is)

(#5300) nike_ válasza eszement24 (#5299) üzenetére


nike_
addikt

Akkor, ha nem jó az 5700, én az 5310-et venném.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.