Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) nemma válasza hen115 (#5148) üzenetére


nemma
addikt

Ha nem akarsz nagy rizikót, akkor szerintem az 5310-zel jársz a legjobban és legbiztosabban.

metaldog: Az 5610 szvsz tartósabb

(#5152) AMD Power válasza metaldog (#5144) üzenetére


AMD Power
titán

5310? Kékben?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5153) kornél1


kornél1
aktív tag

sziasztok! E65röl vélemény? jo telcsi? jol lehet rajta wifi netezni? fogad 2GB-s microSD kártyát? köszönöm :R

(#5154) nemma válasza kornél1 (#5153) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem jó, wifi megy rajta, 2gigát is kezeli, talán egy kicsit lassú, mert nem a legújabb OPrendszer van rajta. De lehet jó vétel, csak az a kérdés, hogy mennyiért veszed :)

(#5155) AMD Power válasza kornél1 (#5153) üzenetére


AMD Power
titán

Ez egy elég hasznos oldal.

Nokia E65

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5156) kornél1 válasza nemma (#5154) üzenetére


kornél1
aktív tag

sziasztok! köszi a válaszokat! 65000.. meg ugye annyiért lehetne E61i... csak e két wifisben gondolkodom (meg i600 de az már fellelehetettlen) jah és ujban.. melyiket ajánlanátok.. zsebben hordom a telcsit, ez az e61inél hátrány.. de nem tdom, mit mondotok? :R

(#5157) kornél1 válasza kornél1 (#5156) üzenetére


kornél1
aktív tag

és fontos a jo akksi, ezekben elvileg nem rosszak... :R

(#5158) nemma válasza kornél1 (#5156) üzenetére


nemma
addikt

Akkor ezek szerint ez új telefon lesz :)
Mondjuk ha sokat használnád a Wifit, akkor én elgondolkodnék az E61i-n. Viszont az kicsit sántít, hogy ugyanannyi a kettő telefon ára.
Én mondjuk 35k-s különbséget saccoltam volna :F Hol nézted?

(#5159) metaldog válasza kornél1 (#5153) üzenetére


metaldog
aktív tag

Hi a hugomnak E65 van beszélgetésnél néha megfagy ha témát rakunk rá akkor sms nem fogad látod hogy sms jött de nemtudod megnyitni ezért már 2x volt szervízben. A wifi megy, 1GB-os kingston memkari van benne és megy vele. Amúgy jó teló lenne ha nem lennének ilyen hibái amiket ki sem lehet javítani még úgy sem ha a gyári beállításokat visszállítod, sajna a szoftot is újra kell rakni, de lehet hogy csak rossz telót fogtunk ki pedig vadi új de a nokiások azzal magyarázták hogy azért rossz mert nem ott vettük, jó kifogás csak nem jött be nálam

[ Szerkesztve ]

(#5160) Sipi16 válasza kornél1 (#5157) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az akksijuk nem rossz viszont az E61i-nél nagy kijelző plusz wifi rendesen szívja...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5161) kornél1 válasza nemma (#5158) üzenetére


kornél1
aktív tag

köszi mindenkinek! gondolom az e65nél is szivja a wifi meg a kvzi nagy kijelzö, de e61ibe meg bika akksi van ahhoz képest... azért annyi kb mert itt is van alig használt az aprokba, de 75 körül van ujonan, e65 meg 65000 asszem ujonan sok fele... szoval azt mondjátok minél hosszan gari idötartammal vegyem? hmmmm... most igy nem tudok választani. suliba neteznék orákon, de az nem tul sok... viszont teccik is az e61i, de az e65 meg kompaktabb.. most Sasmung E200am van amit árulok, de külsöre ez teccik a legjobban, tehát csak a wifi miatt cserélnék... vérszemet kaptam a wifire, amugy nekem ez az elsö telcsim amin egyáltalán van BT.... :C

[ Szerkesztve ]

(#5162) kornél1 válasza nemma (#5158) üzenetére


kornél1
aktív tag

jah igen azért lene uj, mer a büdzsébe ezek férnek bele, HTC csak használtan de használátan nem szeretnék :B

(#5163) Tüzi válasza nemma (#5146) üzenetére

910i-esből nálunk a 7ből már 2 vagy 3 ment vissza gariba. Fényképező döglött meg főként ha jól tudom.

Szerintem Nokiából a 6131et jól eltalálták, veszel bele a 2gb-s microsd-t és kész az mp3 lejátszó is.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5164) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!
Konkrét topikját nem találtam. :B Ezért felteszem itt a kérdést; Volt valakinek tapasztalata a FuSi T830-cal? :U (jöhet -/+ vélemény egyaránt :K )
Köszönöm.
Üdv.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5165) kornél1 válasza runner 125 (#5164) üzenetére


kornél1
aktív tag

én is néztem árban jo, de a vélemények nem jok... de sztem se leeht rossz, de eccerübb szervizeltetni e61i-t pl...

(#5166) mrlujoak válasza runner 125 (#5164) üzenetére


mrlujoak
veterán

Pozitívum, hogy ritka, negatív, hogy nagyon nagy(on ritka)...

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5167) runner 125 válasza mrlujoak (#5166) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi mind2töknek. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5168) cigam válasza Tüzi (#5163) üzenetére


cigam
félisten

Olyan jól, hogy kopik/karcolódik rendesen. Kukkants bele a teló topic-jába. Nemrég tettek fel 1-2 érdekes fotót, és a tulajok szerint nem egyedi eset.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5169) Tüzi válasza cigam (#5168) üzenetére

Aki 100as smirglivel dörzsöli... Nekem megvan már lassan fél éve, és egy karc nincs rajta.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5170) cigam válasza Tüzi (#5169) üzenetére


cigam
félisten

Ez furi. Szolgáltatónál vetted, vagy független?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5171) ATish0 válasza ATish0 (#5087) üzenetére


ATish0
tag

Úgy néz ki holnap veszem az új mobilt (T-nél). Egyenlőre a V8 a nyerő, de szívesen várom az ellenérveket is. Érdemes megvenni a telót?

KU990 lenne a másik versenyző.

Az érveket és ellenérveket (az én szemszögemből) kifejtettem már #5083 körül. Esetleg olyan hibákról várnék információt(amennyiben vannak), ami teljesen kizárhatja az egyik vagy a másik telót.

(#5172) nike_ válasza ATish0 (#5171) üzenetére


nike_
addikt

A V8-at vedd ha nem fontos a kamera. V8-nak nincs nagyon ellenérve, egyik legjobban hackelhető telók közé tartozik (témákban nem). KU990-ben pedig a kamera jó, más funkciók nekem unalmasak lennének.

(#5173) AMD Power válasza nike_ (#5172) üzenetére


AMD Power
titán

Azért a KU990 nem rossz telefon. Nekem jobban kéne mint egy V8 Motorola.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5174) ATish0 válasza nike_ (#5172) üzenetére


ATish0
tag

Há ezt a rendszert még nem lehet annyira moddolgatni mint a régebbit, de majd eljön az ideje. :)

A kamera hát... nem a legfontosabb, de azért nem mindegy, hogy a ritka pillanatokban, amikor mobillal fényképezek azt milyem minőségben teszem.

Funkcióit tekintve szerintem a ku990 is hozza a szintet. Java dolgokkal ugyan úgy telepakolhatom mint a V8-at. Arról nem is beszélve, hogy van hozzá jópár téma.

(#5175) Hold


Hold
őstag

WAPnál xHTML és NetFront között mi a különbség ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#5176) badamo


badamo
csendes tag

Hali!

Érdeklődnék, hogy a Nokia 5610 vagy a 6500 slide a jobb telcsi?

(#5177) AMD Power válasza badamo (#5176) üzenetére


AMD Power
titán

Egy páran panaszkodnak a 6500-re de nekem az akkor is jobban kéne. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5178) badamo válasza AMD Power (#5177) üzenetére


badamo
csendes tag

Miért panaszkodnak a 6500s-ra? Csúszka? Kamera? Bill.kopás?

(#5179) AMD Power válasza badamo (#5178) üzenetére


AMD Power
titán

Olvass bele a topicjába.

[Re:] Nokia 6500 Slide - bizonyíték, nem ígéret

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5180) opzozi


opzozi
tag

Az alábbi készülékek között válogathatok :) (Illetve van több is, de vagy már túl drága, vagy nem tetszik)

Samsung U700 - jelenleg erre hajlok
SE K800i
SE W660i

Érvek, ellenérvek érdekelnek személyes tapasztalatok alapján.
Sok tesztet olvastam, nem tudok dönteni :F :Y

Xiaomi Poco X3 Pro

(#5181) nike_ válasza opzozi (#5180) üzenetére


nike_
addikt

Az U700-at zsigerből utálom, kizárnám.

Ha lusta vagy takarítani a joy-t (;]) és szereted a zenét akkor W660i.

Csak a joy a hátrány a K800i-ben, minden másban leveri a másik két mobilt.

Szerintem.

Főleg azért mert a K800i olcsóbb a Vodánál mint a W660i. :U

[ Szerkesztve ]

(#5182) opzozi válasza nike_ (#5181) üzenetére


opzozi
tag

Aszondod SE?

Nem volt még slide telefonom, vagy ne is legyen? :) Szóval nem jobb annyival, amennyivel drágább?

a Walkman telefon is tud normális képet csinálni? Nekem egy kicsit nagynak tűnik a K800i.

Szívem szerint W910i-t vennék, de az már drága :D

Az is érdekelne, hogy mennyire nyúl bele a Voda a telcsibe? Azt tudom, hogy az U700-at nagyon lebutítja.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco X3 Pro

(#5183) nike_ válasza opzozi (#5182) üzenetére


nike_
addikt

A K800i-be úgy tudom nem nagyon nyúltak bele, nincsenek olyan korlátozások mint az U700-ban.

Slide telók nem valami megbízhatóak, nem nagyon ajánlom.

A K800i nagyon szép képet csinál.

Én még a W910i helyett is K800i-t vennék. Nem tud annyival többet, mint amennyibe kerül.

Ez az én véleményem. Tehát szerintem K800i-t vegyél. És tisztítsd a joy-t sűrített levegővel, vagy fújj be levegőt alá.

(#5184) opzozi válasza nike_ (#5183) üzenetére


opzozi
tag

Köszönöm a véleményed. :R

Most már erősen gondolkodok rajta, hogy K800i-t veszek :D
Könnyű még bármelyik irányba mozgatni, hiszen mindegyik tetszik :)

Xiaomi Poco X3 Pro

(#5185) nike_ válasza ATish0 (#5174) üzenetére


nike_
addikt

Akkor azt vedd.

opzozi: Szerintem jól döntöttél.

[ Szerkesztve ]

(#5186) opzozi válasza nike_ (#5185) üzenetére


opzozi
tag

Olyan bizonytalan vagyok mostanában .... vagy nem? :D

Xiaomi Poco X3 Pro

(#5187) AMD Power válasza opzozi (#5180) üzenetére


AMD Power
titán

Én is a K800i-re szavazok a három teló közül. A zene se probléma rajta. Ha W800i után nekem nem volt akkor neked se lesz az.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5188) opzozi válasza AMD Power (#5187) üzenetére


opzozi
tag

Mennyi memória pakolható a K800i-be?
Lehet tényleg olyat veszek :)

Xiaomi Poco X3 Pro

(#5189) AMD Power válasza opzozi (#5188) üzenetére


AMD Power
titán

2GB.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5190) Hold válasza AMD Power (#5189) üzenetére


Hold
őstag

Én is tanakodok még..

Samsung D900i
Sony Ericsson K800i

Mindkettő azonos árban van..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#5191) Neró


Neró
őstag

K800i kapja a szavazatot én felölem is. ;)
[link],[link]

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#5192) AMD Power válasza Hold (#5190) üzenetére


AMD Power
titán

Kell a 3G? Xenon vaku? 2 év gari? Java támogatás.... MP3-s jelző hang az SMS-hez? :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5193) Hold válasza AMD Power (#5192) üzenetére


Hold
őstag

Mivel alapból fotózni és netezni kell a készülék, így se mp3 se Fm rádiónem szükséges..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#5194) Hold válasza AMD Power (#5192) üzenetére


Hold
őstag

Csak a Vodánál kapni K800i-t 19980 ft előfizetéssel

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#5195) tpeter77


tpeter77
addikt

Mit szóltok az LG KG800 hoz?
van aki dicséri, van aki nem, az érintőgombok miatt elsősorban...

(#5196) Sipi16 válasza tpeter77 (#5195) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem nem jött be. Még nem eléggé kiforrott az érintőgombja...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5197) AMD Power válasza tpeter77 (#5195) üzenetére


AMD Power
titán

Mi elég sokat eladtunk belőle. Sőt az elmúlt 1,5 évben 2x is volt akcióban. Nem rég egy pár hete 30K-ért. Sokan vitték de kevesen hozták vissza. Nem egy rossz telefon de nem az én világom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5198) Blaise


Blaise
veterán

üdv !

Miyen telefont tudtok ajánlani a használtak közül a 20-25e Ft-os ársávban ?

Főbb felhasználás: sms, hívás, zenehallgatás utazás közben, bluetooth szinkronizáció géppel
Szempontok: átlagos fényképező, jó PC-s szoftver (szeretek gépről sms-t írni)

Én elsőre SE W800-ra ill. W810-re gondoltam. Megéri az utóbbit venni ? Van valami jellegzetes típushiba ? Más ötlet ? :)

(#5199) Viktor0610 válasza Blaise (#5198) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem tökéletes választás a W810i. A W800i legnagyobb hiányosságát javították benne, nincs joy.

Samsung Galaxy A54

(#5200) szuzi80 válasza AMD Power (#5197) üzenetére


szuzi80
tag

Az érintőgombokkal sem szokott baj lenni?
A telefongurun olvastam hogy szoftvergondjai vannak, meg az érintőgomb szokott vacakolni....most volt egy Moto v3asom, tetszett de eladtam, mert láttam egy ujabbat csak sajna nem jött össze, igy most a csokin gondolkozom...a v3mal az a baj, hogy világosban alig látok smst irni, mert a gombjai fénylenek, és a világos-kékes betüket számokat látni...ha nem tudnám melyik gombon mi van...nehéz lenne.
Ugy láttam a csokinak jók a gombjai, egyedül az érintőgomboktól tartok.....
holnap megnézem a Médiábaközelebbröl is:)
Használtan láttam már 20 körül, az jo árban lenne....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.