Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43038) alpihun válasza meroly (#43012) üzenetére


alpihun
senior tag

Olvasgattam mindenhol, többek közt te se ajánlottad pár hete (hónapja?) az x3-02-t. Az aksira és a képernyőre panaszkodnak, mindkettő hamar beadja magát. A c3-01 meg egy újracsomagolt x3, nem hiszem, hogy sokkal biztosabb volna. Bár lehet, hogy én tévedek.

A régebbi nokiák is képbe jönnének, tesztjeikben sok jót írnak róluk (6303(i),e51/52,6500), de bármire nyitott vagyok, sőt szeretnék más gyártóktól is alternatívát látni. De ezeknek nagy része már régi, ami régen csúcs volt az ma lehet gyenge, és pár év alatt meg horribilis.
Másik oldalon meg megpróbálkoznék egy gyengébb full érintőssel is. Olcsóbb samsungokról nem írnak jót, de SE oldalon például xperia x8-nak a régebbi rendszeren kívül semmi komoly negatívuma nincs. Az meg gyógyítható. Esetleg nokia 5800.

Mindenkire kíváncsi volnék, több fej több ész. Tehát még egyszer: 20-25e, használt, esetleg új, általános felhasználás (15 fénykép/hónap, közepes játék és erős zenés igénybevétel, VISZONT utóbbi fül/fejhallgató nélkül tehát közepesnél jobban szóljon a cucc). Ha bírná pár évig sem ártana.
Ja és bármilyent is vennék, nem neteznék rajta.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.