Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43251) MaciG válasza #40993792 (#43243) üzenetére


MaciG
addikt

Igaz, de aki benne van a bizniszben annak nem az a lényeg, hogy minél többet eladjon? És ha nagyobb a terítési terület akkor többet is adnak el.

BANZAII

(#43252) csakb válasza mercenaire (#43249) üzenetére


csakb
őstag

Köszi a tippet, ez tényleg teljesen jó lesz! :R

(#43253) meroly válasza horzsu (#43248) üzenetére


meroly
veterán

Melyik X2-re gondolsz? Van pár: lásd itt.
Ha szolgáltatónál vagy a gyártótól veszed, akkor tuti van magyar nyelv. Egyéb esetben érdemes rákérdezni.
Ha van micro usb kábeled, akkor az univerzális, tehát jó ezekhez is.
A nokiában lévő 6 játék közül legalább a fele tuti demo, de tölthetők le java játékok rá, ahogy a samura is.
A speciális s5610-es kérdéseidre szerintem megtalálod a választ a fórumjában.

Egyébként az utolsó bekezdéseddel maximálisan egyet értek, végre még egy ember, aki főként telefonálni szeretne egy telefonnal.

Impossible is nothing

(#43254) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Van egy telefonom: Nokia 2700 Classic. Igazából meg vagyok vele elégedve, csak az előlapja kopott, az akkufedél meg laza, és nagyon könnyen lejár. Megkérdeztem több boltba is: Az elő és hátlap és gombok cseréje 4-6000 Ftig terjed (bolttól függően). Szerintetek érdemes egyáltalán lecserélni? A legolcsóbb telefonok is olyan 8-12 k körül vannak, ha újat szeretnék venni... Lehet, hogy még akksival együtt is olcsóbban kijönnék, mint egy hasonló tudású újjal. Vagy tévedek? Mondjuk egy Nokia c1-01 12k a tonline-nál, és nem vagyok meggyőződve róla, hogy szeretném...
Sokat gondolkoztam az okos telefonon, de több dolog miatt végülis elvetettem. (kevesebb üzemidő, kihasználatlanság, méret) Igazából, ha nem otthon vagyok, úgysem netezek, ha meg otthon vagyok, úgysem a telefonon netezek...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#43255) meroly válasza pocokxx (#43254) üzenetére


meroly
veterán

Hát annyiért nem érdemes cseréltetni az előlapot. 1-2 ezret még érdemes beleölni, de többet nem.
C1-01-et ne vegyél, az tényleg gány és visszalépés is a 2700-hoz képest.
Okos telefon témában egyetértek ;)

Impossible is nothing

(#43256) Tyer válasza meroly (#43255) üzenetére


Tyer
őstag

Sziasztok!
A szakértöket kérdezném:
Blackberry-k?
Menynire jok, gyorsak, megérik-e az árukat? Haigne, miért, miért nem?
ugylátom nem tul gyors a procijuk, miért nem? Nem lassuak emiatt? Miért nem?
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#43257) mercenaire válasza Tyer (#43256) üzenetére


mercenaire
tag

Szia.Szerintem itt olvass utána. Üdv.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mercenaire

(#43258) Tyer válasza mercenaire (#43257) üzenetére


Tyer
őstag

Jójó, de ebböl nem tudtam meg oylan sokat...
Párom akarna BB-t, de én msot ott tartok, hgoy legalább 2 magos Androidost akarok, meg vagy 2000es akkut
Erre nézem a BB-k ilyen 1 magos 1 gigások, meg 1000-1200as akkuval vannak...
Megéri-e ugynaannyiért BB-t vennie, vagy vegyem rá hogym aradjon az Androidnál?
Ami fontos neki, hogy ne legyen lagg, és ne merüljön le egy nap alatt...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#43259) HuMarc válasza Tyer (#43258) üzenetére


HuMarc
addikt

Kell neki a Qwerty billentyűzet? Szerintem nem éri meg BB-t venni, de ezt neki kell eldöntenie...

(#43260) Tyer válasza HuMarc (#43259) üzenetére


Tyer
őstag

Olyna szééép....:D
De mondjuk most ott tart, hgoy Samsung S Advance 36ért, azt kifizeti...
Ennek énis örülök:D

Amugy most mit érdemes venni igy jó ár/érték arányban a fölsö kategőriában?
Min 2 mag, min 4,3 ", Sok memo, ár mindegy...
T- mobil előfizu, vagy független

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#43261) horzsu válasza meroly (#43253) üzenetére


horzsu
csendes tag

Köszi a választ!
Én a "sima" Nokia X2-re gondoltam (nem kell qwerty, nem kell dual sim, nem kell VGA kamera).
Végigolvastam az 5610 fórumját, de a billentyűzet-bekapcsolódásra nem találtam választ. A Nokiára meg végképp nem találtam infót ezzel kapcsolatban.
Tapasztalat ezzel kapcsolatban?
Köszi!

(#43262) mercenaire válasza Tyer (#43258) üzenetére


mercenaire
tag

Értem. Jelenleg BB -t használok. Már a másodikat nyúzom, nekem tökéletesen megfelel. A BB egy életérzés, lehet, hogy a párodnak nem fog tetszeni. :) De az is lehet, hogy soha többet nem szeretne másik telefont. Az én párom jelenleg így gondolja.Egyáltalán nem lassú a készülék, valamint az akkuja sem okoz csalódást.Viszonylag sokat beszélek, mivel céges körülmények között használom. ám nem kell naponta tölteni.Játékra nem a legjobb választás, de minden másra tökéletesen megfelel.Nem akarlak rábeszélni. Meg kell nézni egyet, ismerkedni vele, de nem rögtön beleugrani egy vásárlásba.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mercenaire

(#43263) meroly válasza horzsu (#43261) üzenetére


meroly
veterán

Sima X2-m volt pár hétig, esély sincs rá hogy benyomódjanak a gombok, mert egy lap az egész. Engem egy kicsit zavart is hogy nem tudtam mit nyomok, mert nem volt "érezhető". Szóval ott ne félj ettől.
X2-02 is jó, nem kötelező használni a dual sim-et, ebből még tudsz újat venni, x2-00-ból nem nagyon.

Impossible is nothing

(#43264) Sellaci


Sellaci
tag

Üdv! Másfél éves Samsung Galaxy Minit tervezek leváltani. Leginkább a djuice-os készülékek játszanak, előfizetéssel 40-50 ezerért max. Szempont, hogy gyors legyen, ne laggoljon, és minőségibb borítással rendelkezzen. Elvárásaim nem magasak, nincs szükség hatalmas kijelzőre, netezni inkább tabletet használok, de jó, ha azért a Viber és a menetrend-alkalmazás feltelepíthetők. Szerintetek melyik lenne a legmegfelelőbb számomra? :)

(#43265) JDM_Style válasza Sellaci (#43264) üzenetére


JDM_Style
tag

Xperia ion?

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#43266) ablack válasza Sellaci (#43264) üzenetére


ablack
senior tag

Milyen előfizetéssel, hány év hűségre?

(#43267) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!
Milyen telefont ajánlotok nekem?
Szempontjaim:
-játék (minecraft és fps játékok, legalább 20 fps-sel)
-legyen minél olcsóbb
-hosszas használatra tervezem

Köszönöm! :R

Üdv. Johnny

(#43268) quailstorm válasza jonnyjoker01 (#43267) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Xperia X10, Xperia mini, Xperia minipro, ray, neo, live with walkman. A többi gyártónak nemigen van jóval 50k alatt értelmes ARMv7-es telója.

(#43269) Sellaci válasza ablack (#43266) üzenetére


Sellaci
tag

2 éves előfizetésre, Djuice Extra díjcsomaggal

(#43270) Tyer válasza mercenaire (#43262) üzenetére


Tyer
őstag

Köszi, ez hasznos válasz volt, most amugy épp Galaxy S Advance felé huz T-nél. hát 36 ezerért meg is értem...:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#43271) Tyer válasza Tyer (#43260) üzenetére


Tyer
őstag

A második kérdésemre nem válaszolt senki

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#43272) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !

Melyiket Javasolnátok:Sony Xperia Ion vagy Lg 4X nagyjából azonos áron vannak,illetve egy huszassal olcsóbb a LG L9 még ezen gondolkodom, hogy számításba jöhet, használata telefon funkciók,fotózás, netezés, film, (játék nem érdekel)

Köszönöm.

(#43273) molnarpeter válasza jonnyjoker01 (#43267) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Használt Galaxy S szerintem.

mp

(#43274) HuMarc válasza andrás47 (#43272) üzenetére


HuMarc
addikt

Ha játék nem érdekel, akkor tökéletesen meg fog felelni az LG L9! :R

(#43275) alpihun


alpihun
senior tag

Sziasztok, újra itt vagyok. Mivel már mindenféle használt telefonnal, ami az árba belefér, illetve mindenféle új és hagyományos kivitelezésű készülékkel tisztában vagyok, most már csak egy kategória maradt hátra.
Full érintős, új, de nem okos telefonok (tehát lehet zárt rendszer is). Bóvli kategória ez, de vonz a nagyobb képernyő. A feltételek a régiek de gyorsan átfutok rajtuk:
- 25e forint, zsír új készülék
- megbízható társ hosszú időre
- viszonylag stabil és viszonylag gyors
- telefon funkciók + kihangosított zenehallgatás (erős és kellemes hangzású beépített hangszóró)
- net, gps, játékok nem érdekelnek
- jobb kamera minőség nem hátrány (de nem is nagy előny)

Szerintem ezekre nem is kell android. Én ezeket néztem:
- nokia asha 305/306 (itteni fórumon nagyon lehordják, de valamiért akárhol nézem eladási listák élén van a kategóriájában, nem lehet annyira rossz azért)
- samsung star egy és kettő (hármast és galaxy y-t nem ajánlják)
- lg gt400 / t385
- ha van jobb ennyiért, ezekre a dolgokra örömmel várom
ZTE és Huawei kilőve, errefelé irtó túlárazottak, példaképp az y200 átszámolva 47e forint kb.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#43277) alpihun válasza #40993792 (#43276) üzenetére


alpihun
senior tag

Lehet, nem értek én ehhez, bár jobban örültem volna ha a kérdésre válaszolsz.
szerk: Rossz passzban vagyok, ne kötekedésnek vedd.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#43279) .Szaki. válasza alpihun (#43277) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szia, én maradnék a 305-306-nál, bár ezt már mondtam Neked. Ismerősöm még mindig elégedett a 305-ösével. LG-t és Samsungot én nem merek ajánlani, egyikkel sincs épp pozitív tapasztalatom, a Nokiát viszont bátran merem ajánlani. Megbízhatóságot nézve, nekem régen a Sony Ericsson volt és mellette még mindig a Nokia a mérvadó. Anno az 5110-esem és most az X2-01-esem sem hagyott még cserben. (kicsivel több, mint 1 éves)

(#43280) KL555 válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


KL555
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani néhány dual simes feature phone-t? Nem tudom, mennyire széles skálán szóródnak, de lehetőleg minél olcsóbb kellene.

Előre is köszönöm!

(#43281) janeko


janeko
őstag

Sziasztok. Sikerült elhagynom a régi telefonom így most kénytelen vagyok egy másikat venni.

Az árkategória: 10ezer körül. nagyon max 15ezret szánok rá.
Használtan természetesen.
Nem tudom hogy hol venném igazából mind1 ahol olcsó. Itt nézegettem az aprón telefonokat.
nem tervezem 2-3 évig használni.
zene hallgatásra, facebookozásra, hívásra meg sms küldésre. tehát csak az alap dolgokra.

nagyjából ennyi lenne. minden ötletet elfogadok. előre is köszönöm

(#43282) janeko válasza janeko (#43281) üzenetére


janeko
őstag

hopp az kifelejtettem hogy érintőképernyőset akarok.

(#43283) HuMarc válasza janeko (#43282) üzenetére


HuMarc
addikt

Telenornál újonnan kártyás csomagban One Touch C...

(#43284) quailstorm válasza janeko (#43282) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Manapság nem kifejezetten jó ötlet zárt rendszerű telefonokat venni. Persze ott is vannak jobbak mint az erősebb Ashák, a Star2, vagy az OT-720, de ezek nem bővíthetőek, és nem összehasonlíthatóak a one touch c-vel sem. Galaxy y-t azért ne, az túl gány, bár stabil meg relatíve gyors. Beats detoxszal meg szól is, fülessel nemnagyon.
Ha olcsó teló kéne én most egy jó állapotú használt SE-t nézegetnék. DB2020, 2010, 3150 CPU-sak közül. Esetleg a W705 mint DB3210.
Itt a lista a procikkal: [link] a többi sokkalsokkal rosszabb.
DB3ezresek már multitaskoltak real time J2ME-ben, meg elég komoly appokat visznek, csak nehéz kiütni belőlük a simzárat.
A walkman lejátszó meg jó cucc, M2 MSproduo, meg fastport-jack átalakító még most is kapható. Egy W910 pl nagyon jó társ a mindennapokban, és sokkal gyorsabb, animáltabb mint érintős társaik. Pláne hogy annyi mint egy jobb állapotú S5230 vagy corby...

(#43285) janeko válasza quailstorm (#43284) üzenetére


janeko
őstag

húú nekem ezek nagyon kínaiak voltak :D nem értek hozzá :)
én Nokia 5230, xperia x8, samsung monte. ezeket találtam nem tudom ezek mennyire jók.
A One touch-al az a baj, hogy 30-as vagyok és nem is akarok váltani.

(#43286) quailstorm válasza janeko (#43285) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Montét felejtsd, értékelhetetlen(haverom most váltott vissza róla K750-re!!!, pedig több mint egy évig nyúzta, de elege lett belőle). N5230 elmegy, nem valami gyors, de ha stabil(amelyiket megverték, az dobálhatja az SD-t, vagy fagyhat), akkor hűséges, és szerethető. Az X8-at meg meg kell moddolni, aztán nagyon jól teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#43287) HuMarc válasza janeko (#43285) üzenetére


HuMarc
addikt

Mind a hárommal van személyes tapasztalatom, de annyi sajnos nem, hogy megmondjam, hogy melyik a legjobb... :( Ezek közül neked kell döntened arról, hogy neked mi kell... Én leginkább a Samsung Monte-t hanyagolnám...

@quailstorm (#43286): Teljesen egyetértek! Jobban összefoglalta mint én. :R

[ Szerkesztve ]

(#43288) janeko válasza quailstorm (#43286) üzenetére


janeko
őstag

moddolni azt hogy kell?
jó monte akkor kivan lőve.

(#43289) HuMarc válasza janeko (#43288) üzenetére


HuMarc
addikt

Root-olni, Custom ROM-ot telepíteni, stb...

(#43291) quailstorm válasza janeko (#43288) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A megfelelő topicban jobban választ kapsz. De röviden: el kell takarítani a gyári 2.1-et a csudába, és felrakni egy 2.3.7-et. Recovery, kernelcsere, egyéb finomságok vannak. Gépes tudásszinttől függően akár 1 hét is lehet a rákészülés, de ha nem rontod el, nagyon megéri. Márpedig nehéz nagyon elrontani.

(#43292) janeko válasza quailstorm (#43291) üzenetére


janeko
őstag

értem, köszi. akkor nem tűnik olyan rossz választásnak az x8.
de még elfogadok ötleteket esetleg

(#43293) meroly válasza KL555 (#43280) üzenetére


meroly
veterán

Nokia X2-02.

Impossible is nothing

(#43295) JDM_Style válasza janeko (#43281) üzenetére


JDM_Style
tag

Esetleg Galaxy mini? :)

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#43296) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok,
Androidos telefont nézegetek nem túl drágán. Kettő érdekel nagyon, amit meg is engedhetek magamnak.
Samsung Galaxy S Advance és az Alcatel Ot 995. T mobilnál venném.
Ebben a szegmensben más variációt is meghallgatok. ICS mikor érkezik az alcatelre és a samsung galaxy s advence-re? Vagy utóbbira már elérhető?
Alcatel szimpatikusabb ami az árat illeti. Minden infó és tanács jöhet. HTC Desire C ről indultam, de aztán láttam, hogy ennyiért ezt az Alcatelt is megkapnám, így feljebb tettem a mércét. HTC drága ahhoz képest h nincs benne vaku. Viszont jó ez a sense felület, nagyon igényes.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#43297) JDM_Style válasza Mr.Grincs (#43296) üzenetére


JDM_Style
tag

Itt egy összehasonlítás a két telefonról, én a Galaxy-t választanám

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#43298) Mr.Grincs válasza JDM_Style (#43297) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi, átnézem.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#43299) HuMarc válasza Mr.Grincs (#43296) üzenetére


HuMarc
addikt

Egyértelműen Galaxy S Advance! Nem egy kategória ez, meg az Alcatel OT-995...

(#43300) JDM_Style válasza HuMarc (#43299) üzenetére


JDM_Style
tag

Na igen, azért van különbség

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.