Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42251) S-eye válasza ablack (#42240) üzenetére


S-eye
senior tag

Nem szeretnék függő telefont, csak szolgáltató menteset.Nem fogyaszt túl sokat az Intel? Meg a kompatibilitástól is tartok az x86 miatt. Amúgy igazad van, a ZTE ismertebb azért, de akkor még valószínűleg megvárom a MyAudio tesztjét(ha lesz),és azután döntök.

(#42252) molnarpeter válasza feka007 (#42244) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

SGS2. Esetleg Evo 3D, de az nem szereti a FullHD tartalmakat, viszont jobb a kijelző felbontása.

mp

(#42253) tg08


tg08
csendes tag

Sziasztok!

Az egyik ismerősöm szeretne telefont venni és ehhez kérnék segítséget.
Használtan szeretne venni 20-25ezer forint között.
Ami neki fontos: 5mpx körüli kamera vakuval/vaku mindenképp kell neki/; normális zenelejátszó, lehetőleg jó akkuidő, kapacitív érintőképernyő.
Az op. rendszer teljesen mindegy.
Pl: tetszik neki a Nokia X6

Köszönöm szépen előre is a segítséget!

(#42254) allando válasza tg08 (#42253) üzenetére


allando
tag

Szia,
Inkább újabbat vegyél. Ha megunja eladhatatlan.
Pl ha már nokia akkor C7 vagy e500 abban az árban.

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#42255) Tyer


Tyer
őstag

Sziasztok!
Nagy a baj!
Vagyis, nekem eddig ugy tönik, ha nincsmegoldás
Ma reggel felkeltem, telom kikapcsolva... Mondom biztos lemerült, hát bekapcsolaom, nem hagyta, még ezsem lepett meg, mert volt már ilyen, akku ki, vissza bekapcs
Na ekkor jött a meglepetés:
Bakpcsol, aszongya: Download mode.
Most mi van? Miért?
És föként mi a fenét csináljak?
A Legnagyobbbaj, hogy 10kor indulunk nyaralni...
Légyszillégyszi!!!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#42256) phobeus


phobeus
aktív tag

Sziasztok!

Új telefon vásárlása előtt állok, de igazából ráér, nagyjából 100k-t szánok rá, de 10-15+- még mondjuk hogy belefér.

Amiket kinéztem:

Samsung Galaxy S II
HTC One X (itt azért érdekelne hogy a One S mennyivel különbözik tőle, kijelzőt leszámitva)

Illetve ha van ezeknél jobb ötletetek akkor bármit szivesen meghallgatok, csak hogy okosabb legyek kicsit :)

Előre is köszi!

LG Nexus™ 4

(#42257) Dicker válasza phobeus (#42256) üzenetére


Dicker
őstag

Szia!
Várd meg a 19-dikei HTC bejelentést. A One X-ből lehet jön egy újabb, ami nem sokban különbözik majd tőle, és ez miatt csökkenhet az ára.
A One S, és X között bőven van különbség. Előbbit csak akkor érdemes megvenni, ha S4-es processzorral van szerelve, mert létezik s3-as túlhúzott is, ami semmi előrelépést nem jelent.
Mindkettő nagyon szép telefon, én az utóbbival ápolok jó kapcsolatot már majdnem 4 hónapja. :)
Az S2-t pedig csak akkor érdemes megvenni, ha jó áron hozzájutsz, és a bolti garanciákat illik elkerülni, ha függetlenül veszed.

Amúgy ebbe az árba talán még a Sony Acro S is beleférhet, vagy egy LG Optimus 4X HD.

(#42258) phobeus válasza Dicker (#42257) üzenetére


phobeus
aktív tag

köszönöm, szóval akkor mindenképpen a htc one x-et ajánlod? Úgysem most akartam hanem október környékén, úgyhogy remélem addigra esnek kicsit az árak is :)

[ Szerkesztve ]

LG Nexus™ 4

(#42259) Dicker válasza phobeus (#42258) üzenetére


Dicker
őstag

Nekem ezek közül ez tetszik a legjobban, de a One S is nagyon jó telefon, csak sajnos már nem biztos, hogy az eredetileg tervezett processzorral meg tudod kapni, anélkül meg csak lehúzás ennyiért.
Amit írtam Sony, és LG is jó telefon, csak akkor még nem voltak kaphatóak, amikor én vásároltam, mert lehet elgondolkodtatott volna a Sony telefonja, ha forgalomban lett volna, az LG pedig nem jön be külsőre. :)

(#42260) phobeus


phobeus
aktív tag

Illetve azt sem értem, hogy van olyan One X ami között 30 ezer ft különbség van. meg van ilyen One XL, de elolvasom a tulajdonságaikat és basszus semmit nem találok amiben különböznének :| esetleg valaki fel tudna világositani, hogy melyik az a One X családba tartozó telefon amelyik a legjobban megéri? Köszönöm!

LG Nexus™ 4

(#42261) phobeus válasza Dicker (#42259) üzenetére


phobeus
aktív tag

Ja nem nekem is inkább ez a htc ami nagyon bejövős, meg úgy megfogott, csak szeretem meghallgatni más véleményét, mert ha nagyon lehúzzák akkor inkább átpártolok :) De igy inkább csak felerősödött hogy nekem igenis olyan kell :D

LG Nexus™ 4

(#42262) Dicker válasza phobeus (#42260) üzenetére


Dicker
őstag

A One XL-ben ugyanolyan kétmagos proc. van, mint a One S-ben, illetve aminek lennie kéne benne, és LTE képes.
Ez a főkülönbség a kettő között, mert a One X-ben Tegra van 4 maggal.
Teljesítményre hasonlóak.
A One családba pedig 3 telefon van csak. V,S,X. Az XL-t a One X-el kell azonosítani, csak az az amerikai piacra lett készítve, az más kérdés, hogy itt is meg lehet kapni.

(#42263) phobeus válasza Dicker (#42262) üzenetére


phobeus
aktív tag

De akkor nem is értem, hogy miért ennyire drága az XL... de köszönöm a felvilágositást :)

LG Nexus™ 4

(#42264) ZeroCaptan


ZeroCaptan
tag

mobiltelefont keresek, nem vagyok nagy igényű, nem is szoktam használni csak telefonálni+néha net, szerintetek jó egy xperia x8 erre+néha fotózni? (tetszik a kinézete) 18+2 ezer havidíj, pont jó lenne árba is. köszi a segítséget, esetleg ajánlanátok valami más telefont? van ez a huwawei okostelefon kb. ugyanennyiért az jobb? :C

NHL, NBA, Soccer

(#42265) Dicker válasza ZeroCaptan (#42264) üzenetére


Dicker
őstag

Én annyira nem vagyok kibékülve az X8-al, és még villanója sincs a fotózáshoz. :)

Melyik szolgáltató árait nézhetem, hogy tudjak mást ajánlani? :)
Esetleg használtan?

(#42266) ZeroCaptan válasza Dicker (#42265) üzenetére


ZeroCaptan
tag

akármelyiket, használtat is. ennyire elavult már az x8? legalább sokáig bírná a használatot? k810i bírt 3 évet, de már szétesik, kamera se működik. :C

[ Szerkesztve ]

NHL, NBA, Soccer

(#42267) Dicker válasza ZeroCaptan (#42266) üzenetére


Dicker
őstag

Nem az elavultságával van a gond. Nálam 2 hétig volt egy. Lassú, fagy, és rengeteg hibája jön elő idővel. Abban a két hétben is kifogtam egyet. Amikor telefonáltam volna, egyszerűen újraindult néha... Több se kellett, hogy távozzon. Hasonló problémák egy ismerősömnél is jelentkeztek.

Használtan már lehet 20 körül kapni Sony Ericson X10 mini/mini prot. Kinézetre hasonló. Megbízhatóságra, és használhatóságra sokkal jobb.

(#42268) quailstorm válasza Dicker (#42267) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nameg kamerára is. De a főzött ROM azoknak is nagyon kell. Egy friss cyanogenmod 2.3.7-tel repülnek (a kezelőfelület a gyárihoz képest, a teljesítmény meg +100%float, +10%többi) . Vissza SE-síteni meg lehet launcherekkel. PL az active gyári GB launcher tűrhetően néz ki rajtuk, de a 2.1-eset ne próbálja ki senki.

(#42269) odiasz


odiasz
csendes tag

sziasztok már írtam ide hogy mit válasszak és válaszoltatok is rá,csak hogy pénzügyi nehézségek miatt elmaradt a telefon vétel.3Telo közt vacillálok
Motorola defy +
Samsung galaxy ace 2
Sony Ericson xperia ray

(#42270) allando válasza odiasz (#42269) üzenetére


allando
tag

Motorola defy +

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#42271) Dicker válasza allando (#42270) üzenetére


Dicker
őstag

+1 - Ha nem zavar az angol nyelv a gyári rendszerben.

(#42272) maross


maross
veterán

Milyen mobiltelefont ajanlanatok, lehetoleg androidos, es a leheto legjobb kameraval? gps es wifi kellene meg bele. N95 volt elotte. Nagyon felso hatar 100, de az se baj ha felebol megoldodik a gond. Koszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42273) allando válasza maross (#42272) üzenetére


allando
tag

Ha csak arra akarod használni amit írtál akkor több száz modell is számításba jöhet....
Mekkora procival ketyegjen? Tapizós vagy gombos? stb stb

[ Szerkesztve ]

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#42274) maross válasza allando (#42273) üzenetére


maross
veterán

Olyan kellene, amelyiknek a kameraja kiugroan jo a tobb szaz modell kozul. Ezen volt a hangsuly, a tobbi sallang, csak legyen benne.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42275) epzon válasza maross (#42274) üzenetére


epzon
őstag

hello

én a sony xperia u -t nézegettem, szerintem annak nagyon jó a kamerája

(#42276) tresh válasza maross (#42274) üzenetére


tresh
addikt

Hát ez jó kérdés de talán egy sgs2 nem rossz választás bár szerény véleményem az hogy egykét "kamerefon" kivételével kb egy szinten járnak a kamerák minőségei tök mind1 mekkora felbontás stb :)

szerk: gsmarenan mindig van jó pár teszt fotó ott lenne érdemes keresgélni melyik képminőség felel meg a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#42277) maross válasza tresh (#42276) üzenetére


maross
veterán

Koszi a valaszokat. Xperia u-nak utananeztem, atlagos az ertekelese.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42278) mono99


mono99
csendes tag

Szevasztok oksotelot akarok venni 50000-60000körül, mit vennétek?
Igazábol netezés, netes média tartalmak megjelenitése fontos, nagy kijelzővel.
Samsung Galaxy Ace 2, LG 2x(használt), LG L7 ezekben gondolkodom egyenlőre

(#42280) bodom87


bodom87
tag

Udv!

Milyen telefont ajanlanatok:

- Ar: kb 10ezer
- hasznalt
- fuggetlen
- inkabb hoszabb tavra kellene
- Telefonalasra, max zenehallgatasra hasznalnam

Amit szeretnek: /femhazas/ normalis konnyen gyorsan kezelheto alap telefon, nem erintos, nem slide-os, normalis zenelejatszoval

(#42281) quailstorm válasza bodom87 (#42280) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Sony Ericsson K550, W610 firmware-rel felflashelve. Tökéletes, és még épeszű kamera is van benne. Csak vigyázni kell a kijelzőre mert könnyen betörik... Egyébként Nokia 5310 sem rossz.

(#42282) erwinrommel1


erwinrommel1
csendes tag

Sziasztok!
- Samsung Galaxy Ace S5830
- HTC Desire C
- Huawei Ascend G300
Melyik legyen? (Csak ez a 3 jöhet szóba)

Normál célokra használnám csak.
Mert ahogy látom, HTC-nek újabb az OS: v4.0 míg a másik kettőnél v2.3 van.
Illetve cpu: HTC:600mhz ; Samsung 800Mhz; Huawei 1Ghz
A többi tulajdonsága úgy ahogy ugyanazok, ahogy néztem, 1-1 dolog kivételével.

(#42283) R2D20208 válasza erwinrommel1 (#42282) üzenetére


R2D20208
addikt

Samunak van S5830i je is. Jobb akksi, proci.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#42284) quailstorm válasza R2D20208 (#42283) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ne vezesd félre, az nem jobb, egy szarkupac. Hang, videó, játszás, összteljesítmény, moddolhatóság, kompatibilitás. Ez mind amiben rosszabb, és még melegedni is jobban tud. Viszont duplaannyiért árulják, mint amin busás haszon lenne, és épeszű ember meg is venné.

(#42285) DS39 válasza erwinrommel1 (#42282) üzenetére


DS39
nagyúr

G300. nem kérdés.

(#42286) quailstorm válasza DS39 (#42285) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én nem mertem volna megválaszolni ilyen konkrétan, de valóban elég szánalmas a HTC teljesítménye...
Azzal a SoC-cal a Sony 1,5-1,7-szers teljesítményt ad ICS-sel...
Az Ace meg másik kategória, évjárat, és generáció.

(#42287) erwinrommel1


erwinrommel1
csendes tag

Köszönöm az eddig hozzászólásokat, igen g300 nyerőnek tűnik de kérdés, hogy mennyire számít itt a márka így? Nem sok emberrel találkoztam akinek huawei telefonnal rohangál, illetve nem sok mindent tudok róluk, hogy hogyan bírják a strapát.

(#42288) tresh válasza erwinrommel1 (#42287) üzenetére


tresh
addikt

azért mert itthon nem annyira ismert és nincs bent a köztudatba...picit olvass a cég után és rögtön érteni fogod mire gondolok nem ma kezdték... plusz a másik kettő tényleg egy ipari hulladék...az ace az egy kalap sz@r..g300-at vedd mindenképp ;)

(#42289) R2D20208 válasza quailstorm (#42284) üzenetére


R2D20208
addikt

A páromnak van sima Ace után az i. És pozitiv minden tapasztalat alapján. Mit és kit vezetnék félre ? Mi az hogy szarkupac ?

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#42290) DS39 válasza R2D20208 (#42289) üzenetére


DS39
nagyúr

a maga idejében jó volt az Ace, de ma már nem éri meg az árát, az i-s verzió meg butított.... [link]

50k körül a G300 azért nyerőbb, mert a legjobb (és viszonylag friss) hardver van benne az említettek közül, ICS-t is lehet rá tolni (igaz nem a magyar szolgáltatóit, de augusztus óta a Huawei oldaláról tölthető a hivatalos ICS).

(#42291) tresh válasza R2D20208 (#42289) üzenetére


tresh
addikt

Az ace annyiért amennyit kértek/kérnek érte nagyon gyenge...100x jobb telefonok vannak annyiért..nálam egy hétig volt csere végett de megörültem tőle és utána a régi e71em halásztam elő mert majdnem földhöz vágtam az ace-t...

(#42292) R2D20208 válasza DS39 (#42290) üzenetére


R2D20208
addikt

Én 33 K - ért vettem 2 hónaposan, újszerű állapotban. Abban az árban / értékben rendben van. És a páromnak jobban bírja az akksija, ami nagy lényeg neki. Ő hétköznapi használaton kívűl ( telefonálás / sms küldés ) néha csak játszik, zene hallgatás és néha fotózgat. Ő egyszerű felhasználó, és elégedett, és szereti. Persze a kérdéses dolog, ki mire használja a telefonját.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#42293) R2D20208 válasza R2D20208 (#42292) üzenetére


R2D20208
addikt

Én senkivel nem akartam vitát, részemről a vita off. De persze kismillió szemszögből lehetne elemezni ezt a dolgot, amit nem fogok megtenni. Cheers.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#42294) ricsike81


ricsike81
aktív tag

flashtollal flasseltem a telefont. A flasselés közben azt irja ki, hogy Device connected in flash mode
Ez mit jelent, mit csináljak. Mini a telóm.

(#42295) allando válasza ricsike81 (#42294) üzenetére


allando
tag

KUKA :K

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#42296) allando válasza allando (#42295) üzenetére


allando
tag

Ment PÜ

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#42297) quailstorm válasza R2D20208 (#42293) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ne is akarj vitát. Az hogy feleséged nem használ semmi olyat, ami igényelné a valódi ace hardverét, még nem mentség. Képzeld, ARMv6-on is lehet komolyabb játékokkal nyomulni, NFS, Assasins Creed, és Ace-en nagy butítással, de elegendő FPS-sel még a GTA3 is elmegy. Aki kocka, annak nagy csalódás a másik verzió, mert a fehér képernyőn, és a fagyáson kívül sok jó nincs. A videófelvételt is már huszadszor írom, a QVGA 15FPS nem egyenlő a VGA24-gyel, főleg nem a VGA 30-cal, amit meg cyanogennel tud. Akkuidő meg túl sok mindentől függ okostelefonnál, erről nem vitázzunk. Zenét hallgatni??? hát jobb mint az S5230, de nagyon nem high-end. Szól, az kétségtelen, de nagyon occsó kínai hangja van.
Customizáció terén is rendesen le van maradva, szóval egy rétegnek nem jó. De ha csak skype, GPS, Angry Birds, telefon, néha opera mobile, akkor meg elég, csak iszonyat drága.

(#42298) R2D20208 válasza quailstorm (#42297) üzenetére


R2D20208
addikt

33 - ért nem volt drága 2 hónaposan. Bocsánat, hogy felnőtt emberként nem így kezel egy telefont : "komolyabb játékokkal nyomulni, NFS, Assasins Creed, és Ace-en nagy butítással, de elegendő FPS-sel még a GTA3 is elmegy" Ez aztán a szakszerű felmérés. Tudod, azok az emberek, akik az "átlagfelhasználók" nem járnak ide, és elégedettek azzal a telefonnal is. További jó játékot ! :R

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#42299) werszomjas válasza bodom87 (#42280) üzenetére


werszomjas
őstag

Én egy Nokia 6303-at vennék :K

10körül már van használtan, fém házas, minőségi mobil.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#42300) quailstorm válasza R2D20208 (#42298) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azt hiszem szövegértési problémáid vannak. Szerintem olvasd el még párszor azt a hozzászólást, és rájössz, hogy értelmetlenül járatsz le. Értsd már meg hogy mindegy hogy kocka, vagy 40 éves anyuka megy a boltba és kér a fantázianevén Ace-t, S5830i-t kap, míg az utóbbinak mindegy, előbbinek nem. És az, hogy a feleségednek nincs szüksége jobbra, többre, még nem azt jelenti hogy nincs jobb alternatíva azon az áron, vagy hogy nem jobb az eredeti. Az hogy neked miért az jött le hogy a feleséged mobilhasználatát szekálom, meg marhára nem értem...
Vagy hogyha neked adnak a pénzedért egy VolksWagen motoros Ferrarinak tűnő tárgyat ugyanannyiért amiért addig a Ferrarit teljes valójában árulták, akkor boldog vagy? Értem hogy neked elég a VolksWagen, de nem lehet más véleményét tiszteletben tartani, mérlegelni, értelmezni letorkolás helyett?
(Csak szemléltetési példa volt a 2 márka, ekkora különbség nincs a két SoC között.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.