Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42451) Dicker válasza vans? (#42450) üzenetére


Dicker
őstag

Az árukhoz megfelelő minőségűek... Egyébként az X2-02 szerintem megteszi telefonálásra, és az egyéb alapfunkciókra. Ráadásul jól is néz ki.

(#42452) R2D20208 válasza bigdady (#42449) üzenetére


R2D20208
addikt

:R

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#42453) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !

Melyiket ajánlanátok inkább LG 2x vagy LG L7,azonos áron kaphatók,vagy hasonló árfekvésben 50-60 között mit ajánlanátok esetleg ezek helyet új készülék érdekelne,min 4,3 kijelzővel,minél gyorsabban működjön,főleg netezés a cél,és telefonos funkciók.

Köszönöm.

(#42454) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Telefont szeretnék venni, no de milyet?
Összesen 40-50ezret szánnék rá, indokolt esetben 60-at.
Rendszer lehetőleg Android legyen.
Minél nagyobb kijelzőfelbontás, és ne egy apró telefon legyen, így a nagyobbacska kijelző is előnyt jelent.
Ami nagyon fontos az a modern külső.
Internetezésre használnám nagyrészt, néha-néha egy-egy játék lenne még.
Vásárlásban két lehetőség van. Vagy előfizetés meghosszabbításra a T-Mobilenál, vagy használtpiacon vásárlás.

szerk: Nem gond, ha esténként tölteni kell, de fontos, hogy napközben mobilnettel neteznék, és zenét is hallgatnék néha, bár nem egész nap nyomnám, de előfordulna.

Igazság szerint egy használt iPhone 4-nek örülnék a legjobban, de szerintetek ilyen áron mikorra várható a használtpiacon?

[ Szerkesztve ]

(#42455) DS39 válasza andrás47 (#42453) üzenetére


DS39
nagyúr

egyértelmű LG 2X, a másik csak szimpla egymagos procival rendelkezik adreno 200 gpu-val ami ilyen árszinten vicc.

(#42456) W1 válasza W1 (#42454) üzenetére


W1
senior tag

És még ami kimaradt: fontos, hogy ne öreg készülék legyen, minél frissebb rendszer.

(#42457) Dicker válasza W1 (#42454) üzenetére


Dicker
őstag

Sony Ericsson Xperia Arc S
Alcatel OT-995
Samsung Galaxy S+

iPhone 60 alatt majd csak jövőre, esetleg 8 gigás... 60+ körül már egy csomó i4 van. 70-ért meg 32 gigás is akad.
Bár a nagy kijelzőtől messze áll az iPhone. Mondjuk 70-ért már SGS2 is van..

(#42458) W1 válasza Dicker (#42457) üzenetére


W1
senior tag

Mihez képest nagy. Konkrétan az ilyen Mini cuccokhoz képst értettem (Galaxy Mini, Xperia Mini, stb)

A fent említett készülékeket használtan írtad, vagy előfizu hosszabbításra?

(#42459) DS39 válasza W1 (#42458) üzenetére


DS39
nagyúr

az alcatel függetlenül is belefér 60k-ba. kártyásan már 45-50 körül kapni

(#42460) Dicker válasza W1 (#42458) üzenetére


Dicker
őstag

Mivel nem tudom milyen kedvezményed van, és melyik szolgáltatónál, így használtan, és egy átlag új árat néztem. Az Arc S is 60k a T-nél díjcsomag nélkül. Végül is igazad van. A Mini-nél az iPhone nagyobb ~1,25 cm-el. :)

Szerk.:
Igen az Alcatel mindenhogy 60 alatt van. Arra nem érdemes előfizetés hosszabbítást pazarolni.

[ Szerkesztve ]

(#42461) reelc


reelc
veterán

Sziasztok!
Egy ismerősöm szeretne telefont venni, megkért, hogy érdeklődjek.
Wi-fi, névjegykártya (személyhez rendelt kép és csengőhang is), sms, telefonálás :-) kihangosítás, esetleg mp3, kb. ennyi a követelmény. Nagyon kevés pénzt tud rászánni, kártyásnak kell lennie, és jó lenne ha Vodafonos lenne.
Az Alcatel OT-720 merült fel... wi-fi és egyebek nélkül pedig a Nokia C1-01.
Vélemény? (Azon kívül, hogy egyiket sem szabad megvenni? Elromlott a mostani telefonja, és ez SOS dolog.)
kb.10e a keret, kicsit mehet fentebb, ha érdemes.
Előre is köszönöm!
(Tapasztalat is jöhet a készülékekről, ha van.)

[ Szerkesztve ]

(#42462) quailstorm válasza reelc (#42461) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Használt telefon fel se merült? Ráadásul az alcatel720 fényévekkel előrébb van mint a Nokia, bár kezemben nem fogtam. A Nokiát viszont igen, az alapján nem rossz, W200 kategória, gyengébb rendszerrel. Viszont jó java3D APIK vannak rajta..., Asphalt 3 3D lag nélkül
Használt telefonban a W705 Pl, ami legolcsóbban tudja a kívántakat, camdriver mod után értelmesen lehet is vele videózni, az meg nem bonyolult.
Wifi nélkül egy K550-et, W880-at ajánlanék megtekintésre, vagy G502. Esetleg Nokia 5310, abból tuti van vodás. Nomeg az SE v630-és-V640. Azok is nagyon jók, ráadásul VKP függetleníthető.
Egyébként 14-16k körül lehet LG GT540-et, X8-at X10mini-t beszerezni, ha van kedv moddolásra, egészen jókat ki lehet belőlük hozni.

(#42463) tvse1995


tvse1995
senior tag

Sziasztok,
gondolkodom a Blade-em leváltásán de nem tudom mire lenne érdemes. :F
- Árkategória?:
50, max 60k
- Használt vagy új?:
lehet akár használt is, sőt leginkább abban gondolkozom
- Hol vennéd meg?:
használtan vagy előfizetéssel a djuice kínálatából
- Mire használnád?:
internetezés, játék, telefonálás, sms, nem sértődnék meg ha jó képet és videót csinálna de nem ez az elődleges (nagy kijelző fontos lenne, 4"-tól felfelé)
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez?:
androidot szeretnék megint de WP-ről meggyőzhető vagyok :)

+ Előny lenne még a jó ROM támogatás!

Előre köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#42464) reelc válasza quailstorm (#42462) üzenetére


reelc
veterán

Úh, köszönöm. :-) utánuk nézünk, és majd dönt.
Ő nem az a moddolós fajta, és én sem.

(#42465) meroly válasza quailstorm (#42462) üzenetére


meroly
veterán

5310-ben nincs wifi, nem 5630-ra gondoltál?

Impossible is nothing

(#42466) reelc válasza quailstorm (#42462) üzenetére


reelc
veterán

Úgy néz ki, hogy ez a legesélyesebb továbbra is: Alcatel OT-720.
Köszönöm még egyszer!

(#42467) GIhe válasza tvse1995 (#42463) üzenetére


GIhe
tag

Blade II -öt láttad már .

(#42468) tvse1995 válasza GIhe (#42467) üzenetére


tvse1995
senior tag

Kicsi kijelző, nem a legjobb hardver, kinézet
Meg nem is érzem annyival jobbnak az elsőnél, hogy megérje váltani. :N

Most a Alcatel One Touch 995-on gondolkozom, meg utánanézek, hogy az MIUI által támogatott telók milyen árban vannak mert az a rendszer nagyon bejött. :)

[ Szerkesztve ]

(#42469) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

A T-mobile akciós telefonjai közül milyen telefont érdemes választani. Jó lenne, ha okos lenne, mondjuk olyan 60 körüli összegig. Aki miatt kérdezem a Sony Ericcsonokat szereti/szerette, de, ha az "Arc" nál van jobb vétel, meggyőzhető.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#42470) pocokxx válasza pocokxx (#42469) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Bocsánat, azt elfelejtettem beleírni, hogy az ár a két éves hűségidővel kalkulált ár.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#42471) quailstorm válasza meroly (#42465) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Eddig azt sem tudtam hogy létezik, bár szerintem jó ajánlat lenne, de a symbianhoz érteni is kell, főleg hogy manapság versenyképes legyen, vagy hogy ne találkozzál hibákkal. Egyébként alig lehet kapni, legalábbis nincs vele tele a net. Nomeg olyan telefont nem ajánlok amit nem fogtam, és böködtem huzamosabb ideig. Kétségtelenül sokkal kevesebbet kell vele viszont szenvedni mint egy GT540/X8-cal.

(#42473) Dicker válasza tvse1995 (#42468) üzenetére


Dicker
őstag

Az Alcatel nagyon jó választás, de ha türelmesebb vagy, akkor megvárhatod a Blade III-at. :)

(#42474) vilmaboy


vilmaboy
őstag

sziasztok!

Egy kollegina gondolkodik, hogy S5360 Galaxy Y-t vagy S5570 Galaxy minit vegyen. Melyiket javasolnátok neki és miért? Sajna én a Samukhoz nem értek. Kommenteket köszi!

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#42475) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Ma már, számomra legalábbis, nem kerülhető el A MINIMÁLTELEFONOK ALAPFUNKCIONALITÁSA EGY ÖNÁLLÓ KÉSZÜLÉKBEN. Ha a kezembe kerül egy olcsó mobil, ma már nem azt nézem: hű, de buta.

Lettek elvárásaim a kocogáskor a zoknimban hordott mobilokkal szemben. Sőt, rájuk bíztam egy fontos funkcionalitást az életemben...

A számítógép felhasználásának netovábbja a szakmai felhasználás és a szórakoztató multimédia. Erre a mobiltelefonok, okostelefonok és PDA-k mind-mind korlátokkal képesek, és a fejlődés menetében ezeket a korlátokat döntögetik, tágítják.
Ha valaki részére a szakmai felhasználás elsődleges, kiegészítő készüléket keres a nagyágyú notebookja vagy tabletje mellé. A kiegészítő eszközök száma pedig lehet egy.

Ugye nincs senki, aki egy többszázezres windows mobil oprendszerű tenyérgépre bízza, odaér-e egy reggeli tárgyalásra, randira, egyáltalán felkel-e aznap még ebédidő előtt -- a windows mobil lehet egy kis csoda, de nem felel meg ébresztőórának és telefonnak sem, mivel Damoklész kardként fenyegetnek a lefagyások. Magyarul a multimédiás gépek mellett elférhet egy sima, megbízható telefon. Ebédidőben, moziban, meetingen, a kocsiban, zsebben megbújva, minden időben, amikor pont nem nagyképernyős csodával dicsekszünk a cimborák előtt. A multimédiás készülék ugyanis könnyen túlvállalja magát, ami könnyen oda vezethet, hogy az alapfunkciók tekintetében cserbenhagy.

Egy alap mobiltelefon lesz ez a kiegészítés, mely komoly gépünktől átvállal néhány zsebfunkcionalitást. A lényeg ez: ÁTVÁLLAL.

Nem nagymama-mobilról van szó, hanem a telefonról, mely egy szakmai nagyágyú laptop vagy egy féltett multimédiás csoda mellett KÉSZENLÉTI funkciókat ellátó telefon.

Kérdés, mi az, amire a legegyszerűbb KÉSZENLÉTI KÉSZÜLÉK önállóan képes kell, hogy legyen ahhoz, hogy ne okozzon csalódást. Ha a nyolcvanas évek menedzserkalkulátorainak színvonalát sem éri el, már inkább ellenség, mint barát.

Úgy gondolom, ma már nem várható el, hogy az ember egy buta mobilból órákig másoljon ki fontos telefonszámokat, melyekre szüksége lehet és van is -- például készülékváltáskor, vagy egyáltalán heti mentés céljából. Úgyszintén ésszerűtlen volna, ha pusztán a teendők listája és naptárfunkciók miatt -- figyelmeztetési lehetőséggel természetesen -- a nagygéphez és Outlookhoz lennénk kötve még kocogás alatt is, és ha nincs a közelben, meg lennénk lőve. Erre a zsebben megbúvó mobil való. Szeretnék olyat választani, ami az alapfunkciókra kiválóan alkalmas.

Legyen tehát valamire önállóan is elég egy mobiltelefon -- szeretnénk, hogy kis társunk átvállalja a ZSEBFUNKCIONALITÁSOKAT a többi gépünktől (melyek mérete feltehetőleg nagyobb). Az alapvető menedzserkalkulátor funkciók beépítése a gyártó számára többletkköltséggel nem jár, ingyenesek, és nyugodt lélekkel MESTERSÉGES BUTÍTÁSNAK minősíthető, ha mégis elmaradnak. Készenléti, elmaradhatatlan zsebfunkcionalitásokról van szó tehát, a legolcsóbb mobilokkal szemben támasztható követelményekről. Hiszen ezek az egyszerű készülékek bebetonozva kell, hogy biztosítsák minimum azt, hogy egy hangbeszélgetésre elérhető vagy a világ számára lefedettségi területen.

Elvárások a minimáltelefonokkal szemben:

AMI TÖBBNYIRE RENDBEN
- kis méret, vékony, mivel nem gyönyörködésre való
- igény szerint kétkártyás -- (dual sim, lehetőleg beszélgetés alatt is aktív mindkettő)
- hosszú készenléti idő
- megbízható hálózati kapcsolat
- jó hangminőség és hangerő
- ébresztés kikapcsolt állapotban is jelez, előre megadható rendszeres ébresztési profilok
- Profilok és lehetőleg külön csengőhang embereknek, ill. a két SIMnek
- sok készülék elérhető már felár nélkül mp3 lejátszóval, mely a háttérben is fut
- rádió háttérben is fut (ma már tekinthető alapfunkciónak)
- memóriakártya -- microSDHC - (telefonkönyv, naptár, mp3 számára)

AMI NÉLKÜL INKÁBB ELLENSÉG, MINT BARÁT
- telefonkönyv -- korlátlan számú vagy >1000 bejegyzés (ami ráadásul kimenthető memkártyára)
- naptár -- korlátlan számú VAGY >száz riasztás (kikapcsolt állapotban is jelezzen)
- hangrögzítés memóriakártyára (nemcsak rádióról)

EXTRÁK hardverkomponenssel (felárral)
- bluetooth, A2DP sztereo hangátvitel (ez esetben a rádió vezetékes füles nélkül is menjen)
- JAVA, internetböngésző (nem wap), Opera Mini, Email értesítéssel, mp4 lejátszás, kamera olykor jól jöhetnek
- push to talk
- felhasználástól függően valakinek fontos lehet, hogy por, ütés és cseppálló legyen
- hangvezérelhető

Ismertek ilyen alapkészüléket?

Mert akkor aranyat ér.

Ma már, a felhasználási lehetőségek széles köre következtében az alapvető készenléti funkciók háttérbe szorulnak, és nem mindenhol vagy nem elég megbízhatóan nyújtják a készülékcsodák (valójában a hálózatok sem, ami érdekes kérdés). Számomra legalábbis, mostmár nem kerülhető el A MINIMÁLTELEFONOK ALAPFUNKCIONALITÁSA EGY ÖNÁLLÓ KÉSZÜLÉKBEN, bakik és hiányosságok nélkül. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mit várnátok el egy minimálmobiltól.

Különösen, ha elterjed a Smart sim nevű szolgáltatás, mely lehetővé teszi, hogy egy adott telefonszámmal több készüléken egyidőben elérhetőek legyünk. Egyszerre csörögnek, ugyanazt az internet csomagot kínálják, és már csak a készüléken múlik, vajon tényleg elérhető vagy-e: vajon lefagy-e, belegabalyodik-e a saját szoftvereibe, esetleg túl nagy, és nincs mindig veled. Vajon, ha SIM cserére szükség nincsen, amikor kiszállsz az autóból, mindig a multimédiás mobilt vinnéd magaddal? Vagy olykor egy olcsó alapmobilt, mely megbízhatóan teljesíti a legszükségesebb készenléti funkciókat?

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#42476) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

[más: óriási az űr az okos Nokiák után. a 6120-e51-e52 sorozat kihalásával ezek a telefonok eléggé értékállóak lettek, nyugaton méregdrágán árulják őket, alku nincs. nincs olyan készülék, ami egy az egyben megfelelne ennek a népszerű elgondolásnak -- alighanem nagy hiba volt szó nélkül odébbállni egy ilyen hagyományos-félprofi-profi piacról]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#42477) GIhe válasza tvse1995 (#42468) üzenetére


GIhe
tag

(#42478) GIhe válasza pocokxx (#42469) üzenetére


GIhe
tag

Szia !

Nézz szét " gugli" -val a neten , ahol sok bolttal rendelkező helyen ÚJ kártyafüggetlen telot lehet kapni olcsóbban .... ... .Ja és az kártyafüggetlen !
Valakik 1+1 éves garit nem szereti , mint a 2 éves garit ....

(#42479) tvse1995 válasza GIhe (#42477) üzenetére


tvse1995
senior tag

Szereintem ez a része hsz-emnek elkerülte a figyelmedet:
- Árkategória?:
50, max 60k
:U

De ha látsz ennyiért S3-at, szólj azonnal! ;]

(#42480) littlelion21 válasza tvse1995 (#42479) üzenetére


littlelion21
addikt

Ha nem sürgős, várd meg a Grand X-et :)

(#42481) quailstorm válasza vilmaboy (#42474) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha van S5570 akkor azt feltétlen, ha csak S5570i van akkor döntsön design alapján, bár a galaxy y kamerája nem nevezhető csak jelképesnek.

(#42482) tvse1995 válasza littlelion21 (#42480) üzenetére


tvse1995
senior tag

Ez nagyon teszik, úgy néz ki családon belül meglesz az utód is :DDD
Csak én siklottam el felette vagy megjelenési dátum nem volt a cikkben?
(Ma kezdem az imádkozást, hogy legyen majdan a djuice-nál :U )

(#42483) littlelion21 válasza tvse1995 (#42482) üzenetére


littlelion21
addikt

A T-nél már ott van a "Hamarosan kapható készülékek" kategóriában a Medfield-alapú modell.
A Tegra-s variánsról pontosat nem tudni, nov. környékén várható valószínűsíthetően a telenorvégoknál (<- én is ebben reménykedek).

(#42484) tvse1995 válasza littlelion21 (#42483) üzenetére


tvse1995
senior tag

Hát akkor reménykedjünk együtt! :D
Ez az atomos cucc teljesítményben/fogyasztásban hogy áll a tegrával szemben?

(#42485) littlelion21 válasza tvse1995 (#42484) üzenetére


littlelion21
addikt

Passz, ebben a topic-ban taglalják.

(#42486) GIhe válasza tvse1995 (#42479) üzenetére


GIhe
tag

Nem sok a választás 60 k -ig :

Samsung galaxy ace

Samsung galaxy ace 2

Sony Xperia go

Sony Xperia sola

Sony xperia U

Nekem,ha Blade -m lenne akkor tennék még hozzá és ezek valamelyikét venném :
HTC one x ---- Samsung galaxy S 2 ---- Samsung Galaxy S 3
De ha nem sürgős a csere ,akkor várnék még vele ...

(#42487) pocokxx válasza GIhe (#42486) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Gondolom ezek nekem is jok lennenek.

szerk. Azert innen egyebkent, mert aranykartyas kedvezmeny is szoba johet.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#42489) GIhe válasza pocokxx (#42487) üzenetére


GIhe
tag

T--nél milyen tarifa csomag lenne , mert a készülék ára is függ tőle ....
Ami egy átlagos felhasználáshoz kell és aránylag occo :
Samsung galaxy ace
vagy
samsung-galaxy-ace-s5830i
Ace S5830 vagy Ace GT-S5830 i kinézetre ugyanaz !!!

Ace-i elönye nagyobb proci 833Mhz ( ace csak 800MHZ )
valamelyest kisebb energia fogyasztás ( hosszabb üzem idő )
Ami hátránya ace -hoz képest videot 320x240 rögzít ( ace 640x480 )

[ Szerkesztve ]

(#42490) H0bi


H0bi
tag

Használ telót szeretnék venni egyik kiszemeltem a Sony Ericsson xperia arc s, még milyet ajánlatok hasonló árkategóriába?

(#42491) pocokxx válasza GIhe (#42489) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Es mi a helyzet az ace2 vel?

Mondjuk a linkelt oldalon azt irjak, hogy a frissebb "i" modell is tudja a nagyobb felbontasu videot:
Videokamera-Funktion Auflösung 320 x 240 Pixel ( Das Ältere ACE, 640 x 480 Pixel* )
* Info[ Das neue hat auch 640x480, da in Android 2.3.x das Update dazu kam ]
[Laut erste Meldung, hat das ACE i nur 320x240]

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#42493) meroly válasza #40993792 (#42492) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem nem túloz ;]
A telefon telefonálásra való és pont :P

Impossible is nothing

(#42494) #56691712


#56691712
törölt tag

Hali
Lumia 710 vagy iPhone 4? E kettő közt gondolkodom. Megéri még venni ilyen iPhone-t? Vagy a Nokia már veri?

(#42495) nyuszi123456 válasza #40993792 (#42492) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Szia,

köszi a választ. nekem is jóval nagyobb a múltam az okostelefonok terén, mint a "sima" mobilok világában. azonban okostelefonfelhasználóként valószínűleg extrém felhasználónak minősülök (az egyik mobilarénás rendezvényen a HTC annak minősített), mert amire képesek, arra fel is használom őket. főleg irodai bravúrokra vetem be őket, bár mostmár sok multimédia igényemet is képesek lennének kielégíteni. de nem ez a legfontosabb, mert a kis laptopok manapság olcsók lettek, és még mindig sokkal alkalmasabbak dolgozni, mint bármi más.

a pda-k hamar túlvállalják magukat.

végül nálam nélkülözhetetlen volt a parányi számítógép, ami akkora, mint egy iPhone, de asztali rendszert futtat. megvettem, és többé nem kellettek a pda-k.

ekkor váltottam Nokia 6120-ra, ami 3 évig tökéletesen ellátta a feladatát, persze számtalan előlapcserével, állandóan karbantartva, de nagy barátok voltunk.

mostmár kétkártyás modellre lenne szükségem, és a legfontosabb funkcionalitásokat lentebb felsoroltam, amiket elvárnék az új készüléktől. ha létezne 6120-e51-e52 kétkártyásként, talán maradnék őnála. de nem mindenhez ragaszkodom, amit ő tud (lásd lentebb a listát)

Tudtok javasolni egy alkalmas készüléket, ami teljesíti a lenti elvárásokat, dual sim kivitelben (az aktív üzemmód egyelőre nem elvárás)?

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#42497) GIhe válasza pocokxx (#42491) üzenetére


GIhe
tag

ace - i Nekem jobban tetszik ,mint az ace ....

ace 2 akkor már egy:
iphone 4 vagy iphone 4S
A T-nél előfizetö valaki akkor vannak ott személyre szabott kedvezmények ---> ergo --->ügyfélszolgálat felhívni ----> rákérdezni mennyi lenne az adott telefon !!!!
Be kell menni egy nagy müszaki áruházba ,ahol ki van rakva sok -sok tapizható telo és megnézni ... .... haver is így járt egy közép áras telot akart venni aztán
Samsung galaxy s2 lett a vége !

[ Szerkesztve ]

(#42498) n000rbi


n000rbi
senior tag

Sziasztok,

az 56 éves apukámnak kellene egy hagyományos mobil, csak telefonálásra, esetleg sms írásra. A lényeg, hogy ki lehessen hangosítani, legyen ébresztőmód és kb. 10ezer környékén álljon meg (+párezer belefér) T-s vagy független jöhetne szóba.

Gyártanak még ilyesmit normális minőségben?

Köszi!

(#42499) meroly válasza #40993792 (#42496) üzenetére


meroly
veterán

Akkor neked PDA-d van, sim kártyával ;]

Impossible is nothing

(#42500) bigdady


bigdady
nagyúr

hali

szerintetek? (nőnek fehér szin, voda kasszik csomag)

Samsung Galaxy Star III 15 e Ft vagy
Samsung Galaxy Y 22 e Ft

Esetleg hasonló kizárólag 25 e alatt voda vagy fgtlen, fehér? Én nem találtam (használt és a voda smart nem igazán játszik)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.