Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42502) quailstorm válasza bigdady (#42500) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Star 3-mat felejtsd el, hacsak nem akarsz agyvérzést okozni. Az legalább olyan jó mint a corby, csak mivel wifis, azt hiszed lehet vele netezni. Kipróbáltam, de hamar letettem, rémisztő. Az S5230 egy álom ehhez a szörnyeteghez képest.
A galaxy y-nal nem lesz sebességgondja, csak ha nagyon kockulna. De a Star 3 telefonnak is csak nagyon-nagy kompromisszumokkal alkalmas. Viszont bármelyik galaxy mini-nek jobb a kamerája mint az y-nak.

[ Szerkesztve ]

(#42503) Dicker válasza bigdady (#42500) üzenetére


Dicker
őstag

A kettő közül inkább a Galaxy Y.
Egyébként ennél jobb talán a Galaxy Mini lenne, de nem hiszem, hogy a voda még árulja, ha igen akkor nagyobb üzletekben lehet max megtalálni, amikhez raktár is tartozik, mert az függetlenül 30 körül van a legtöbb helyen. De itt PH-n is körbe nézhetsz, mert új Mini-k is akadnak. 25 körül vagy az alatt. Én gyorsan körül néztem, és jó párat találtam kapásból. A régebbi hirdetések között van sok független/új/fehér. A frissebbeknél 2 T-s, a másik meg szürke volt.

27-ért van már a vipphone-nál. Link

(#42504) bigdady


bigdady
nagyúr

:R
Esetleg 20 alatt egy nokia c5-03? Azon cserélhető amúgy az előlap?

(#42509) nyuszi123456 válasza n000rbi (#42498) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

MyPhone 5300

Kicsit többe kerül, de cserébe rádió, számológép és zseblámpa is van rajta. Van sima feketében is.

Ébreszt és kihangosítható.

Ha nem fontos, hogy ilyen nagy betűk legyenek rajta, akkor a MyPhone 3020 bueno

és a Nokia 101

is tudja mindezt, és olcsóbb, ráadásul e két utóbbi két sim kártyás, melyek megosztását Te előre beállíthatod édesapádnak.

Ár/érték arányban a Ha nem fontos, hogy ilyen nagy betűk legyenek rajta, akkor a MyPhone 3020 bueno a legjobb, de már internet és bluetooth is van rajta, persze nem kötelező használni, csak nehogy belekavarodjon, akinek ezekre nincs szüksége.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#42510) n000rbi válasza nyuszi123456 (#42509) üzenetére


n000rbi
senior tag

Köszi a választ! :R

T-nél c1-01 van, ez gondolom mindent tud, amit a 101. (bár a gsmarena szerint a c1-01 egy évvel öregebb)

(#42511) nyuszi123456 válasza n000rbi (#42510) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Na most a Nokia 101 azért nem egy etalon, nehéz volna pl beleszeretni. Nekem ugyan az van, de azt sem tartom kizártnak, hogy egy hajnalon bakanccsal megtaposva az árokban végzi, oly nagyon hiányzik egy két alapfunkció.

[Sajnos a telefonkönyve és a naptára egyes tervezők szerint nem fért volna el a 8 vagy 16GB memóriakártyán, nemtom, egyáltalán minek van benne, ennyi erővel mindig bepötyöghetném kézzel is a 13 jegyből álló számsort, amit egy agyongyűrt A4-es lapon hordok mellette a zsebemben, a hátulján pedig a programjaim szerepelnének állandóan áthúzkodva, javítgatva]

A c101 nem lehet öregebb, mert a Nokia 101 már eleve aggastyánként jött a világra, fényes piaci sikerei ellenére napjai meg vannak számlálva, bizony lesz olyan titán, aki kenterbe veri, a titánok száma várhatóan millióra tart.

Ő csupán egy stabil kétkártyás mobil egy minőségi gyárból, alapkészülék létére, és rendkívül kellemes ára létére jó kis extrákkal, mint pl mp3 lejátszás, a zene úgyis jót tesz az idegeknek, pöpec rádió, igényes kivitel. De pl nincs benne bluetooth, se internet, se kamera, ami a c1 esetében adott (bár az nem kétkártyás, ugye)?

Szóval a c1-01 magasan veri az általam felvonultatott mezőnyt, de azért ellenőrizd le az ébresztőt, bár a Nokiák persze évezredek óta ébresztenek (csak néha kihagyják, hogy a gazdi többet pihenjen). Egyébként úgyszólván mindent tud és tök jó.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#42512) n000rbi válasza nyuszi123456 (#42511) üzenetére


n000rbi
senior tag

c1-01 manual-ját csekkoltam, ébresztő, kihangosító és még sokminden más megvan benne. Azt hiszem akkor ő lesz az.

Kösz mégegyszer :R

(#42513) nyuszi123456 válasza n000rbi (#42512) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

sok boldogságot!

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#42514) bigdady


bigdady
nagyúr

c5-03 milyen teló? 20 alatt nem találok jobbat ugye?

(#42515) Dicker válasza bigdady (#42514) üzenetére


Dicker
őstag

Nokia. :DDD
Egyébként ez a Nokia kifejezetten nem valami szép, mármint a többihez képest.
A Galaxy Mini nem szimpatikus? Mert nem mondtál rá semmit, és függetlenül több helyen meg lehet kapni 30 alatt, vagy pont annyiért.

LG Optimus L3 - voda is
Xperia X8?
Nokia Lumia 610?

Lumiából pl. tudom, hogy nagyon sok van itt PH-n újonnan, bontatlanul vodafone-osan, vagy függetlenül. Az egyik legszebb telefon kinézetre fehérben. De például kékben, és rózsaszínben is kapható. 30-35 körül rengeteg van. Azokból meg lehet alkudni szerintem. Csak egy javaslat ez a PH-ról való új készülék vásárlás, mert a Vodafone árai irreálisak. Illetve egy két gsm-bolt is el van szállva.

(#42516) bigdady válasza Dicker (#42515) üzenetére


bigdady
nagyúr

galaxy mini asszonynak nem tetszik
L3 neki szögletes
x8 kicsi
lumia drága

vannak igények :DDD

(#42517) Dicker válasza bigdady (#42516) üzenetére


Dicker
őstag

Hmmm :DDD
Mennyire sürgős a dolog? Mert pl. a Lumia ára nemsokára leesik. Még idén :DDD
Ezt a C5-öt nem ajánlanám. Nagyon gyenge minőség.

Ha viszont nem lehet már halasztani, akkor a Galaxy Y ennyiért, amit néztél te is. Árban jobb nincs újonnan.

(#42518) bigdady válasza Dicker (#42517) üzenetére


bigdady
nagyúr

Holnapra kéne :) meg lumia elég nagy 3,7 col.
a galaxy y kijelzőjével nem vagyok megelégedve az a baj, elég ratyi.
15-öt megér azért egy c5 szerintem. Telefonálásra kamerára, zenehallgatásra és futáshoz (gps)

[ Szerkesztve ]

(#42519) Dicker válasza bigdady (#42518) üzenetére


Dicker
őstag

Megéri, de akkor legjobb esetben jövőre újra találkozunk ebben a topicban :DDD
Ahány ismerősömnek volt... Egyikük ki is dobta szó szerint. Mondjuk ő az iPhone-t is :D
Ha elkezd fagyogatni, spontán kikapcsolni/újraindulni, hálózatot eldobálni, hívások közben megszakadni, vagy "néma" hívást csinál (megy a hívás, hang nincs, se itt, se a másik végen), esetleg egyéb hasonló érdekességeket produkálni, add el, mert onnantól nincs messze a vége, és a szerviz csak oda-vissza adogatja majd, nem csinál vele semmi érdemlegeset.

3', és 240 x 320 pixel a Galaxy Y kijelzője.
Az X8 kijelzője: 3', és 320 x 480. Szóval kisebbnek nem mondanám.
De tény, hogy a Nokia kijelzője jobb felbontással bír, de valamivel nagyobb méreten.

(#42520) Mulderpapa válasza bigdady (#42518) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Én is azt hittem, hogy ezekre a feladatokra megfelel a C5-03, de tévedtem. Annyi rosszat olvastam róla, hogy nem hittem el és gondoltam kipróbálok egyet. :)
3 nap után falhoz akartam vágni. Új készülék volt, friss és szűz szoftverrel (mert az előző 3x volt szervizben érintőképernyő problémával, negyedszerre cserélték), ennek ellenére random újraindulások, lefagyások és a Nokia Mapsből kilépve mindig szétesett a kép és újraindult. Egy billentyűzetes, régebbi Symbianos Nokia is sokkal használhatóbb szerintem, vagy nagyjából bármelyik belépőszintű Androidos telefon, ha csak érintős jöhet szóba.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#42521) nyuszi123456 válasza Mulderpapa (#42520) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Egy billentyűzetes, régebbi Symbianos Nokia is sokkal használhatóbb szerintem, vagy nagyjából bármelyik belépőszintű Androidos telefon, ha csak érintős jöhet szóba.

Nos, ez az.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#42522) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Szerintetek egy iPhone 4 16GB, karcmentesen, fóliásan elől hátul feketén, t-mobile függőn megér 65k-t?

(#42523) punky10 válasza #40993792 (#42496) üzenetére


punky10
addikt

Vagyunk páran,akik néha rácsodálkoznak:
-Jé,telefonálni is lehet vele...?
:D
Telefonként használom az okostelefont,de nem csak telefonnak,feltételezem,hogy nem csak azért van rajta több program,hogy kevesebb legyen a felhasználhato memoria...
Azon elvetemült emberek közzé tartozom,akik simán végignéztek jopár filmet egy SE P910-es kijelzőjén.Aki nem utazik napi rendszerességgel több orát,az nehezen értheti meg,de a rendszeresen ingázok szerintem tudják:bármi jo,ami leköt...
Én a minimális követelményt is egy okosteloban találtam meg.A vonaton hordok magammal egy tablettet(könyvolvasás,internet...)de a telefon mindig nálam van,munka közben is,ha csak meg kell nézni valamit a neten,visszanézni egy fényképet(éljen a felhő-szolgáltatás...)vagy jön egy e-mail.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#42524) bigdady válasza W1 (#42522) üzenetére


bigdady
nagyúr

túl olcsó, kicsit gyanús

[ Szerkesztve ]

(#42525) nyuszi123456 válasza punky10 (#42523) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

lehet okostelefon is, de akkor legyen pici és kétkártyás. billentyűzettel (mindegy, hogy csak számlap vagy qwerty) előnyben. a legegyszerűbb/legkisebb/legolcsóbb konstrukciót keresem, ami teljesíti a lenti pontokat, kétkártyásan.

AMI TÖBBNYIRE RENDBEN
- dual sim
- kis méret, hosszú készenléti idő, megbízható hálózati kapcsolat, jó hangminőség és hangerő
- ébresztés kikapcsolt állapotban is jelez, előre megadható rendszeres ébresztési profilok
- Profilok és lehetőleg külön csengőhang embereknek, ill. a két SIMnek
- mp3 lejátszó, mely a háttérben is fut
- rádió háttérben is fut
- memóriakártya -- microSDHC - (telefonkönyv, naptár, mp3 számára)

AMI NÉLKÜL INKÁBB ELLENSÉG, MINT BARÁT
- telefonkönyv -- korlátlan számú (>1000) bejegyzés, lehetőleg menthető microSD-re
- naptár -- korlátlan számú (>száz) riasztás (kikapcsolt állapotban is jelezzen)

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#42526) 5teve


5teve
senior tag

sziasztok.
ezt néztem ki magamnak [link]
a lényeg a 2 sim és az internet + nagy felbontás lenne.
jó válsztás? hasolnó "versenyzők" mik lennének a piacon?
valakinek van esetleg használati tapasztalata?

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#42527) punky10 válasza nyuszi123456 (#42525) üzenetére


punky10
addikt

Na ilyet nem tudok.Legalább egy pont mindig hibázik.Régi Symbian lehetne,de nem tudok kétkártyásat,Droidban van duplaSIM-es,de nem riaszt kikapcsolva...
Talán egy ujabb S40-est futtato Nokia állhat a legközelebb az igényeidhez.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#42528) leikomessi


leikomessi
aktív tag

Sziasztok!

Érintőképernyős, Androidos mobiltelefont szeretnék vásárolni a közeljövőben, a következő tulajdonságokkal:
-Wifi
-Minimum 5 megapixeles, autofocus-os, Led villanós kamera
-Nagy belső memória vagy microSD bővítési lehetőség
-GPS
-3,5 mm-es Jack dugó
-Viszonylag nagy, jól olvasható kijelző
-Jó akksi, 2-3 napot kibírjon

Elsősorban telefonálásra, netezésre, zenehallgatásra, GPS futáshoz, fényképezgetésre használnám.

Maximum 30 ezer forintot szánnék rá, elsősorban használtan, apróról venném.

Jelenleg i900 Omniám van, valami hasonló kéne csak Androidosban.

Márka igazából mindegy, annyira nem vagyok otthon az új mobilok világában.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#42529) mZoleee


mZoleee
senior tag

Samu s8500 Wave-t szeretné apum lecserélni, és a kérdés hogy ki milyen ANDROID-os teflon-t ajánl helyette?
Lényeg az lenne hogy ne nagyon legyen butább a wave-nél, meg 40.000nél drágább nagyon ne legyen.. és ha lehet akkor elsősorban Samsung ill. HTC gyártójú legyen..

előre is köszönöm :)

(#42530) Dicker válasza W1 (#42522) üzenetére


Dicker
őstag

Szerintem meg nem túl olcsó. Ennyi az ára... Még fog egy kicsit lejjebb is menni.
Hogy megéri? Az egyéni igények alapján dől el.

(#42531) nyuszi123456 válasza punky10 (#42527) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

:( pedig annyira kevés, amit kérek
/Android repülőmódban mennyire meríti az aksit? olyankor ébreszt?/
/jó ég, a totál minimál elvárásokhoz már Android kell?/

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#42532) Dicker válasza nyuszi123456 (#42531) üzenetére


Dicker
őstag

Nem az android-tól függ az akkumulátor merülése, hanem a telefontól leginkább.
Én nem használom a repülő üzemmódot, és 0 legrosszabb esetben 1%-ot merül a telefonom éjjelente. Ezalatt megy a wifi/3g is folyamatosan.

(#42533) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Anyukámnak szeretnék 20-30e értékben használt vagy új mobilt venni. Szétnyithatós - esetleg csúszkás - telefont keresek, hogy a gombokat ne tudja véletlenül benyomni. És minél jobb fényképeket tudjon készíteni, mert szeret vele sokat fotózni.

Nem ismerem a mobil telefonokat. Milyen típust tudnátok számára ajánlani?

(#42534) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok!

Hamarosan lejár a hűségnyilatkozatom és két készülék közt hezitálok:
Samsung Galaxy S Advance
Sony Xperia P

Melyiket ajánlanátok, ha nekem mindenképp a gyorsabb kellene (képnézegetésben, netezésben, szóval mindenben :) ). Árban kb. egyeznek, mindkettő szép, a Sony valamivel nagyobb tudású.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#42535) Dicker válasza Anubis_9 (#42534) üzenetére


Dicker
őstag

A kettő közül a Sony, de ha T-nél vagy, akkor érdemes lehet megvárnod az új ZTE-t, ami már ott a hamarosan kaphatóak között.
Illetve a csomagodtól, és a kedvezményeidtől függően beleférhet még egy Sony Xperia T is. De utóbbit csak akkor tudod, ha már kiírja a webes felületen, vagy megkérdezed az ügyfélszolgálaton.

(#42536) Anubis_9 válasza Dicker (#42535) üzenetére


Anubis_9
őstag

A T-s már jóval drágább, pont ezért néztem ezt az árkategóriát, mert kedvezménnyel ez már nekem talán elfogadható lenne. :B ZTE? Inkább maradok a Sony-nál. :B

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#42537) Anubis_9 válasza Dicker (#42535) üzenetére


Anubis_9
őstag

Hát ez 2x ment el. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#42538) Dicker válasza Anubis_9 (#42537) üzenetére


Dicker
őstag

Jó telefon is az Xperia P, csak majd fóliázni kell, mert szeret megkarcolódni a kijelző.
Egyébként most látom megint esett a Samsung Galaxy S2 ára. Nagyjából ekörül mozog. Még azt is fontolóra lehet venni. Bár a Sony szebb :DDD

(#42539) n000rbi válasza Dicker (#42538) üzenetére


n000rbi
senior tag

Tudtommal gyárilag van rajta fólia, nem?

(#42540) Anubis_9 válasza Dicker (#42538) üzenetére


Anubis_9
őstag

A Sony microSIM-mel megy. Hogyan lenne akkor: be kellene ballagnom a T-hez és új SIM-et kellene kérnem? Mennyibe kerül egy új SIM, persze a számom megtartásával? :)

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#42541) Dicker válasza Anubis_9 (#42540) üzenetére


Dicker
őstag

Igen be kell menni. Aranykártya szinttől ingyenes. De ezt jobb, ha meg is mondod neki, mert hajlamosak elfelejteni, és nem új sim-et csak a jelenlegi cseréjét kéred microSIM-re, hogy tudd használni a náluk vett telefont. Egyébként előtte is bemehetsz. Maximum amíg nincs nálad a telefon nem töröd ki a normál sim kártya méretből a micro-t.

n000rbi:
Egy telefon sincs lefóliázva gyárilag... Esetleg Gorilla Glass van, de karcolódik ugyanúgy.

(#42542) meroly válasza €uro (#42533) üzenetére


meroly
veterán

Elsőre a 6500 slide jutott eszembe, nagyon szép képeket csinál szerintem.

Impossible is nothing

(#42543) mZoleee válasza mZoleee (#42529) üzenetére


mZoleee
senior tag

valaki??

(#42544) €uro válasza meroly (#42542) üzenetére


€uro
őstag

Köszi.

(#42545) urbanjozsi válasza Dicker (#42541) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

"Egy telefon sincs lefóliázva gyárilag... Esetleg Gorilla Glass van, de karcolódik ugyanúgy."

Xperia Ray le van! ;)

(#42546) DS39 válasza mZoleee (#42543) üzenetére


DS39
nagyúr

milyen konstrukció?

(#42547) punky10 válasza urbanjozsi (#42545) üzenetére


punky10
addikt

A z Avtive is gyárilag olyan foliát kapott,hogy két hétig észre sem vettem, hogy van...Az összes telo megirigyelhetné,pedig hivatalosan karcállo.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#42548) punky10 válasza urbanjozsi (#42545) üzenetére


punky10
addikt

A z Avtive is gyárilag olyan foliát kapott,hogy két hétig észre sem vettem, hogy van...Az összes telo megirigyelhetné,pedig hivatalosan karcállo.

Nyuszi 123456:repülö modban ébreszt az összes droid.Akkor csak a GSM modult kapcdolja le(illetve sok a Wifit is,de ezt vissza lehet kapcsolni...)igy PDA-ként müködik.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.