Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42101) Francis1980


Francis1980
csendes tag

Sziasztok!
A cégnél egy HTC 7 Pro-t szeretnénk lecserélni, de sajnos nem találtam qwerty-s WP telefont. Létezik egyáltalán ilyen?
Vész esetén esetleg android is szóba jöhet, itt milestone3-at találtam ami jó lehetne, de azt úgy látom nem lehet kapni.
Az ár nem számít. Valakinek valami ötlet?
Üdv.

(#42102) Dicker válasza Francis1980 (#42101) üzenetére


Dicker
őstag

Szia!

Qwerty-s WP7-es telefonról nem tudok így hirtelen.
De 6.5-el biztos van/volt több is.
Illetve én úgy tudom, hogy a WP8-asok között már jó eséllyel lesz qwerty-s.
Amúgy a Blackberry-k nem tetszenek?
De még Smybianon is rengeteg ilyen készülék van, és természetesen androidon is nagy a választék.
Melyik rendszer legyen inkább?

Androidnál találsz a Samsung, LG, HTC, Sony Ericson kínálatában rengeteg darabot.

(#42103) Francis1980 válasza Dicker (#42102) üzenetére


Francis1980
csendes tag

Köszönöm.
A cél az lenne, hogy legalább ezekkel a specifikációkkal rendelkezzen mint a 7pro (qwerty, 800x480, 1ghz). A WP-t pedig már megszokta, és szereti a tulaj.
Úgy néz ki kipróbálunk egy Xperia pro-t, és ha lesz jó WP8-as akkor talán csere.

(#42104) Dicker válasza Francis1980 (#42103) üzenetére


Dicker
őstag

Közben alaposabban utánanéztem, mert nagyon rémlett egy qwerty-s HTC, és szerencsére meg is lett.
HTC 7 Pro

(#42105) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok! Egy ideje nézem a topicot és a netet, mert asszonynak szeretnék Dual Sim-es mobilt. Nokia párti, és nem szeretne nagyon érintőképernyős telefont, igy eddig nem tudtam rábeszélni egy samsungra. A Nokia Asha 200 és a 202 tetszik neki, ami jó is lehetne, mert netet nem használ, a legfontosabb szempont a Simek kezelése, és a viszonylag stabil és megbízható működés lenne.
Én találtam egy Asha 305-st is, meg egy Alcatel OT-918D-t is, bár nem tudom ezeket érdemes-e számításba venni?! Vagy sokkal jobban járna ha hozzátennénk még, és mondjuk egy Galaxy Y Duos vagy egy Galaxy Ace Duos telefont vennénk neki?!

Megbízhatóság és stabilitás tekintetében melyeket ajánlanátok?

(#42107) Dicker válasza Kroni1 (#42105) üzenetére


Dicker
őstag

A Nokiák jók szerintem. Tudja mindenre használni, amire kellhet neki.
Ráadásul a 202-essel lehet, hogy egy idő után rá tudod venni majd az érintőképernyőre, mivel annak gomb, és érintés vezérlése is van.

(#42108) meroly válasza Kroni1 (#42105) üzenetére


meroly
veterán

X2-02-t nézted? Ebben a pirosban biztos tetszene neki.

Impossible is nothing

(#42109) Kroni1 válasza meroly (#42108) üzenetére


Kroni1
veterán

Hmmm! Eddig a 202 volt a nyerő, de most nézem hogy kb. megegyezik a 202-vel, és nem érintőképernyős, hanem navi gombos! Hát most ezek közt vacilálunk!

(#42110) meroly válasza Kroni1 (#42109) üzenetére


meroly
veterán

A 202-t nem ismerem, de az X2-02-ről eddig csak jókat hallottam és itt a tesztben is dícsérik. Az érintőt leszámítva egyébként tényleg teljesen megegyezik a két telefon: összehasonlítás.

Impossible is nothing

(#42111) epzon válasza meroly (#42110) üzenetére


epzon
őstag

Sziasztok

A kérdés adott: milyen telót vegyek

kb 50eft a max keret rá
ami fontos, hogy normális fényképeket lehessen vele készíteni (nem művészképek, tudom, hogy mit lehet elvárni ezektől, de azért jó legyen)

nem akarok használt ifont

nekem most nokia e6-om van de ez sem az igazi
samsung ace-ket néztem de annyi a rossz vélemény róla, hogy tuti kifognék egy sz.rt én is

lg, sony vagy mi?

komolyan mondom nem lehet egy normális telót kapni

szóval pls help SOS

(#42112) Kroni1 válasza meroly (#42110) üzenetére


Kroni1
veterán

:C :R

(#42113) manoarc válasza epzon (#42111) üzenetére


manoarc
senior tag

x10 mini pro 2 egész jó képeket csinál . Függetlenül 45 körül van.

{。^◕‿◕^。}

(#42114) prézlee


prézlee
csendes tag

Sziasztok!

Mivel abszolút analfabéta vagyok az elektronikai eszközök terén, remélem valaki tud itt segíteni nekem :)
Szeretnék egy telefont aminek felső árkategóriája 50 HUF lenne. Számomra lényeges szempont a kamera minősége, hogy viszonylag jó minőségű fotókat lehessen csinálni, illetve egy megfelelő nagyságú tárhelyre vagy bővíthető memóriás telefonra, mivel zenét is hallgatnék rajta gyakran.
Jó lenne egy nagy kijelző, gondolom ez kb azt jelenti hogy érintőképernyős, bár annyira számomra ez nem hangsúlyos. Ezenkívül nekem nem fontos hogy netezni tudjak vagy ilyenek, esetleg még egy bluetooth befigyelhetne és én boldog lennék :DJa és mellesleg nyitott vagyok az új dolgokra, de pl a nokia, vagy a sony ericson márkájú telefonokat eléggé kedvelem.
Kérdésem: létezik e ilyen vagy hasonló paraméterekkel rendelkező teló egyáltalán?

Köszönöm!

(#42115) flash-


flash-
veterán

melyik a jobb?
vagy melyik miben jobb/rosszabb a másiktól?

LG Optimus L7(55ezerért) VS. Motorola Defy+(50ezerért)?
(kamera minősége nem érdekel,inkább a telefon sebessége,bugossága,gyorsasága.)
melyiket vegyem?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#42116) Dicker válasza prézlee (#42114) üzenetére


Dicker
őstag

Szia!

50 Ft? Nem adnak levegőt se annyiért :DDD

Na, de eltekintve az elírástól :D
Használt is játszik, vagy csak új?

A Nokia Lumiák elég jó árban vannak, és a 710-snek szerintem a kamerája is elfogadható, és 50 körül mozog függetlenül. De a 610-es sem rossz telefon, ha az jobban tetszik.
Kamerában talán a Nokiák közül az N8 a legjobb, de újonnan drága. Használtan viszont már olcsón megkapható.

Sony-ból csak az Xperia U van ilyen árkategóriában. Az pedig szerintem nem tetszene az össz. 4 gb tárhely miatt. Használtan pedig az Sony Ericson Arc S lehet a megoldás.

(#42118) Dicker válasza flash- (#42115) üzenetére


Dicker
őstag

Szia!
Én is csak a Defy+-t tudom mondani.
Ha ez a kettő választási lehetőséged van, akkor mindenképpen a Motorola.
Az LG Optimus L7 nem a legjobban eltalált készülék.

Esetleg, ha van módod rá mást is választani, akkor 50 körül megkapható még, és jó is:

Sony Xperia U - ha a 4 Gb tárhely nem zavar.
Alcatel OT-995 - elég jól összerakott darab
ZTE-k közül esetleg még valamelyik, ha tetszik.

(#42119) DENON


DENON
tag

Sziasztok

Jelenlegi telefonom közeledik a vég felé. Ezért gondolkozok valami új telefon beszerzésén.
Nem vagyok márka függő, minden tapasztalatot szivesen fogadok, de Samsungot nem szeretnék. (Nem jobb/rosszabb semminél, de nekem nem kell.)

Leginkább Nokia/Sony esetleg iPhone 4S

Ami nekem a lényeg: fehér,okos,gyors,mindig tökéletes gondolkodás nélküli üzemelés.

Nem mondom, hogy legyen kicsi, de azért a zsebemben férjen el kényelmesen.
Ez mondjuk nekem az iPhone-ig bezárólag oké, az még úgy elfért a zsebembe mikor volt egy nálam és próbálgattam.

Használat: zenehallgatás,fotó,sms,videó,netezés,wifi

Ár: mondanám, hogy mindegy, de számomra egy telefon nem ér 150-200 eFt-ot, egyszerűen nem hiszem el, hogy egy jó 100eFt-os telefonnál a dupla olyan árú annyival jobb is. . . . Szóval max 100-120eFt

Tőlem lehet független vagy függő(Vodás)

Új vagy nagyon szép megkimélt használt is jó(max 3hó), értelem szerűen papirokkal igazolhatóan, hogy nekem később nem lesz belőle bajom, sem letiltás, sem egyéb probléma. . .

Az sem zavar, ha akár minden este a töltőn végzi, de ha megfogom és használni akarom, mindig mindent csináljon azonnal, ha valakit hivni akarok ne gondolkozzon, meg akad,fagy, mert értéktől függetlenül pikk-pakk a kukában végzi.

Nem tudom, hogy ez csak Nokia probléma-e de több is volt már nekem is, ismerősök körében is, és hát a térerő néha nem az erősségük, bár a legutolsó modellekről még nincs tapasztalatom (utóbbi 1 év). Ez leginkább nagyobb áruházakban jön elő, akarsz valakit hivni, hivást fogadni és semmi. . .

Amiről olvastam már tesztet, az új Sony modellek mindegyik szimpatikus volt, talán legjobban az Xperia S és az iOn tetszett, ha jól emlékszem túl nagy különbség nincs is köztük.

Úgy gondolom számomra minden fontos dolgot leirtam, aki tud valami jót ajánlani, szivesen fogadom, viszont irjátok oda hogy melyik mivel és miért jobb/rosszabb mint a többi (okosabb/olcsóbb/kisebb/szebb képet csinál stb)

(#42120) Dicker válasza DENON (#42119) üzenetére


Dicker
őstag

Szia!

HTC One X - az egyik legszebb készülék a piacon, mindemellett nagyon jó hardvere is van.
Sony Acro S - strapabíró Xperia S gyakorlatilag. A vízállóság, és ütésállóság nagyon hasznos tud lenni, ha előbb jelenik meg, vagy esetleg kicsit komolyabb hardverrel, én lehet elcserélném rá a One X-et.
i4S-t már nem éri megvenni az i5 mejelenése előtt. Utána esetleg, mert lemegy az ára.

[ Szerkesztve ]

(#42121) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok,

mit tudnátok ajánlani a következő feladatokra?

- telefon, sms, e-mail (exchange!!!)
- virtuális vagy hw-s qwerty-vel
- internetmegosztás wifin/usb-n/esetleg BT-n
- valamilyen navigáció, ami nem bing maps (lehet online/offline)
- minimum 5mp-s kamera vagy jobb, de abból is a jobb fajta
- OS nem számít, de ha csak droid-t ajánl valaki, ne samu legyen (a gyári e-mail kliensük nem jó!)
- külcsín: ne legyen játék telefon kinézete

Kellene egy 50k-g meg 1 70k-g.

Köszi!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#42122) DENON válasza Dicker (#42120) üzenetére


DENON
tag

Köszönöm, a gyors segitséget.

Elolvastam a teszteket egyik telefon sem rossz ezek közül, de mivel a zene nálam elég fontos, mert sokat kell utazgatnom, ezért a jó hangminőség nagyon fontos és ha jól értelmeztem a dolgokat ott a Sony a jobb. A többi dologban körülbelül hasonlóan teljesitettek.
Arra jutottam hogy az új szoftver miatt ami a sima S-ben még nincs benne, ennél meg már alap, igy tökéletes választás lesz, ha hosszú távon is megbizható a készülék és úgy láttam eléggé strapabiró is.

Az iPhone -os dologban igazad van, ott meg mondjuk akkor már az újabbat lenne érdemes venni, de gondolom olyan induló ára lesz ami értelmes embernek sok . . .

Ezt a Sony telefont hol lehet beszerezni a legkedvezőbb áron, tudatlanságom miatt nem akarok felesleges 10 ezreket fizetni :D

(#42123) Dicker válasza DENON (#42122) üzenetére


Dicker
őstag

Talán az expansys-ról lenne érdemes megvenned. Gyorsan megjön, és a legmegbízhatóbb. Bár, ahogy nézem pont ennél a telefonnál van egy 5 munkanapos várakozás. De annyi gond legyen. :)
A hazai gsm-ek sajnos mind bolti garanciával adják eddig. Vagyis én csak olyat találtam, azt meg nem éri meg..

(#42124) meroly válasza Polllen (#42121) üzenetére


meroly
veterán

Nokia E72 és E6.

Impossible is nothing

(#42125) Polllen válasza meroly (#42124) üzenetére


Polllen
nagyúr

Koszi!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#42126) odiasz


odiasz
csendes tag

Sziasztok egy kis segítség kéne.
Telefon vásárlás előtt állok a Telenornál szeretném megvenni.
Árkategória: 15000 ft + 10,12X 3000 ft max!
A telefon vegyes használatba lenne.
-Játékok
-netezés
-zene stb
Nem vagyok márkafan de szeretem ha egy telefonnal nem kell a szervizbe futkozni.
HTC one V / Sony Xperia Ray,mini pro/És az alkatel One TOUCh S/
ezeket nézegettem de bármi más verzióra vevő vagyok!

köszi a válaszokat! :)

(#42127) Dicker válasza odiasz (#42126) üzenetére


Dicker
őstag

Milyen csomaggal szeretnéd megvenni? Vagy legalább árban megközelítő csomagot mondj.

Amúgy még jó választás lehet a Defy+, és az Xperia Tipo is.
Én az Alcatel és a Defy közül választanék a helyedben. Mindkettő nagyon jó telefon, és a nagyobb kijelző jobb a netezésre meg a játékra.

(#42128) odiasz válasza Dicker (#42127) üzenetére


odiasz
csendes tag

Nem tudom legyen benne net is 3000-3500 :))

[ Szerkesztve ]

(#42129) Dicker válasza odiasz (#42128) üzenetére


Dicker
őstag

Huawei Ascend G300

Esetleg, ha nem ragaszkodsz az androidhoz, akkor Nokia Lumia 610 lehet nagyon jó választás még.

De az androidosok közül továbbra is a Defy+, és az Alcatel a legjobb választás ennyiért. Nincs nagy kínálata most a Telenornak sajnos. Az Alcatel-t venném a helyedben jelenleg. Így jobban belegondolva a Defy-nek nincs magyar nyelvű menüje gyárilag, és hátha ez zavarna.

Úgyhogy: Alcatel OneTouch S, vagy a Nokia, ha nem feltétel az android.

(#42130) odiasz válasza Dicker (#42129) üzenetére


odiasz
csendes tag

köszi a segítséget :) és a gyors választ!

Esetleg lehet rá rakni magyar nyelvű programot vagy szoftvert?Garancia megtartásával?
nokia lumia 710 tapicskoltam nekem nem jött be bár lehet meg lehet szokni.

(#42131) Dicker válasza odiasz (#42130) üzenetére


Dicker
őstag

Persze, hogy meg lehet oldani, de nem hivatalosan.
Ezt a mobil topicjában elmagyarázzák neked részletesebben is.
De itt egy link a menetéről.

(#42132) odiasz válasza Dicker (#42131) üzenetére


odiasz
csendes tag

Hát ha a garancia tovább él akkor jó.
Akkor szerintem a Defi marad mert nálam úgyis szeretnek fürdeni a telefonok .
Köszi a segítséget :)

(#42133) Dicker válasza odiasz (#42132) üzenetére


Dicker
őstag

Tovább él, de ha úgy hibásodik meg, hogy nem tudod rá visszarakni a gyári állapotot, akkor nincs garancia, ezt is vedd figyelembe. De tényleg a Defy itteni topicjában érdeklődj pontosabb információkért.

Szívesen!

(#42134) prézlee válasza Dicker (#42116) üzenetére


prézlee
csendes tag

oh, igen :D az a fránya elgépelés , bocsi

Eddig életemben nem vettem használt telót, de igaziból az is jöhet .
Köszönöm szépen megnéztem a szóban forgó telefonokat, eléggé tetszenek főleg a sony ericson arc s ( naná a legdrágább, jó az ízlésem... ). Még nem 100 hogy ő lesz, tehát ha esetleg még van ötlet nyugodtan jöhet szerintem csak jövőhéten megyek úgyis mobilt venni.
Köszi a gyors segítséget :)

(#42135) SchumiBácsi

Na hali újra!

Úgy tűnik lejövök a Nokiáról, mert amit lelni, az drága, és nem vagyok benne biztos hogy 5évig megy majd annyi pénzért nyűg nélkül... E52-es fizimiskájából kiindulva, ami 3év után teljesen megállt, totálisan megkímélt állapotba.

Őt kinéztem majdnem E52-es kinézet, ez megfelelne. Valakinek vélemény tapasztalat?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#42136) proradeon


proradeon
őstag

Sziasztok!

Edesanyamnak szeretne edesapam telefont venni, de nem tudja milyet, mert mostanaban sokfe'le volt neki, de egyiket se szerette igazan (Samsung Wave, most pedig Nokia c3-03)

A problema az eddigi telefonokkal: Nem volt sza'ma'ra egyertelmu a kezeles, valamint a betuk merete se volt kulonosebben allithato, es nem igazan latja az atlagos telefonokban hasznalatos betumeretet.

Tehat az elvarasok:
- Konnyu, egyertelmu kezelhetoseg (mint pl symbian s40?)
- Allithato betumeret, vagy eleve nagyobb betumeret az atlagnal
- Kamera se hatrany
- 20-25 ezres kategoria a hasznalt arakat figyelembe veve

(NEM ilyenekre gondolok :P )

Az esetleges segitseget, javaslatot elore koszonom! :R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#42137) meroly válasza proradeon (#42136) üzenetére


meroly
veterán

Az S40 6th edition eléggé jól állítható betűméret ügyileg, mind a telefonkönyv, mind az üzenetek.
Ilyenek pl az X2-00, X2-02, ezekben viszonylag jó kamera is van (X2-02-ben csak viszonylag).

C3-03 alatt melyikre gondolsz? Erre vagy erre?

SchumiBácsi: személyes tapasztalatom nincs de ami nem nokia, én is csak ezt a samu S5610-et szoktam ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#42138) molnarpeter válasza meroly (#42137) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

ICS droidban is állítható már :)

mp

(#42139) turbobusa


turbobusa
senior tag

Sziasztok!

Eldöntöttem, hogy S3-at fogok venni, de közben haverom szólt, hogy van One X 75e forintért.
Állítólag bontatlan, garanciás és független. Jövő héten hozna az ember 5-6 db-ot.
Ár nagyon biztató, garancia számla hiánya miatt nincs szerintem.
Nem tudom, mért lehet ilyen olcsó? Arra tippelek, hogy lopott vagy külföldi függők...

Mit tennétek a helyemben?

Üdv.

(#42140) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !

Melyiket érné meg jobban megvenni :HTC Sensation fél éves 75K gari bizonytalan
SE Arc S új 2 év gyári garival 75 K

Ha lehet pro,és kontra.

Köszönöm

(#42141) zsinnyegtet válasza andrás47 (#42140) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Szia!

Én csak a hTC-ről tudok véleményt alkotni. És ez szigorúan a saját véleményem. Tavaly novemberben kaptuk céges telefonnak szóval masszív használatban van mind a 14 db.
Eddig 2 db nem volt szervizben.
Pozitívumok:
-szerintem nagyon jó fotó illetve videó teljesítmény

Negatívumok:
-melegszik
-porosodik a kijelző
-folyamatos 3g szinkron és napi 2-3 óra telefonálással délután 3-ra kuka az egész
-térerő tragédia

Sorolhatnám még de ha nincs kínozva pl. hétvégén akkor együtt lehet vele élni.
Szerintem inkább Arc S már csak a 2 év gyári gari miatt is.
:R

A rock and roll az nem egy tánc...

(#42143) zsinnyegtet válasza #40993792 (#42142) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

+1 :K

A rock and roll az nem egy tánc...

(#42144) turbobusa válasza #40993792 (#42142) üzenetére


turbobusa
senior tag

Én is ezen a véleményen vagyok, hála Istennek nemcsak én gondolom így a dolgokat.

(#42145) Biaggio


Biaggio
őstag

Úgy néz ki, hogy az előző telefonom (Nokia E5) javítása drágább, mint gondoltam, így várhatóan új telefont kell vennem.

- Árkategória: nem szívesen adnék telefonért 30-40e-nél többet
- Lehet használt is, ill. Vodafone-nál van kedvezményem (ha van rá garancia, még jobb)
- Mostanában S60-as telefonjaim voltak, de oprendszer mindegy
- Billentyűzetet szeretnék, a QWERTY most nagyon bejött
- Normál üzemidő, egyszerűen tölthető

Mire használom?
normál felhasználás, internet, fényképezgetés, facebook, foursquare, térkép, naptár

Bármi ötlet? :))

(#42146) Dicker válasza Biaggio (#42145) üzenetére


Dicker
őstag

Szia!

Ha nem akarsz nagy változáson átesni, akkor talán az:

Nokia E6
Nokia E72

Használt áruk nagyon elfogadható. Kinézetre pedig mind a kettő nagyon szép.

Windows Phone 7-el:
HTC 7 Pro - érintőkijelző, és qwerty egyben. Bár csak egyet találtam használtan 40 alatt itt PH-n, de hátha érdemes azt megnézni.

Android:

Sony Ericsson X10 mini pro
SonyEricsson Xperia Pro

----
Ezeket használtan tudod beszerezni 40 körül, vagy alatt.

Újonnan:

Az olcsóbb Nokiák elérhetőek a Vodafone-nál is szerintem. Ezalatt az Asha-kra gondolok leginkább. Illetve a Vodafone-nak is, mint telefonmárka van qwerty-s telefonja, bár azokat nem ismerem. Illetve kéne lennie SE Xperia mini pro is kapható még. 40 körül adják elvileg újonnan, feltöltőkártyásan a szolgáltatók. Max. 45. De ha van kedvezményed, akkor természetesen olcsóbb.

Én szerintem, ha nem akarsz nagy változáson átesni, és megvoltál elégedve eddig, akkor maradj a fenti Nokiáknál. Nagyon jó kis készülékek.

(#42147) gg72


gg72
veterán

A dual sim-es Huawei G6609 teló vajon milyen lehet? A specifikációi alapján elég jónak tűnik és 20ezer alatt kapható.
[link]

(#42148) bigdady


bigdady
nagyúr

sziasztok.

olcso női telefont tudtok ajanlani 10-15k alatt?

[ Szerkesztve ]

(#42149) meroly válasza bigdady (#42148) üzenetére


meroly
veterán

Ennél kicsit konkrétabban? Lásd 1.hsz.

Impossible is nothing

(#42150) matevagyok


matevagyok
csendes tag

Sziasztok!

Új telefon vásárlását tervezem október első hete környékén, és segítséget kérnék a döntésben :)
Amit tudni kell:
-árkategória: 40-70e Ft közötti árban gondolkodom, újonnan
-vétel: Djuice-nál előfizetéssel
-időtartam: hosszú távra terveznék vele, minimum 2-3 évre
-használat: telefonálás, sms, zenehallgatás, netezés, e-mail használat, néha fényképezés (5mp körüli kam. tökéletes), otthonról wifi-n keresztüli internethasználat (főképp skype), GPS, esetleg néhány üzleti alkalmazással megspékelve.
-márkák: preferált márkák Samsung, Motorola, HTC, LG, de természetesen másfelé is nyitott vagyok, amennyiben jó termék (Sony márka kerülése ha megoldható, túl sok családon belüli rossz tapasztalat)
-op. rendszer: Android mindenféleképp
-kinézet: semmi extra, ne legyen nőies teló.

Jelenleg amiket találtam és számomra meggyőzők voltak
-Samsung Galaxy Ace 2, főképp ha az ígért android 4.0 elérhető lesz rá (nem tudom, hogy elérhető-e már, nem néztem még utána)
- HTC One V
- HTC Amaze, ha a jelenlegi ára csökkenne a behatárolt maximumig esetleg :)
- LG Optimus L7 (bár elég negatív véleményeket olvastam róla, szóval többiben nagyobb a bizalmam)
-Esetleg Samsung Galaxy S 2, ha csökken az ára a behatárolt szintig :)

Nem tudom, hogy esetleg van-e még más termék, ami hasonló jellegű és forgalmazza a djuice, illetve hogy várható-e hasonló típus idén, mert akkor természetesen megvárnám annak megjelenését. Előre is köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.