Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42201) turbobusa válasza korpicschess (#42200) üzenetére


turbobusa
senior tag

Ütést nem kapna, tokban zsebbe lenne csak nagy a hő, ez az egyedüli tényező ami igénybe vehetné a telefont. Valószínűleg ez miatt keletkeztek 1,5 év után átlagosan ilyen fizikai hibák.

szerk.: Régebb írtam, hogy a szeretett iPhone-tól megváltam és valami kellene helyette.
Note2 jött szóba, de valószínűleg egy kézzel nem lehet kezelni, így S3-nál maradtam, már majdnem megvettem, de az 5-ös szifon még izgat. Nem tudom, mi lenne a jobb döntés?
Vannak dolgok amik az Androidban jól jönnek, de ettől eltekintve nehéz dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#42202) hamham


hamham
tag

Egy jó telefont keresek ;]
normál felhasználásra lenne, telefonálás, sms, esetleg egy-két fénykép lövésére legyen lehetőség, naponta töltéstől több kéne szóval normál kialakítású kéne, semmi érintős,kinyitható,csúsztatható, árban nem tudom talán 20-25 körül talán lehet találni már ilyen paraméterekkel pl nokia c2-01
vmi mást tudtok ajánlani?

(#42203) turbobusa válasza hamham (#42202) üzenetére


turbobusa
senior tag

Szia!

Szerintem egy régebbi modellel sokkal jobban jársz, hisz nem műanyagok, nagyobb a kijelző, kamera is jobb, árban pedig fele annyiba kerül vagy ekörül van.
K810, N82, N95 mind nagyon jó, ha meg nem akarsz 15e-t adni érte akkor ott van k750i-800i ami 7-9e közt mozog és szépek ennyiért.

(#42204) hamham válasza turbobusa (#42203) üzenetére


hamham
tag

Igen, lehet ebből használt lesz. Van valami jó, megbízható hely ahonnan érdemes használtat venni?
Ezek túl robusztusak nekem, inkább 6700 classic (bár elég drága ahogy nézegettem) vagy hasonlót néznék inkább

[ Szerkesztve ]

(#42205) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Kinéztem egy nokia lumia 610-es telefont használtan, ez jó választás lenne? Max 35öt adok egy telefonért de inkább a 30.

(#42206) Dicker válasza Buster17 (#42205) üzenetére


Dicker
őstag

Szia!
Annyiért nagyon jó választás. De annyiért újonnan is megkapod. Mármint itt PH-n láttam rengeteg újat, bontatlan 35 vagy alatta.
Használtak közül még egy Lumia 710 is beleférhet, bár a 610 szebb nála, tudásban pedig nincs akkora különbség. :)

(#42207) turbobusa válasza hamham (#42204) üzenetére


turbobusa
senior tag

Magánszemélytől kapsz, gsm boltokban nem hiszem, hogy lenne már, de ne nekem legyen igazam.

(#42208) wolfman válasza meroly (#42189) üzenetére


wolfman
veterán

Faternak nem kell érintős, meg is hülyülne tőle. Végül is majdhogynem nagyi mobil kell, csak pl. mp3-at be lehessen tenni csengőhangnak. Csak telefonál, ünnepekkor SMSezik és nagy betűk kellenek nagy kijelzővel és nagy gombokkal!

Mondjuk szemeztem tegnap az emporia elegance plus-al, de nem tudom! :F

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#42209) func93


func93
senior tag

Sziasztok!

Nokia Lumia 610 avagy Motorola Defy +? :)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#42210) wolfman válasza func93 (#42209) üzenetére


wolfman
veterán

Én most próbálgatom kollégám Lumia 610-ét, hát annyi megkötés van benne, hogy azt mondom, az se normális aki ezt a WP7-et legyártotta! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#42211) meroly válasza wolfman (#42208) üzenetére


meroly
veterán

Az a baj ezek a nagyifónok nem túl okosak, tehát mp3 nincs.
Érdemes bemenni ilyen nyomkodós helyre és megnézni mi az amit jól lát. Apósnak mi is így vettünk telefont.

func93: nagy nokiás létemre mégis azt mondom defy!

Impossible is nothing

(#42212) turbobusa


turbobusa
senior tag

Mit gondoltok iPhone 5 vagy S3 lenne jobb választás?
iPhone-om volt 3gs, szerettem nagyon, de hajlandó vagyok váltani is akár.

(#42213) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Üdv!

Most vettem egy Samsung GT-E 2530 kihajtható telefont a vodánál és az lenne a kérdésem, hogy merre kell beállítani azt, hogy ha 1 számgombot akarok lenyomni hívja a beállított számot? Azaz az 1-9-ig gombokra kéne beállítani gyorsan elérhető számokat.
A beállítások --> Telefon--> gyorsgombok alatt kéne szerintem lenni, de "Amikor aktív az inteligens készenlét, a navigációs gombok nem használhatók" felirat látható :(
Tudnátok segíteni?
Előre is köszi! :R

(#42217) bluobluo75 válasza #40993792 (#42215) üzenetére


bluobluo75
őstag

A kijelző alatt ezek vannak:
háttérkép
téma
inteligens kezdőképernyő
tárcsázásképernyő
fényerő
háttérfény
áttünés

Az inteligens készenlét alatt 2 van kipipálva:
alkalmazásindító eszköztár
egyes óra

ami nincs kipipálva:
ismerőseim
átfutó PIM -adatok
havi naptár
kettős óra

[ Szerkesztve ]

(#42218) turbobusa válasza #40993792 (#42216) üzenetére


turbobusa
senior tag

Azért dobog a szívem érte csak 45e forint többletet kellene fizetnem, ami azért nem kevés pénz. Engem nem érdekel ki mit mond, nekem bejött nagyon az új nyújtott design. Abszolút nem vészes ez a fajta növekedés.
Ha iPhone nem lesz akkor maradok az S3-nál, nem hinném, hogy Note 2-t veszek, hiába a plusz 1gb ram és a nagyobb kijelző. Sajnos kezelhetetlen egy kézzel, ami azért nyomasztó, persze iPhone is kétkezes használatnál kényelmesebb mondjuk egy sms írásnál, de eggyel is simán megvalósítható. S3 feszegeti a határt, de utólag kiderült simán tudom egy kézzel kezelni minden pontját.

S4-re nem hinném, hogy várnék, mert azért odébb van az még jócskán, addig meg mobil nélkül lenni... :(
Mindig lesznek jobb dolgok. Főként a kamera s kijelző érdekelne engem, melyik mobil a jobb benne, mert akkor billenti a mérleget, bár az S3 elég jónak bizonyult már.

(#42219) bluobluo75 válasza #40993792 (#42215) üzenetére


bluobluo75
őstag

Tudnád mégis merre nyomkodjam a Samsung GT-E 2530 telót?
Nem találom a gyorsgombok funkcióját, muternak kéne, ő meg nem a mi korosztályunk, nem tud a menüben keresgélni, nem úgy mint én, csak én meg nem találom ez a beállítást :U
Jó volna ha csak valamelyik általam beállított szám gombok alatt lenne a kívánt telefonszám amit könnyű elérni

(#42220) gg72 válasza gg72 (#42147) üzenetére


gg72
veterán

Továbbra sem tudja senki, hogy milyen lehet a Huawei G6609 dual simes mobil? A Samsung C3322 lenne a másik kiszemelt, de a Huawei jobban tetszik a qwerty billentyűzet miatt, ill. van benne wifi is, a német amazonon akik eddig megvették, nagyon jókat írnak róla:
[link]

(#42221) maross


maross
veterán

Udv

Milyen mobiltelefont ajanlanatok?

wifi+gps
android
ujan, t-mobile/fuggetlen
erintokepernyo

Felso hatar 50, de az ar es a tetszesfaktor a ket fo szempont :). Sok mindenre valoszinuleg nem lesz hasznalva.

Koszi, Maross.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42222) ablack válasza maross (#42221) üzenetére


ablack
senior tag

Alcatel OT-995

(#42223) meroly válasza hamham (#42202) üzenetére


meroly
veterán

X2-00 vagy X2-02 pl vagy 3720 (természetesen hogy haza is játszak ;] )

Impossible is nothing

(#42224) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok,
Milyen telefont tudtok ajanlani a barinőmnek 50 es 60k között?
Elvárás: elolapi kamera, internet. Amit nezett nokia lumia 710.
Kartyafuggetlen vagy telenoros kellene. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#42225) Jeffjn


Jeffjn
tag

Sziasztok!

Olyan mobilt keresnék amiben van GPS legalább 3 MP-es kamera vakuval és minél kisebb.
Árkategória 50eFT.

(#42226) meroly válasza Jeffjn (#42225) üzenetére


meroly
veterán

Nokia C5-00

Impossible is nothing

(#42227) korpicschess válasza Jeffjn (#42225) üzenetére


korpicschess
veterán

Sony Mini (A sima, nem az X10 mini).

Mr.Grincs:
Mire használná? Ha nincs olyan elvárás, amit nem tud a WP7, akkor jó választás lehet. :K

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42229) S-eye


S-eye
senior tag

Sziasztok! Milyen telefont tudtok ajánlani 60 ezer forinting újon,vagy használtan?
A kritériumok: legalább 4",de inkább 4,3" feletti kijelző, minimum 800*400 pixel felbontás, Jelly Bean frissítési lehetőség, 2 magos processzor, WiFi, GPS.

(#42230) meroly válasza #40993792 (#42228) üzenetére


meroly
veterán

Ohh.... :B

Impossible is nothing

(#42231) evilchef


evilchef
csendes tag

Szép estét mindenkinek!
Telefonvásárlás elott allok,es igazabol Sony(Ericsson) mellett maradnek...
Kerdesem az lenne hogy Sony Ericsson Xperia Mini Pro vagy Sony Xperia tipo -t vegyem meg. Tudom hogy elobbi kicsit regebbi,utobbi meg nem ugyan az a kategoria,de most ekozul a ket telefon kozul valasztanek. Neztem a Sony Ericsson Live-ot is de sajnos az flottamban nem elerheto.Marad ez a ketto.Aki esetleg jartasabb benne,elmondhatna hogy melyik az utokepesebb.Azt tudom hogy mindketto jo ar/ertek arannyal rendelkezik. Elobbit 30k-ért tudnam megszerezni ujonnan,utobbit 20k-ért.
Elore is koszonom mindenki valaszat aki reagal erre!!!!

Udv:
evilchef

(#42232) bluobluo75


bluobluo75
őstag

(#42233) ablack válasza evilchef (#42231) üzenetére


ablack
senior tag

egyértelműen xperia mini pro az erősebb hardver miatt.

(#42234) ablack válasza S-eye (#42229) üzenetére


ablack
senior tag

A jelly bean frissítés alig vehető biztosra néhány felső kategóriás telefonra, a többire csak sejteni lehet hogy lesz.
Ha a JB frissítés fontos akkor vegyél Nexus S-t, ez nem két magos de elég jókat írnak róla.
Esetleg a következő telefonokat ajánlom, bár ezekre nem valószínű a JB frissítés:
használt Motorola Atrix
használt HTC Evo 3D

[ Szerkesztve ]

(#42235) atillaahun válasza Dicker (#42074) üzenetére


atillaahun
veterán

Köszönöm szépen a válaszaitokat (1, 2), de melyik az amit ezek körül 10e körül megkaphatok újonnan? Mert azért az ár is szempont volt.

[ Szerkesztve ]

(#42236) meroly válasza atillaahun (#42235) üzenetére


meroly
veterán

A nokia 101-et, meg az X1-01-et biztosan.

Impossible is nothing

(#42237) bigdady válasza meroly (#42236) üzenetére


bigdady
nagyúr

:K

(#42238) turbobusa válasza atillaahun (#42235) üzenetére


turbobusa
senior tag

10k-t egy ilyen mobilra kidobni hülyeség szerintem, bár mondjuk van garanciád, tehát abból a szempontból jó.

(#42239) S-eye válasza ablack (#42234) üzenetére


S-eye
senior tag

Az JB elég fontos,vagy minimum az ICS de azért a két mag is eléggé követelmény nálam.
Most láttam ép a prohardveren ezt a telefont MyAudio Phone Series4:
http://prohardver.hu/teszt/hideg_es_uj_hardverek/kezi_keszulekek_notebooktaskak.html
Erről mi a véleményetek?

(#42240) ablack válasza S-eye (#42239) üzenetére


ablack
senior tag

úgy látom ez még nem kapható, ha nem sürgős inkább megvárnám a zte grand x-et a t-mobilenál, már ott van a hamarosan kapható telefonok között, amiben ugyan 1 magos Intel processzor lesz de állítólag símán eléri a 2 magos processzorok szintjét.
Az általad kinézett is jó választás lehet, de a ZTE valamivel ismertebb márka és a frissítések szempontjából talán ezért jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#42241) D!esel válasza ablack (#42240) üzenetére


D!esel
csendes tag

Sziasztok!

szerintetek a windows mobilok megbízhatók?

(#42242) evilchef válasza ablack (#42233) üzenetére


evilchef
csendes tag

Koszi a gyors valaszt!!!!
Annyi lenne meg hogy megeri-e a az a plussz10k...marmint erosebb-e annyival..igazabol a telo semmi extrara nem lenne hasznalva...telefonalas (xD),net sms,zene a lenyeg,megbizhatosag erdekelne még:)

Koszonom elore is a valasz(oka)t!!

Maradok tisztelettel:

evilchef

(#42243) atillaahun válasza turbobusa (#42238) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát megveszem én öccázér is ha van eladód. Vagy ha nem, akkor meg nem egészen értem mire gondolsz.

(#42244) feka007


feka007
nagyúr

Mit ajánlotok 70k körül, ami többet tud a jelenlegi Sg Nexus S-emnél, és viszi a full HD-t/új játékokat? :B

(#42245) Dicker válasza feka007 (#42244) üzenetére


Dicker
őstag

Azt, hogy akkor arról ne válts :))
Vagy egy kiforrottabb SGS2-re esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#42246) feka007 válasza Dicker (#42245) üzenetére


feka007
nagyúr

Melyik a kiforrott SGS2?

(#42247) Dicker válasza feka007 (#42246) üzenetére


Dicker
őstag

Amelyikre szép romokat tesznek :)
De amúgy nem érdemes cserélni, mert nem nagyon tudsz jobbra.
Ami előrelépés lenne az meg nem ennyibe kerül. Például egy HTC One S.

(#42248) bigdady válasza D!esel (#42241) üzenetére


bigdady
nagyúr

:K

(#42249) quailstorm válasza D!esel (#42241) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egyértelmű kivétel, Samsung Omnia 2. Vagy custom ROM, vagy kínlódás. Választhatsz.

(#42250) Mr.Grincs válasza korpicschess (#42227) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hat telefonalas internet, face, tükör, rapszódiákat hallgatni, fenykepezes kb ilyenekere.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.