Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42702) Carasc0 válasza quailstorm (#42700) üzenetére


Carasc0
őstag

És az Xperia P? Napok óta szemezek vele. Nekem megérne 75K-t, de az a plafon.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#42704) quailstorm válasza Carasc0 (#42702) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az csak simán sokkalta jobb de azért ICS még nincs rajta. Persze erőből jobb mint a Tipo, de igen impresszívre sikerült az MSM7225A-ra az ICS-ük, ezért ajánlottam. Azt tényleg nem kell hackelgetni, most úgy jó ahogy van. Bár a P-re még nincs frissítés, elvileg lesz. Addig meg kibírod hardvergyorsított kezelőfelület nélkül :DD .

(#42705) Abahazi


Abahazi
csendes tag

Sziasztok!

Természetesen azért irok,mert mobil telefon szeretnlk vásárolni,és a segitségeteket kérem!
Több szempontot figyelembe véve(már amennyire én értek hozzá)a Sam.ACE 2 telefon ideális lenne nekem!DE ha már van ez a lehetőség akkor megkérdem,hasonló árban vagy
akár egy 10 -20 ezer ft drágábbért milyen telefonokat ajánlanátok?azt gondolnám mondom,hogy az ACE 2 tudása és paraméterei körülbelül megfelelnének nekem,de hosszu távra tervezek igy inkább rászánnék egy kicsivel többet ,csak még pár év mulva is tudja tartani a lépést!
Mihamarabbi válaszotokat köszönöm és várom!

(#42706) quailstorm válasza Abahazi (#42705) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem fogja pár év múlva tartani egy droidos mobil sem a lépést, mert úgy van tervezve előre, hogy 1 év a szoftveres támogatottság. Esetleg a Nexus-t fogják fejleszteni. Elavult rendszerrel meg mindegy a hardver nem? (Ace2-nél vedd figyelembe hogy 1GB-od van az appokra)

(#42707) Bandee2


Bandee2
tag

Sziasztok, a max. 50ezer ft-os kategóriában újonnan tudomásom szerint az Alcatel OT 995 a legjobb vétel, de esetleg tudtok mondani 2-3 alternatívát? Elsősorban a T-Mobile Domino kártyás mobiljai közül, vagy kártyafüggetlenül.
A legfontosabb nekem a zenehallgatás minősége, de ez elsősorban a fülhallgatótól függ, az meg van, így lényegében csak a 3,5mm jack aljzat, ami fontos lenne (az ilyen agybadugós fülest, amit gyárilag adnak sok telóhoz, azt nem bírom). WiFi kellene még mindenképpen, de ennyiért gondolom már alap... Esetleg érdemes várni valami legújabb telóra?
Köszönöm előre is

(#42708) Carasc0 válasza quailstorm (#42704) üzenetére


Carasc0
őstag

Üdv!

Nem lesz későbbiekben gáz, hogy a Miro-ban csak 1 magos CPU van? Egyébként tetszetős a Miro. Igaz azt 60K-ért láttam. A Xperia P meg 74K. Elég kicsi az árrés. A poén hogy 1 szolgáltatónál sem láttam a Miro-t. Megfontolandó. Egyébként ha jól értem, ha most veszek egy mobilt amin megy az Android 4.0, akkor arra nem fog már rámenni az Android 5 ha mondjuk másfél év múlva jönne ki az OS? Amennyiben igaz, akkor sosem lehet hosszútávra venni telcsit. :D

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#42709) quailstorm válasza Carasc0 (#42708) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az a lényeg hogy ne vegyél hosszútávra... Kezd bedőlni a kapitalista fogyasztói társadalom, egyre rövidül a tervezett élettartam...
Lehet hogy valamikor a messziföldön gáz lesz a CPU, de az még játszani is rengeteg mindenre alkalmas. Azt azért ajánlottam mert kész és hibátlan rendszer van rajta. Viszont a NovathorU8500-nak még van jövője, hiszen még senki nem csinált rá 4-es droidot, elég erős, és életciklusa felénél tart. Ha megvan rá a keret biztosan jó vétel, nem lesz instabil, bár kissé csúnyább lesz a kezelőfelület, de tény hogy 1 magon 2x, 2-őn 4x erősebb mint a miro, és elég pofás a mali400 is benne. Csak te azt írtad nincsenek extra igényeid, a P meg már egyértelműen egy HD-s multimédiaközpont...

(#42710) Carasc0 válasza quailstorm (#42709) üzenetére


Carasc0
őstag

Akkor inkább Xperia P-t választom! :U

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#42711) Abahazi válasza quailstorm (#42706) üzenetére


Abahazi
csendes tag

Köszi a választ!DE konkrét telefont tudsz ajánlani?

(#42712) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!
Telefont szeretnék venni a testvéremnek, nem feltétlen ''okosat''...
Fontos lenne a kamera (elég a 3 vagy 5mpx is), illetve a hangszorok. Eleg sokat hallgat zenét!
Ennyi lenne, az ára pedig 50, max 60€.
Mit ajánlanátok?
Köszönöm!!

(#42713) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

na, megvettem az alcatelt. gyarilag fuggetlen, es NEM megy bluemobile-os sim kartyaval. akinek ilyen van, ezt vegye figyelembe, amugy kurvajo a cucc

(#42715) gyuresz88


gyuresz88
csendes tag

Légyszi ajánljatok jó, megbízható készülékeket. :F

- Árkategória: 35-40e
- Használt
- Hol venném meg: Használt apró, Vatera
- Hosszútávra kellene
- Mire használnád: fontos lenne a jó kamera és a gyorsaság, könnyű gördülékeny kezelhetőség
- Android vagy Windows

(#42716) qamu74


qamu74
őstag

Üdv!
Hétfőn szeretnék venni egy androidos telefont ,olyan 45-50k értékben.
Tudtok segíteni,hogy milyen telót vegyek ennyiért(újat)?
Nem kell,hogy hiperszuper legyen,csak tegye a dolgát rendesen.
Segítséget előre is megköszönöm :R

(#42717) GIhe válasza gyuresz88 (#42715) üzenetére


GIhe
tag

Occo ,és most már ez az alap ( minimum ) Samsung galaxy MIni

Ha ez kevés Samsung Ace

Itt néz körül

(#42718) GIhe válasza qamu74 (#42716) üzenetére


GIhe
tag

Bővebben , mit tudjon ? Melyik funkció legyen ami lényeges ? ( fotó , kijelző , proci , stb.)

(#42719) R2D20208 válasza GIhe (#42717) üzenetére


R2D20208
addikt

Ace nagyon karcsú sajna... :(

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#42720) qamu74 válasza GIhe (#42718) üzenetére


qamu74
őstag

proci,és a kijelzö.
Visszaolvasva az Alcatel 995-ös jónak tűnik,de nekem kívül esik a költségvetésen az ára.
Valami hasonlót keresnék,ha tudnál ajánlani valami hasonlót, megköszönném! :R

(#42721) GIhe válasza qamu74 (#42716) üzenetére


GIhe
tag

talán egy Samsung galaxy S

Kicsivel occobb : Samsung galaxy W

(#42722) qamu74 válasza GIhe (#42721) üzenetére


qamu74
őstag

Köszi!
Az S nem rossz,de lehet hogy az Alcatelt veszem meg,majd összébb húzom a nadrágszíjat :)

(#42723) GIhe válasza qamu74 (#42722) üzenetére


GIhe
tag

Nézz még szét nem kell elkapkodni a vásárlást .
Samsung Galaxy S advance

Vagy picit drágább : Samsung Galaxy S II.

Ha van időd menj be egy " piros nagy műszaki boltba " .
Ott sok telo ki van rakva ,lehet nyomogatni , kipróbálni ....
.... amelyik tetszik azt vedd meg !!!!

(#42724) GIhe válasza R2D20208 (#42719) üzenetére


GIhe
tag

Hát igen , ki mennyit szán ra , de egy Samsung galaxy S II jobban néz ki ...

(#42725) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Hátha így jobban kapok választ: 70K-ig milyen telcsit ajánlotok? :U

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#42726) GIhe válasza Carasc0 (#42725) üzenetére


GIhe
tag

Új vagy használt ?
op. rendszer milyen legyen ?
Kijelző ?
Fotó ?
stb.
Mi az Elképzelés ?

(#42727) Carasc0 válasza GIhe (#42726) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

:U LINK :U (De akkor itt 100K-ért kérdeztem, akkor maradjon 100k)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#42728) Dicker válasza Carasc0 (#42727) üzenetére


Dicker
őstag

Én ezeket ajánlom. Igaz attól függ az ára, hogy hol veszed. Ezek mind 100 körül, vagy alatt vannak.
Talán a One S, ION, 4X, amit nehéz megtalálni ennyiért. De a többi nem lehet gond.

HTC One S
HTC Desire X
Sony Xperia SL
Sony Xperia ION
LG Optimus 4X HD
Acer Cloud Mobile
---

Nem idei:

Samsung Galaxy S2

(#42729) GIhe válasza Carasc0 (#42727) üzenetére


GIhe
tag

Szia !

Én megnézném

-Samsung Galaxy S II
-HTC one X

(#42730) Dicker válasza GIhe (#42729) üzenetére


Dicker
őstag

A One X szerintem nem 100.000... :)

(#42731) GIhe válasza qamu74 (#42720) üzenetére


GIhe
tag

Szia !

Jön a karácsony ne kapkod el a dolgot , mert az ünnepekre és az után ( szezon vége / év vége / új év eleje ) biztos lesz valami jó kis "akció" a teloknál is !!!

(#42732) tvse1995 válasza GIhe (#42729) üzenetére


tvse1995
senior tag

Több helyen is 104k ami azért elég közel van a 100-hoz. (24hó garival)
A boltok megbízhatóságáról nem tudok mondjuk semmit...

(#42733) GIhe válasza tvse1995 (#42732) üzenetére


GIhe
tag

Lesz az még olcsóbb is ....
...a most kapható telokhoz képest "jönnek még jobbak ", nagyobb tudású telok !

(#42734) qamu74 válasza GIhe (#42721) üzenetére


qamu74
őstag

Hali!

Vettem itt az aprón egy alcatel ot 995-öt, telenorosat 44k-ért vadi új.

(#42735) tvse1995 válasza GIhe (#42733) üzenetére


tvse1995
senior tag

Erre a hsz-re akart menni a válasz! :B

(#42736) attiati


attiati
veterán

4-5e Ft környékén melyik használt telefontípust mernétek megvenni?

(aksi 2-3 napot vigyen el, előny ha van valami mp3 lejátszó, lehetőleg polifonikus legyen)

(#42737) KoPy89


KoPy89
tag

Sziasztok,

edesapamnak szeretnek venni egy telefont, klasszikus kialakitasut szeretnek, egyetlen funkcio amit telefonalason es smsen kivul hasznal az fenykepezo.
Mar csak E-bayen rendelheto keszulekek is szoba johetnek, mivel tudom, hogy a klasszik telefonok mar nem nagyon porognek.
Fem haz es jo anyaghasznalat elony, de nem fontos, ha amugy jol nez ki es a kamera jo.

koszi!

(#42738) quailstorm válasza KoPy89 (#42737) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mennyire hajtasz rá a kamerára? Mert van a Nokia N82, a Sony K550, C510, C901, C902. Ez elég nagy ingást lefed. Ebben a kialakításban VGA 30FPS-nél jobb videóra ne számíts, de jó fényképező van.

(#42739) meroly válasza KoPy89 (#42737) üzenetére


meroly
veterán

Nokia 6700 classic

Impossible is nothing

(#42740) GIhe válasza attiati (#42736) üzenetére


GIhe
tag

(#42741) meroly válasza attiati (#42736) üzenetére


meroly
veterán

3110c még többet is elmegy mint 2-3 nap vagy ha zenegombok is kellenek, akkor 5130 xpressmusic.

Impossible is nothing

(#42742) GIhe válasza KoPy89 (#42737) üzenetére


GIhe
tag

Sonyericsson K800i
Sonyericsson k810i
Jó kis masinák .A gyenge pont az a joystick ,DE a fotó még a mostani csúcs telokat is felülmúlja !!!
Nagyon szép képeket lehet vele készíteni !
Fém ház !!! Strapabíró !

(#42743) Fasten


Fasten
tag

Sziasztok,

feleségem részére keresek dual-sim-es mobilt. Ár max 20k, legyen új. Telefonálásra és sms-re használná. Legyen "normál" kialakíátású, ne csúszkás, kinyitható stb...

Korábbi hozzászólásokban a samsung-ot ajánlották, én ezt néztem:

[link]

Lenne egy tmobilios és egy telenoros sim. Akkor ezzel a készülékkel megoldható, hogy 2 simet kezel egyszerre a teló? Nem kell hívásvárakoztatás, olvastam, hogy ez sokaknak probléma.

Akkor ez jó lehet nekünk?

köszi,

üdv,

Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

(#42744) meroly válasza Fasten (#42743) üzenetére


meroly
veterán

Ebben nem vagyok biztos, nem él egyszerre a két sim, ki kell választani épp melyiket használod: [link].... ha jól olvasom...

Viszont a nokia X2-02 pl egyszerre kezeli, de ha egyik aktív, akkor a másik nem.

Impossible is nothing

(#42745) Fasten válasza meroly (#42744) üzenetére


Fasten
tag

Szia!

Ez nem a hívásindításra vonatkozik, hogy ki kell választani, melyik sim-et használod?

Egyéb esetben ( bejövő hívás, SMS ) mindkét kártya egyidőben él, fogadja az adatokat.

Nem? :U

Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

(#42746) meroly válasza Fasten (#42745) üzenetére


meroly
veterán

Lehet igazad lesz:

A bal felső sarokban ugyebár két térerőindikátor található, a kimenő dolgok szempontjából aktív kártya térereje és ikonja mögött van egy háttérszín, de a készülék ennél egyértelműbbé is teszi, hogy melyik SIM-et használjuk épp, ugyanis mindkettőhöz külön menütémát és hátteret állíthatunk be, azaz elég sok visszajelzést kapunk ahhoz, hogy szinte biztos legyen, hogy nem rossz kártyáról indítunk hívást.

Csak meg kell adni egy aktív kártyát, amit főkártyaként kezel a kimenő események miatt. Nem kérdezgeti meg minden hívásindításnál meg sms-nél hogy melyikről akarod, hanem ezt a "fő" kártyát fogja arra használni. De az oldalsó gombbal állítható:

Hívásindításkor és üzenet küldésekor a készülék jobb oldalon lévő gombot megnyomva kell kártyát váltanunk

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#42747) Fasten válasza meroly (#42746) üzenetére


Fasten
tag

Hallgassuk meg a többieket is, ők hogy vélekednek, én "ezhöz nem értök" :C :DD

Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

(#42748) Tommy7


Tommy7
tag

Üdv, Nokia Lumia 610-ről mik a vélemények tapasztalatok? 35ért szinte új állapotban megéri? köszi a válaszokat.

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#42749) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok!
Olyan November közepe fele szeretnék telefont vásárolni kb 70 ezer ft környékén. Mit ajánlanátok nekem? Iphone 4 használtan esetleg? Jelenleg Xperia Mini Prom van, de kicsi a kijelzője nekem, egyébként fotózgatni is szeretek a telefonommal, zenét hallgatni és sok netezés. Szóval egy Minimum 4-es 3,5-ös kijelző azért jó lenne. :)

:R :R :R

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#42750) Carasc0


Carasc0
őstag

Üdvözlet?

Melyiket válasszam?

1. függöny:

- 2 év bolti gari (kár hogy nem gyári)
- Sony Xperia S
- Ára: 90 000Ft
- Kártyafüggetlen
- Vadi új bontatlan!

2. függöny:

- 2 év bolti gari (kár hogy nem gyári)
- HTC one X
- Ára: 104 000Ft
- Kártyafüggetlen
- Vadi új bontatlan!

Vélemény? :U

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.