Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43101) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hosszas nézelődés után arra jutottam, hogy maradt 3 versenyző a kinézett telefonok közül.

Sony Xperia P
HTC One S
Motorola RAZR XT910

Mondanátok pár pro/kontra érvet valamelyik mellett, vagy ellene?
Ami fontos lenne, hogy jó képet/videot csináljon, ne lassuljon be használhatatlanul.
Esetleg van-e valami típushiba vagy bármi ilyesmi ami miatt valamelyik kerülendő?

(#43102) Droid_


Droid_
tag

bocs, bocs, igazatok van.

kevertem a grand x-el, felejsétek el minden postom :D

(#43103) tevike


tevike
senior tag

Sziasztok, 25-27e forint körül itt Ph-n milyen telefont tudok venni itt ph-n használtan?

Kritériumok:

- jól lehessen netezni rajta :)

Köszönöm! :)

Kilőve: Galaxy mini, Zte Blade, Xperia x10mini pro, Galaxy 3

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#43105) tevike válasza #40993792 (#43104) üzenetére


tevike
senior tag

Köszönöm:R

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#43106) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Üdv! Telefont keresnék. Korábbi készülékem (SE k510i) 6 év használat után kezdi a második akksit is kizabálni.

Mire használnám: Kizárólag telefon és SMS, esetleg naptár (ébresztő, emlékeztető stb.) + néhány fénykép, ha otthon hagyom a fényképezőt.
Ár: Függetlenül, vagy T-mobilnál max 15-20K.
Extra: Ne kelljen 2 naponta tölteni...gyerekálló legyen (nyál, por, rázkódás... ;] ) A jelenlegi telefon kameráját egy jól irányzott földhözcsapás nyírta ki.

Csak új készülék érdekelne. :U

Köszönöm a segítséget.

Eddig ezen akadt meg a szemem: Motorola EX130 Wilder

They drew first blood....

(#43107) matyi19 válasza bolcsodal (#43106) üzenetére


matyi19
őstag

Sziasztok!
Fontos lenne, két telefon között kell választanom:
Samsung S5610
Nokia C3-01 Touch and Type

Köszönöm!

(#43108) #25276416


#25276416
törölt tag

Sziasztok!

15 alatt keresek uj, kártyafüggetlen telefont. Mit ajanlotok?

Föleg munka-telefon lenne, sok telefonalas, meg esetleg egy kis jatek az üres menetekben. Viszont cél, h sokáig birja, és ne legyen bovli-kinézete, és ha lehet ne nokia.

(#43109) punky10 válasza matyi19 (#43107) üzenetére


punky10
addikt

En a Nokiát venném, egyetlen hibája, amit az összes tesztben irnak, hogy "szűk látoszögű, mint a legtöbb hazai politikus"... Idézet tőlem... :D
Előnye a gyors rendszer,a fém hátlap és a wifi.
Igaz most ugy irtam véleményt, hogy a Samut nem ismerem, bár képről az se csunya.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#43110) troland26


troland26
őstag

üdv

Apámnak (63 éves ) szeretnék venni egy új telefont . Leginkább Nokiát , mert annak a menürendszerét szokta meg . Érintőképernyő kizárva . Nagy kijelző lehetőleg vékony konszolidált kialakítás . Mit tudnátok ajánlani olyan 20k környékén . Én is nézegettem az x2-00 jó lehetne ( dark gray ) vagy van jobb alternatíva ?

(#43111) matyi19 válasza punky10 (#43109) üzenetére


matyi19
őstag

Igen, több mint valócsínű hogy a Nokia lessz...
:R

(#43112) meroly válasza troland26 (#43110) üzenetére


meroly
veterán

Az is jó, vagy esetleg az X2-02, talán elkülönültebbek a gombjai. Sajnos a jó kis gombos nokiák kihaló félben vannak, ha még találsz új 6303-at, akkor azt is ajánlom.

matyi19: az 5610-es samut nagyon dícsérik, a c3-02-ből csak a második kiadást vedd, ha azt veszel!

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#43113) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Sziasztok!
Jelenleg melyik a legolcsóbb telefon amivel BT-on tudok mobilnetet megosztani?

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#43114) Toxic900


Toxic900
csendes tag

Üdv
Androidos telót szeretnék max 70000ft körül a legjobb ha htc vagy samsung vagy esetleg sony lenne van esteleg olyan amit ebbe az árba különösen ajánlanátok?

(#43115) HuMarc válasza Toxic900 (#43114) üzenetére


HuMarc
addikt

Xperia Sola így hirtelen.

(#43116) Toxic900 válasza HuMarc (#43115) üzenetére


Toxic900
csendes tag

Köszi és az xperia p?

(#43117) HuMarc válasza Toxic900 (#43116) üzenetére


HuMarc
addikt

Úgy tudom, hogy ilyen olcsón gyári garanciával nem lehet hozzájutni, és bolti garanciával telefont venni igen rizikós. (Szerintem legalábbis)
Ha viszont találsz gyári garanciás Xperia P-t ilyen árban, akkor az egy NAGYON jó ajánlat, érdemes megnézni. (Bár nagyon jó helyett inkább túl jó, hogy igaz legyen...)

(#43118) Toxic900 válasza HuMarc (#43117) üzenetére


Toxic900
csendes tag

Értem
és htc vagy samsung ?

(#43119) HuMarc válasza Toxic900 (#43118) üzenetére


HuMarc
addikt

HTC-ből ilyen árban kb. csak a HTC One V van, amit nem ajánlok. Itt van róla egy cikk sdd2 tollából (a cikkhez tartozó kommenteket érdemes elolvasni)

Samsung-ban meg talán az Ace 2-t érdemes nézegetni.

(#43120) Toxic900 válasza HuMarc (#43119) üzenetére


Toxic900
csendes tag

Köszi
de samsungból nem inkább az advance ami jobban megéri ??

(#43121) quailstorm válasza Toxic900 (#43120) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De mert az ace2-nek limitált 1GB-os data partíciója van(enyi helye van az appok "sd-fájljainak"). És root nélkül meg nem tudsz külső SD-re telepíteni. Viszont van benne flash counter, amit nem lehet resetelni, és a rootkor a kernelcsere tekeri. Van már workaround csak macerás.

(#43122) Toxic900 válasza quailstorm (#43121) üzenetére


Toxic900
csendes tag

És
akkor ti meiket vennétek az emlitettek közül?

(#43123) Dicker válasza Toxic900 (#43122) üzenetére


Dicker
őstag

Én a ZTE Grand X-et venném. Egyszerűen nincs ellenfele ebben az árban. :)

(#43124) Toxic900 válasza Dicker (#43123) üzenetére


Toxic900
csendes tag

Köszi szépen
utánanézek és megfontolom :)

(#43125) HuMarc válasza Toxic900 (#43124) üzenetére


HuMarc
addikt

A Grand X IN-t én is ajánlom! :R

(#43126) punky10 válasza quailstorm (#43121) üzenetére


punky10
addikt

7 éve használok smartphonokat, több mint 2 éve Androidot(még 1.6-al kezdtem) de a hozzászólásod második része nekem nagyon kinai... :B És akik itt kérnek tanácsot, azoknak sem biztos, hogy rendszerprogramozoi képzettségük van... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#43128) HuMarc válasza #40993792 (#43127) üzenetére


HuMarc
addikt

Szívesen olvasnánk tőled egy felhasználói tesztet! ;)

[ Szerkesztve ]

(#43130) quailstorm válasza punky10 (#43126) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha külön kérdi majd kifejtem egyenként. Ha a szavakra egyenként rákeres, akkor is érthető. Sajnos rámragadt az angol. Ez a gép hivatalos nyelve. Ráadásul pl a workaroundnak nem is találok frappáns fordítást. A flash counter meg legyen rendszermagcserélés-számláló? Így még nehezebb érteni sztem.
Az a lényeg hogy a galaxy S2 óta van egy nagyon cuki dolga a Samsungnak. Ez a flash counter. Mivel a kernelükből hiányzik a root felhasználó, azt is cserélni kell, nem engedélyezni mint egy Sony esetén. Szóval ha rootolsz, ha romolsz akkor tekered a számlálót. De ha nem KIES-sel teszed, akkor a felhőben nem tekeredik a számláló. Ha meg beadod szervízbe, vagy feldugod KIES-re és nem egyezik a mobil flash számlálójának értéke a felhőben lévővel az adott mobilhoz, akkor megvonják a garanciát. Ezt S2-nél lehet 0-ázni USB JIG-gel, aztán meg eltekerni a kívánt értékig. Más mobillal nem működik. Magyarul itt hiába az unroot zip, nyoma marad.

(#43131) punky10 válasza quailstorm (#43130) üzenetére


punky10
addikt

Köszönöm...
Időközben sikerült a nagyját értelmeznem, pont a "workaround" - dal nem boldogultam... :)
Ez a rész ismerős, eddig is igy ment:a gyártok mindig ujabb és ujabb védelmet épitettek a telo szoftvereibe,a bütykölgetős userek pedig rendre feltörik őket...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#43133) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Olyan telefont keresek, ami nagyából megfelel a mai kor követelményeinek... 5maga kamera - wifi stb.. viszont olyasmi teljes értékű fizikai qwerty bill. van rajt mint pl az N97 mini-n, Htc desire Z-n... Húzok az android felé, de ha symbian, az sem gáz. Van valami ilyesmi jelenleg a piacon?

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#43134) adm91


adm91
csendes tag

Sziasztok!
Karácsony előtt lesz esedékes egy telefon vásárlás. Részletre fogom meg venni a kicsikét. Két jelölt van az egyik a Lumia 800 a másik az Iphone 4. A telefont mily meglepő telefonálásra, sms-ezésre, netezésre, zene hallgatásra, ha épp úgy adódik fényképezésre használnám elsősorban. Melyiket ajánlanátok inkább?

(#43135) Dicker válasza adm91 (#43134) üzenetére


Dicker
őstag

Én egyiket sem.
Akkor már a Lumia 820. Addigra biztos kapható lesz itthon is.

(#43136) cyb6


cyb6
csendes tag

Sziasztok,
ezek lennenek a koordinatak, mit ajanlotok?

nem hasznalt
jo kamera (inkabb fenykep, mint video)
wifi es vallalhato kompromisszum netezesre
offline utca szintu europa terkep, vagy lehetoseg erre
konnyu jegyzeteles
es max 40-50k legyen az ara kartyafuggetlenul

nagyon koszonom elore is!

(#43137) adm91 válasza Dicker (#43135) üzenetére


adm91
csendes tag

és az árban mennyi lesz több mint az említett kettő?

(#43138) JDM_Style


JDM_Style
tag

Kicsit változott a terv, maximum 13-15000Ft lenne a keret. Ami kritérium:
-Nokia
-Wifi
-Jó kamera
-Ha lehet qwertz billentyűzet de ez nem fontos
-Használtan
-Függetlenül

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#43139) meroly válasza JDM_Style (#43138) üzenetére


meroly
veterán

Nokia E71

Impossible is nothing

(#43140) RolXX válasza vilmaboy (#43133) üzenetére


RolXX
tag

Nekem xperia mini pro van, teljesen megfelel a kor követelményeinek és qwerty billentyűzet is van benne. Csak ajánlani tudom. Ezt 25 körül már lehet kapni használtan.
Van még x10 mini pro 17 körül, ami majdnem ugyanígy néz ki, csak gyengébb a kijelzője és lassabb, régebbi.
Nagyobb méretű, nagy kijelzős alternatíva az xperia pro, ami már drágább, de nem tudom pontosan mennyibe kerül, szerintem 40 körül lehet használtan.
Esetleg HTC Desire Z, de azt nem ajánlanám, mert szinte mindenben gyengébb, mint az Xperia Pro, de nem hiszem, hogy olcsóbb.
Újba most nem nagyon láttam qwerty billentyűzeteset, de lehet, hogy a többiek tudnak ajánlani valamit.

Windows Mobile 2002-2003 -> Symbian 6.1-9.2 -> iOS 4 -> Android 2.1 - 7.0 -> iOS 13.3

(#43141) ricsike81


ricsike81
aktív tag

xperia t ára szerintetek fog esni karácsonyra vagy jövő évben amikor megjelenik az odin?

(#43142) vilmaboy válasza RolXX (#43140) üzenetére


vilmaboy
őstag

nézegetem egy ideje az xperia mini pro-t... tetszik a vas. Erre már felmegy az android 4.0? Gps van benne? Netes felhasznállásnál hogy áll helyt a készülék? Összességében hogy jellemzed, eltekintve attól, hogy ilyened van?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#43143) JDM_Style válasza meroly (#43139) üzenetére


JDM_Style
tag

Ez az E71 annyira nem tetszik :(

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#43144) RicsTrocs


RicsTrocs
csendes tag

A htc s8 mikor jön

(#43145) meroly válasza JDM_Style (#43143) üzenetére


meroly
veterán

Akkor még az E63 van ebben a kategóriában, de annak jóval gyengébb a kamerája.

Impossible is nothing

(#43146) RolXX válasza vilmaboy (#43142) üzenetére


RolXX
tag

Van már rá hivatalos 4.0.4 frissítés, de én visszaraktam a 2.3-at, mert nekem nem tetszett.
GPS van, netre teljesen jó. Én is sokat netezek vele. Van ennél nagyobb kijelzős készülék, de ezen is jól látható minden és multitouch-al nagyon szépen lehet zoomolni oda-vissza, meg navigálni. Sebessége meg elég jó.

Összességében minden megvan benne, amire szükség lehet, még játékokkal is viszonylag jól boldogul(GTA III pl nem gond).
A billentyűzetet is nagyon szeretem, egyetlen gond, hogy nem lehet hardveresen ékezetet írni, mint az X10 mini próban, hanem hosszan nyomva kell tartani a magánhangzót, majd kijelzőn kiválasztani. De még mindig gyorsabban lehet gépelni, mint virtuális billentyűzettel, mert itt elég rövidebb ideig nyomva tartani egy gombot és már ki is adja az ékezetes lehetőségeket, virtuális billentyűzeten valamivel tovább kell nyomva tartani, ami hosszabb szövegnél már nagy különbséget jelent.

Egyedül annak lehet baja ezzel a telefonnal, aki a nagy tepsiméretű kijelzőket szereti, vagy dual-core-t akar. Amúgy minden megvan benne.

Windows Mobile 2002-2003 -> Symbian 6.1-9.2 -> iOS 4 -> Android 2.1 - 7.0 -> iOS 13.3

(#43147) vince


vince
őstag

A feleségemnek szeretnék egy telefont vásárolni. Szinte kizárólag telefonálni fog vele, e-mail, multimédiás képességek nem fontosak. Egy lényegi pont van: angol-német-magyar szótárat mindenképpen szeretne a telefonra (emiatt cserélnénk a nokia 6030-t)
A nokia 6303i típust szemeltem ki, tudok erre szótára(ka)t feltenni?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#43148) meroly válasza vince (#43147) üzenetére


meroly
veterán

Létezik S40-re is szótár igen, java. De én inkább a sima 6303-at ajánlanám.
A szótárakról, van pl ez a Babeldict, én régebben az STdict-et használtam, amit most nem találok....

Impossible is nothing

(#43149) vince válasza meroly (#43148) üzenetére


vince
őstag

Miért a sima 6303?
Megnéztem ezeket a szótárakat, de a Babeldict internetkapcsolattal működik, az STDict meg WinCE alapú, ha erről van szó.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#43150) meroly válasza vince (#43149) üzenetére


meroly
veterán

Jobb konstrukció szerintem, szoftvert, kamerát figyelembe véve. Az i verzió szerintem visszalépés volt.
Tuti van STdict is, mert én is használtam és nem kellett hozzá net.

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.