Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43051) HuMarc válasza #40993792 (#43050) üzenetére


HuMarc
addikt

Mit vettél? Grand X IN-t?

(#43053) alpihun válasza .Szaki. (#43041) üzenetére


alpihun
senior tag

Nekem valahogy ez a zte racer ii tipikus vagánygyermek telefon, de pl. zenei téren mint a telefon mint a lejátszó egy zenei csőd. Én nem hinném hogy kiszolgálna több éven keresztül.

(#43042) RolXX
Ennek a mininek ilyen "egyik kezedben nagyító, másikban fogpiszkáló" behatása van. A kicsi nem jó kifejezés. De azért megtapicskolok egyet. Ki tudja, lehet tetszeni fog.
Az lww már sokkal jobb dolognak látszik. Viszont itt jön közbe az, hogy erdélyi vagyok és itt drágábbak valamivel. Mert az x8+ egy 4-8 gigás kártya már súrolja a határt. A játékot sikerült újból túlértelmezned. Bár lehet én vagyok ómódi. Komolyabb játékokhoz itt a pc, A telefonra meg egy pacmanutánzat is megteszi.

(#43043) quailstorm
Ahogy így mondod, bevillan pár régi képsor. Még mindig előttem van osztálytársam régi telefonja (minimum 25mm vastag, akkoriban jött be a bluetooth), többek közt az iskolaablakot is bedobtuk vele de sokat passzolgattuk egymás között is. Egy idő után minden földet érésnél hátlap, akku memória és simkártya, szóval minden jött ki, de azért működött, na én nem így tervezem most. Én is rengeteg "csodát" őrzök, de eddig megfeleltek, ha kellett, tudtam hívni velük. De most itt van líceum, a zsebpénzem hegyekben áll (jelzem 10forintosokban :) ). Egyre kevesebb időt leszek itthon, gépközelben, és zene nélkül nekem nem megy... És itt már a telefon úgymond státuszszimbólum. Mint régebb volt egy karóra, például.

(#43044) meroly
Akkor újra belefoglaltam az esélyesek listájába az x3-02-t.

(#43045) medvetalp78
Itt is az első megbízatásod.

Köszönöm mindenki véleményét, sokat segítettetek. Így végezetül áldásotokat adnátok az xperia x8/mini vagy lww esetleg, x3-02 telefonok mindegyikére? A fent említett árbeli eltérés miatt az x8 lenne a befutó nálam.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#43054) .Szaki. válasza alpihun (#43053) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én az X8-ra mindenképp, de az X3-02-re is.

(#43055) matyi19 válasza .Szaki. (#43054) üzenetére


matyi19
őstag

Sziasztok!
Egy idősebb személynek szeretnék telefont vásárolni. Pont emiatt én egy monochrom kijelzőre gondoltam, mert ezen jobban lehet látni a dolgokt. Illetve egy olyanra, amiben van elemlámpa funkció is.
Ezek alapjánti melyik telefont ajánlanátok?
Köszönöm!

(#43056) mercenaire válasza matyi19 (#43055) üzenetére


mercenaire
tag

Szia. Nokia 1280.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mercenaire

(#43057) meroly válasza matyi19 (#43055) üzenetére


meroly
veterán

A 1280 is jó, de csak hogy legyen alternatívád:
Nokia 103.

Amit írtam nem nagyon kapható itthon, bocsánat.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#43058) mercenaire válasza meroly (#43057) üzenetére


mercenaire
tag

Azért bátorkodtam a kollégának javasolni a 1280-at, mert viszonylag potom áron hozzá lehet jutni a piacon, továbbá ilyet használok második telefonnak és elmondhatom róla, hogy kifogástalanul működik. :)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mercenaire

(#43059) matyi19 válasza mercenaire (#43056) üzenetére


matyi19
őstag

Köszönöm a választ, igazából már én is útánanéztem a dolgoknak, és ezt a telefont találtam a leg megfelelőbbnek, csak gondoltam itt is megkérdezem...

Látom azt használod, mennyit tart az akkuja..?

[ Szerkesztve ]

(#43060) matyi19 válasza meroly (#43057) üzenetére


matyi19
őstag

ok, semmi baj ;)

(#43061) amargo


amargo
addikt

Hi!

Dual-SIM-es telefont keresek.
Eddig a Nokia X2-02 és Nokia Asha 202 néztem ki és a Samsung C3322 Duos.

Fontos lenne a hosszú készenléti idő és beszélgetés, ugyanakkor jó lenne, ha USB-ről is tölthető lenne. Néztem Samsung-at is, de páromnak eddig Nokia telefonjai voltak. Nem szeretne tapogatós telefont, bár részint megtudna vele barátkozni, ha az olcsó ~20e.

Személyes tapasztalatokat esetleg további lehetőségeket keresek.

Köszönettel!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#43062) meroly válasza amargo (#43061) üzenetére


meroly
veterán

Az X2-02-ről annyi jót hallottam, hogy bár a mostani telefonomat nagyon szeretem, de ha váltanom kellene tuti azt vennék, nem a dualSIM miatt, hanem a többi jó tulajdonsága miatt.

Impossible is nothing

(#43063) BénaNyurga


BénaNyurga
aktív tag

Üdv netezésre 20ezer forintig milyen használt mobilt tudtok ajánlani? androidost ha lehet
gt540-em volt de iszonyat gyenge volt az akkuja valami olyan kéne ami aktív használat mellett legalább egy napot kibír márka nem lényeg minnél jobb legyen

(#43064) mercenaire válasza matyi19 (#43059) üzenetére


mercenaire
tag

Szia. Mivel azt kevesebbet használom, így simán elmegy 4-5 napig is.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mercenaire

(#43065) amargo válasza meroly (#43062) üzenetére


amargo
addikt

Köszönöm!
Én is jókat olvastam róla, de párom megnézte a telefonokat és a 202-felé is húz.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#43066) mercenaire válasza BénaNyurga (#43063) üzenetére


mercenaire
tag

Szerintem egy Xperia X8 as tökéletesen megfelel erre a célra, vagy esetleg egy ZTE blade.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mercenaire

(#43067) Tyer válasza mercenaire (#43066) üzenetére


Tyer
őstag

Szerintem meg vegyél netbook-ot, azt arra találták ki, hogy netezzenek rajta, a telofonon netezés az arra valo, amirea fényképezés, ha nagoyn muszáj, meg az alapfunkciok frissitásáhez...
Ezer párszáz mAh-s akkukkal 3"os kijelzövel nem fogja birni semmi!!! max 5-6 órát. De akkor már netbook, aminek 10" a kijelzöje.

Vagy valami bika utángyártott akku 4000 mAh-val, de az lehet kinyirja a telot...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#43068) BénaNyurga válasza Tyer (#43067) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

nyilván ha netbookot szeretnék azt vennék!
továbbiakban a nem építőjellegű hozzászólásaidat mellőzd kérlek!

(#43069) meroly válasza amargo (#43065) üzenetére


meroly
veterán

Hát arról nem sokat tudok, asha 200-ról vannak még vélemények az ismerőseim körében, de az qwerty.

Impossible is nothing

(#43070) func93


func93
senior tag

Üdv! Édesanyámnak szeretnék venni használtan telefont.
Felhasználás: Telefonálás, Sms, Néha fényképezés(kis minőség azért elvárt)
Keret: 10k.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#43071) meroly válasza func93 (#43070) üzenetére


meroly
veterán

Nokia 6303

Impossible is nothing

(#43072) quailstorm válasza BénaNyurga (#43063) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egy másik GT540 is jó lenne neked sztem. Jó akkuval meg CM7.1-es 2.3.7-tel repül mint a villám. Komolyabb oldalakat is pillanatok alatt betölt (opera mobile 12.1). Ugyanez vonatkozik az X8-ra, csak 2.3.7-tel, de akkor jó.
Esetleg ha Galaxy Gio-t ki tudsz fogni az moddolás nélkül gyári OS-sel jó. A többi az vagy drágább, vagy 240x320.

[ Szerkesztve ]

(#43073) petyaaa6


petyaaa6
tag

egy premium kategorias telefont vennek,melyik megbizhato,korrekten ossze van rakva popec dizajnnal. gps-maps,netezes,zenehallgatas,jatek,net,online film,filmezes es a kamera se legyen ratyi.. ezekre mind hasznalva lenne. jatek-film-olvasas miatt egy legalabb 4.2-4.3" meretre gondolok. tul eros telefon,mint egy samsung s3 egyelore nemlatom ertelmet(foleg ugy h ennyire draga).
En egy Xperia Arc S -re gondoltam illetve HTC Sensation xe -re. esetleg van neg otlet? Nokiat semmikeppen:))
Az ar kb 70-82e (inkabb 80) korul gondoltam.
Egyeb telefonotlet? koszi!:)

Huawei p6 - perfect for business..and for everything

(#43074) Fecogame


Fecogame
veterán

A feladvány:

Keret ~30ezer Ft, érintőképernyős telefon, Wi-Fi, jack dugó, nagyjából 3,5"-os kijelzővel.

ZTE Balde kilőve, nővéremnek nem tetszik :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#43075) #25276416


#25276416
törölt tag

Sziasztok!

Mit ajánlotok?
Kagylóforma telefont szeretnék. Másodtelefonnak használnám.
Nincsenek különösebb elvárásaim, egy micro SD bővithetőség lehetne benne. Függetlent és ujat szeretnék, max. 15-ert.

[ Szerkesztve ]

(#43076) JDM_Style


JDM_Style
tag

Sziasztok. Milyen mobiltelefont lenne érdemes venni 30000Ft környékén? Androidos kéne, elég sokat játszanék rajta. Kamera fontos, bár nem kell egy digitális fényképezőgép. Leginkább használtan kéne, vagy előfizuval.

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#43077) Droid_ válasza JDM_Style (#43076) üzenetére


Droid_
tag

előfizuval milyen drága díjcsomag jöhet szóba? Ajánlanám az Xperia T-t 21 ezres havidíjjal, de nem hiszem h sok mindent tudnál vele kezdeni :D

(#43078) JDM_Style válasza Droid_ (#43077) üzenetére


JDM_Style
tag

Maximum 5-6000Ft-ot szánok a havidíjra :)

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#43079) Droid_


Droid_
tag

Galaxy S Advanced Tmobilnál 68k

szerintem eléggé bestbuy, szerintetek?

(#43080) Tyer válasza Fecogame (#43074) üzenetére


Tyer
őstag

Galaxy Ace

Droid_: AZ!!!

petyaaa6 : Uj ZTE?

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#43081) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Üdv, nagymamának szeretnék venni valami telefont, 7.000 forint a felső határ, használt is lehet, t-mobile vagy független, a lényeg h hangos legyen, és hosszú üzemidő, az sem baj ha viszonylag nagy a kijelzője, vagy a karakterek rajta. Mp3, kamera, bővíthetőség facebook, ilyesmi egyáltalán nem kell. Én egy 6310i-re gondoltam, esetleg más ötlet? :R

Amúgy akik okostelefont szeretnének miért nem mennek át a másik fórumba? Ott többet tudunk mondani szerintem :B Mert én azokkal vagyok tisztába, alap telefonoknál le vagyok maradva...

[ Szerkesztve ]

(#43083) lsebestyen válasza #40993792 (#43082) üzenetére


lsebestyen
addikt

Már kiegészült :)

(#43084) meroly válasza lsebestyen (#43081) üzenetére


meroly
veterán

Az én nagymamám Motorola F3-at használ már jó ideje, nem is cserélném le neki semmire ;) De a 6310 is vagy 6210 is nagyon jó ötlet :K

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#43085) lsebestyen válasza meroly (#43084) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ez tetszik, h extra nagy ikonokat képes megjeleníteni, köszi a tippet :R wow, használtan is filléres áru :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#43086) lsebestyen válasza lsebestyen (#43085) üzenetére


lsebestyen
addikt

Bár most nézem, h milyen a kijelzője, hát lehet hogy erről lemondok...:(

(#43087) petyaaa6 válasza #40993792 (#43082) üzenetére


petyaaa6
tag

Jogos,dizájn az szubjektív :)
Nemrossz a telefon,most kezdem nézegetni csak egyelőre nemtalálom,hol lehetne megvenni. Függetlenül szeretném,de neten nemigazán találom. Netes webshop v akármi.

Huawei p6 - perfect for business..and for everything

(#43088) meroly válasza lsebestyen (#43086) üzenetére


meroly
veterán

Meg kell szokni, meg a menüt is.

Impossible is nothing

(#43089) Doosa


Doosa
aktív tag

Üdv!

NŐI nemű egyednek szeretnék telefont vásárolni 3,5 és 4,3 coll között. Mindenképpen androidot választanék. Ami a legfontosabb az az aksiidő, egy jó kamera (minőségre, nem feltétlenül felbontásra). Leginkább netezésre lenne használva. Ha nem megy bele SD kártya az nem téma, min 8GB elég. A felső határ olyan 60-70 körül van, vagy havidíjba max 3000. Gondolkodok használtba is, vettem már úgy több telefont is, ismerem a módját.
Előre is köszönöm a tippeket.

(#43090) Droid_


Droid_
tag

Ha át tud siklani a Samsungok szerintem okádék kezelőfelületén, akkor S advanced, én is ezen rágódok. Tmobilnál dominóba 68. Ha kicsit megtoldod a keretet akkor 3200-as előfizuval 2 évre 78000 (akár 0%-os thmmel), az Xperia P. Kapsz +8GB (16) táhelyet, nagyobb felbontású és fényesebb kijelzőt, kicsit több ramot, és egy sokkal jobban összerakott, jobb anyaghasználattal rendelkező telót, szebb felülettel. Ezeknek nagy része (összes a ramot kivéve) egyértelműen csak kényelmi eszköz, ami a használatot nem befolyásolja, de ha nekem lenne ennyi pénzem, én kifizetném.

Samu jobb akksiba

(#43091) Dicker válasza Droid_ (#43090) üzenetére


Dicker
őstag

Szerintem, ha látod, hogy megjelent a ZTE Grand X IN, akkor nincs min tovább gondolkodni egyikőtöknek se. :DDD
Én azt ajánlanám. Nem rég nyomogattam meg, és tetszett.

(#43092) Droid_ válasza Dicker (#43091) üzenetére


Droid_
tag

Kevés ram.

Ha most még nem is, egy év múlva az lesz.

(#43093) Doosa válasza Dicker (#43091) üzenetére


Doosa
aktív tag

Na tényleg elég jónak tűnik. Nagyon jó tipp, kösz.

(#43094) Dicker válasza Droid_ (#43092) üzenetére


Dicker
őstag

Hát nem tudom, akkor hány giga ramot akarsz? 2 gb-al nem sok telefon van egyenlőre. A SGS Advenced a nyomában sincs szerintem. Hardverileg sem.

Egyébként meg nem a ram kevés, hanem az android optimalizálatlan. Éppen, hogy a jövőben, ha normálisan fejlesztenek, akkor elegendő lehet. :)

(#43095) Droid_ válasza Dicker (#43094) üzenetére


Droid_
tag

Garand X IN nyomában?

768 van benne, 1GB a P-ben. Nyilván javul az optimalizálás, de tuti nem a hardveres követelményt tuti nem fogja szinten tartani. Most még bőven elbírja az 512, de egy 60ezres telót nem másfél évre fogok venni.

(#43097) DS39 válasza Droid_ (#43092) üzenetére


DS39
nagyúr

ne szopass már, 1GB RAM nem elég ?
ennyi van a ZTE-ben!

(#43098) punky10 válasza Droid_ (#43095) üzenetére


punky10
addikt

Azért azt nézd meg, hogy abbol az 1Gb RAM-bol mennyi a szabadon felhasználhato. Nem állitom 100%-ra,de előfordulhat, hogy a Sony a teljes RAM-ot irja, amiből a rendszer levesz párszáz megát, a GrandX-nél meg rögtön a szabadot irták. Igy kijöhet, hogy ugyanannyi RAM van mindkettőben... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.