Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43951) Sly Bp.


Sly Bp.
addikt

Meg is van a Nokia Lumia 800!

(#43952) natë


natë
nagyúr

A segítségeteket kérném, olyan mobiltelefont (NEM okostelefont) szeretnék venni, ami fizikai gombsorral rendelkezik, lehetőleg autofókuszos kamerával illetve ami nagyon fontos, wifi modullal! Létezik ilyen? :F

(#43953) Sly Bp. válasza natë (#43952) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem csak a Nokia 6300i jut eszembe!

(#43954) natë válasza Sly Bp. (#43953) üzenetére


natë
nagyúr

Ismerem, jó, csak ugye már nem mai modell..egy frissebb jobb lenne :B

(#43955) quailstorm válasza natë (#43952) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Sony Ericsson W995. AF nélkül W705. Java alkalmazások nem férnek hozzá a wifihez, így az opera mini sem. Gyári böngésző nekem nem tetszik.
Ezen felül van Nokia X3-02 touch and type, AF nélkül, ami nagyjából megfelelne neked.

(#43956) Sly Bp. válasza natë (#43954) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát nem tudom! Nem gyártanak nagyon ilyet már ami jó is lenne! Egy C5-el mi a probléma?

X3-02-őt nem ajánlom semmire! W995 jó telefon azt ajánlom!

(#43957) natë válasza quailstorm (#43955) üzenetére


natë
nagyúr

Az a Nokia nem is hangzik rosszul...Mondjuk a kamerája nem egy csoda.

(#43956) Sly Bp. : Akkor inkább Samsung S5610, bár az sem wifis :(

Nokia C6?

[ Szerkesztve ]

(#43958) Sly Bp. válasza natë (#43957) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Igen az is jó van is egy a családban! Sokkal olcsóbb csak a wi-fi hiánya miatt kilőve!

Samsung i7110-et nézd meg! Ha találsz használtan vedd is meg mert ennél jobb Candybar telefon szerintem nincs!

C6 egy recsegős műanyag én nem szerettem de ha jók ezek a Pro típusú telefonok akkor nagyban nó a választék!

BlackBerry-k nem tetszenek? HTC Cha-Cha? E72 vagy E52? (Mind Okos telefon)

Amúgy mi a költség keret?

[ Szerkesztve ]

(#43959) meroly válasza Sly Bp. (#43958) üzenetére


meroly
veterán

Üdv újra itt ;)

Impossible is nothing

(#43960) Sly Bp. válasza meroly (#43959) üzenetére


Sly Bp.
addikt

:R

(#43961) kondás


kondás
tag

Ezek közül melyik a legjobb?
Nokia Lumia 610
Htc Wildfire S
Huawei Ascend Y200
Samsung Galaxy Ace

Ezeket tudnám kedvező áron megvenni.

(#43962) quailstorm válasza kondás (#43961) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A Huawei és a Lumia a legerősebb, közel azonos hardverrel. De a WP7 miatt sokkal több limitációba fogsz futni. Viszont van rá jó navi gyárilag, meg nehezen fog befagyni. Szóval kevesebbet tud, de azt jól és stabilan.
Én a Huawei-t venném, az Ace lejárt lemez, a Wildfire S úgyszintén. Nagyon gyengék mai viszonylatban. Akinek még van, főzött ROMokkal elboldogul, de az ARMv6-os droid a szenvedésről szól leginkább, ha valami komolyabbat vársz el tőle mint a rutin.
Pláne ha új telefonban gondolkodsz, Acet nem is kapni egy éve már. Valami Ace bőrbe bújt galaxy y-nal viszont kínozzák a vásárlókat. Így járatják le az egykor jó nevet, még mindig nagy haszonnal.

[ Szerkesztve ]

(#43963) kondás válasza quailstorm (#43962) üzenetére


kondás
tag

Köszi , nekem a Huawei és a Nokia közül az utóbbi tetszik külsőleg, ha a hardver azonos valószínű inkább az lesz.

(#43964) Sly Bp. válasza kondás (#43961) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én a Nokia-t ajánlanám! Volt ilyen készülékem és jó volt csak Wint fura megszokni! Most Lumia 800-om van de 1 nap után pazarul kezelem mert voltak alapok! A Win ne ijesszen el mert megszokható!

(#43965) kondás válasza Sly Bp. (#43964) üzenetére


kondás
tag

Nem ijeszt el, tetszik nekem az a windowsos felület, egy a probléma, azt olvasom a skype nem indul el rajta :(
Igaz a többin se.

[ Szerkesztve ]

(#43966) Sly Bp. válasza kondás (#43965) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Telefon Skypnak eleve sok értelme nincs mert az aksik nem erre vannak tervezve! De van a Viber és társai amin megoldhatóak a dolgok net kapcsolattal!

(#43967) honda 1993 válasza Viktor0610 (#100) üzenetére


honda 1993
senior tag

a k510--t nem lehet már újonnan venni.

[ Szerkesztve ]

XD alias IKSZDé

(#43968) Sly Bp. válasza honda 1993 (#43967) üzenetére


Sly Bp.
addikt

2007-04-01 hozzászólásra válaszoltál!

(#43969) honda 1993 válasza Sly Bp. (#43968) üzenetére


honda 1993
senior tag

hoppá.. ezt kicsit elnéztem :DD

XD alias IKSZDé

(#43970) natë válasza Sly Bp. (#43958) üzenetére


natë
nagyúr

Az a Samsung nagyon bejön! Sajnos nem találtam eladót...gondolom nem véletlenül.

Blackberryk kamerája ha jól tudom nincs a toppon, emellett nem túl jó az áruk sem.
Elsődlegesen a funkciók a fontosak, nem a keret határozza meg a vásárlást.
Mostanában sok droidos telefonom volt, s kicsit ráuntam a romolásra, emellett a tapicskolás sem jön be annyira.

(#43971) Sly Bp. válasza natë (#43970) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egy BB 9780 nagyon nagyon bejött! És a 9900 is! Mérhetetlenül jó telefonok! Kamerájuk is jó de nem egy PureView! Samsungot beszerezni lehetetlen! Nekem 2 évig volt meg a 2. Simemhez és kegyetlen jó! Vannak jó telefonok most is! De az igazi minőségi telefonok vagy drágák vagy mint a BB (nem tudjuk itthon kihasználni).

(#43972) natë válasza Sly Bp. (#43971) üzenetére


natë
nagyúr

Ha wifi lenne az S5610-ben....álomtelefon lenne. :U

(#43973) Sly Bp. válasza natë (#43972) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Neked akkor az i7110-es Samsung az álom telefon! Ismerek egy emberkét akinek van ilyen! Írj neki hátha eladja! novinyul a neve!

(#43974) .45


.45
csendes tag

Sziasztok!

Anyum telefont venne, és nem tudja, még milyet.

- Árkategória: minnél olcsobb, lehetoleg 15k forint alatt
- Használt vagy új: új
- Hol vennéd meg? Ebay-en nézegettem, úgy vettem észre, ott vannak a legjobb árak, tehát azt preferálom
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? 2-3 évre
- Mire használnád? Alap dolgok, SMS, hivás, ha lenne rajta valami jobb fényképezo, az se lenne rossz
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Nem lényeges
- Milyen kialakítású telefont keresel? Nem lényeges

(#43975) Sly Bp. válasza .45 (#43974) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha 20 ezer még bele férne akkor tudok egy igazán jót ajánlani egy Samsung S5610-et! Amúgy meg bármi jó ami tetszik :D

(#43976) honda 1993 válasza Sly Bp. (#43975) üzenetére


honda 1993
senior tag

én ajánlanám a t-mobile webshop-ot.

ezen belül,pedig az előfizetést. ( pl: 15000 ft-ért odaadják a telefont,és onnantól kezdve havi 2500 ft-t fizetsz 2 éven keresztül,de ezt le lehet telefonálni )
vagyis ez olyan mintha nem töltenéd fel havonta a kártyádat,hanem minden hónapban van rajta 2500 ft ( viszont ezt akkor is fizetni kell ha nem telefonálod le )

XD alias IKSZDé

(#43977) Sly Bp. válasza honda 1993 (#43976) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az előfizetéses árakat ne vedd! Mert mi van ha már 10 éve előfizető ráadásul nem a T-nél :) Előfizetéses árakkal nem számolunk mert nincs sok értelme!

(#43978) honda 1993 válasza Sly Bp. (#43977) üzenetére


honda 1993
senior tag

csak egy lehetőséget mondtam el neki.

XD alias IKSZDé

(#43979) minek?:S válasza .45 (#43974) üzenetére


minek?:S
őstag

Samsung S5610 +1

Nekem meg egy olyan kérdésem lenne, hogy melyik a legjobb telefon Samsung B2100, B2700, B2710 Xcover?... hosszútávra lenne poros, vizes munkához. Jó lenne, apám nem csalódna a mostani SE K310i utána, amit 4-5 éve használ..:)

Üdv.:M.

(#43980) Sly Bp. válasza minek?:S (#43979) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor ha tényleg vizes munkára van a Sonim lenne a legjobb! Ezek a Samsungok össze sem hasonlíthatóak vele! Vagy a Cat-nek vannak most telefonjai még pl ez! Árkategória meg használt 20 ezrestől az új 100 ezresig!

[ Szerkesztve ]

(#43981) .45 válasza Sly Bp. (#43975) üzenetére


.45
csendes tag

Koszi szépen mindenkinek :)

(#43982) meroly válasza Sly Bp. (#43980) üzenetére


meroly
veterán

Azok azért durvák, samu bőven elég szerintem, annak még telefon kinézete is van :DDD

Impossible is nothing

(#43983) Sly Bp. válasza meroly (#43982) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem volt egy XP3300-am meg Samsungok is de ég és föld! :D

(#43984) meroly válasza Sly Bp. (#43983) üzenetére


meroly
veterán

Deszantos voltál? :DDD

Impossible is nothing

(#43985) didros


didros
senior tag

sziasztok! Céges mobiltelefont választhatok ezen készülékek közül:
- Samsung Omnia M
- sony xperia J
- sony xperia Sola
- LG L7
Vagy valami telenoros készüléket ebben az árkategóriában. Ti melyiket választanátok, ha inkább a kijelző, az összeszerelés minősége és az akkuidő a fő szempontok szemben a sebességgel? Nem szoktam játszani a telefonon egyáltalán, csak netezni, e-maileket megnézni + zenét hallgatni fülessel. (fotózni sem szoktam vele)
Én az xperia J-re tenném a voksom eddig...
Köszi előre is!

(#43986) Sly Bp. válasza didros (#43985) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem egyértelműen az Xperia J nagyon nem is tudok rajta mit magyarázni! :D

De még az LG is jó lehet! E 2 mellett teszem le a voksom!

[ Szerkesztve ]

(#43987) honda 1993 válasza didros (#43985) üzenetére


honda 1993
senior tag

a felsoroltak közül az xperia j,

De én a helyedben még fontolóra venném a zte Grand X-et is.

még olcsóbb is pár ezerrel,és nagyobb a kijelzője,jobb a kamerája

XD alias IKSZDé

(#43988) didros válasza honda 1993 (#43987) üzenetére


didros
senior tag

Ezt a készüléket sajnos nem találtam a vállalatoknak szóló árlistában (telenor) Szerintem nem kapható náluk.
Lenne még egy kérdésem: Az xperia sola is gorilla glass-al rendelkezik, mint az xperia j?
Illetve van valami tapasztalatotok azzal kapcsolatban, hogy ha egy készülék éppen nincs készleten egy telenor üzletben, akkor kb. mennyi idő alatt tudják újra beszerezni? (Gyanús nekem, hogy az xperia J-ből hiány van...)

(#43989) Sly Bp. válasza didros (#43988) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én üzleti előfizetéses vagyok és nekem mindig minden van még ha domino-ba is veszek telefont! Na ez a T! A telenornál nem tudom mi lehet de hasonló szerintem! Gorilla glass-t ne nagyon vedd figyelembe mert egy Brando fólia és kész! GG is betörik és karcolódik de egy Brando sok gondtól megment olyan mint az autófólia :D biztonságot is ad törés ellen is mivel eléggé vastag a cucc!

(#43990) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Üdv!

Kicsit lemaradtam okostelók háza-táján. Húgomnak szeretnék segíteni. Mániája h "jól nézzen ki", 8mp-kamera legyen minimum, és legyen fehér....(tudom, tudom ezek a szempontok...) htc one x- lett kinézve, de én szeretném lebeszélni hogy használtan adjon 95k huf-ot egy telefonért. Már-már próbál engedni. Tehát a lényeg: milyen telefont ajánlanátok, amelyre teljesül hogy:
-android
-jó képeket készítsen (>=8mp. tudom, hogy nem sok köze van a mp-k számának a kép minőségéhez, de ezt úgy sem fogom megértetni vele....)
-ár: használtan 60k.

Előre is köszönöm.

(#43991) didros válasza Sly Bp. (#43989) üzenetére


didros
senior tag

Köszi a segítséget! Erről a Brando fóliáról még nem hallottam. Hol lehet beszerezni a legjobb áron?
Jobb ez, mint más egyéb noname fóliák? :F

[ Szerkesztve ]

(#43992) tajati


tajati
aktív tag

Üdv!

havernak kellene valami okos telefon..füleg facebokozásra néha játékra.. keret 30-40k akár jasznált akrár új még szóba jöhet előfizu is csak ne legyen több a havidíj 3knál..

köszönöm üdv t.

(#43993) Sly Bp. válasza mézespálinka (#43990) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Sony S, Sony-E Arc S, Sony P, HTC Sensation XL... Ők eléggé jók is és tűrhető már az áruk!

didros: Speedshop-ban mindig van!

tajati: Milyen szolgáltatós előfizetés felel meg?

[ Szerkesztve ]

(#43994) tajati válasza Sly Bp. (#43993) üzenetére


tajati
aktív tag

teljesen mindegy csak a havi keret ne legyen több a megadott 3k-nál

(#43995) honda 1993 válasza mézespálinka (#43990) üzenetére


honda 1993
senior tag

akkor ha jól értem kb 100.000 ft a keret.

xperia s :107.000 ft. (előfizetéssel jobban megéri) és a havidíjat le lehet telefonálni

xperia p : ez 100.000 ft alatt van

zte grand x : 58.000 ft ( ez szerintem nagyon jó telefon,az xperia p szintjén van ) csak jóval olcsóbb talán annyi hogy az xperia p fémből van,de szerintem mind 1

XD alias IKSZDé

(#43996) Sly Bp. válasza tajati (#43994) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az a baj ha 30 fölé megyünk előfizetéssel akkor az előfizetés mellé még lesz egy törlesztő is!

T-nél a Motorola Motoluxe, HTC One V, és ennyi! Inkább használt telefont ajánlanék! Mert havi 3 ezerből részlettel csak ez a 2 telefon jön ki ami használható!

(#43997) tajati válasza Sly Bp. (#43996) üzenetére


tajati
aktív tag

akkor használt v független..

(#43998) Sly Bp. válasza tajati (#43997) üzenetére


Sly Bp.
addikt

HTC Cha-Cha, BB 9780 (nem droid), Arc S, Sony U, LG 3D, Galaxy S és S Advance, Xperia Ray és Neo, Alcatel Ot 995...

De célszerűbb ha megírod melyik típusok tetszenek és akkor abból könnyebb ajánlani mert így rengeteg telefon jöhet számításba!

(#43999) tajati válasza Sly Bp. (#43998) üzenetére


tajati
aktív tag

samsung kilőve.. esetleg sony miro, j vagy htc one v.. ilyenekt találtam használtba 40k körül 3 közül melyik lenne a legjobb választás

(#44000) Sly Bp. válasza tajati (#43999) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Sony J és a HTC One V! Amelyik jobban tetszik! Pont ugyan az a két telefon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.