Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a részletes cikket. :R

Néztem a liveot, és bejön a teló. Lényegében az első vas, ami megdobogtatta a szívemet a One óta. Viszont a One még mindig annyira jó, hogy nem kell az 5-re váltanom.

"nincs rá lezsóidő"

(#2) juuzer


juuzer
addikt

Még mimdig sajnálom a designt :/

Vamos a la playa.

(#3) papi77


papi77
addikt

A kinézet olyan amilyen,de azért elfért volna egy 4 ezres akku!

Az első: NOKIA 1611

(#4) Ádám16


Ádám16
addikt

Azert az kemény, hogy a Galaxy S szeria iden nem lepte meg a 6GB RAM-ot, mig a O+ idén mar 8-cal is kapható.
Le a kalappal a gyártó előtt. Nekem az iPhone masolasan kívül minden tetszik.
Pár évig ez szélsebes telefon lesz, az akksi is jónak tűnik.

(#5) kisapi379


kisapi379
csendes tag

Fejlődött itt minden, de azért az árát sokallom, de nagyon. Érdekes, hogy Amerikában 479$-tól indul.

Zte Nubia Z5s mini; Xiaomi Mi3; Zte Nubia Z9 max

(#6) tovgab


tovgab
aktív tag

Tetszik a telefon, de a bemutató alatt sokszor az volt az érzésem, hogy volt már. Pl.: DashCharge, extended screenshot, Oxygen OS, unibody (de nem víálló ) :( Imádom ezeket a funkciókat, de ezek mind benne vannak a 3/3T-ben is. Persze fejlődött a kamera, Snapi835, meg 8 giga ram, de ez nekem nem hoz valós előnyt a 3-mal szemben. Le is vettem apróról a telefonom! :C

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max

(#7) janeszgol válasza Ádám16 (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, csak ezt legyártják pár millió darabszámban, míg a Galaxkat sokkal nagyobb mennyiségben. Ram-válság van ma amúgy is.
De értem, minél több a ram, annál jobb.

(#8) xEon1337


xEon1337
őstag

Megvan az új telefonom egy 6/64GB-os kiszerelés személyében. :C

"Less but better" - Dieter Rams

(#9) EndR


EndR
tag

Azért sajnos szépen lassan csordogál felfelé az az ár... :(
A 128GB-os verzió 80€-val drágább.

(ezt vártam, de nekem nem ér ennyivel többet a 8GB és a SD835, a 3T-hez képest. Mindazonáltal szuper lett!)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#10) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Nagyon gyenge lett. Hogy néz ki te uriam isten. Pedig nagyon vártam. De így Mate 9-et veszek, alig drágább, cserébe nagyobb kijelző, normáis design, jobb rendszer, jobb támogatottság és rendes garancia. Vagy pedig Honor 8 pro, kb ennyibe kerül az is

Huawei Mate 9

(#11) leslien


leslien
nagyúr

kiváncsi leszek h vajon h lesz e olyan jó a kamera mint a Pixel... mivel h elhagyták az OIS t...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12) StarKiller89 válasza Ádám16 (#4) üzenetére


StarKiller89
senior tag

4 giga feletti ram semmi másra nem való, mint farokméregetésre... ismerős 8 gigás telóján 6 mindig szabadon van... minek?? 4 giga bőven elég ha egy optimizált rendszer van mögötte (lásd S8) mellesleg 6 gigás S8 is létezik

[ Szerkesztve ]

(#13) Silεncε válasza janeszgol (#7) üzenetére


Silεncε
őstag

Egyébként ezt én sem értem. Mi az a feladat amihez az Androidnak 8!!!! GB RAM-ra van szüksége?? Egyszerűen fel nem tudom fogni, minek kell egy telefonba 8GB RAM. Nekem a Redmi Note 4 3GB-val sose jött még olyan helyzet, hogy ne lenne elég. (És ez a jövőben se nagyon fog változni). Most akartam 16GB ramot venni asztali géphez, 55k, mert a k.va mobilgyártók felvásárolják az összes modult (SSD detto, de a tárhelyet még talán meg tudom érteni). Minek????? :W :W

StarKiller89: +1!!

[ Szerkesztve ]

(#14) Le Klein válasza leslien (#11) üzenetére


Le Klein
tag

gsmarena kirakta a tesztjét már róla, nézd meg a képeket, amit csináltak vele, az S8 low light képével nem veszi fel a versenyt.

[ Szerkesztve ]

(#15) Ádám16 válasza StarKiller89 (#12) üzenetére


Ádám16
addikt

Ezt a "Minekennyimegmihez" szöveget de sokszor olvastam mar az elmult evekben, es de sokszor kellett a végén... nem mindenki fel evre vesz telefont, és nem tudhatod, mihez mennyi kraft kell majd idovel.

(#16) slimshady


slimshady
senior tag

Nem rossz telefon de nincs must have érzésem, az ár is nőtt. Nem nagyon tették oda magunkat, nem sok hozzáadott értéket látok. Egy nem saját dizájnba beletették a legújabb Qualcomm SoC-ot és kész. Vicess volt az is ahogy a dizájnról beszéltek... Hiányzik a vízállóság is... :(

üdv.: SlimShady

(#17) Obyboy válasza petipetya (#1) üzenetére


Obyboy
addikt

Egyetértek.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#18) mjani1172 válasza Ádám16 (#15) üzenetére


mjani1172
addikt

Mindegy mit csinálsz vagy mennyi időre veszed,a 8 gb felesleges. Értelmetlen.Asztali gépek is elvannak még kevesebbel.Olyan mint autóban az 1000 le.Az akksi előbb ájul el mint hogy kelljen ennyi memória.

[ Szerkesztve ]

(#19) bali


bali
tag

Nekem abszolút csalódás. Szerintem ez amolyan 3t+ lehetne, nem 5. Nagyobb dolgot vártam, újításokkal. Egyébként én sem értem ezt a 8 giga ramot, nekem máig elég 3 giga a Samu Note 4-embe, ez valóban már csak farokméregetés. Sajnálom.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#20) tixem


tixem
addikt

Ez gyors volt :D

JerryRig teszt

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#21) #16820480


#16820480
törölt tag

Nagyjából semmi extrát nem mutattak. A legjobb része a bemutatónak a jack dugaszos rész volt :) De hát igen, feljöttek a nagyobbakhoz is lassan árban. Honor 8 Pro hasonló árban van, oké nincs ennyi RAM, de nem kategóriákkal gyengébb telefon. OP6 vajon már eléri a 600€ árat is...?

(#22) tovgab


tovgab
aktív tag

Kutyabolondként már a siba inuval megvettek kilóra. :C

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max

(#23) Legendd


Legendd
senior tag

NIncs IP-védettség, nincs vezetéknélküli töltés, nincs nagyobb akkumulátor, a Full HD vs. QHD nem említem, mert részletkérdés.
Szükséges ráncfelvarrás lett sajnos, semmi több.

Alea iacta est!

(#24) vacs


vacs
veterán

Tök jó ez a telefon, tudása is oké, ára is elmegy (esetleg vezeték nélküli töltés és a vízállóság hiányzik), de mi a fene ez a szifon 7 copy hátlap? :(((
Ha szifont akarok minden nap látni, akkor szifont veszek ... lehet ez most a divat, de kár érte! :U

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#25) gombasm válasza StarKiller89 (#12) üzenetére


gombasm
aktív tag

Milyen telefonja van az ismerősödnek 8 GB memóriával? Érdekel!

Nexus 4 & Redmi 5+ & HW Nova 9 SE & Poco F2 pro & Poco F3

(#26) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Kúsznak fel az árak a határeset felé de még éppen jók.Vagy ne m igazából drága..usa 479 dodo az okés de az itteniek...

Forma az gagyi hiányzik az vízállóság (de nagyon...)

Kamera sokat ígér meglátjuk a többi része standard

Update gsmarena kamera teszt...Átlagos se...

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#27) janeszgol válasza Ádám16 (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen tudom, Bill Gates, 640 kbyte ram, 2 giga vinyó és társai, tudom. De tényleg kell bele 6-8 giga ram?
Mi fog változni az elkövetkező években? VR?

[ Szerkesztve ]

(#28) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Sajnálom, hogy elvesztette minden egyediségét a OnePlus. Ez nem az a telefon amire lecserélném a 3-ast. :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#29) pusszycat válasza janeszgol (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most mit zavar,nehezebb lesz tőle a teló? :D

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#30) leslien


leslien
nagyúr

Iphone 7+ vs OP5 kamera teszt..

jól van akkor megnyugvást hozott SuperSaf...
Op5 -t reggelizik a Htc U 11 + S8....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#31) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Megint ment feljebb az ár, és maradt az FHD kijelző. Hát szerintem gáz ha maradt pentile.
Az nem zavar hogy iPhone copy. Alapvetően nagy csalódás a kijelző miatt van csak. Még várok hátha elkiabálom és rgb oled, de ebben nem nagyon hiszek.

[ Szerkesztve ]

(#32) SuperMario


SuperMario
tag

Ennyit vártam, nem csalódtam. Kicsit furcsa az amerikai-európai árkülönbség, de így akkor tudjuk, hol akarnak teret nyerni. Ha a kamera szoftvert tényleg sikerült jóra írniuk, ez simán flagship killer lesz megint. Azért a kategóriájában még ezzel az árameléssel is ha nem is abszolút bajnok, de simán dobogós. Főleg, ha az Apple tényleg az 1000 dolláros árat célozza meg.

(#33) opr


opr
veterán

Hát, nagyon vártam, de úgy érzem, hogy ez most nem sikerült. Úgy értem, hogy most ez pont annyival olcsóbb a többi csúcstelefonnál, mint amennyivel kevesebbet tud a jack-et kivéve.

Eddig pont az volt a oneplus vonzereje, hogy tényleg szinte minden téren csúcs volt, a többi csúcsnál jóval olcsóbban. Most gyakorlatilag csak a SoC meg a memória a csúcs, és mostmár annyival azért nem olcsóbb. :(

Mielőtt valaki belekötne, szigorúan szvsz... :U

szerk:
ui.: mondjuk, eh, fene tudja, olyan kretén elvárásaim vannak, hogy versenyben marad, aztán meglátjuk. Idén esedékes a telefonvásárlás. Megvárom még az XZ premium tesztet, aztán döntök.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#34) zazenke


zazenke
őstag

lehetséges hogy a zászlóshajó OIS nélkül fog kijönni mert ha igen akkor nem zászlóshajó

(#35) Swinegod


Swinegod
őstag

Katasztrófa ahogy kinéz, mikor rúgták ki a designereket vagy jött valaki az Oppotól főnöknek? Hardveresen-szoftveresen oké, kamera nem az igazi, az ára a 128asnak viszont durva. Oké, drága a RAM, de ennyire nem., az EU-US árkülönbség pofátlanság, 75$, 21k forint te jó isten

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#38) sec0nd


sec0nd
tag

Erre is 2 év garancia van, nem látom?

(#39) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tényleg képesek voltak kijönni ezzel azzal iPhone formával?
Azt hittem, amik kikerültek azok amolyan fake-kamu képek és átverik a világot. Erre mégis.
Csalódás...nem kicsi.

(#40) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

(#41) sutszi


sutszi
veterán

OP3 tulajkén kicsit vegyesek az érzéseim. Lehet rendelni kellett volna egy OP3T-t a páromnak amíg még lehetett...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#42) Swinegod válasza #45553408 (#36) üzenetére


Swinegod
őstag

Mint minden létező dolog, ez is tetszik valaki(k)nek

Még a Fiat Multipla vagy a kombi Suzuki Liana is

Én vagyok az egyetlen férfi az ismerősi körömben akinek tetszenek a régi Toyota Yarisok és nem tartja rondának és/vagy nőiesnek őket

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#43) mjani1172 válasza leslien (#30) üzenetére


mjani1172
addikt

Azért a Htc nem tűnik olyan nagy számnak,az S8 ami tesztet láttam ott elégge lemosta.

(#44) kentucky


kentucky
őstag

Lássuk csak:
-pentile matrix 1080p kijelző, rosszul kalibrálva
-nem vízálló design
-nincs bővíthetőség
-gyenge akkumulátor
-gyenge kamera OIS nélkül

Konkrétan egy OP3 iphone házban

(#45) leslien válasza mjani1172 (#43) üzenetére


leslien
nagyúr

hidd el h Htc szarrá fogja verni....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#46) #16820480 válasza janeszgol (#27) üzenetére


#16820480
törölt tag

Miért, az elmúlt pár évben mi változott, hogy kevés lett az 1, a 2 és aztán a 3GB is...? Még VR sem kellett ezekhez :) Csak FB app :))

(#47) wlandroid


wlandroid
tag

Nevezzetek fanboy-nak, de én nem érzem csalódásnak az ötöst. Mindenki sír, hogy nem tudott akkorát gurítani, pedig ugyanúgy egy használható telót raktak le az asztalra, a legújabb Snapihoz képest olcsón. Támogatottsága lesz bőven, elsők között kapja meg a legújabb Androidot a szokásos OP feature-ökkel együtt. Amit meg lehetett volna lépni, az szerintem egyedül a Samu-LG féle kerekített sarkú képernyő, minden másban meglett a szükséges apró előrelépés. Azt tényleg nem tudom elképzelni, hogy valaki minek akar 2017-ben egy lassú microSD-t pakolni egy 64/128-as telefonba. Aki tudja, szóljon :D
Cserére azért a 3-asom biztosan nem fog futni.

[ Szerkesztve ]

(#48) kentucky válasza wlandroid (#47) üzenetére


kentucky
őstag

Oneplus 2 konkrétan csak egy főverzió frissítést kapott.

[ Szerkesztve ]

(#49) Swinegod válasza wlandroid (#47) üzenetére


Swinegod
őstag

Gyakorlatilag mindenkinek a design a problémája. Meg a FullHD, abból is egy gyengébb AMOLED, az árazás sem okés (MI 6-hoz képest főleg ami egy ennél bizony jobb telefon), az EU bekaphatja mentalitás dettó

Nekem nem elég a mostani 128 gigás telefonom tárhelye már elnézést szóval igenis kell a MicroSD, a 256 gigás Mix, a következő telefonom, talán elég lesz

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#50) SamiCsillag válasza wlandroid (#47) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Mindig mindenki sír. :) Itt mindenki minden telefont jobban megcsinálná. :DD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.