Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) Tothgera30 válasza Synthwave (#9293) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Végül is lehet, de azért egy WMO-t / IM1.1-et egyszerűbb karmosba fogni.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9302) Synthwave válasza Kassadin (#9300) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az éri a pénzt, ha neked kényelmes. Sonar meg majd tarkónsírja magát. ;]

Tothgera30: Igazából semmivel nem éreztem ilyen téren körülményesebbnek az MX 5xx-szériát.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9303) Kassadin válasza Synthwave (#9302) üzenetére


Kassadin
addikt

Utálja a razert?

[ Szerkesztve ]

(#9304) Synthwave válasza Kassadin (#9303) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Razer Diamondback 3G (Earth Green) az Isten."

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9305) Kassadin válasza Synthwave (#9304) üzenetére


Kassadin
addikt

:DD

(#9306) kerelo válasza Kassadin (#9261) üzenetére


kerelo
senior tag

sziasztok.játékhoz,melyik a legolcsóbb ma kapható egér,ami még elfogadható minőség,de fontos hogy minnél olcsóbb legyen.előre is köszi .használt és új lehetőség is érdekllehetőség érdekel :K

[ Szerkesztve ]

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#9307) Kassadin válasza kerelo (#9306) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerintem a "minőség" mx518/ms 3.0 körül indul, újonnan 7-8 ezer forintot kérnek érte.De ennyiért lehet venni más használt egereket is, keresgélni kell akár itt hardveraprón is(razer,steelseries pl.).Majd Own segít, ő itt a nagy használt egér szakértő. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9308) kerelo válasza Kassadin (#9307) üzenetére


kerelo
senior tag

:R

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#9309) superecneB válasza Kassadin (#9307) üzenetére


superecneB
őstag

Az mx518 jobban össze van rakva [3 évig volt Mx518-am és már vagy fél évtizede 3.0a-m (régi szériás és új egyaránt], de egyébként az optikai A4tech X-7XX szériát szerintem nem érdemes lebecsülni ár/érték arányban.

(#9310) Kassadin válasza superecneB (#9309) üzenetére


Kassadin
addikt

Minek veszel 5 ezerért x7-t, amikor már 7-ért kapsz új mx518-t? Szerintem csak pénzkidobás. Persze ha csak 5 ezred van és nem lesz több a közeljövőben, akkor vegyél x7-t, de amúgy semmiképpen se szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#9311) Synthwave válasza kerelo (#9308) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Használtba 4k környékén mennek a Logitech MX 518-ak meg Razer Diamondback/Diamondback 3G-k. 2-3k-ban a Microsoft WheelMouse Optical 1.1/Microsoft Intellimouse 1.1a-k. Ezeknél olcsóbb nem van. Hacsak nem fogsz ki 2 ropiért MX 300/500/MX 510-et. :)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9312) Synthwave válasza Kassadin (#9310) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor vegyen egy használt MX 310/MX 518/MS 3.0/DB 3G-t. Vagy egy MS 1.1-et újonan, ha talál valahol. Tuti jobban jár. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9313) pete_21 válasza Tothgera30 (#9290) üzenetére


pete_21
addikt

Ok, köszi. :)

(#9293) [oWn]f4te: Igazából nekem sok viszonyítási alapom nincs. A mostani egerem több, mint 3 éve megvan, az ezelőtti egy wireless A4Tech volt, de az emlékeim szerint még ennél is nehezebb volt.

(#9314) Kassadin válasza Synthwave (#9312) üzenetére


Kassadin
addikt

superecneB van oda annyiért azokért az egerekért... ;]

(#9315) superecneB válasza Kassadin (#9314) üzenetére


superecneB
őstag

Nem vagyok oda tőlük. Pusztán mikor legutóbb láttam ilyen egeret akkor 4000ft körül volt és akkor az MX518 12k körül mozgott. Bocs, hogy nem vagyok elfogult, egyébként ár/érték arányban egy MS X3 sem rossz vétel szerintem.

(#9316) kerelo válasza Synthwave (#9311) üzenetére


kerelo
senior tag

köszönöm .szétnézek. azt elfelejtettem irni hogy vezetékes érdekel csak. ez a kettő közül melyik a jobb?Microsoft Basic Optical Mouse,/ezt 1500-ért tudnám megvenni szinte új állapotban/ vagy microsoft sidewinder x3. :R

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#9317) shteer


shteer
titán

tudtok boltot ahol lehet taperálni orochi-t? :) mediamarktban már 1 db razert sem találtam

..szerintem jónak tűnik

(#9318) Kassadin válasza superecneB (#9315) üzenetére


Kassadin
addikt

"MX518 12k körül mozgott."

Ez hány éve volt?

(#9319) cellpeti


cellpeti
veterán

Keresek SS QCK+ padot. Illetve van egy eladó SS QCK padom is.

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9320) Dr.gonzo


Dr.gonzo
tag

Sziasztok .

Erről az egérről [link] mi a véleményetek? Sokan nagyon dicsérik! Súlyok, hardveres config stb. jól is mozog és jó a fogása? Most mindenki erre akar rábeszélni 518 helyett! melyiket válasszam?

E7300 [3.2 Ghz], 4 Giga Kingmax, Gainward 9800GTX+, Xilence 480 W táp, Gigabyte GA-EP31-DS3L,

(#9321) cellpeti válasza Dr.gonzo (#9320) üzenetére


cellpeti
veterán

MS 3.0 :C

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9322) Dr.gonzo válasza cellpeti (#9321) üzenetére


Dr.gonzo
tag

Sry,de kizárt! 1.0 is midngi kiesett a kezemből. mx500-at imádtam,de de most egy kaki van és helyette kelle. de MS 3.0-t nem veszek nem jön be! Ezért gondolkdotam 518-on ,de most sokan jöttek ezzel az aa4 747-el és érdekelne mit tudhat, ha nem akkor marad a 518 csak minek dobjak ki 3-4ezret fölösen ha a 747 is megállja frankón a helyét . inkább elmegyek egy jót pizzázni a barátnőmmel abból a pénzből. fölösen minek dobáljam a pénzt 8)))

E7300 [3.2 Ghz], 4 Giga Kingmax, Gainward 9800GTX+, Xilence 480 W táp, Gigabyte GA-EP31-DS3L,

(#9323) Kassadin válasza Dr.gonzo (#9322) üzenetére


Kassadin
addikt

Inkább mx518. Használtan is lehet ám kapni annyiért, amennyibe újonnan kerülne az x7.

[ Szerkesztve ]

(#9324) Dr.gonzo válasza Kassadin (#9323) üzenetére


Dr.gonzo
tag

Értem . köszi szépen!

E7300 [3.2 Ghz], 4 Giga Kingmax, Gainward 9800GTX+, Xilence 480 W táp, Gigabyte GA-EP31-DS3L,

(#9325) Dr.gonzo válasza Kassadin (#9323) üzenetére


Dr.gonzo
tag

AKkor még egy kérdés . Mivel az 518 optikai ezért egérpad need. tudnátok ajánlani alami nem horror árú tartós egérpadot pl.: [link] vagy javaslatok?

E7300 [3.2 Ghz], 4 Giga Kingmax, Gainward 9800GTX+, Xilence 480 W táp, Gigabyte GA-EP31-DS3L,

(#9326) cellpeti válasza Kassadin (#9323) üzenetére


cellpeti
veterán

vagy olcsóbban :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9327) vlevi válasza Dr.gonzo (#9325) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ez egy nagyon jó egérpad, az én esetemben rengeteget javított az egér használhatóságán, de sokkal olcsóbban is beszerzhető.

(#9328) cellpeti válasza Dr.gonzo (#9325) üzenetére


cellpeti
veterán

mit szólnál ehhez?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9329) Synthwave válasza kerelo (#9316) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mind vezetékes, minőségi darab.

A kettő közül X3, de én sokkal inkább vennék használtan az előtte felsoroltak közül, ha a játék az egyik fő cél. Van egy bizonyos összeg, ami alá nem célszerű menni.

Dr.gonzo: gondolkodás nélkül MX 518.

Padnak
szövet:
----------
SteelSeries QcK/QcK Mass Pro/QcK Heavy, Everglide Titan, Corepad C1 (supergamer.hu-n kapható), Razer Goliathus

műanyag:
--------------
SteelSeries SS
fUnc 1030
X-Ray Thunder 8
Razer eXactMat

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9330) Kassadin válasza Dr.gonzo (#9325) üzenetére


Kassadin
addikt

Steelseries Qck-nél kisebbet/vékonyabbat semmiképp se vegyél, ha esetleg ss egérpadot akarsz venni. Az az igazság hogy a qck se egy vastag darab.

(#9331) Synthwave válasza Kassadin (#9330) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kivéve a Mass Pro és a Heavy.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9332) Synthwave válasza vlevi (#9327) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Mass Pro ennyi.

Dr.gonzo: A QPad CT-ket kihagytam. (Szerintem ezekkel a legjobbak az MX-ek.)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9333) superecneB


superecneB
őstag

Milyen kár, hogy az MS nem javította meg a típushibát és még szarabb festéket is fújatott az új 3.0kra... Visszasírom a platinám... - csak annak elromlott a görgője (meg a jobb klikk kipuhult, de még mindig megy)
Jó lenne tudni szerezni egy Alienware-t azokon nagyon jó a borítás időtálló. Olyani mint az 1.1SE-n van, viszont ennyiért drága.

Ennek vajon milyen a borítása? - mintha sötétebb lenne a sötétszürke rész mint az első szérián

[ Szerkesztve ]

(#9334) Tothgera30 válasza superecneB (#9333) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...egy Alienware nekem is jól jönne, vagy zöldben vagy Zowie 1.1 -ből fekete vagy pezsgő színű...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9335) Synthwave válasza Tothgera30 (#9334) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha Zowie, akkor csak kék. :B

Alienware-ból meg egy 17"-es lapi. :DD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9336) superecneB válasza Synthwave (#9335) üzenetére


superecneB
őstag

Nyáron jön nővérem amcsi barátnője erősen gondolkozom hogy hozatok vele egy fUnc Archetypet meg egy sárga 3.0-t vagy ami még vadabb ez a szín! Ez vajon időt álló festés? Engem nagyon zavar az új 3.0 hihetetlen gyenge festése de még a görgőnél lévő réteg is jön le. 2009-ben vettem. Az előző, platina 3.0m sokkal tovább bírta. Sőt elvileg a legelső 3.0 szériának nem esik be a gombja. Egyik ismerősömnek van még egy olyanja kapott már rá 30k-s ajánlatot de nem adta el :F

(#9337) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Lenne egy ilyenem eladó. Szinte vadi új! [link]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9338) Kassadin válasza superecneB (#9336) üzenetére


Kassadin
addikt

Eszméletlen jól néz ki. :Y

[ Szerkesztve ]

(#9339) Tothgera30 válasza Synthwave (#9335) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A kék nem illene a gépemhez, meg amúgy sem tetszik annyira, szóval abból fekete kellene. Alien laptop meg nem kéne, olyan hangos mint a bűn, legyen inkább egy fullos HP 4720-as, elég az nekem.

#9336 superecneB: Egy sárga, zöld vagy fehér jöhetne nekem is, legjobban egy ilyenre vágynék vagy egy ilyenre (de a piri biztos nehezebben beszerezhető), és ahogy látom olcsóbb mint a 3.0. Ha hozna neked ilyesmit, esetleg hozhatna kettőt.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9340) Synthwave válasza Tothgera30 (#9339) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én azért elhallgatnám, ahogy durúzsol. :)) Amúgy az eggyel régebbi design-ja 100x jobb volt az Alienware-nak, mind laptopok, mind asztali gépek esetében.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9341) Tothgera30 válasza Synthwave (#9340) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én csendmániás vagyok, inkább valami halk passzív hűtéses 17"-es netbook. Az Alin nekem mindig csicsás volt, de a régebbi szériája tényleg pofásabb volt mint a mostani.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9342) superecneB válasza Tothgera30 (#9339) üzenetére


superecneB
őstag

Jobban átgondolva a dolgot a jelenlegi 3.0-m sem használom ki már egyáltalán nem játszom. Úgyhogy nem hiszem hogy hozatok vele bármit is. Az első link egy sima 1.1 SE ilyenem volt, elég jó, de nem ér annyit amennyivel drágább egy simánál, régen is aranyárban lehetett kapni én spec. ajándékba kaptam Finnországból sajna meghalt, azóta meg csak jobb kezes egerem van és nem tudnék már visszaszokni két-balkezesre.

(#9343) Tothgera30 válasza superecneB (#9342) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Aha értem, akkor már nem számíthatok semmi jóra. Esetleg ha a döglött egered még megvan akkor én szívesen átvenném.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9344) superecneB válasza Tothgera30 (#9343) üzenetére


superecneB
őstag

Sajnos kidobtam már évekkel ezelőtt, szét akartam szedni venni egy másikat a burkolatot meg rárakni, de szétment a menet a csavokban nem tudtam kiszedni. a 3.0val ugyan ez volt. Csak azt még nem dobtam ki mert működik. Nincs ötleted hogy lehetne kiszedni a csavart?

[ Szerkesztve ]

(#9345) Tothgera30 válasza superecneB (#9344) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Mármint nem tudod kicsavarni? Elvileg könnyen meg lehet oldani a menetben, jobb esetben csak valami ragasztó fogja. Próbálj ráfogni erősen, és a csavarhúzót csavarás közben nyomd bele. Másik dolog pedig hogy egyszerűen letöröd az alsó részét, azután a csavarokat könnyebb kiműteni és a donor alsó részét rádobod, a jobb tartás érdekében pillanat-ragasztózod a csavarokat, bár akkor már soha többet nem fogod tudni szétszedni.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9346) Synthwave válasza Tothgera30 (#9345) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ijesztő műtétek ezek. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9347) Tothgera30 válasza Synthwave (#9346) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...Akkor még nem voltál patológián... :P

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9348) Synthwave válasza Tothgera30 (#9347) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy hullát kipakolni...vagy egy MS 3.0-át...:Y

:U

:DD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9349) naszvalo


naszvalo
tag

sziasztok erről az egérről mi a véleményetek?Jó fajta? Logitech RX1000 lézer USB

(#9350) Synthwave válasza naszvalo (#9349) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Attól függ, hogy mire kell. Ha játszani vagy grafikai munkához, akkor felejtő.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.