Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) Synthwave válasza iamthesonar (#9200) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De ha az észlelés és a reakció között amúgy is legalább ms-ek telnek el, nem az a jobb, ha a késleltetés minél alacsonyabb?...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9202) iamthesonar válasza Synthwave (#9201) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

megszokas kerdese szerintem... nekem nem megy ha minden a megszokott es felveszem 1000hz-ra...eredmeny keppen nagyon sok a tulvezerles...

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#9203) cellpeti


cellpeti
veterán

Ma 16.00kor megyek az MS 3.0 egérkéért! :C :C

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9204) Synthwave válasza iamthesonar (#9202) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor szerintem az új Quake Live-os sensimtől a tapétát is lekaparnád a falról. :DDD :DDD

cellpeti: :C Nekem meg úton van az MX 510-em. :DD Majd ha meglett a 3.0, kis véleményezést bekanyaríthatnál ide.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9205) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

sziasztok!

a jelenlegi A4tech 718bk egeremen elkezdett szarakodni a mikrokapcsoló, pedig már szét is szedtem, hátha csak koszos volt, de még mindig kontakt hibás, ami gondolom idővel egyre rosszabb lesz. Ezért gondolkozom egy uj egér vásárlásán, és amit elsőnek kinéztem az egy Logitech G500.
Annyi lenne a kérdésem, hogy ebben az árkategóriában 10-12k max létezik-e ennél jobb vétel?
az egértartásom az Claw Grip

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#9206) cellpeti válasza Synthwave (#9204) üzenetére


cellpeti
veterán

hát megvan az MS 3.0

most tettem csak rá gépre. Egyenlőre szokatlanul nagy :B ,de vagy megszokom, vagy eladom :C Most indulok vele BC2-ni. Kiderül mire képes és hogy mennyire lesz kényelmes. Ha nem jön be, akkor eladó lesz ez is és egy WMO-t veszek majd

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9207) iamthesonar válasza jaffa 2843 (#9205) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

a G500nal mi jobb 10-12k ert? pl. ms 3.0, steelseries kinzu optical, razer death adder v2. ezek tutira sokkal jobbak szeleskorben mint a G500...

minden egeret lehet claw grippel fogni... a "nagy" egereket is ugy fogtam mindig...

[ Szerkesztve ]

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#9208) jaffa 2843 válasza iamthesonar (#9207) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

elfelejtettem hozzáírni, hogy a 3 gombon kívül (bal, jobb, görgő) legyen legalább 2, vagy 3 programozható gomb is.
igy kiesik kb az összes általad ajánlott, az ms 3.0 pedig már a kéztartásomnál elvérzik :S

persze lehet fogni mindenhogy, csak rohadtul nem esik akkor kézre semmi, ezt pedig már tapasztaltam

[oWn]f4te

padom, egy razer goliathus control

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#9209) Synthwave válasza jaffa 2843 (#9205) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen.

Gondolom, csak újak jöhetnek szóba.

Microsoft Intellimouse Explorer 3.0
Logitech MX 518
Razer DeathAdder v2
SteelSeries Ikari Optical

(bár ez a négy alapvetően palm-os egér, én tudtam őket használni claw-val is, az egész csak megszokás kérdése)

A kisebbek:
-----------------
Microsoft WheelMouse Optical 1.1/Microsoft Intellimouse 1.1a
(a felsorolt 3 MS-ben pontosan ugyanaz a szenzor van)
SteelSeries Kinzu
Razer Abyssus
Razer Salmosa

Ezek közül csak a MS IM 1.1a-n vannak + gombok. Ha ezek mindenképpen kellenek, akkor

Microsoft Intellimouse 1.1a/Microsoft Intellimouse Explorer 3.0
Logitech MX 518
Razer DeathAdder v2
SteelSeries Ikari Optical

Vagy rendelsz külföldi webshop-ból egy Razer Diamondback 3G-t.

"az ms 3.0 pedig már a kéztartásomnál elvérzik"

Ennyi erővel a G500 is ugyanúgy elvérzik...:U

Padod milyen van?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9210) cellpeti


cellpeti
veterán

Eladó egy MS IE 3.0 egér, dobozával, CD-jével együtt. Tökéletes állapotban. Érdekel MS 1.1a tökéletes vagy MS WheelMouseOptical egér.

Érdeklődni privibe lehet.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9211) jaffa 2843 válasza Synthwave (#9209) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

az ms 3.0-val pont az a baj, hogy a gomb az kb csak az egér végén van, énmeg elég közelre szoktam kattogatni a tenyeremhez, és kb ily módon el se érném a lenyomható részt

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#9212) Synthwave válasza jaffa 2843 (#9211) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

I see. Mindenesetre írtam jópár alternatívát.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9213) Tothgera30 válasza cellpeti (#9210) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Privi ment... ;)

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9214) cellpeti válasza Tothgera30 (#9213) üzenetére


cellpeti
veterán

vissza is

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9215) gYaLo válasza iamthesonar (#9207) üzenetére


gYaLo
őstag

G500 a világ legjobb egere ;)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#9216) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

erről a Cyborg R.A.T.5 -ról van valami vélemény? érdekesnek tűnik
rengeteg állítási lehetőség és bisz-basz van rajta, kérdés hogy maga az egér rendben van-e?

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#9217) iamthesonar válasza gYaLo (#9215) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

attol fugg ki szerint az... szerintem (es meg par eleg jo gamer szerint is) a G500 egy nagy rakas sz@r az emlitettekhez kepest (arban es ertekben nagyon nem eri meg!!!)... amugy amiket mondtam kb csak a kinzunak nincs 3nal tobb gombja a 3.0 meg a DA +2sek es szenzor ugyileg oda rakatjak siman a G500at...

jaffa 2843: a kiborg darabhoz volt szerencsem... annyi bizbasz van rajta mar hogy szabalyosan felkur hogy nemtudod olyan helyre rakni rajta a kezed hogy ne idegesitene valami rajta... azon kivul hogy ocsmanyul nez ki meg a szenzor is hagy magan boven javitani valot...

[ Szerkesztve ]

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#9218) jaffa 2843 válasza iamthesonar (#9217) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

lehet hogy DA V2 lesz belőle, viszont kicsit félek hogy hosszu lesz a kéztartásom miatt. Az oldalsó gombok nekem mindig rossz helyre esnek :D
esetleg ha olyan helyen járok, akkor megtapogatom

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#9219) pete_21 válasza jaffa 2843 (#9218) üzenetére


pete_21
addikt

Saturnban ki lehet próbálni jónéhány egeret. Meg talán a MediaMarktban is.

(#9220) iamthesonar válasza jaffa 2843 (#9218) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

az nem egy rossz valasztas...

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#9221) iamthesonar válasza pete_21 (#9219) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

kiprobalni az eros tulzas mert nem dughatod be es jatszhatsz rajta... de megfogdosni azt siman meglehet :D ...

[ Szerkesztve ]

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#9222) Tothgera30 válasza cellpeti (#9214) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Majd írj ha úgy alakul...

#9215 gYaLo: A túrót! Van attól sokkal jobb is ;) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9223) pete_21 válasza iamthesonar (#9221) üzenetére


pete_21
addikt

Persze, úgy értettem én is. Kipróbálni, milyen a fogása, tapintása. Ezeket ki lehet. :D

(#9224) gYaLo


gYaLo
őstag

Hát srácok, mesélek valamit.
Igazából másfél évvel ezelőttig rengeteg egerem volt.
Bennem volt a napi 10 óra játék. :B
Kezdtem egy X7 -tel, majd megvettem a nagyobb tesóját. Utána egy Razer Diamondback jött (rev 1.) [ekkor vettem meg az első egérpadomat is, ami egy Razer Mantis Speed volt] -> Copperhead -> Lachesis -> Deathadder (V1) -> Steelseries Ikari Laser [Qck+ egérpad] majd a Logitech G500 egy Roccat Taito egérpaddal.
2000 DPI-n használom a G500-at, az összes 4,5g -os súly benne van, és valami Isteni ez az összeállítás. Minden játékban kényelmesen tudom használni.
Még soha nem ugrott a kurzor, melyet régebben már tapasztaltam, főleg a Razereknél.
Nagyon meg vagyok vele elégedve. A kezem nem izzad rá, ergonomikus a kialakítása, a világ legjobb supportja áll mögöttem, mi kell még ? :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#9225) Synthwave válasza Tothgera30 (#9213) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:)

Jönnek a keselyűk. ;]
Mit fogsz moddolni és eladni nekem 3ezeré'? :U :DD

gYaLo:

Felsoroltál csupa olyan egeret (a Razer Diamondback kivételével), amivel tuti, hogy nem játszanék (FPS-t legalábbis). És nem a forma miatt. :) (Pedig próbáltam mindet, nem is egy padon.)

G500, ráadásul minden súly? OMG. Az az egér a súlykazetta nélkül is nehéz (ez mondjuk szubjektív). (De ez a legkisebb baja. Persze lehet azzal is lűni, de én inkább nem szeretnék, ha választhatok. : ) ) De ha neked csúcskirály, az jó, hiszen te használod, és az a lényeg, hogy neked jó legyen.

Szubjektív (ám azért szerintem megalapozott : ) ) nézetemben MS 1.1/MS 3.0/Logi MX 300/310/500/510/518, Logi G1 (a Logi-k 800 dpi-n)/Razer Diamondback/Diamondback 3G (800 dpi)/Abyssus/DeathAdder v2 (900/1800 dpi-n) biztos gyobbat lüvök. Favorit pad-nak QPad XL/CT, Everglide Titan, Allsop Raindrop GigaPad XL. (Mielőtt jönnének a hörgések, ez (nyílván) szubjektív..)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9226) csabiks


csabiks
senior tag

Sziasztok! Nagyon sok egerem ment már tönkre, amiatt hogy egyszerűen elkezdett ugrálni a görgője (por,kosz stb miatt) és a szétszedés kitakarítás már nem segített. Mondom veszek egy "komolyabb" egeret , vettem 4eért egy logitechet nah ez még tök újonnan is ugrál a szar 4irányú kialakítás miatt (szal vissza se tudom vinni, mert ez ilyen).

A kérdésem az lenne, hogy tudnátok-e ajánlani, valami jó minőségű egeret 5e körül netezéshez, photoshophoz? (már 2db X7-es ment gallyra, 3genius netscroll meg most a logitech ls1)

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#9227) iamthesonar válasza csabiks (#9226) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

rossz kategoriat valasztottal (genius es a4tech... ocskasagok tobbnyire)....
nezd meg a microsoft sidewinder x3-at vesztenivalod nincs a szarok utan...

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#9228) LLKobe válasza cellpeti (#9210) üzenetére


LLKobe
veterán

Azér amit te csinálsz az már beteges ;] Amúgy a cégnél van vagy 4 WMO :D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9229) iamthesonar válasza LLKobe (#9228) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

sajatitsd ki az osszeset! :D kuldok helyette irodai szar egeret a cegnek :D

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#9230) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Rájöttem, hogy nekem mi lenne az ideális;
-Logitech MX 1000 forma
-Logitech MX 510 optika
-Logitech G5-féle kábel
-90-95g összsúly (+ugye a kábel súlya, de az úgyis fel van ragasztva).

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9231) vlevi válasza iamthesonar (#9227) üzenetére


vlevi
nagyúr

Van ám szórás az árakban!

(#9232) iamthesonar válasza vlevi (#9231) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

van bizony de biztos nem fogom 8000ert venni amikor van egy csomo hely ahol hazhozszallitassal egyutt is csak 4500...

8-9000ert inkabb steelseries kinzut veszek vagy ms 3.0at azok tutik...

[ Szerkesztve ]

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#9233) csabiks válasza iamthesonar (#9227) üzenetére


csabiks
senior tag

Köszi, miért vna az hogy valahol 3x drágább? :D nyugodtan megvehetem 3eért is? Microsoft egeren gondolkoztam, van a comfort 4500 vagy mi az is 5gombos, nemtudom melyiket kéne.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#9234) mynames


mynames
senior tag

Milyen egeret válasszak a World of Tankhoz? Mit ajánlanátok? A jelenlegi mezei egér nem az igazi. Egérpad megéri a pénzt?

előre is köszi!

(#9235) csabiks válasza csabiks (#9233) üzenetére


csabiks
senior tag

Ez és E között gondolkozok, de nem tudom melyik lenne a jobb.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#9236) mynames


mynames
senior tag

És ez milyen lenne?

ez

[ Szerkesztve ]

(#9237) #16939776


#16939776
törölt tag

Úgy tűnik elhalálozóban van G5 -öm lassan 6. éve hűségesen szolgál.

Mostanában pontatlan lett. Ki kellett vennem a két narancs színű led-et belőle, amelyek valamennyire megvilágították a lencsét. így most egész használhatónak tűnik, gondolom a laser kezd gyöngülni :O

G500-ra szeretném lecserélni, ha esetleg valakinek mindkettő van/volt akkor kíváncsi lennék a véleményére :R

[ Szerkesztve ]

(#9238) gYaLo válasza #16939776 (#9237) üzenetére


gYaLo
őstag

#9224 :)) :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#9239) Tothgera30 válasza LLKobe (#9228) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én is azt mondom amit iamthesonar, ha lenne akár egy darab is eladó, akkor zaklass privátban!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9240) Rapido251


Rapido251
csendes tag

Üdv! Valaki tud ajánlani egy jó Claw gripes egeret? A lényeg, hogy lehetőleg ne kerüljön többe 20 000-nél. Jelenleg IME 3.0-ám van, de ahogy hallottam ez inkább palm gripre való.

(#9241) #16939776 válasza gYaLo (#9238) üzenetére


#16939776
törölt tag

Értem hogy jobb mint a Razer ;] és a G5-höz képest?

nem a+ gombok vagy görgő érdekel, hanem a használhatósága, pontossága. Például az én G5-öm új korában sem volt pontos szövet padon @2Kdpi :U Viszont pad nélkül katt/HeadShot :B

[ Szerkesztve ]

(#9242) coleen


coleen
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy wireless Logitech M180-as egeret. Sima AA méretű elem megy bele. Az a kérdésem, hogy lehet-e tenni bele akksit, nem fogja-e megdögleszteni az egérkét?

üdv: Coleen

(#9243) Synthwave válasza Rapido251 (#9240) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

20k-nál? OMG. Egér+pad+füles...

Újakból:
------------
Microsoft WheelMouse Optical 1.1/Microsoft Intellimouse 1.1a
Razer Abyssus -9k
Razer Salmosa - 9k
SteelSeries Kinzu - 8k

Vagy akár külföldi webshop-ból Razer Diamondback 3G/Logitech G1. Mindkettő ~10k.

Amúgy palm-os egereket is lehet karmosan fogni.

(Microsoft Intellimouse Explorer 3.0) - 8k
Logitech MX 518 - 8k
Razer DeathAdder v2 - 13k
SteelSeries Ikari Optical - 12k

"Jelenleg IME 3.0-ám van, de ahogy hallottam ez inkább palm gripre való."

Nem mindegy, hogy mit mondanak, ha kényelmes? Mert ha neked az, akkor én megtartanám.

Padod milyen van?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9244) gYaLo válasza Synthwave (#9243) üzenetére


gYaLo
őstag

Neked egér+pad+füles kijött 20k ból ? :B

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#9245) Rapido251 válasza Synthwave (#9243) üzenetére


Rapido251
csendes tag

Igazából nem nagyon fogtam még játék közben más egereket, úgyhogy nem tudom, hogy igazán kényelmes-e.
Steelseries QCK+, és el van kopva. Most vennék Razer Goliathus Control-t.

[ Szerkesztve ]

(#9246) Synthwave válasza gYaLo (#9244) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem kell mindenből a legújabb széthype-olt vackot venni és kijöhet. 8 rongyos fülessel is lehet már jáccogatni. :))

(Persze, ha nagyon ultimate-et akarnék, akkor el kellene mennem 35k-ig, de abból csak a füles (Siberia v2) lenne egy 20-as (és 7 a QPad CT).)

Rapido251: Nézd, ha rárakod a kezed és használod, akkor azért el tudod dönteni, hogy kényelmes-e vagy sem. :) (Goliathus Control végülis jó pad. Szerintem nézd még meg a Corepad C1-et. supergamer.hu-n kapható, a legnagyobb 4k.)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9247) Synthwave válasza Synthwave (#9246) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amúgy a mostani kombó jóval 20k alatt van. :))

Logitech MX 510 (2,5k postával) + Allsop Raindrop GigaPad XL (2,3k postával) + normális skatez (0.3k postával) + mostanában veszek valami használhatóbb fülest ~8k-ért. Az így lesz cakk-pakk, postástul 13,1k és nem sz@r. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9248) Rapido251 válasza Synthwave (#9246) üzenetére


Rapido251
csendes tag

Hát kényelmesnek kényelmes, de szerintem egy jobb fogású egér javítana rajta, ezért kérdeztem, hogy van-e igazán claw gripre tervezett egér. Igazából azt is mondták, hogy a Razer Deathadder V2-nek hasonló fogása van mint az IME 3.0-nak, csak precízebb egér.

[ Szerkesztve ]

(#9249) Synthwave válasza Rapido251 (#9248) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

3.0-val legalább ugyanolyat lehet írtani, mint DA v2-vel, utóbbi pedig fogásra a 3.0 koppintása. Kifejezetten claw-os egerek ügyében nézd az első postod-ra adott választ.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9250) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Egy lexma lézeres egeret használok már régóta (a görgője mindig kéken világít). Az utóbbi időben nagyon gyakran tapasztalom, hogy lefagy a mutatója, és lefagyasztja az egész gépet. USB-s az egér. Ezt a jelenséget mi okozhatja? Helyette milyen egeret ajánlanátok 3000 Ft körül (rádiós vagy inkább lézeres a jobb)? Előre is köszi

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.