Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

De ennyi erővel ha játszani akarunk vegyünk xbox ot :DD

Szépnapot!

(#9452) Synthwave válasza nyunyu (#9450) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak azért írtam, hogy lásd, a Quake mennyivel jobban igénybe veszi a csuklót (már ha nem totál noob-szinten játssza az ember). Egyszerűen a szükséges movement miatt. Főleg foteles pozitúrában. ~ouch

Dexter-2000: attól függ, hogy mit. Mert FPS-t (meg RTS-t) biztos nem. ;)
Újabb (japán) RPG-kre (a Baldur's Gate-ektől, Fallout-októl, SW KotOR-októl tekintsünk el, mert azokat PC-n), beat 'em up-ra meg ott a PS3. :P

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9453) vlevi válasza nyunyu (#9447) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Integralt hastamasza pont kellemes tavolsagra tartja el a gombokat a hasamtol, "
De ahhoz olyan (akkora) has kel :DD

(#9454) energy_


energy_
senior tag

Sziasztok pixelben minden egér kint van vagy csak néhány darab mint mm-ben? mert holnap mennék oda és nem szereném potyára tenni ezt,deathaddert és abyssust szeretném megfogdosni esetleg roccat kovat

szerk: :R

[ Szerkesztve ]

(#9455) xEon1337 válasza energy_ (#9454) üzenetére


xEon1337
őstag

DA és Kova tuti van, de szerintem mindenből van kiállítva :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#9456) Csabusman18 válasza gYaLo (#9215) üzenetére


Csabusman18
tag

Én meg úgy gondolom, hogy az MX518 (750dpi-n használva) és egy Roccat Taito párosnak nincs párja.... :D

ui.: kicsit régire posztolok de ez van :D Minden leendő vásárlónak megfontolandó az én véleményem... :D

(#9457) czanga


czanga
őstag

bugyuta kérdés:

1, az új, 2 napos logi m505-ös egerem talpain karcok jelentek meg. Gondolom ez annak az eredménye is, hogy megvétel óta nem mostam a qck padomat sajnos. Ezek problémát jelentenek, vagy majd ahogy kopik eltűnik? Gondolom rendesen tisztítsam a szövet egérpadot.

2, logi m515-tel kapcsolatban van valakinek személyes tapasztalata? Főleg az érdekelne, hogy ezen is hangos kiemelkedően a klick hangja, illetve olvastam külföldi oldalakon olyat, hogy tapadósabb az egérpadokon ez az egér, hiába bármilyen felületen használható, kifejezetten kanapé, szőnyeg, és egyéb helyeken is. Ez igaz lehet?

[ Szerkesztve ]

(#9458) Synthwave válasza Csabusman18 (#9456) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

MX 510 (800 dpi, no driver, @mousefix, @250 Hz) + QPAD CT.
MS 3.0 (400 dpi, no driver; @mousefix @500 Hz) + SS Heavy
Razer Diamondback 3G (800 dpi, driver, accel off, @250 Hz) + QPAD CT/Everglide Titan

Kinek mi.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9459) Whysperer


Whysperer
addikt

Sziasztok.

Megvettem az mx518-at meg a steelseries Qck pro Gamers padot és szeretném megköszönni nektek az ajánlásokat mert 1xüen hihetetlenül nagyon kafa együtt a kettő. Biztos van jobb is ,de kipróbáltam CS-ben, cod-ban és fúúú na ott van és kész!

Köszi még1x!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#9460) JoceeHunt válasza Whysperer (#9459) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Szeva!
Boltban vagy a forumon vetted?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#9461) Synthwave válasza Whysperer (#9459) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

^^

Itten is megjött a ~30 perces Diamondback 3G Earth Green. :C Eszembe is juttatta, hogy miért szerettem anno. És úgy néz ki, adni fogja Allsop-on. ^^ (Áhítatomat csak az tudná fokozni, ha MX 510 forma lenne, 80 grammal..)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9462) mobal válasza Synthwave (#9461) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ööö öröm é bódottá? ;]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9463) Synthwave válasza mobal (#9462) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

aaa pógár Jenő...úrhoz. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9464) Whysperer válasza JoceeHunt (#9460) üzenetére


Whysperer
addikt

Boltban!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#9465) JoceeHunt válasza Whysperer (#9464) üzenetére


JoceeHunt
őstag

oks, volt itt a forumon egy srác aki állítólag újjonnan adta volna így párban 5500-ért a kettőt, én nem mertem bevállalni előre utalásra...

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#9466) Synthwave válasza JoceeHunt (#9465) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azok nem véletlenül MX 500-asok voltak? Az egyiknek volt valami kis nyűgje is.
Amúgy nagyon jó kis egerek. 2 db működő példány röhögve megér annyit.

Előre utalni meg csak megbízható, már bizonyított tagoknak.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9467) Synthwave válasza nyunyu (#9450) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amúgy szemezgettem azzal a billentyűzettel én is. Milyen az anti-ghosting-ja? Elsősorban az S+A / S+D + Space érdekelne (esetleg mellé ALT/C/V/G/F/R/E/Q) (tudok-e hátrafelé strafe-elni, közben esetlegesen fegyvert váltani). Csak azért kérdem, mert sok bill. nem szeresse ezeket a kombókat. A kis IBM-em igen, csak elgondolkodtam rajta, hogy lehet, hogy a csuklóim megérdemelnének egy tört klavit.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9468) mynames


mynames
senior tag

Üdv!

Ez Gigabyte egér ok játékra szerintetek? Az ára pont még az amit adnék egy jobb egérért.

(#9469) Synthwave válasza mynames (#9468) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem.

Ennyiért olyat is vehetsz, ami tényleg alkalmas rá.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9470) energy_ válasza mynames (#9468) üzenetére


energy_
senior tag

ha ez a határ akkor inkább egy kinzu,bár nem tudom mien de ennél biztos jobb ;]

(#9471) mynames válasza energy_ (#9470) üzenetére


mynames
senior tag

Értem. Kinzu v. Roccat Kova közül melyik lenne jobb?

(#9472) energy_ válasza mynames (#9471) üzenetére


energy_
senior tag

nem tudom, akármit mondok ugyis az számit hogy neked kényelme-e pixelben nézd meg őket,de ha roccat akkor már deathadder v2 is szóva jöhet,azal tuti nem nyúlsz mellé

(#9473) mynames válasza energy_ (#9472) üzenetére


mynames
senior tag

World of Tank-ra kell a jobb egér. :K Arra melyiket ajánlanád az előzmények figyelembevételével?
És miután zéró tudásom van egér témában légyszi áruld el nekem, hogy a Gigabyte egér amit linkeltem miért felejtős?

(#9474) energy_ válasza mynames (#9473) üzenetére


energy_
senior tag

nem nagyon ismerem a játékot de arra szerintem kinzu is elég,de elöte mindenféleképpen probáld ki nehogy az legyen hogy nem áll kézre
gigabyte meg általánosságban nem egy nagy márka gamer cuccok terén és még mást láttam gigabyte egeret ajánlani,de ettől függetlenül lehet hogy jó de mivel ugyannyiért kapni biztos hogy jót is ezért felejtős :)

[ Szerkesztve ]

(#9475) nyunyu válasza Synthwave (#9467) üzenetére


nyunyu
félisten

Amúgy szemezgettem azzal a billentyűzettel én is. Milyen az anti-ghosting-ja?

Asszem 3, max 4 gombot bir egyszerre kezelni, szoval nem kimondottan gamer billzet.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9476) JoceeHunt válasza nyunyu (#9450) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Látom a fotón neked is MX Revolution-od van. Játékoknál nem akad?
Egyszerűen nem tudom játékra használni néha beakad, és már kezd idegesíteni. Vezetékesre kéne váltanom MX518-at ajánlják itt nagyon :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#9477) Synthwave válasza mynames (#9471) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

10k-ig:
---------
Microsoft WheelMouse Optical 1.1
Microsoft Intellimouse 1.1a
Microsoft Intellimouse Explorer 3.0
Logitech MX 518

Logitech G1 (külföldi webshop)
SteelSeries Kinzu
Razer Abyssus
Razer Salmosa
Razer Diamondback 3G
(külföldi webshop)
Razer Krait (külföldi webshop)

Picit fölötte:
-----------------
SteelSeries Ikari Optical
Razer DeathAdder v2

Használtakból (már nem gyártják, újonan sem kapható):
---------------------------------------------------------------------------------
Logitech MX 300
Logitech MX 310
Logitech MX 500
Logitech MX 510
Razer Diamondback

Ezek közül döntsön a kényelem, semmi más. Pad is kell alá.

Szövet:
----------
SteelSeries QcK mini/QcK/QcK+/QcK Mass Pro/QcK Heavy
Everglide Titan
QPAD CT
QPAD XL
Razer Mantis
Razer Goliathus
Allsop Raindrop GigaPad XL

Műanyag:
--------------
SteelSeries SS
fUnc 1030
X-Ray Thunder 8
Razer eXactMat

JoceeHunt: értelmes játékra csak vezetékes. Lsd. a feljebbi listát.

nyunyu: A 4 gomb az már jó, csak nem mindegy, hogy melyik 4.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9478) JoceeHunt válasza Synthwave (#9477) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Roccat Kova + -ról mi a véleményed, sikerült már azt is megtesztelni?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#9479) mynames válasza Synthwave (#9477) üzenetére


mynames
senior tag

köszönöm a kimerítő választ! Kezdem is őket mazsolázgatni, ízlelgetni... :)

(#9480) Synthwave válasza JoceeHunt (#9478) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A RoKKaNt egerekről a véleményem; occsó' imitációk, nem túl igényes összeszerelési minőséggel. A lézeresek nem szeretik a nagyobb rántásokat, ha lejjebb veszed a dpi-t, az valamit segít, de messze van a tökéletestől. És még rusnyák/csicsásak is (ez mondjuk szubjektív). Kuka. Főleg ennyi pénzért. (Padjai közül esetleg a Sense és a Taito használható, de nem vennék azt sem.) Negyedáron esetleg megfontolhatóak lennének, de inkább A4Tech. Neee, az se.
Egérből MS/Logi/SS/Razer, de azokból sem mind.

Nagy általánosságban elmondható, hogy az optikaiak, ill. a Razer-féle 3G/3.5G infra-szenzorosak a legmegbízhatóbbak (kifejezetten játékra pedig csakis kábelest - ha valaki azon húzza a száját, hogy elakad a madzag, akkor fel kell világosítani a cellux/szikszalag/leukoplaszt/SS cord holder burzsoázia létezéséről és annak mágikus kábelstabilizálási képességeiről), ill. hogy magas dpi-ről visszább véve (800-1000 tájékára) gyakran kapunk meggyőzőbb eredményt. Az is igaz, hogy sok egér (az ajánlottak közül a Razer-ek kivételével) szintén egyszerűbbé teszi az életünket, ha PnP-használjuk és nem telepítünk software-t (kéretik nem kövekkel dobálni) - az egérgyorsítás Windows-ban való teljes lelövésére évek óta létezik mousefix -névre hallgató *.reg file.

Az, hogy egy egér alapból hány Hz-en rágcsál, szintén ne legyen mérvadó. Ezt lehet külső segédprogrammal orvosolni (a jobb egerek pedig támogatják az USB-hack-et, ha a software-ükben nincs benne), egy bizonyos szintig pedig úgy sem érzed a különbséget. Ez egy ugyanolyan dolog, hogy valakinek a wireless lag sem tűnik fel, de attól az még ott van. Tetőnek szerintem elég az 500 Hz is, de sokszor gyakorlatilag még az is "fölösleges" (amúgy van olyan is, hogy adott típuson belül egerének darabja válogatja, hogy mennyit támogat stabilan; pl. volt olyan MS 1.1-em, ami max 250 Hz-en volt stabil, de olyan is, ami gond nélkül vitte az 1000 Hz-et). Ezzel a CPU-ra és az USB-sínre is kevesebb teher hárul (nem beszélve a bizonyos alaplapok inkompatíbilitásáról).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9481) JoceeHunt válasza Synthwave (#9480) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Akkor marad a listád :). Volt szerencsém egy Kova-t megnézni és nagyon tetszett.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#9482) Synthwave válasza mynames (#9479) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szövetpadok közül még a Corepad C1-ekre is érdemes pillantást vetni (supergamer.hu-ról rendelhető).
Ill. a Razer-egerek listáját kiegészíteném: bármelyik 3G / 3.5 G infra-val szerelt darab jó vétel lehet (kivéve a DeathAdder v1, annak voltak firmware-problémái).

JoceeHunt: Wise decision, my friend. :) A látszat meg néha csalóka. :DD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9483) nyunyu válasza JoceeHunt (#9476) üzenetére


nyunyu
félisten

Látom a fotón neked is MX Revolution-od van. Játékoknál nem akad?
Egyszerűen nem tudom játékra használni néha beakad, és már kezd idegesíteni.

Szamitogephaz eleg rendesen arnyekol, igy neha akadozott a radio, amig hatulra volt dugva az eger vevoje.
Miota elore van dugva, azota nem csinalja.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9484) mynames


mynames
senior tag

Kicsit leesett az állam!

Roccat Kova
Magyarországon az árúkereső szerint
és az első találat az angol e-bay-en!

Utobbi ingyen postával!!!!!!! Mit is mondjak erre a majd kétszeres árra....kis hazánkban nagy a lehúzás?? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9485) Synthwave válasza mynames (#9484) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az még fele annyiért is lehúzás.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9486) szteff114


szteff114
csendes tag

Sziasztok.

Érdeklődni szeretnék, hogy játékra milyen egeret ajánlotok olyan 12000 Forintért?
Illetve mi a véleményetek a GigaByte GM-M8000X gamer egérről.

Előre is köszönöm mindenkinek.

(#9487) pete_21 válasza szteff114 (#9486) üzenetére


pete_21
addikt

Nemrég kérdezték. :)
Linkelem a hozzászólásokat vele kapcsolatban: [link]
És egy lista az ajánlott egerekről, amikkel tudsz játszani is: [link], [link].

(#9488) JSaN válasza szteff114 (#9486) üzenetére


JSaN
addikt

Az a gigabyte szerintem tul eles es szogletes, "kattogos" fajtabol valo nekem nem tetszik.
Ha egy kicsit tobb penzed van ezt ajanlanam, nekem is ilyen van nemreg ota. Es nagyon bejott.
Vagy ha kevesebb penzed akkor ezt, szomszedommal kozosen renedltunk. O ilyet vett es ez is nagyon jo eger.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#9489) Dexter-2000 válasza JSaN (#9488) üzenetére


Dexter-2000
őstag

azta ! nem gondoltam volna hogy ennyiért is lehet egeret venni:)
én anno egy a4tech x-7 et vettem 5k ért és azt is " sokalltam " de utólag nem bántam meg bírja azt ha a feszültséget oldom rajta :D:D:D :DD ;]

Szépnapot!

(#9490) JSaN válasza Dexter-2000 (#9489) üzenetére


JSaN
addikt

A razer elott nekem is a4tech x7 volt, kb 3-4 evig. Csak tonkre ment a bal gomb a sok multizas miatt. :)
Aztan gondoltam veszek valami komolyabbat, es igy valasztottam a razer dh v2-t. Es nagyon bejott, ha ez is ki bir kb 4 evet. Akkor boven megerte az arat szerintem.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#9491) superecneB válasza JSaN (#9490) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem meg nem. A régebbi IME 3.0-m 8 éves és még mindig működik (A görgőjét ki kéne takarítani de az is funkcionál) - Szerintem egy jó egértől ez lenne a minimum elvárható.

[ Szerkesztve ]

(#9492) szteff114


szteff114
csendes tag

Köszönöm a válaszokat.
Én magam sem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz döntenem.
De minden képen olyan egeret szeretnék, ami nem csak 3 gomb van.
A következő két egérről mi a véleményetek…..

ROCCAT Pyra - Mobile Gaming Mouse
Cooler Master Inferno Gaming egér

(#9493) pete_21 válasza superecneB (#9491) üzenetére


pete_21
addikt

Egyetértek. Az én X7-esem nincs még 3 és fél éves sem, de már döglődik a jobb gomb. /Most éppen működik, de ki tudja, mikor adja meg magát újra./
És eddig is voltak rá (más jellegű) panaszok. Anno 4-5k között vettem. Elnézve, hogy másoknak a Logitech\MS és hasonló minőségi egerük 8 éveket megy hibátlanul, rohadtul nem érte meg ilyet vennem...

(#9494) superecneB válasza szteff114 (#9492) üzenetére


superecneB
őstag

Ennyi pénzért kapsz olyan egereket is amik régóta a piacon vannak és határozottan pozitív visszajelzések érkeznek róluk. Én nem kockáztatnék be egy Roccattal CM-mel meg pláne.
[oWn]f4te összeválogatott egy listát a lehetséges versenyzőkről ebben az árkategóriában. Amivel egyedül kiegészíteném, hogy az új Logitech G400 is ebben az árkategóriábann van 44-45 euro ami még komoly versenyző lehet, de egyenlőre nem nagyon van róla tapasztalat én simán be merném próbálni.

Itt van hát a lista: [link]

(#9495) Synthwave válasza szteff114 (#9492) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Imádom, ahogy az emberek visszaolvasnak kicsit.

VEDD MEG MINDKETTŐT. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9496) Whysperer válasza superecneB (#9491) üzenetére


Whysperer
addikt

8 évig nyúztam a mx500-at és még mindig működik apum rátett még 1 évet és még minden alkatrésze hibátlan. pedig én a cs-ben meg wowban küldtem neki napi szinten. remélem az 518 is hasonló képességekkel fog bírni! Majd írok 2020-ban 8))))))))))))))))))

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#9497) pete_21 válasza superecneB (#9494) üzenetére


pete_21
addikt

Ebay-en már lehet rendelni G400-at. Egyelőre még csak 1 eladótól, és szvsz igencsak drágán.
Reméljük hazánkba olcsóbban fog jönni... De addig még várhatunk néhány hetet.

(#9498) tronnyeg


tronnyeg
csendes tag

Lassan egy éve gyűrök egy Logi MX518-at. Eddig ez a top egér, amivel találkoztam. 1800 dpi bőven elég mindenre, az optika usb hack-el stabilan visz 1000 Hz-et, én 500-on használom.
Játékra, munkára, mindenre megfelel, kényelmes, és az ára sem vág földhöz.
Lehet beszerzek egyet melóhelyre is :)

"the cake is a lie..."

(#9499) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Sziasztok!

Mivel az immárom 3 éves giga egerem jobb gombja akadékoskodik(hol működik, hol nem), gondoltam lecserélem, de ötletem sincs milyet szeretnék. Optikai vagy lézeres? vezetékes, vagy anélküli? Igazából szeretnék vezeték nélkülit, de az egyetlen próbálkozásom e téren nem jött be(még a mostani egerem előtt volt egy wireless A4Tech bill+egér kombóm, aminél a szenzort majdnem az egér elé kellett tenni, hogy érzékelje is a rágcsálót). Játékhoz, nethez egyaránt jó egeret keresek. Egyenlőre úgy 10k-t költenék rá, többet max akkor, ha megéri valami a felárat.

Ötlet?

(#9500) superecneB válasza Nordic (#9499) üzenetére


superecneB
őstag

Lézerest semmiképp nem vennék, csak negatív tapasztalatom van velük. Leginkább Logitech G400-at vennék most, 45 euro, úgy tudom 25 euro felett ingyenes a házhoz szállítás egyenest a Logitechtől.

pete_21: Ez neked is szól mint válasz az előző hsz-edre!

[link]
Az MX518 is jó vétel lehet: [link]
Az MS IME 3.0a, és 1.1a is nagyon jó egerek, de szerintem egy mx518 jobb vétel ezen az áron mint egy 3.0a.
Razerből pedig max Deathadder v2-t választanék.

Vezeték nélküli kérdésben sajnos nem tudok válaszolni, játékra sosem használtam vezetéknélküli egeret, egyéb feladokra (és játszogatásra is) szerintem tökéletesen megfelel egy Logitech MX620 (csak ezzel van tapasztalatom, hirtelen rántással nem tud mit kezdeni a szenzor, de jel vacakolást nem tapasztaltam vele kb. egy hétig használtam), de úgy gondolom nyunyu kolléga jobban otthon van a vezeték nélküli témában!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.