Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) Kobe


Kobe
veterán

na, tegnap megérkezett a kinézett Logi M510 + QCK kombó

(#8302) Tothgera30 válasza Kobe (#8301) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Grat hozzá :R .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8303) cellpeti válasza manoarc (#8295) üzenetére


cellpeti
veterán

QCK mini az igen kicsi, nekem még a QCK is az. Volt régen egy Razer Mantis Speed, na az jó pad volt.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8304) Kobe válasza cellpeti (#8303) üzenetére


Kobe
veterán

a mass pro szerintem ideális méret, nem túl kisi nem túl nagy, a QCK+ már nagyobb lett volna mint a ntoebookom alapterülete amihez vettem :D

(#8305) Amantius válasza McNamara (#8297) üzenetére


Amantius
senior tag

Nekem is a napokban érkezett a G700-as. Ilyen problémával nem találkoztam (mással sem), így segíteni nem tudok, viszont ajánlani tudom bárkinek, aki vezeték nélküli egeret akar játékra. Én is paráztam, hogy lesz lag, stb, de sikerült pár emberrel beszélni, aki használja is. Igazuk volt, semmi baja ennek az egérnek, tökéletesen használható játékra, én is arra vettem, maximálisan meg vagyok vele elégedve. Persze még szokni kell (nem is gondoltam, hogy 48 gramm plusz súlyt, fél kilónak fogok érezni, az első fél órában).

Nagy gáz, kis szerencse!

(#8306) Synthwave válasza EczkE (#8300) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pont egy pár hozzászólással feljebb volt egy balkezes ajánló. :U

Na, ha értelmesen szeretnéd elkölteni a pénzedet:

Szimmetrikus, újonan:
--------------------------------
Microsoft WheelMouse Optical 1.1 ~5k
Microsoft Intellimouse 1.1a ~5k
Razer Abyssus ~9k
Razer Krait (ha találsz valamelyik üzletben) ~7-8k
SteelSeries Kinzu ~8k

Szimmetrikus, használtba:
---------------------------------------
Logitech MX 300 ~3-4k
Logitech MX 310 ~5-6k
Razer Diamondback ~4-5k
Razer Diamondback 3G ~4-5k

Kifejezetten balkezes:
--------------------------------
Razer DeathAdder v2 Left-handed Edition ~14-15k

Padnak tökéletesen megteszi egy SteelSeries QcK (~2,5k) is.

Amantius: akkor gondolom, csak én vagyok "hiperérzékeny", mert nekem az agyamra ment... :U

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8307) EczkE válasza Synthwave (#8306) üzenetére


EczkE
addikt

Nagyon-nagyon köszönöm! :R

Miközben nézegettem az egereket 2-n megakadt a szemem:

-MICROSOFT SideWinder X3

-GENIUS NetScroll G500 Laser

Ezekről tud valaki valamit a leírásokon kívül?

Asszem mindenféleképpen!

(#8308) csaabz válasza Synthwave (#8299) üzenetére


csaabz
őstag

Én inkább erre gondoltam, a hossza csak 9,5 cm;
Roccat Pyra

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8309) Synthwave válasza EczkE (#8307) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szemtengely-visszaferdítő beavatkozás ERŐSEN javallott. :DDD

csaabz: lankadjon a kakahype. ;] :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8310) iamthesonar válasza csaabz (#8308) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

en jatszottam azzal a rokkant egerrel meg konenal is... hat nalam azok a takarodj a szaroddal a jo budos f@52ba kategoria... hat az egerrel nem lenne baj azon kivul hogy szamomra kenyelmetlen volt maint az allat... a lezer szenzorral annal inkabb. 2000dpi alatt hasznalhatatlan!!! 2000dpinel es kulonbozo szenzbeallitasokkal nem lehet optimalisra csokkenteni a szenzet. ha lejjebb veszem a felbontast azt csinalja mint egy 3000ftos a4tech produkalja a laggot a finomcelzasnal... csucs eger a javabol!!! vegyetek ha nincs eszetek 10000et hasznosan elkolteni...

[ Szerkesztve ]

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#8311) iamthesonar válasza iamthesonar (#8310) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

kis kiegeszites: a pyra eseteben 1600dpi volt...

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#8312) iamthesonar válasza Amantius (#8305) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

csabiuvb, Amantius: hat en nemtudom mennyire vagytok jatekosok. de jatekra soha nem ajanlanam a g700at. aki komolyan kerdezi milyen egeret vegyen jatekra mert esetleg megtetszett neki egy jatek es elhatarozza versenyezni fog rajta vagy csak komolyabban neki ul es ligaban jatszik, annak ez felrevezeto lehet mert arra tok alkalmatlan ha ezt ajanlod! en jatszottam rajta COD4et es CSt es miutan sikerult kicsikarnom belole egy ertelmes szenzbeallitast amivel mar lehet loni is, na ott elverzett... kesett es laggolt... most az hogy te leulsz egy heten jatszol napi 1-2 orat singleplayerben valamivel arra tok elmegy a 20ft-os tescos eger is (ugysem veszed eszre hogy kesik mert nemtudod miaz es hogy jelenik meg...)... a G700 KOMOLY jatekra ALKALMATLAN! semmikeppen nem tudok rola pozitivan nyilatkozni sajnalom az osszes tapasztalat negativ. nagy, hulye forma, NEHEZ! es meg a technikaja is ocska... nekem nemis tudom olyan 5 perc alatt akadt ki ugy hogy nem lehetett vele mozogni sem olyat laggolt...

22ezerert en okosabb lettem volna es nem dolok be a hype teszteknek. hanem veszek egy PRO gamer bundle szettet. (steelseries 3h, razer deathadder v2, steelseries qck+)

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#8313) Synthwave válasza iamthesonar (#8312) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én inkább egy MS IE 3.0/Logitech MX 518 + QPad CT + SteelSeries 3H VR-t vennék annyiból. :P

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8314) iamthesonar válasza Synthwave (#8313) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

jo amit odairtam az csak azert volt hogy erezzek a torodest.. 22bol nem jon ki max +1000 vagy 1500bol. azert irtam ezeket mert magyarhonban is kaphatoak... amugy diamndback 3g+everglide titan monstermat es steelseries siberia v2 :) ezek ultimatek szamomra :)

[ Szerkesztve ]

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#8315) csaabz válasza iamthesonar (#8310) üzenetére


csaabz
őstag

Akkor tudsz mondani egy olyan egeret, ami vezetékes, megbízható és 9,5 cm-nél rövidebb a hossza?
...és van rajta legalább 2 plusz gomb...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8316) iamthesonar válasza csaabz (#8315) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

hat nem nagyon... de van egy olyan hogy razer salmosa. az picike es jo eger kistesomnak 4 eve megvan. de az is csak 3 gomb....

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#8317) Synthwave válasza iamthesonar (#8314) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nálam az ultimate a Logitech MX 510 Red (+QGlidz) + QPAD®|CT™ KODE5 L.E. + SteelSeries Siberia v2 Red + SteelSeries Gaming Glove (a csuklóm miatt). :DD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8318) csaabz válasza iamthesonar (#8316) üzenetére


csaabz
őstag

A Salmosa megtenné, de az is 11,5 cm hosszú... :(

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8319) t256 válasza iamthesonar (#8312) üzenetére


t256
őstag

Mondasz valamit! Én DeathAdder V2 balkezest tervezek, viszont Én nem játszom többet heti két óránál! Azt is csak Single-ben.
Akkor biztos, hogy kell Nekem egy 14ezer Forintos egér? Lehet elég lenne Nekem egy 5000 Forintos MS Intellimouse egér (habár a beszerzése már körülményes).
Csak megfogott a DeathAdderben, hogy kifejezetten balkezes.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#8320) Synthwave válasza t256 (#8319) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az az MS Intelli 1.1a tökéletes. Kb. semmivel sem rosszabb, mint a DA. Amúgy én a 400-as MS-optikával jobbat lövök, mint a Razer-féle 3.5G infrával.

csaabz: most komolyan 2 cm-en megy a vergődés? :U Abyssus vagy Salmosa. Más értelmes alternatíva (amire neked kell) nincs.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8321) csaabz válasza Synthwave (#8320) üzenetére


csaabz
őstag

Igen, 2cm-en megy a vergődés, mert kicsi a kezem... :))

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8322) iamthesonar válasza t256 (#8319) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

semmi ertelme kidobnod 14ezret heti 2ora jatek miatt... steelseries kinzu! ez is olyasmi mint az MS WMO 1.1... szimetrikus es csak 8000... ezt be lehet szerezni de 5000 a wmo is megteszi ha rendelsz egyet.

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#8323) iamthesonar válasza csaabz (#8321) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

hat haver sok sikert vegyel akkor notebook egeret. es egy komolyabb rantas utan ha az eget/padlot nezed az ellenfel feje helyett akkor -inkabb vettel volna 2 centivel nagyobb egeret- mondat fog a fejedben villodzani...

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#8324) Synthwave válasza iamthesonar (#8323) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

+1

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8325) cellpeti válasza iamthesonar (#8322) üzenetére


cellpeti
veterán

MS IE 3.0 megy 8k körül

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8326) Synthwave válasza cellpeti (#8325) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kinzu helyett én is azt venném. Csak én nem vagyok balkezes.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8327) iamthesonar válasza cellpeti (#8325) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

az hol balkezes???

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#8328) cellpeti válasza iamthesonar (#8327) üzenetére


cellpeti
veterán

Te írtad:

"semmi ertelme kidobnod 14ezret heti 2ora jatek miatt... steelseries kinzu! ez is olyasmi mint az MS WMO 1.1... szimetrikus es csak 8000... ezt be lehet szerezni de 5000 a wmo is megteszi ha rendelsz egyet."

Én erre linkeltem, hogy jobbat is lehet kapni olcsóbban.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8329) Synthwave válasza cellpeti (#8328) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

MS 3.0 nem balkezes. És nem is szimmetrikus. :U

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8330) cellpeti válasza Synthwave (#8329) üzenetére


cellpeti
veterán

vágom, csak azért írtam, hogy nem olyan drága amit írt.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8331) Synthwave válasza cellpeti (#8330) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezt nem értem...azt írta, hogy vegyen MS IM 1.1a-t (ami ~5k) vagy egy SteelSeries Kinzu-t (ami ~8k, és fogásra szite hajszál ugyanolyan, mint az MS 1.1).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8332) gg72


gg72
veterán

[ThermalTake eSPORTS Black Gaming Mouse] - ezzel van valakinek tapasztalata?

(#8333) csaabz válasza iamthesonar (#8323) üzenetére


csaabz
őstag

Mondjuk ez;
csak 99 mm Razer...Mondjuk ez kicsivel 10k felett van.
Nem lesz komolyabb rántás, mert kis marokkal ugyanannyira mozgatom az egeret, mint te a tiéddel.
Jelenlegim hosszabb, mint 11 cm, így ezt nem fogom hiányolni....

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8334) iamthesonar válasza csaabz (#8333) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

nemtudom nemprobaltam.

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#8335) Synthwave válasza iamthesonar (#8334) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én is. Mondjuk nekem valójában mindegy. : )

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8336) t256


t256
őstag

Skacok! Még egy kérdésem van! MS intellimouset hol lehet venni? 3 bolt kínálatát végignéztem és nem árulják!
Esetleg van ennek az egérnek utódja? Lehet mégis Razert kell vennem?
Valamint találtam Én is egy szimpatikus (szimmetrikus) Thermaltake egeret.

[ Szerkesztve ]

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#8337) cellpeti


cellpeti
veterán

Annyira gázok ezek a Tt egerek. Gyártson házat és kész

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8338) Tothgera30 válasza cellpeti (#8337) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...még azt se nagyon... :U

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8339) iamthesonar válasza t256 (#8336) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

a Tt is a lehugyozom inkabb mint a pcmbe dugom kategoria egerek teren :)...

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#8340) iamthesonar válasza t256 (#8336) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

ugy hogy bemesz a boltba es veszel az nagy ritkasag! inkabb rendelj webshopokbol hazhozjon... vagy vegyel itt ph-n hasznaltba ha van eppen elado...

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#8341) nyunyu válasza cellpeti (#8337) üzenetére


nyunyu
félisten

Annyira gázok ezek a Tt egerek. Gyártson házat és kész

Tt egyaltalan gyart valamit? :DDD

Hazaikat sem ok gyartjak, tizeneve moddolt Chieftec Dragonokkal kezdtek (Xaser I-II), aztan attertek Casetek CK1018-ra. (Xaser V)
Mar 5 eve mar nem kovetem, hogy eppen mit matricaznak.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8342) t256 válasza iamthesonar (#8340) üzenetére


t256
őstag

Az gáz...webshoppal sem lenne gond, de ott sem igazán találok.

Használtan egeret? Azt inkább kihagyom. VGA, proci oké, de az egeret szeretem Én elsőként kivenni a csomagolásból.
A Microsoft Basic Optical viszont nagyon hasonlít a fent említett két egérre.
Vajon egyéb tulajdonságokban is annyira hasonlít? Holnap elmegyek megnézem.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#8343) Synthwave válasza t256 (#8342) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem. Érdemes rászánni egy kis küzdést, hogy WMO 1.1-et vagy IM 1.1a-t szerezz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8344) Tothgera30 válasza t256 (#8342) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Basic Optical-t felejtsd el, irodába, melóhelyre még elmegy, de otthonra nem kellene. Használtan pedig egész pofás és jó állapotú Intellit és WMO-t lehet kifogni. Én is adtam már el párat, az utolsó WMO-t én alakítottam árt és azóta boldogan használja új tulajdonosa, ezek meg pláne mindent kibírnak. Pl. használtan egy ilyen WMO-t érdemes kifogni, sokat nem fogsz bukni rajta ha mégse jön be, de azt kétlem.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8345) Synthwave válasza Tothgera30 (#8344) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

+1

Thermaltake egerek: kéne egy olyan szmájli, ami ippen' hányik. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8346) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Barátnőm notebookjához szeretnék venni egy olcsóbb,de mégis szép/jó/minőségi egeret.

Ha lehet vezetékes legyen (vagy olyan drótnélküli,hogy ne akadjon,mert mmorpg-vel játszik és ott rossz,ha az egér laggol ....)

A noti piros, így az egér is vagy piros vagy fekete kéne,hogy legyen.

Előre is köszi :R

(#8347) nyunyu válasza scream (#8346) üzenetére


nyunyu
félisten

L M305 Butterfly?
MS WMM3500/WMM3500SE?

2.4GHz-s radiojuk van, joval kisebb laggal, mint a 27MHz-seknek volt.

Ha ragaszkodsz a drotoshoz, akkor L LS1.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8348) iamthesonar válasza scream (#8346) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

szerintem mmo jatekoknal nem zavaro az eger lagg hisz nem mozogsz olyan drasztikus mertekben mint egy fps-ben. szinte fel sem fog tunni ha laggol az eger amennyiben a nyunyu altal is javasolt 2.4ghz radiosak kozul valasztasz. ahogy korabban is mondta ott a laggot a netes ping fogja meghatarozni nem az eger keses.

[ Szerkesztve ]

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#8349) scream válasza nyunyu (#8347) üzenetére


scream
veterán

Köszönöm a válaszokat :R

Akkor maradok vezeték nélkülinél, szerintem a Logitech M305 Butterfly tetszik :)

(#8350) Melkor04


Melkor04
csendes tag

Sziasztok,

Szeretnék venni egy új egeret de nem igazán ismerem őket, illetve nem tudom/nincs időm kipróbálgatni őket.
Általános célra kellene, de azért elég sokat játszok is vele (FPS). Fő szempontok, hogy kényelmes, pontos viszonylag könnyű és tartós legyen.
Ha lehet ne legyen rajta 800 gomb meg mindenféle csili-vili extra.
Ja és ha lehet 5k HUF alatt :)
Eddigi jelöltjeim:
Logitech RX1000
Microsoft SideWinder X3

Előre is köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.