Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72401) ribizly


ribizly
veterán

Úgy alakult, hogy vettem egy Razer Deathadder Elite-et, hogy legyen egy kicsit nagyobb rálátásom a dologra Razer ügyben. Nemrég írtam már róla egy rövidet, de most nyugodtabb körülmények között tudtunk barátkozni.

Forma, méret, anyaghasználat
Egy biztos, ezt a Razer anno nagyon jól eltalálta. Még én is rá tudok úgy markolni (igaz már inkább fingertip - claw kombóval) a fingertip-re beállt 18cm hosszú kis kezemmel, hogy stabil fogásom legyen rajta. 2 nagyon jó dolog van rajta: Alul az oldalán gumibevonat (kb. mint a Logitech G403-on), meg a széles főgombok. Ez amúgy sokkal többet jelent, mint a másik, mert ezáltal akármilyen fogással rá lehet menni, mert mindig lesz felület amit lehet nyomni. :D
A külső borítása végre nem az a málásra alkalmas valami (ami amúgy nagyon frankó volt amíg le nem jött, mert jól tapadt), hanem kb. ugyanaz az ABS műanyag, mint minden máson. De ezért is került az oldalára a gumírozás.

Gombok és görgő
A főgombok egészen jól járnak, bár van némi post-travel, ami ugyan viszonylag nagy, de mivel elég feszesek a gombok így annyira nem zavaró. Az oldalgombok azt kell mondjam tökéletesek. A G403-on volt még egész jó, de ez egyenesen hibátlan. Véletlenül nem lehet benyomni őket, de ugyanakkor szép határozottan járnak. A DPI (gyári: 800 - 1600 - 3200 - ?) váltók (francért van kettő :F ) teljesen rendben vannak, de sok más megoldást el tudok képzelni ahelyett, hogy egymás mögé teszünk 2 keskeny gombot a görgő elé. A görgő egészen kiváló. Ma a piacon kevés olyan egér van amihez nem kell kalapács, hogy a görgőt le lehessen nyomni. A görgő fokozatai egész jók (bár még mindig nagyon messze vagyunk a Roccat-től ezügyben) és a felülete hibátlan. Nem csúszik és jók a fokozatok.
Még a gombokhoz úgy általában hozzátenném, hogy nagyon szépen halkan járnak a gombjai.

Kábel
Nem rossz, nem rossz. Ahhoz képest, hogy ebbe is feltételezem beletuszkolták azt a 4+1 eret, az árnyékolást és még szövetelt is messze az egyik legjobb cucc a Zowie, Steelseries mellett. Persze egy jó kis paracord mellett még mindig elmarad.

Talpak
Megkockáztatom, hogy még nem találkoztam ennyire jól sikló egérrel gyári talpakon. A tartósságról nem tudok sokat, de elsőre nem igényel cserét.

Fények
Eddig nem találkoztam olyan egérrel, aminél különösebben érdekeltek volna, hogy milyenek a fényei, de egy pozitívumot meg kell említeni: amikor boot-ol a gép és van egy beállított fény, akkor az szépen lassan bekúszik, nem csak egyszerűen felvillan. Hiába, a Razer ehhez mindig is értett (mármint a marketing-hez ;] ).

Ami nem tetszik
Maradjunk annyiban, hogy van ez a Razer Synapse, amit csak szidni érdemes. A kolléga akitől vettem arra panaszkodott, hogy amikor a synapse fent volt, akkor input lag-ot érzékelt. Na nekem eddig nem sikerült eljutnom, mert a synapse addig semmit sem hajlandó beállítani, amíg nem csinál az ember egy Razer account-ot (ami nekem volt már) és azzal be nem jelentkezik a synapse-be. Nos a bejelentkezés meg éppen "network issue"-k (na nem nálam volt éppen) miatt nem volt sikeres. Így most ki sem próbáltam, hogy miket lehetne még beállítani, mert alapvetően teljesen jó volt nekem 1600DPI-n.

Én még mindig azt mondom, hogy ez egy nagyon is ajánlott jószág.
A Logitech G403/703, Steelseries Rival 310 / Sensei 310, ASUS Gladious II Origin, Zowie EC[1/2]-B sorba nagyon szépen illeszkedik és kivételesen ez a legolcsóbb új árán mind közül.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72402) Nova_ válasza Archttila (#72400) üzenetére


Nova_
tag

Sajnos én ahhoz egyáltalán nem értek.
Én csak megveszem az egeret és utána használom. ^^

(#72403) Vanir válasza Nova_ (#72399) üzenetére


Vanir
veterán

A duplaklikk-hiba nem markafuggo sajnos/szerencsere. Osszefoglalo pontjait toltsd ki, ugy tudunk ajanlani.

(#72404) Nova_ válasza Vanir (#72403) üzenetére


Nova_
tag

Igen tudom, csak úgy általánosságban van gondom a logitech-el (volt billentyűm, fejhallgatóm és egerem - egyik sem jött be - de elméletileg egy elég jó márka, mégis nekem nem volt szerencsém volt vele) ^^

Az összefoglaló pontjai:

1. Mennyi a keret? 10E körül (ha van akciósan valami jó egér akkor lehet feljebb menni 15E körülre is).
2. Használtpiac játszik? Nem.
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Nem, minél előbb kéne, mert a mostani megőrjít! :)
4. Mire használnád az egeret? Gaming. Átalános játékokra, de azért fps is ha éppen találok valami jót
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Inkább fingertip. Claw nemigazán.
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. Nem találok se centit se vonalzót. Hue. De a G600-as kényelmesnek tűnt.
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? Ahogy nézem 1200-ra van most beállítva.
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) Vezetékes-ben bízok. Sok plusz gomb sem igazán kell, nem játszom MMO-val.

(#72405) ribizly válasza Nova_ (#72404) üzenetére


ribizly
veterán

6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72406) huberpe válasza Vanir (#72359) üzenetére


huberpe
aktív tag

igen, tudja a roccat software a programonkénti gombkonfigurálást. :)

aki még esetleg használ kone emp-t, másnál is szokott fura hangokat kiadni a balklikk? müködni müködik szépen, csak random kattitásonként nem a szokásos mikrokapcsolós hang jelentkezik, hanem egy erősebb "klattyanás". :)

(#72407) Vanir válasza huberpe (#72406) üzenetére


Vanir
veterán

Nekem volt egy, de abszolút nem csinált ilyet. Ha zavaró, akkor gariztasd be.

(#72408) Vanir válasza Nova_ (#72404) üzenetére


Vanir
veterán

Hát, így a G600-ból nem egyszerű kiindulni, mert elég egyedi a formája, de ezeket próbáld első körben:
Tt Iris Optical
CM MM520
CM MM530
SS Rival 110

Biztos az a fingertip?

(#72409) zsoltip válasza zsoltip (#72138) üzenetére


zsoltip
őstag

Nos, változott a helyzet. Pozitívan.
Szeptemberben meg lesz rendelve az egér. Kérdés, Melyik?

Amikre leszűkítettem a kapott javaslat alapján:
Logitech M510
Logitech MX Anywhere 2S
LOGITECH G305 Lightspeed

Pro és kontra érvek közül a MX Anywhere ellen szól a kisebb, nem teljes/normál méretű volta.
Jelenleg otthon M510 van, s tetszik, kényelmes, jó.

Véleményetek a 3-ról? Melyikről milyen vélemény lehet megfogalmazni? Van erős ellenérv valamelyik ellen, irodai és íróasztalt elhagyó használatra is gondolva?

Köszönettel várom a válaszokat. :)

(#72410) Zwiebi válasza Synthwave (#72338) üzenetére


Zwiebi
tag

En most szedtem szet a G305-ot es csak ahhoz, hogy a mikrokapcsolokhoz hozzaferjek, 17 vagy 18 csavar volt, termeszetesen jopar kozuluk ugy elrejtve, hogy szaloptikan kell figyelni, hogy mit csinalok. Es akkor meg arrol nem is beszelve, hogy fixen beragasztottak a kapcsolokhoz vezeto kabeleket, csak azert, hogy eltapossak a csavarok utan felderengo remenyeket. Nem hittem, hogy egyszer olyan egeren fogok barkacsolni, ahol menet kozben fenykepeket kell keszitenem es felcimkezett dobozokba kell szortiroznom a csavarokat.
A PCB-hez es az oldalso gombokhoz 6-7 csavar tartozik talan? Eskuszom, a Logitech mernokoknek szefet kellene terveznie.

Mindenesetre sikerult lehalkitani a vilag leghangosabban klikkelo egeret. A gyari Omron helyett kapott Kailh Silent switch-eket...

(#72411) Vanir válasza Zwiebi (#72410) üzenetére


Vanir
veterán

Na ja, brutál hangosak ezen a kapcsolók. Engem nem zavar, de itt tényleg el tudom képzelni, hogy valakit igen. :D

(#72412) chopin42 válasza Vanir (#72411) üzenetére


chopin42
őstag

Pl engem, illetve főleg a környezetem :(
Ezért kellett megválnom a g203-tól, ami nagyon pöpec volt, és váltani rog sica+kailh silent kombóra.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#72413) Nova_ válasza ribizly (#72405) üzenetére


Nova_
tag

Sikerült megmérnem: 19cm

Ez miért fontos egyébként? Hogy az egér mérete megfelelő legyen a kezemnek? Mert két egerem van (otthoni, munka) és a kettő különböző méretű de engem sosem irritált az eltérés, szóval szerintem a méret nem annyira fontos. Habár nem tudom hogy a 19cm mekkorának számít, de kb átlagos, átlag alsó határa körülre tippelnék?

(#72414) Nova_ válasza Vanir (#72408) üzenetére


Nova_
tag

Köszönöm, megnézem őket!

A fingertip az nem biztos, palm vagy fingertip lehet. De mivel az egeret tudom mozgatni anélkül, hogy a csuklómat felemelném az egérpadról, ezért gondoltam, hogy fingertip.

(#72415) estikornel válasza Nova_ (#72413) üzenetére


estikornel
tag

Azért fontos, mert ha hosszúak az ujjaid de az egér meg elég rövid hosszban akkor vagy nagyon a végét tudod csak lenyomni vagy pedig nagyon be kell görbítsd az ujjaid (claw grip) és az van akinek, pl nekem se kényelmes hosszú távon.

(#72416) ribizly válasza Nova_ (#72413) üzenetére


ribizly
veterán

Azért, mert rengeteget segít nekünk, hogy tudjunk elsőre jót ajánlani Nektek.
Annyira számít, hogy pl az én 18-as kezemmel (ami "csak" 1cm-el kisebb) már az egerek ~70+%-a felejtős. Nem azt mondom, hogy nem tudom használni, de nem kényelmes. Ha megnézed a Zowie egerei dimenziói között egy szérián belül 2-3mm a különbség és a nagyobbakat már 20cm alatt nem is érdemes bepróbálni.;)

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72417) Dodge94


Dodge94
tag

Sziasztok!

Van egy Mionix Naos 7000-m és sajnos a mikrokapcsolók rosszalkodnak. Afelől szeretnék érdeklődni, hogy a jobb és a bal egérgomb mikrokapcsolója mellett lehetséges-e a görgő kapcsolóinak is a cseréje. Én sajnos nem értek hozzá, viszont jelenleg nincs pénzem egy új egérre.

(#72418) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Mostani Logitech G602 egerem haldoklik, ezért újat keresek. Görgő katt rossz, bal gomb néha duplaklikk, szenzorral is van valami, mert néha ugrál (eddig jó volt). A gari szervíz meg leszarja, már 2x volt náluk. Még 1 x beviszem majd, hátha.

1. Mennyi a keret? - max 30k
2. Használtpiac játszik? - Nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? - Nem
4. Mire használnád az egeret? - Főleg játék (MMORPG, RPG, FPS ritkán)
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? - Fingertip, nyugis helyzetben palm
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 19 cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 1500 dpi
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
- A g602 formailag nagyon jó volt, valami hasonló kellene. Lehet vezetékes is
- Bal oldalt minimum 2 gomb
- Jó görgő. Szeretnék végre egy jó görgőt. Razer Deathadderem 3.5g volt a G602 előtt, annak nagyon fos volt, a g602 csak szimplán fos. A görgő kattintást sokat használom.

Köszi.

(#72419) Vanir válasza Dodge94 (#72417) üzenetére


Vanir
veterán

Elvileg sima, viszont a pontos típusát nem tudom megmondani, hogy mi kell bele, valami kockapana szerűség. [link]

(#72420) Vanir válasza yusukee (#72418) üzenetére


Vanir
veterán

FixIT a gariszerviz? Van még rá hivatalos Logi garancia? Ha igen és igen, akkor írni kell a Logitech supportnak egy kellemesebb hangvételű levelet, és ki fogják cserélni. Most jártam így egy G603-mal. FixIT-hez soha többet semmit, kontár húgyagyú banda.

(#72421) yusukee válasza Vanir (#72420) üzenetére


yusukee
aktív tag

Szerintem ők azok, de nem biztos, nem vagyok otthon, este megnézem. Az biztos, hogy a 2 alkalomból mikor beadtam gariztatni (MediaMarkt-ban), abból 1 alkalommal sem volt szétszedve. Az a baj, hogy a görgős hibát nem mindig csinálja. Mennyi a hivatalos logi garancia? Azt hiszem 1.5 éves az egér

(#72422) sodokan


sodokan
tag

Sziasztok, van egy Steelseries Sense RAW egerem, aminek a görgő kattintása megadta magát mostanra, korábban letört a balklikk borítás fele, a kapcsolónál normál használat mellett, így nem szeretnék SteelSeries egeret.
Van egy A4tech X747 blue fire egerem is.

A kettő mérete nekem hasonlónak tűnik, méret ügyileg ilyet szeretnék.

1. Mennyi a keret? ~15e, max 20e
2. Használtpiac játszik? Nem.
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Igen.
4. Mire használnád az egeret? Normál használat, játék (FPS) WOW-hoz szükséges sok gomb nem kell
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? palm
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 18cm, de: A kettő mérete nekem hasonlónak tűnik, méret ügyileg ilyet szeretnék.
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 400dpi
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.): A Sensei szimmetrikus egér, az A4tech pedig jobb kezes, inkább jobb kezeset szeretnék. Határozottan fontos a jobb hüvelykujj felé eső 2db gomb! A Sensei raw nekem rubberized kivitel volt, aminek nagyon kellemes fogása volt, ugyanúgy gumírozottat szeretnék.

Köszi :)

(#72423) shaddy1027


shaddy1027
tag

G304 34,99 USD

Próba cseresznye? :C

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#72424) jaffa 2843 válasza shaddy1027 (#72423) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Behúzva. Meglátjuk:D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#72425) CHIPman válasza shaddy1027 (#72423) üzenetére


CHIPman
nagyúr

oneday2 kuponnal -2$

hardverapro.hu/tag/chipman

(#72426) Tibko8


Tibko8
senior tag

Sziasztok.
Új egeret keresek játékra (PUBG) és mellette netezes. Nem kötelező a sok gomb sőt minimalista formát előnyben részesítem.
EBay is szóba jöhet.
Mindenképpen vezetékes.
Keret nem túl sok. 6-7000 Ft
Hogyan fogod az egeret? Palm és fingertip. :R

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#72427) ribizly válasza shaddy1027 (#72423) üzenetére


ribizly
veterán

Bah. Na akkor ennyiért be is húzom én is.:)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72428) Archttila válasza shaddy1027 (#72423) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Ez laposabb mint a 603?

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#72429) Tewe013 válasza Archttila (#72428) üzenetére


Tewe013
őstag

Igen.

(#72430) doddy


doddy
tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni egy egér kiválasztásában.

1. Mennyi a keret? Minőségi, időtálló egeret szeretnék nincs max keretem rá.
2. Használtpiac játszik? Nem.
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Igen.
4. Mire használnád az egeret? Normál használat, játék (FPS), illetve WOW-hoz használnám. Oldalt 4 programozható gomb, 2x2-es elrendezésben hasznos lenne.
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? palm
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 19cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? Nem tudom :/
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.):

- Örülnék a Logitechnek, szerintem már több, mint 15 éve ezeket használom, imádom a kialakítását, kényelmes. Eddigi Egereim: MX310, MX510, MX518, G700s
- Vezetékes legyen
- Ahogy fentebb is írtam, 4 oldalsó gomb szuper lenne WoWhoz, 2x2-es elrendezésben.

Köszönöm szépen a segítségeteket előre is.

Üdv,
Dodi

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#72431) Vanir válasza Tibko8 (#72426) üzenetére


Vanir
veterán

Kézméret lemaradt, a palm meg a fingertip általában nem annyira összeegyeztethető. Amúgy ennyiből Logitech G102 eBay-ről, vagy ASUS ROG Sica itthonról akciósan. Esetleg Newmen G302, de a súlyt mindenképp szedd ki belőle. Told ki pár ezressel, illetve adj meg konkrét kézméretet, úgy tudunk mást is mondani.

(#72432) doddy válasza doddy (#72430) üzenetére


doddy
tag

Ezt a gomb elrendezést preferálnám.

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#72433) Vanir válasza doddy (#72430) üzenetére


Vanir
veterán

Minőségi egér van, időtálló már nincs, ahogy az összefoglalóba is beleírtam. Ha 3 évet kibír manapság egy egér hiba nélkül, az már kisebb csoda—márkától, típustól függetlenül.
4 oldalsó gombos nem nagyon van ajánlható, 3 már akad:
Roccat Kone AIMO
SteelSeries Rival 600

Esetleg Razer Naga Trinity, ez elég jól testre szabható, illetve a Logitech G900/903 is sok gombbal felvértezhető.

(#72434) doddy válasza Vanir (#72433) üzenetére


doddy
tag

Köszönöm szépen Vanir!

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#72435) Tibko8 válasza Vanir (#72431) üzenetére


Tibko8
senior tag

Igaz bocsi. 18,5 cm
[link]
Ezt az egeret találtam ez az oldal mennyire megbízható? Az egér erre felhasználásra és kéz méretre kényelmes lenne? :R
Egyébként leginkább egész tenyérel fogom. A mostani egerem ilyen laposabb. Márkát és típust nem tudok mondani nagyjából 8 éve vettem még a Tescoban 1500 Ft - ért :)
Ez nekem fogasra kényelmes azért is nem váltottam le. Csak mostanra néha a középső görgő és a bal egér gomb nem mindig érzékel. Egér hossza 11 cm

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#72436) _Atesz válasza _Atesz (#72369) üzenetére


_Atesz
addikt

Üdv, ma érkezett meg a rágcsáló (Dream Machines Comfy S) a Lengyelektől, nagyon kényelmesnek érzem, nagyon jó puha, minőségi műanyag a borítása, engem nem zavar egyelőre a vezeték merevsége.
Kérdésem, milyen beállítást ajánlotok hozzá, illetve tegyem-e fel az 500MHz-es firmware-t? :)

Szerk: ja igen, a bal és jobb klikk nyomáspontja fura, majd megszokom.

[ Szerkesztve ]

(#72437) _Atesz válasza _Atesz (#72436) üzenetére


_Atesz
addikt

Még 1 dolog, kicsit karcol a talpa. Leszedtem a fóliát természetesen, de így is. Először azt hittem a Hama Urage egérpad miatt, de ugyanazt teszi Razer Control felett is.

(#72438) Vanir válasza _Atesz (#72437) üzenetére


Vanir
veterán

Rendesen karcol, vagy csak nagy a surlodasa? Elobbi esetben irj nekik emailt, szerintem siman cserelik. Vagy ha gyors megoldast akarsz, akkor vegyel ra valami cseretalpat, emlekeim szerint a Mionox Naos talp jo ra, de sima Microsoft WMO/IO1.1 vagy Logitech G1 talpakat tutira ra lehet berhelni (en utobbiakat rakom mindenre).

(#72439) Vanir válasza Tibko8 (#72435) üzenetére


Vanir
veterán

Elegge rossz omen, hogy G403 wirelesst irnak, de a kepen egy G102 van. Inkabb ebay, del-koreai eladoktol tuti valodi cucc jon.

[ Szerkesztve ]

(#72440) _Atesz válasza Vanir (#72438) üzenetére


_Atesz
addikt

Nem vészes, az egyik oldalsó talppal van valami, ugye adtak hozzá 4db cseretalpat, majd lehet lecserélem.
Balra mozgatásnál lehet érezni picit. Érzésre nagyon pontos az egér, és ha pihentetem a fő egérgombokon az ujjaim, akkor nem nyomom le a mikrokapcsolót, szóval nekem megfelelő a nyomáspont is.
Összességében elégedett vagyok, külön piros pont nekik, hogy egy héten belül megküldték.
Köszönöm az ajánlást, elégedett vagyok. :)

(#72441) Amerigo57 válasza Vanir (#72438) üzenetére


Amerigo57
őstag

Vanir.

Erre a G1 -es talpra gondolsz ?

(#72442) Vanir válasza _Atesz (#72440) üzenetére


Vanir
veterán

Ha van cseretalp, akkor nosza, engem tuti az őrületbe kergetne hosszútávon egy ilyen hiba. Igazán nincs mit, reméljük sokáig bírja!

Amerigo57: Például igen, de Hotline, Tiger Gaming, Corepad, bármi jó igazából. Mondjuk <1000-ért ez kifejezetten megérős, a végén bevásárlok belőle vagy öt szettet... :P

[ Szerkesztve ]

(#72443) ribizly válasza Vanir (#72442) üzenetére


ribizly
veterán

Már tervbe van véve a talp gyártás, csak az alapanyagokra várok, hogy kipróbálhassam mit tudok.;)
Egy biztos: akármi is lesz a dologból nem lesznek custom talpak, csak kerek darabok, de tervezek több méretet is készíteni.:U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72444) Tibko8 válasza Vanir (#72439) üzenetére


Tibko8
senior tag

Igaz tényleg. :R

A Logitech G102 az én igényeimnek megfelelne?
Nagyjából bele is férne a keretembe. Itthon venném mert pl ebay-ről sem lenne olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#72445) Dodge94 válasza Vanir (#72419) üzenetére


Dodge94
tag

Most nem tudom megnézni, de ha az emlékezetem nem csal, akkor a görgő "kattintós" kapcsolója az valami Phillips gyártmány, de ennek majd amint alkalmam lesz, utánanézek.

Engem az érdekel, hogy a görgetéshez való "kapcsolót" lehet-e cserélni.

Illetve itt van valaki, aki vállalná az egérnek a javítását?

(#72446) Vanir válasza Dodge94 (#72445) üzenetére


Vanir
veterán

Ja, encoderre gondolsz. Cserelheto persze, csak nem mindegy mekkora magassagu kell bele. 8 vagy 9 mm szokott lenni az atlag. Alps markajut vegyel. Btw eger problema topikba vigyuk at a tovabbiakat.

(#72447) Vanir


Vanir
veterán

Dobragab fővezér útmutatása alapján kiegészítettem egy kicsit a saját ízlésem szerint a MouseTestert.
A Plot-hoz F3-as hotkey lett hozzárendelve, a fix képméretű grafikonmentés 1600x900 lett az eddigi 800x600 helyett, illetve kicsit megszélesítettem a fő programablakot. Teszteltem, elvileg bugmentes. [link]

[ Szerkesztve ]

(#72448) laci12234


laci12234
tag

Sziasztok segitséet szeretnék kérni milyen egeret vegyek

https://ipon.hu/shop/termek/corsair-m65-pro-rgb-fps-gaming-mouse-fekete-eu/1404497

https://ipon.hu/shop/termek/razer-deathadder-elite/1532079

(#72449) Vanir válasza laci12234 (#72448) üzenetére


Vanir
veterán

Összefoglaló -> Hogyan kérdezzek?

(#72450) zsoltip válasza zsoltip (#72409) üzenetére


zsoltip
őstag

Fent nevezett hsz-ban a 3 egér:

Logitech M510
Logitech MX Anywhere 2S
LOGITECH G305 Lightspeed

Pro, kontra? MX Anywhere 2S mennyire apró? Zavaró lehet egész napokat használni?
Nekem az M510, mint írtam is, van otthon. Többit még nem fogtam meg.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.