Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) engir


engir
csendes tag

Vegyetek Logitech LX3 egeret! :DD
Nem azért válok meg tőle mert nem jó.
[Itt]

[ Szerkesztve ]

(#2852) Egon válasza Bordoi (#2850) üzenetére


Egon
nagyúr

Közben rájöttem, hogy hülyeséget írtam: a wireless egerekre jellemző a késés.
Más: erre mégvalaki? [link]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#2853) nyunyu válasza Egon (#2838) üzenetére


nyunyu
félisten

1. Próbáltam előásni, de nem találtam súlyra vonatkozó infókat. Elsősorban az MX1000 és 1100, valamint az MX Revo súlya érdekelne (no meg az MX700-é is, hogy össze tudjam hasonlítani).

Valami borg kocka irta ~1 honapja, hogy 150g az MX Revo, ennel az MX700 es az MX1000 is nehezebb.

Pontos meretek meg masfel honapja hangoztak el ebben a topikban...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2854) nyunyu


nyunyu
félisten

Hint: 2500±10

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2855) Zola007


Zola007
veterán

Na megjött a v450 nano. Hát ez csodálatos. Lézer frankón mükszik (nem játékra vettem), méretre pont jó, és iszonyat kényelmes. Vevő beszrás milyen pici (mintha usb csatira ráforrasztottak volna egy orbit rágót.
Szóval ennyit simán megért és szép lakkfekete

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2856) nyunyu


nyunyu
félisten

Hurra, melohelyi HP Wasp egerembol kerek 2 honap utan halt ki a 2xDuracell Plus ceruzaelem.

Pedig ez egy gagyi optikas 27Mhz-s radios eger, semmi extra.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2857) Egon válasza nyunyu (#2853) üzenetére


Egon
nagyúr

Köszi, sokat segítettél... :R
Hajlok a Revo felé, már csak egy olyan helyet kell találnom, ahol emberi árban van...:)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#2858) #34784256 válasza Egon (#2849) üzenetére


#34784256
törölt tag

Használtan vettem az ebay-ről, de tökéletes állapotban van, még a dokkolója is tölt rendesen, amin meg is lepődtem :) G7-et találsz zsír újat is.

(#2859) mob_zzz válasza Zola007 (#2855) üzenetére


mob_zzz
aktív tag

Nem teszel fel képeket az egérről? Főképp olyanra gondoltam, amin látszik a mérete...
Jaés még két kérdés: elem milyen megy bele, mennyire súlyos az egér? Hol vetted?

[ Szerkesztve ]

(#2860) Zola007 válasza mob_zzz (#2859) üzenetére


Zola007
veterán

Képeket most nem tudok, mert elgórtam valahova a fotógép kábelét, de a mérete:
legnagyobb méretek: 100x58x37 mm

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2861) Zola007 válasza mob_zzz (#2859) üzenetére


Zola007
veterán

Elem az két normál ceruza megy bele, egyik srác hozta Debrecenben.
De Pesten a4teamnél a legolcsóbb, 7300

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2862) mob_zzz válasza Zola007 (#2860) üzenetére


mob_zzz
aktív tag

Hm ez elég kicsinek tűnik, nekem valami nagyobb kellene. Tudtok olyat, aminek hasonlóan pici a vevője, viszont maga az egér nagyobb? (valami ilyesmi formájúra gondoltam -bár sajnos ennek sem ismerem a méreteit)

(#2863) Sigismund válasza mob_zzz (#2862) üzenetére


Sigismund
tag

Hát ha lehet hinni akkor a következők az adatok az LX8-nak
Size 208 x 52 x 235 mm
Weight 390 g
erről a [link]link szedtem. alul találod meg az adatokat

(#2864) mob_zzz válasza Sigismund (#2863) üzenetére


mob_zzz
aktív tag

Köszi,
de ez biztosan nem stimmel. 20x23 CENTIMÉTER?
Nem értem egyébként miért nem teszi közzé a méreteket a Logi a saját honlapján...

(#2865) Sigismund válasza mob_zzz (#2864) üzenetére


Sigismund
tag

Hát igen a logi oldalán csak ezt nem szeretem semmi olyan adatot nem ad közre ami jobban segítene behatárolni a kiválasztott perifériát.

(#2866) Egon válasza Sigismund (#2863) üzenetére


Egon
nagyúr

A súly sem stimmel. Ezek az adatok a becsomagolt egérre értendők (azaz a doboz mérete és súlya).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#2867) Sigismund válasza Egon (#2866) üzenetére


Sigismund
tag

ezért írtam hogy ha lehet hinni az adatoknak :DDD . Ezt találtam máshol nem tettek közre semmilyen információt erről az egérről bár a többiről sem.

edit: tényleg az lx8ról van valakinek valami tapasztalta?

[ Szerkesztve ]

(#2868) Zola007 válasza mob_zzz (#2862) üzenetére


Zola007
veterán

Nagyobbnak nagyobb valamivel, de ezzel sem leszel kint a vízből, hiszen pendrive méretű a vevője, ha a galériáját megnézed.
[link]
[link]
Nem tudom, hogy ebbe bele lehet-e tolni a vevőt, de az ilyen ki-be húzogatás miatt nem jósolok neki túl hosszú életet.

Nézd meg még az mx620-t, az normál méret, bár én már drágállom.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2869) mob_zzz válasza Zola007 (#2868) üzenetére


mob_zzz
aktív tag

Igen, néztem, hogy nagyobb a vevője. Igazából az egér formája az, amihez hasonlót szívesen markolásznék.
Mire gondolsz az élettartammal kapcsolatban?
MX620-at én is néztem, kicsit drágább csak, de sajna ennek sem olyan mini vevője van (igaz kisebb, de ha már nagyobb mint a nanoé, akkor igazából már mindegy is mennyivel nagyobb)

(#2870) Zola007 válasza mob_zzz (#2869) üzenetére


Zola007
veterán

Arra gondolok, hogy külföldi fórumon és amazonos hszok alapján elég sok embernek sérül a ki-be rakosgatástól (már az egérbe), illetve egy óvatlan mozzanat, táskába becsúsztatás és búcsút is mondhatsz a vevőnek (főleg ha hátul van az usb a notidon és nem látod a kijelzőtől, hogy benne maradt)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2871) Sigismund válasza Zola007 (#2870) üzenetére


Sigismund
tag

Az már csak az ő bajuk, figyeljen oda mindenki a cuccaira:)

[ Szerkesztve ]

(#2872) Zola007 válasza Sigismund (#2871) üzenetére


Zola007
veterán

Bizonyos gyakoriság fölött már a termék is lehet ludas a dologban, illetve nem feltétlenül mindig a tulajd tehet a balesetről. Mint írtam, a ki-be rakosgatás sem tesz túl jót neki.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2873) Sigismund válasza Zola007 (#2872) üzenetére


Sigismund
tag

Igaz, de hát napi használtban lévő eszközről szólván előbb utóbb úgy is elhasználódik. Na de erről már nem akarok eszmét folytatni, mert ez tényleg egyéntől függ hogy mi történik a vevővel stb...

(#2874) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Hali!

Gondolkozom egy MSI Wind vásárlásán, de ha már laptop lenne azért egeret szeretnék használni, mert a tapipad hát... nem ugyan az.

Viszont elképzelhetetlennek tartom, hogy olyan vezeték nélküli egeret használjak, aminek pendrive méretű a vevőegysége. Mégis csak 2008-at írunk...

Szóval amit találtam az ez: Logitech VX Nano

Az érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek erről az egérről, illetve nincsen más hasonló vevőegységű alternatíva??? :U

Esetleg ha van valakinek ilyen egere, akkor írhatna nekem akár priviben is valami tapasztalatot az üzemidőről és a használhatóságról!

(= Zala =)

(#2875) dunkel válasza Zalaymate (#2874) üzenetére


dunkel
őstag

Én is hasonló cipőben járok, ha vannak alternatívák, szívesen várjuk őket :C

(#2876) mindfreak válasza dunkel (#2875) üzenetére


mindfreak
őstag

Ha kicsit visszaolvasol találsz legalább 100 alternatívát. :B

(#2877) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Sziasztok, nem tudom volt-e már kérdés róla és ha igen előre is bocsi, de nem tudjátok, hogy hol lehet Roccat Kone-t jó áron kapni? És a mostani Deathadderemet mennyiért tudnám eladni? Valamint az is érdekelne, hogy a Roccat Sense egérpad hol kapható, ha egyáltalán már kapható. Pixelben az van írva az egérre, hogy hamarosan. Elvileg 17K lesz. A válasz(oka)t előre is köszönöm, üdv primzejeEEE :R

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2878) mindfreak válasza pr1mzejEE (#2877) üzenetére


mindfreak
őstag

Roccat Sense egérpadot kiskerekben is láttam már, de googlebe beírod és egy sor online boltot is ki fog dobni, ahonnan megrendelheted. A Roccat Kone egyelőre még nem jelet kapni, mindenhol csak ígérik.

[link]
[link]

(#2879) ~Ph'vEscha


~Ph'vEscha
aktív tag

Az a helyzet hogy szeretnék váltani a steelseries ikarimról ( előtte razer diamondback volt ) , amiket kinéztem : icon7 Z500 , roccat kone , csak azt nem tudom hogy hol tudnám kipróbálni ezeket :( vagy mit ajánlotok ezek helyett? logitech kizárva

Előre is köszi a segítséget

Uj nickem : Phvhun

(#2880) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Van valakinek tapasztalata Logitech LX 8-as egérrel? Megérne 7900 Ft-ot?

(#2881) mindfreak válasza ~Ph'vEscha (#2879) üzenetére


mindfreak
őstag

Az utóbbi időben nincs szerencséd az egerekkel úgy látom, bár nem csodálkozok, sikerült a leggagyibbakat megvenned. Javaslok két "jól bevállt" darabot: Logitech MX518 vagy Razer DeathAdder. ;)

Egy kérdés: mi baja lett az Ikarinak?

[ Szerkesztve ]

(#2882) ~Ph'vEscha válasza mindfreak (#2881) üzenetére


~Ph'vEscha
aktív tag

baja semmi , csak kicsit kényelmetlen hosszútávon , az a gáz hogy az a 2 egér amit te felsoroltál , mind2 kényelmetlen nekem.

[ Szerkesztve ]

Uj nickem : Phvhun

(#2883) ludla válasza ~Ph'vEscha (#2882) üzenetére


ludla
őstag

És esetleg ez az egér? [A4Tech - X6-70D-1] Nekem ez van és nagyon szuper :K

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#2884) mindfreak válasza ~Ph'vEscha (#2882) üzenetére


mindfreak
őstag

Esetleg leírhattad volna, hogy milyen igényeid vannak: vezetékes, vezeték nélküli, kicsi, nagy, rövid, hosszú, színe, anyaga stb. :) Ezek közül próbáltad már valamelyiket?

[link]
[link]
[link]

Az utóbbira még senkitől se halottam, hogy kényelmetlen lenne! ;]

(#2885) dunkel válasza mindfreak (#2876) üzenetére


dunkel
őstag

Légyszi írj 3at a logitech vx nano mellé, aminek mütyür a vevője, nekem már az is öröm és bódottá' lenne - bizisten nem látok a szememtől.
Örök hála :R

(#2886) ~Ph'vEscha válasza mindfreak (#2884) üzenetére


~Ph'vEscha
aktív tag

Közepes méret , vezetékes ( mert hát játékhoz kell ) 500Hz polling rate minimum ( sajna ezért ocz-k kizárva ) , NE A4TECH :) , és minimum 1600 dpi .

Lényeg igazából az lenne hogy ne illeszkedjen rá a kezem , hanem csak az 5 ujjam vége érjen hozzá , hogy ujjmozgatással tudjam hátrafele mozgatni , ne kelljen a karomat hátra huzni .

Azok a microsoftosok tényleg annyira jók hogy a profi játékosok is használják ? Ugy hallottam hogy azok használják sokan akik még quake3-as időkben kezdték vagy azelőtt a versenyszerű játékot.

Az a 2 egér amit leirtam : Roccat kone , icon7 Z500 nem jók?

Hol tudnám kipróbálni azokat az egereket amik eddig szóba kerültek?
Pixelbe csak razereket láttam.

Uj nickem : Phvhun

(#2887) pr1mzejEE válasza ~Ph'vEscha (#2886) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Csak azért nem akarsz DeathAdder-t venni kedves "feszcsa" barátom, mert nekem is az van :DD ;] :P

phvescha = osztálytársam :))

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2888) pr1mzejEE válasza mindfreak (#2878) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Köszi szépen az ajánlást, de most játék közben rájöttem, hogy felesleges lenne Roocat-ra pazarolni a pénzem, mikor van 1 DeathAdderem. Mindenkinek csak ajánlani tudom, elérhető áron lehet kapni, pixelben ki is lehet próbálni. Nekem egy gagyi noname egérpadom van hozzá, amin napi 7óra játékkal kb a talpai alig koptak valamit. Most viszont veszek alá egy Roccat sense-t :)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2889) ~Ph'vEscha válasza pr1mzejEE (#2887) üzenetére


~Ph'vEscha
aktív tag

Deathadder kényelmetlen. Nehogymár a fórumon is összevesszünk ezen a témán...

Uj nickem : Phvhun

(#2890) mindfreak válasza ~Ph'vEscha (#2889) üzenetére


mindfreak
őstag

A Microsoft wmo és imo 1.1-et próbáld ki szerintem. 1600 dpi minek kell neked? :U

(#2891) ~Ph'vEscha válasza mindfreak (#2890) üzenetére


~Ph'vEscha
aktív tag

néztem hogy 1280*1024-ben 800dpi-vel nem egy pixeleket megy arrébb a kép , ha forgok , hanem ugrál 2-3 pixelnyiket , 1600-nál más pont jó , 1-1 pixeleket ugrik a legkisebb egérmozdításra .

Uj nickem : Phvhun

(#2892) ~Ph'vEscha


~Ph'vEscha
aktív tag

Csak ugy kisbetűvel megjegyzem , hogy ujra elővettem a diamondbackemet és sokkal jobban megy a játék elsőre , pedig már 1 hónapja nem volt a kezembe , csak az a probléma vele hogy kikopott már a gombja ( nem kattan hanem nagyon pici ujjnyomásra is lenyomottnak veszi a gép ) meg a görgőnek sincs már semmi ellenállása , kicserélik a boltban emiatt ha még van rá gari?

Uj nickem : Phvhun

(#2893) pr1mzejEE válasza ~Ph'vEscha (#2889) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Egy percig se akartam vitázni és téma lezárva. ;)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2894) nyunyu válasza mindfreak (#2890) üzenetére


nyunyu
félisten

400dpi??? Viccelsz?

Meghulyulok melohelyen a BOM 1.1A-tol, mire vegiger 1680-as desktop tuloldalara, hiaba van maximumra felhuzva a kurzor sebessege.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2895) diegho válasza ~Ph'vEscha (#2889) üzenetére


diegho
nagyúr

nekem tökéletesen kényelmes, abszolút nem fárad el a kezem tőle, lehet kis kezüeknek nem jó, nekem tökéletes, pedig volt mx300,310,500,510,518,1000,G5, összes microsoft, boomslang, diamondback és egy rakás hulladék genius, a4tech és társai a kezemben, de ez a legkényelmesebb. Igaz nekem 24 centis araszom van, mintha rám lenne szabva.

és látom kérdezed kik játszanak microsoft-al. Nem tudom mivel játszol, de konkrétan CS-ben SK|Spawn ezzel játszik évek óta és nyert össze nem tudom hány száz milliót forintban.

[ Szerkesztve ]

(#2896) redhunter


redhunter
senior tag

sziasztok érdeklődnék hogy DA vagy diamondback egér vásárlás előtt vagyok ugyanis.

PSN - RedFoxHun

(#2897) BemAnyó válasza redhunter (#2896) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Azt vedd amelyik jobban kézre áll, a Diamondback ből is van 3G szenzoros, vagy tök ugyan az az optika meg minden, csak a forma más :))

[ Szerkesztve ]

(#2898) mindfreak válasza nyunyu (#2894) üzenetére


mindfreak
őstag

Munkahelyen két monitort használok (2560*1024) egy ezeréves Logitech egérrel, Windowsban 6/11-es érzékenységgel, kikapcsolt gyorsítással. Érdekes, de nekem hamar átér a túloldalra. :U

[ Szerkesztve ]

(#2899) Zola007


Zola007
veterán

Nekem 3 éves Chicony bill+egér kombóm van az asztalihoz, az egér infrás, nem is igazán tudom hány dpi-s, de 1280x1024-es monitoron 8/11 mellett is igen kényelmes, kb 2,5 centi alatt teszi meg a képet normál húzási sebességgel.
Legalábbis nekem elég, nem gémer egér.
e az: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2900) nyunyu


nyunyu
félisten

Megmertem:
BOM 1.1A Win alatt 11/11, kikapcsolt gyorsitas: 2.5 centi az 1280x720-as desktop tuloldala.

(Hmm, melyik hulye allitott be 1280-at a 20" wide monitoromnak? Eddig fel sem tunt :W Ugy tunik, uj sem artana...)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.