Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) FeRRaR1 válasza Sigismund (#2750) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Akkor válasszad ki azt a 3-4-5 öt ami tetszik a web shop ról, linkeld be, és meg mondjuk h melyiket ne, v melyiket vedd :K

(#2752) BemAnyó válasza mindfreak (#2748) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Szép kis cucc, kíváncsi vagyok a tesztre, remélem kimerítő lesz... :))

(#2753) Sigismund válasza FeRRaR1 (#2751) üzenetére


Sigismund
tag

Na hát engedve felhivásodnak, kérésednek, kinézelődtem magamat.
Hát meglátásom szerint (s több kép alapján) ezek azok amiket kényelmesen tudnék használni, s adatok alapján jónak tünnek nekem.
(lusta voltam ezért Árgépes linkek csak :) )

MX1000 Laser Cordress[link]
Cordless TrackMan[link]
MX620[link]
MX Revolution[link]
G7[link]

Ezek volnának a becses darabok. (mivel sejtem h a két utolsó a legjobb, így azokat csak akkor írjátok ha tényleg megéri annyiért az áruk, s a többi elvetemült ötlet lenne megvenni, de ha tévedek akkor nyugadton megírhatjátok.)

(#2754) FeRRaR1 válasza Sigismund (#2753) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Titi kényelmesek, csak az a gond, h lézeresek, ami nem előnyös, sem notihoz, sem asztalihoz, optikai pontosabb, olcsóbb, jobb, sokkal több felületen megbízható

ezek köözül 1 ébként az MX 620 vagy az MX 1000 válasszad, ha lézeres kell

vagy akár a G7 et ha sokat akarsz költeni :DDD

De ha rám hallgatsz, nézel valami optikait inkább :K

(#2755) Sigismund válasza FeRRaR1 (#2754) üzenetére


Sigismund
tag

Tudom hogy jobb, meg olcsóbb is, de meg akarok szabadulni a kábelektől:) (most is van egy optikaim, csak mindig összegabalyodnak, s egy lapnak ez szerintem nem előnyös :D főleg ha vinni kell valahova a gépet, s az egeret is akkor előtte még egy több perces művészetet hajtsak végre hogy el tudjam vinni :D
(ha annyira optikai vagy mutass vagy kettőt milyenre gondolsz)
De köszönöm az ajánlást. :R

[ Szerkesztve ]

(#2756) FeRRaR1 válasza Sigismund (#2755) üzenetére


FeRRaR1
őstag

nekem most Razer DeathAdderem van, előtt a4Tech ek voltak, NB szériásak, csak a padjukat kell rá kötni az USB re, maga az egér Drót/elem nélküli, és optikai :)

Hát ezeket ajánlanám én ->

[link]

[link]

[link]

[link]

és ez nagyjából a sorrend is :K

(#2757) Mans20 válasza FeRRaR1 (#2756) üzenetére


Mans20
addikt

Hát a razereknek elég szar a fogásuk,tök egyszerüen néznek ki,jó van rajta szép világítás de az nem érdekel.Tegnap néztem Reaper Edge t az elég komoly volt.

(#2758) mindfreak válasza Mans20 (#2757) üzenetére


mindfreak
őstag

Első ránézésre ez sem épp az ergonómia fogalmának újradefiniálására pályázik. :DDD

(#2759) FeRRaR1 válasza Mans20 (#2757) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Ez valóban igaz volt, írtam is nem rég, a DeathAdderig :DDD

ez már jobb kezes, ergonomikus, nem szűkül lefelé elég jóóóó hidd el

én is próbáltam pl a Cooperheadet, neh az gáz volt tényleg, 2 jobboldali gomb, elérhetetlen, lefelé szűkül, kényelmetlen, de DeathAdder más :K

(#2760) Zola007


Zola007
veterán

Bluetooth egerekkel mi eddig a tapasztalat?

Ugyanis Asus 1000H topicban diskuráltunk erről egyik kollegával és amit ő vett (Logi V470), az néha akadozik, ha meg van terhelve a wifi is. :((
Ilyesmit nem szeretnék, bár sajnos találtam már erre máshol is bizonyítékot [link], illetve amazonon a vélemények közt is esik néhány szó erről, hogy nem szeresse egymást a BT egér és a lefoglalt wlan.

Illetve tudna-e valaki fizikai méretet, esetleg véleményt mondani a következőre: Logitech V450 NANO

Ez még ami szóba jöhet, mert nem akarok külön nagyobb sticket egeret, tehát vagy bennehagyni a notiban v. ne is legyen neki (BT)
Azonban ezek is 2,4 GHz-en mennek, ami szintén b/g wifi sávján mennek, vajon ezek nem produkálják a fenti dolgot? :F

A v450 talán azért lenne jobb, mert más gépekkel is tudnám használni, amiben nincs kékfog.

Thx

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2761) Sigismund válasza FeRRaR1 (#2756) üzenetére


Sigismund
tag

Köszi az ajánlásokat. Mind jó kis egér. Valószínűleg a VX revolution lesz a befutó, de még alszom rá egy két napot:).

(#2762) nyunyu válasza Sigismund (#2761) üzenetére


nyunyu
félisten

VX Nano?

Kisebb vevoje van, gorgoje meg hekkelheto, hogy automatan valtson a szabadonfutos es racsnis uzemmod kozott. (a'la MX Revo)
Viszont ketbalkezes dizajn, nem (annyira) ergonomikus, mint a VX Revo.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2763) BemAnyó válasza nyunyu (#2762) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Haveromnak van VX revo ja , nagyon kényelmes , és a gombok bár picik, de kézre állnak és nagyon kis határozottak , nem az a csörgő-zörgő egér, szépen egybe van jó anyagokból, csak hát lézeres is, meg wireles is, én nem venném de aki ilyesmire vágyik annak tutira a legjobb választás,

(#2764) Zola007 válasza BemAnyó (#2763) üzenetére


Zola007
veterán

Miért nem kedvelt téma a wireless és lézer?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2765) Zola007 válasza Zola007 (#2764) üzenetére


Zola007
veterán

Visszaolvastam és megleltem a választ.Mondjuk én spec abszolút nem játszom, viszont a kábelt rühellem és bejön az eddig próbált Lexma lézer is (AM540)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2766) Tibi98


Tibi98
tag

hali!
következő rágcsálókról mi a vélemény?
-A4TECH X-710FS
-MICROSOFT IntelliMouse Optical
-A4TECH RP649Z

vagy mit tudnátok ajánlani ebben a kategóriában?
(max 4-5 ezer a keret)
általános felhasználásra lesz, szal net, játék, stb...
nincs kedvem 10ezreket kiadni gamer-egérre, mikor a mostani 1300ft-os A4tech-em is egész tűrhető...:D
csak azért mégis kéne vmi komolyabb...

(#2767) harylmu válasza Tibi98 (#2766) üzenetére


harylmu
őstag

-A4TECH X-710FS

:K ;)

(#2768) FeRRaR1 válasza Tibi98 (#2766) üzenetére


FeRRaR1
őstag

[link]

[link]

[link]

Ezek sem rosszak

[link]

De ha még 1 picit költenél rá, kiváló egeret kapnál :K

Ami nagyságrendekkel jobb az előzőeknél :K

(#2769) newgamer válasza harylmu (#2767) üzenetére


newgamer
aktív tag

Szerintem Logitech MX518 lenne a legjobb választás, :B majdnem :) ebben az árkategóriában

(#2770) Tibi98 válasza newgamer (#2769) üzenetére


Tibi98
tag

jah... "majdnem..." :DDD
minden esetre havernak ilyen van, majd kipróbálom, aztán lehet rászánom magam...:)
sok jót hallottam már rólla
tudom, nem ide tartozik, de vmi jó billentyűzetet tudnátok esetleg ajánlani hozá?
én ezt néztem ki: [link]

(#2771) FeRRaR1 válasza Tibi98 (#2770) üzenetére


FeRRaR1
őstag

[link]

nekem ilyen van már 3 éve, és tökéletesen teljesít, nem ragad be, érzékeny maradt minden gomb, pedig elég sűrűn használom :)

Játékra, és gépelésre is elég jó,kellemes használni, média gombok jól jönnek játék alatt pl, szal meg vagyok vele elégedve, nyilván nem 1 G 11 es de jó :DDD

leg olcsóbb billt nem szabad meg venni, hiszen ezt használod nap mint nap, szal érdemes rá ennyit áldozni, ha többet nem is

(#2772) BemAnyó válasza Tibi98 (#2766) üzenetére


BemAnyó
senior tag

-MICROSOFT IntelliMouse Optical szerintem :) legalábbis ha játékra kell, de az mx518 al teljesen egyetértek, az a legjobb egy picikét többért... :o

[ Szerkesztve ]

(#2773) newgamer válasza BemAnyó (#2772) üzenetére


newgamer
aktív tag

Nekem már jó rég vagy 3éve MX518-asom van és tökéletesen jó, akkor még vagy, majdnem 2x ennyi volt.
Csak ajánlani tudom :)

(#2774) hzcs


hzcs
senior tag

Bluetooth egeret szeretnék venni. Igaz, hogy ezek 8-10 óra és elemcserére szorulnak, vagy feltöltésre?
Logitech V470-et néztem, meg egy IBM-Lenovo-t. Nem kell sokgombos egér, azokat rühellem. Melyiket ajánljátok? Más is lehet.
Köszi!

szerk: egy asus a6va notival használnám, beépített bluetooth-tal. Nem v2.0-s, de remélem menni fog.

[ Szerkesztve ]

(#2775) BemAnyó válasza hzcs (#2774) üzenetére


BemAnyó
senior tag

pontosan mire kell ? játszani (fps) vagy minden egyébre ?

[ Szerkesztve ]

(#2776) Sigismund válasza nyunyu (#2762) üzenetére


Sigismund
tag

Megfontolandó, de még mindig inkább a revo-ra voksolok.

BemApo
most a lézerrel van a gond vagy a wirelessel? (a lézer tudom néha nem a legjobb megoldás, de hát ez van:) )

(#2777) BemAnyó válasza Sigismund (#2776) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Nincs gond velük igazán, egyszerűen az a helyzet hogy egy kábeles megoldás sokkal kisebb reakció időt biztosít (jobb frissítés) és nincs lehetőség a zavarásra vagy árnyékolásra sem, ráadásul ezek a vezeték nélküliek az elemek miatt eléggé súlyosak, ami nekem nem jön be, a lézer pedig nem kifejezetten jó FPS játékra mivel a gyors mozdulatoknál "kiakadhat", de minden egyébre tökéletes és kényelmes megoldás

(#2778) Sigismund válasza BemAnyó (#2777) üzenetére


Sigismund
tag

a megoldás egyszerű nem kell játszani, ha meg igen akkor el kell viselni:D vagy vissza teszi az ember a régi kábeles egeret :)

(#2779) shteer válasza Sigismund (#2778) üzenetére


shteer
titán

kell egy jó kábeles és mellé egy wireless :)) megférnek egymás mellett

..szerintem jónak tűnik

(#2780) Sigismund válasza shteer (#2779) üzenetére


Sigismund
tag

:DD de hát kinek van annyi pénze? :DD
De így igaz kettő kell s nincs gond.

(#2781) nyunyu válasza BemAnyó (#2777) üzenetére


nyunyu
félisten

Probalj ki egy 2.4GHz-s radios Logitechet. (MX620, MX Revo, VX Revo, VX Nano)
Sokkal kisebb a kesleltetesuk, mint az eggyel regebbi, fastRF radioval ellatottaknak (MX700, MX1000, MX600/610, LX7)
Pedig mar azok is fenyevekkel gyorsabbak, mint a korabbi 27MHz-sek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2782) hzcs válasza BemAnyó (#2775) üzenetére


hzcs
senior tag

minden egyébre.
Azóta néztem egy genius optikai bluetooth-ost, lehet az jobb lenne? Most egy microsoft wheel mouse optical van, ez vezetékes, de nagyon szeretem, jó a mérete, a szőnyegen is működik (volt nálam más optikai és lézeres is, azok ugráltak meg nem mentek), remélem ezek is fognak. Sajnos elromlott a laptopban a touchpad, és nem a legjobb a kábelest hordozni.

szerk: olyan lenne jó, aminek az érzékelője viszonylag középen van, mert használtam egy olyan logitechet, aminek teljesen elöl és majdnem baloldalt volt az érzékelője, és elég nehéz azzal manőverezni - legalábbis nekem.

[ Szerkesztve ]

(#2783) shteer válasza Sigismund (#2780) üzenetére


shteer
titán

legyen annak akinek ilyen extra igényei is ;]
nekem a faja vezetékes mellett van egy olcsó rádiós - 3k volt, igazából csak távirányítónak használom filmnézéskor :)

..szerintem jónak tűnik

(#2784) Sigismund válasza shteer (#2783) üzenetére


Sigismund
tag

Jogos :DDD

(#2785) Zola007


Zola007
veterán

Akkor egy kis nyugtázást kérnék:

Logitech V450 Nano

irodai dolgokra, net, néha PS, egy kis CAD, de semmi játék.

Ok lesz?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2786) shteer válasza Zola007 (#2785) üzenetére


shteer
titán

nyugtázva - munkatársnak van, jó az egér, nagyon praktikus a vevője :K

..szerintem jónak tűnik

(#2787) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

[link]
játékra kellene de vezeték nélküli max ennyi lé van rá, vélemény?

(#2788) harylmu válasza ProEvoFan (#2787) üzenetére


harylmu
őstag

A játékra és a vezetéknélküli kiüti egymást sajna :)

(#2789) ProEvoFan válasza harylmu (#2788) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

akkor valami mást ebben az árban? 7K max de lehet olcsóbb is:) jah, és Genius vagy Logitech legyen

(#2790) shteer válasza ProEvoFan (#2789) üzenetére


shteer
titán

a vezetéknélküli vagy a játékra opció maradjon?

7k-ért én razer krait-ot vennék (vettem is régebben :) )

..szerintem jónak tűnik

(#2791) harylmu válasza ProEvoFan (#2789) üzenetére


harylmu
őstag

A4Tech X750F vagy a shteer által javallott Razer Krait.

(#2792) mindfreak válasza ProEvoFan (#2789) üzenetére


mindfreak
őstag

Attól függ mennyire vagy komoly játékos. A kérdésedből ítélve úgy gondolom, hogy nem vagy épp egy hardcore gamer. Szerintem nyugodtan vehetsz vezeték nélküli egeret. Igen, lehetőleg Logitech legyen. :)

(#2793) ProEvoFan válasza mindfreak (#2792) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

az vok csak pár éve PCn, eddig csak konzolon nyomultam:)

köszi mindenkinek :R

(#2794) Zola007 válasza shteer (#2786) üzenetére


Zola007
veterán

Thx
MSI Windhez lenne, ezért is a forma, méret, wireless, szín és a kis vevő iránti igényem.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2795) nyunyu válasza Zola007 (#2794) üzenetére


nyunyu
félisten

irodai dolgokra, net, néha PS, egy kis CAD, de semmi játék.

Atommal PS-elni, meg CADelni?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2796) shteer válasza nyunyu (#2795) üzenetére


shteer
titán

ráérős típus :)

..szerintem jónak tűnik

(#2797) Zola007 válasza nyunyu (#2795) üzenetére


Zola007
veterán

Nem.

Azért veszek wirelesst - nem a V470 bluetootht - mert más gépen is szándékszom használni, otthoni, másik noti, stb.

PS-hez elég az aláírásomban lévő is

CADet most kezdem, "sajnos" most csak 2 SGi Fuelhez férek hozzá
de remélem nemsokára azért elég lesz rá egy quad+AtiHD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2798) Gabeee


Gabeee
tag

Szeretném a jelenlegi egerem lecserélni, mert kifingott. Egyébként nagyon meg voltam vele elégedve, egy nagyon ergonómikus, "tenyérbemászó" egérről van szó, konkrétan agy Trust Predator-ról (GM 4200).
Egy évig hibátlanul működött, pár hete azonban állandóan ki-be kapcsol, ami játék közben nagyon gáz. Utánanéztem, ez sajnos típushiba. Még szerencse, hogy 2 év garancia van rá, úgyhogy ki fogom cseréltetni.

Egy hasonló paraméterekkel rendelkező egeret szeretnék, főleg játékra (FPS), 800-1600 DPI körül, vezetékes, optikai, a mérete kb. 125x60x40 mm legyen. Nem baj, ha nem 6 gombos, mint ez, kevesebbel is megelégszem.
Max. 6-7 ezer körül (vagy olcsóbbat) szeretnék venni, a mérete lényeges (inkább nagyobb legyen), esetleg állítható DPI. Nekem eddig bőven megfelelt a 800 DPI, az 1600-at ritkán használtam.

A Razer Krait szimpatikusnak tűnik (egyszerű és nagyszerű), akinek ilyen van, mennyire van megelégedve vele?
Más ajánlatokat is szívesen látok!

"Jó nyitott elmével élni, de azért annyira ne nyitottal, hogy kiessen rajta az agyad." Carl Sagan

(#2799) harylmu válasza Gabeee (#2798) üzenetére


harylmu
őstag

[link]
Jó kis egér. Nekem speciel túl kicsi. :)

(#2800) Gabeee válasza harylmu (#2799) üzenetére


Gabeee
tag

A méretei majdnem megegyeznek a Trust Predatorral, szóval ezzel nem lesz gond. Nincs olyan nagy kezem. Majd lehet, hogy kipróbálom az MM-ben (ha van), aztán megveszem máshol!
A Microsoft Intellimouse Explorer 3.0-ról is jókat hallottam, meg az A4 Tech X-710-ről is. Arról esetleg vélemény?

"Jó nyitott elmével élni, de azért annyira ne nyitottal, hogy kiessen rajta az agyad." Carl Sagan

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.