Hirdetés

2024. július 6., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100521) FireKeeper válasza F-ECT$ (#100520) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem azt döntsd el hogy akarsz-e grip tape-et használni. ha nem, akkor egyértelműen az Endgame gear a nyerő a jobb bevonat miatt. de ha grip tape is játszik, én az R1 pro maxot venném.

azt a kysona-t max akkor mondanám, ha mindenképp kell a bluetooth, de amúgy az R1 jobb.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#100522) F-ECT$ válasza FireKeeper (#100521) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem grip tape-eznék, ha nem muszáj. Az lehet még szempont, hogy sima asztalon (egérpad nélkül) van különbség a használhatóságukban? (Az otthoni asztalomon van egy HyperX pad, de a cégnél nincs semmi.)

Dive ever, work never.

(#100523) -FreaK- válasza FireKeeper (#100521) üzenetére


-FreaK-
veterán

Berendeltem (pre order) egy WLmouse Beast X max-ot, sima feketét, mert az olcsóbb, pedig a bronz meg a sötét zöld marha jól néz ki :)
Preorderhez jár üveg talp is.

Ha valaki rendelne tőlük, akkor review videók alatt meg az ELO shapes-en van 2%-os kedvezmény kód, pl.: ELO

(#100524) FireKeeper válasza F-ECT$ (#100522) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

vegyél egy szövetpadot, nem kell artisan, elég valami gagyi is. én 2500Ft-os alzásat használok, viszem magammal minden nap mikor irodázok. asztallapon el fog kopni a talpa, nem fog jól mozogni, meg legrosszabb esetben ha már a műanyag kopik, az otthon az egérpadot kezdi szét.

#100523 sok sikert hozzá, engem semmilyen lyuggatott egér nem hoz lázba sajnos :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#100525) koxx válasza -FreaK- (#100523) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Magassagra ratoltak volna meg 3mm-t akkor elgondolkoznek, de ez a romma lyuggatott design annyira nem hoz lazba

(#100526) Grampy


Grampy
aktív tag

Valaki használ fehér Cooler Master MM712-t?
Egy fekete és kettő fehér járt nálam, viszont mindkét fehérnél a pre-travelben egy kis holtjátéka van a bal klikknek. Kifogtam két lötyögőset vagy ez ilyen?
Mert amúgy nekem bejönne a konstrukció, de nem tudom merjek e egy harmadik fehéret rendelni. A fekete azért ment vissza, mert gyűjti a zsírfoltokat, és az izzadság is meglátszik nagyon rajta. Csináltam egy videót róluk.

(#100527) -FreaK- válasza koxx (#100525) üzenetére


-FreaK-
veterán

Volt Air58-am, a lyuggatas kb. semmit nem számít használat közben, de ha zavarna, akkor adnak hozzá grip tape-et is. Nem tudom mi ez a nagy lyuggatás ellenszenv. Használtatok már ilyet? :B

Viszont cserébe 42gr, azt meg mindig érzed :)

[ Szerkesztve ]

(#100528) tPedro_ válasza tPedro_ (#100510) üzenetére


tPedro_
őstag

Csak egy kicsit kellett volna várnom a rendeléssel, érkeztek közben színes verziók is. :))

(#100529) F-ECT$ válasza tPedro_ (#100528) üzenetére


F-ECT$
titán

VXE R1-ről van szó?

Dive ever, work never.

(#100530) tPedro_ válasza F-ECT$ (#100529) üzenetére


tPedro_
őstag

Igen. A Pro Max változatból, most már itthon is lehet kapni sárga, lila és narancs változatot. Én sima feketét rendeltem.

(#100531) F-ECT$ válasza tPedro_ (#100530) üzenetére


F-ECT$
titán

És hol? Én csak fehéret és feketét látok. (No nem mintha egy lilára vágynék épp.)

Dive ever, work never.

(#100532) tPedro_ válasza F-ECT$ (#100531) üzenetére


tPedro_
őstag

(#100533) FireKeeper válasza tPedro_ (#100532) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én még várom a narancssárgát Taobaoról :D kíváncsi leszek coatingban van-e különbség a feketéhez képest, vagy csak színben.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#100534) F-ECT$ válasza tPedro_ (#100532) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát ezek rondábbak a képen, mint gondoltam :) Na mindegy, még én is gondolkozok, hogy mit vegyek, alszok is rá egyet.

Dive ever, work never.

(#100535) Synthwave válasza F-ECT$ (#100511) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Pulsar Xlite V2 Mini is lehet még opció.



"Nem grip tape-eznék, ha nem muszáj."

Régen utáltam, aztán kipróbáltam egy jót, és most már alapkövetelmény, még akkor is, ha normális coating van a burkolaton.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 23k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100536) Synthwave válasza koxx (#100517) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Normális számítógéppel viszont király.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 23k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100537) F-ECT$ válasza koxx (#100517) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez így volt 8 éve, de ma már jó felbontása van a mobiloknak is, nem?

Dive ever, work never.

(#100538) koxx válasza F-ECT$ (#100537) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Attol meg zavaro (nekem)

(#100539) Mephike válasza Santi22 (#100474) üzenetére


Mephike
senior tag

Most már a Keychron M7 érkezése is megvan:
Keychron M7 Mouse when?
2024. április 30. 15:00 4 nap múlva

(#100540) F-ECT$ válasza Synthwave (#100535) üzenetére


F-ECT$
titán

De ennyiért még mindig inkább XM2we a nyerő, nem?

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.