Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35901) htc07


htc07
addikt

valaki aki regisztrálva van coinbase-n, meg tudná mondani, mennyi a btc withdrawal fee?

hopp, rossz topik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35902) shteer válasza Sondi1986 (#35899) üzenetére


shteer
titán

Aztán megint kidurran a lufi ;]

..szerintem jónak tűnik

(#35903) Dexar007 válasza shteer (#35902) üzenetére


Dexar007
veterán

De aztan a kovetkezot 100 ezerig fogjuk fujni. :K

Give me your cum,bull!

(#35904) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Hello.
Nicehash megallt a benchmarknal. A kartyak null terhelesen vannak es 17/20nal all mar 2 oraja a teszt. Anelkul meg nem lehet elinditani. Ilyenkor mit csinaljak? Amd 1.8.2

(#35905) fogtunder válasza Sondi1986 (#35899) üzenetére


fogtunder
nagyúr

A BestMarktnál december 20-án volt 43db H81 pro BTC készleten, most rendelésre hozzák megint. Van egy olyan érzésem, hogy nem irodai gépekbe kerültek és ez csak egy bolt a sok közül...

I hate morning people. And mornings. And People.

(#35906) fogtunder válasza Janou (#35900) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Azokról nem tudok semmit. Én most MSI Gaminget rendeltem, bár nem volt olcsó, de nem akarok úgy járni, mint az RX 570-ekkel.
A Strixet mondjuk meg tudom nézni, mert játszani az van, de az túl drága bányászni szerintem.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#35907) Sondi1986 válasza fogtunder (#35905) üzenetére


Sondi1986
addikt

43x6 kártya. :B
Fogynak rendesen. Megnézte az ipon meg PCX vga felhozatalát hát RX kártyából egy ujjamon meg tudom számolni mennyit láttam. :B De GTX 1070 szép ára lett.

Szerinted a MSI 1060 Geming samsung rammal lehet felszerelve?

[ Szerkesztve ]

(#35908) Danex válasza Sondi1986 (#35907) üzenetére


Danex
addikt

(#35909) fogtunder válasza Sondi1986 (#35907) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, ebből mondjuk hat rögtön az én kezemen szárad, kár, hogy Hynix RAM van rajtuk, de azért mindegyik valamivel 27MHs felett van.

btw a Strix 1060 OC-m Micron RAM-os...

I hate morning people. And mornings. And People.

(#35910) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

2-3 napja venni szeretnék ETH-t kb 17ezer értékben, de ahelyett hogy lenne pici esés, folyamatosan felfelé megy. Szerintetek várjak még, vagy ugorjak most? Tradelni szeretnék vele krakenen utána.

(#35911) Ghoost válasza Janou (#35885) üzenetére


Ghoost
tag

Hali! Nekem ma úgy sikerült kb 2 perc alatt a verification, hogy az sms-ben kapott linket elküldtem magamnak e-mailben. Megnyitottam gépen a linket, ahol már az előre bescannelt, megszerkesztett személyim elő- és hátoldalát feltöltöttem (körbe vágtam és csak a személyim volt rajta, nulla "üres" hellyel).

Battle.net: Mcghoost#1381

(#35912) koxx válasza Ghoost (#35911) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mobil appból képtelenség megcsinálni, sír, hogy nagy a kép mérete :o de nem tudom állítani, hogy hány mpx legyen. A verifikáció amúgy a coinbasen való tradehez kell csak vagy ahhoz is, hogy btc atm-ből adott esetben felvegyek pénzt?

(#35913) Janou válasza fogtunder (#35906) üzenetére


Janou
őstag

Újabb rig?

(#35914) Janou válasza koxx (#35912) üzenetére


Janou
őstag

Your limit has been increased
Good news! You can now buy more digital currency on Coinbase.

Your new credit/debit card buy limit is €750.00.

Ennyit tudok róla eddig. :)
-------------------------------------------------------------------------------------

Még mindig Coinbase. Ezt a 4. lépést a kiutaláshoz kell megcsinálni?

Add a payment method
Use a bank account or card to make your first purchase

Ha rányomok írja, hogy: Use any Visa or Mastercard to make small investments. Akkor a Maestro kártyámmal mehetek a francba? :(

(#35915) Erwinke válasza fogtunder (#35906) üzenetére


Erwinke
aktív tag

Nekem 570 sapphire nitro plus 8gb os 31et hashel 110w al. Mig az 580 msi armor csak 27-28at 140w al ... nalam az upgradek 570ek lesznek szerintem ...

(#35916) NoX válasza Janou (#35914) üzenetére


NoX
senior tag

Küldhetsz nekik SEPA utalást is, akkor is ugyan azt éred el: hozzád kötik a bankszámlaszámod, amire majd kérheted a kiutalást.

(#35917) Dr. Romano válasza NoX (#35916) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem tudod véletlen hogy a Karkenen is ugyanígy van? Ha beérkezik a pénz akkor ott is automatikusan hozzákapcsolódik a profilhoz?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#35918) NoX válasza Dr. Romano (#35917) üzenetére


NoX
senior tag

Nem tudom sajnos. Coinbase-t ismerem csak valamennyire.
Amire figyelni kell, hogy az utalás feladója ugyan az legyen, mint a regisztrált profil.

(#35919) Dr. Romano válasza NoX (#35918) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Rendben köszi :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#35920) Vigilante


Vigilante
őstag

easyhash-ről mik a vélemények? :U Sumo Easy Miner (CPU), nagyon megbarátkoztam.

A poolról egyébként: [link]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#35921) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Krakenen van valahogyan lehetőségem ETH-t USD-ra váltani? Vagy csak fordítva van opció rá?

(#35922) Janou válasza r3dsnake (#35921) üzenetére


Janou
őstag

Persze. Oda-vissza megy a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#35923) Fiddlestick válasza r3dsnake (#35921) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Sell opcio, es maris van dollarod ! :)

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#35924) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Az egyik rigemnél az egyik kártya konstans WATCHDOG: GPU 0 hangs in OpenCL call, exit hibával elszáll.
Ami fura, hogy ha kikapcsolom a kártyát, és csk a többi bányászik, akkor is!
RX570 Hynix, a kártya alap órajelen van, flashelt rommal (a rigben minden kártya teljesen azonos). GPU memory errort nem ír.

Mi lehet ennek az oka?

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#35925) szazbolha válasza subaruwrc (#35879) üzenetére


szazbolha
addikt

Ha egy tőröl fakad akkor miért nem úgy tüntetik fel? Miért osztottnak írják az adatlapon?
Amúgy mindegy.....

[ Szerkesztve ]

(#35926) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Van valami lista valahol ami felsorolja a coinok tranzakciós díjajit? Melyikbe érdemes váltani küldéshez stb...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#35927) AAntii válasza Dr. Romano (#35926) üzenetére


AAntii
őstag

Doge és litecoin. A dogenál olcsóbb transaction fee-vel olyan coin, ami azért elterjedt szerintem nincs. a zec sem drága.

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#35928) DigitXT válasza AAntii (#35927) üzenetére


DigitXT
félisten

(#35929) Dr. Romano válasza AAntii (#35927) üzenetére


Dr. Romano
veterán

OK köszi!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#35930) Dexar007


Dexar007
veterán

Mar napok ota az egyik 6os riggel szivok. Teljesen random modon szeret leallni,van amikor az ejszaka kozepen,igy 8 ora kiesik cakkpakk (legalabb nem tolom fel a nehezsegi szintet ;] ) van amikor pedig 24 orat hibatlanul elmegy.
Log file szerint egyik pillanatrol a masikra leesik az egyik gpu hashija. 29 rol 7 kornyekere,a homerseklet kozben emelkedik 90 fokig,majd kikapcsol a gep. (megkimelt vga elado ;] )
Otlet?
Kabeleket ellenoriztem,masik biossal probaltam,masik driver,masik slot..holnap meg kiprobalom masik tappal hatha.

Give me your cum,bull!

(#35931) AAntii válasza Dexar007 (#35930) üzenetére


AAntii
őstag

Ha más nem, akkor legalább a hibakeresés idejére templimitet állíthatnál neki, tudom, az r9 290-eknél ez nem volt ritka, de más idők járnak. A másik bios a gyári? Tennék azzal is egy próbát, samsung ram ide vagy oda, nem mindegyik bírja az utolsó mikrohasht is kinyomó biost. A venti fordulatszámát nem lehet logoini valamivel? 90 foknál leáll a videokártya, már nem is tudom hol láttam ezt a határértéket, vagy az amd driverben, vagy a polaris bios editorban, tehát lehet bios szintű beállítás. Gondolom melegszik, melegszik, droppol, ezért a hash visszaesik majd pedig eléri a 90 fokot és leáll,

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#35932) Dexar007 válasza AAntii (#35931) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez mar a modositott bios,de az elozovel is fos volt.
Nemnem. Elobb droppol 7-re ( ekkor szerintem a ventik mar allnak) majd le nullara,par perc alatt elerjuk a 90 fokot a gep pedig kikapcsol.
Templimit overdrivntoolban 65 fokra van allitva. Ahogy nezegettem a logot kb 60-65 kozott tanyaznak fagyas elott ,majd par perc leforgasa alatt droppol az egyik kartya,tulmelegszik,majd pedig a gep leall.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#35933) r3dsnake válasza Fiddlestick (#35923) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi megvan!

Aki rendszeresen tradel krakenen mivel szokott leginkább? Ahogy elnézem az ETH inkább csak növekszik, nincs olyan nagy fel-le mozgás napi szinten.

(#35934) Ghoost válasza koxx (#35912) üzenetére


Ghoost
tag

Nekem ahhoz kellett, hogy ki tudjam utalni az OTP-s számlámra. Az ATM-es felvételről sajna nem sokat tudok.

Battle.net: Mcghoost#1381

(#35935) koxx válasza Ghoost (#35934) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nagyon el van cseszve ez az egesz verifikacios folyamat. :/

(#35936) Mosqu!to válasza Mosqu!to (#35924) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Na most 8 órája megy. kapott egy kis undervoltot, úgy tűnik alapórajelen is képes volt megfőzni magát.

@Dexar007: Ezt a helyedben megnézném én is. Vedd kicsit vissza a feszültségeket és a kakaót. A jelenség nálam is ugyanez a kifagyás volt, csak előtte nálam dobott még hang-et.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#35937) subaruwrc válasza szazbolha (#35925) üzenetére


subaruwrc
félisten

mert nem tudod kihúzni egyik ágon keresztül a 83ampert,azért.

(#35938) tisn


tisn
addikt

na rendeltem 1060-bol 2 palitot meg 2 msi gaming-et

netshopon van (allitolag) evga meg msi aero viszonylag jo aron, ezekrol tapasztalat?
meg giga mini oc

mind egyventis ahogy nezem

[ Szerkesztve ]

(#35939) htc07 válasza Dexar007 (#35932) üzenetére


htc07
addikt

ez alapjan szerintem az ok-okozati viszony forditva van, leall a venti es ezert a kartya is.

(#35940) madpapa


madpapa
senior tag

Bányászik dwarfpoolon ETH-t valaki? Mintha le volna állva.

(#35941) btomi9


btomi9
aktív tag

ETH-t és még valamit szeretnék dual bányászni, egyelőre 2 darab RX 580-al amíg meg nem jönnek a tápjaim. Melyik pool most az ajánlott?

(#35942) Danex válasza AAntii (#35862) üzenetére


Danex
addikt

Megnéztem, szimplán dualthredel 896-os intensityvel, holott pl 912-t simán mennek az enyémeim (talán többet is), illetve többet is fogyasztott a gép.

Claymore
896-os intensityvel, 970 H/s-t hozott 1 kártya,

XMR-Stak
912 intensity, 1010H/s

Illetve 5 kártyával a Claymore 705-735W-ot fogyasztott, addig az XMR-Stak 710W-ot.

(#35943) Mosqu!to válasza Mosqu!to (#35936) üzenetére


Mosqu!to
addikt

RIP, ment 10 órát, megint GPU 0 hangs, pedig alapórajelen ment, csak undervolttal :(

Lehet hogy valami hibás? Riser, kártya? Vagy nem bírja a oneclick timinget?

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#35944) madpapa válasza Mosqu!to (#35943) üzenetére


madpapa
senior tag

Próbálj meg komplett risert cserélni alatta! Vagy lődd vissza a kártyád a gyári BIOSra és úgy futtasd és teszteld.
Amúgy nekem rengeteg bajom volt riserekkel. Amióta kiszűrtem őket, atomstabilak a rigjeim. Mi több, kontakt sprayvel letakarítottam a kis risereket. Használt.

[ Szerkesztve ]

(#35945) Plasticbomb válasza LógaGéza (#35834) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Lustaság. Most még ki akarok veni 1000 ETN-t, szal fusson, aztán vissza ETH-re. Vagy ami az akkori értékek szerint jól fog kinézni.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#35946) subaruwrc válasza Mosqu!to (#35943) üzenetére


subaruwrc
félisten

alap órajelhez kevés neki az undervolt.
vagy hibás a gpu.
ha alapórajel alapfeszen is eldobja akkor garoztasd.

(#35947) fogtunder válasza Sondi1986 (#35907) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az összes képen, amit találtam, Samsung RAM volt rajta, az elejtett infók alapján, amiket össze bírtam kukázni, nagy százalékban azok. de ha mégsem, elég jó 1060 verzió lett, könnyebb lesz eladni, mint egy Palit/Gigabyte verziót, ha oda jutunk. a tápot, procit, RAM-ot már megvettük decemberben, csak riserek kellettek, egy pendrive, meg a 6 VGA. sajnos nem rendeltem meg múlt hétfőn a Gigabyte WF verziót, mikor 70-ért volt fent kb. 3 órán keresztül, de ce la vie, még addig felépítem, amíg lehet egyáltalán bármit kapni és amíg vissza tudja termelni az árát.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#35948) tisn válasza fogtunder (#35947) üzenetére


tisn
addikt

nekem holnap allitolag megjon a gaming, akkor referalok, milyen ram van rajta
azert a jo oreg mani a 62k-ert best buy volt a samu ramokkal, kar hogy csak 2db-ot vettem

azert az a +20k kartyankent kicsit kitolja a megterulest

(#35949) shteer válasza tisn (#35948) üzenetére


shteer
titán

3-ról 4 hónapra? :)

..szerintem jónak tűnik

(#35950) fogtunder válasza tisn (#35948) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az a bajom ezekkel az olcsó cuccokkal, hogy egy csomóról nem találtam rendes tesztet, hogy vajon hűti-e a RAM-ot, ami nem mindegy, a legtöbb olcsóbb hűtésben max 1 hőcső van, a VRM hűtés sem elhanyagolható, ezek azért mind fontosak hosszú távú üzemeltetésnél.
plusz én nettó áron veszem, úgy elég jó a megétrülési még mostani árak mellett is. de múlt héten láttam 4db EVGA 1060SC-t 70K körül, Samsung RAM-osat, nyilván nincs már meg :D

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.