Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36201) AAntii


AAntii
őstag

Top hirdetés:
Hirdetés
alapján 1,5 évet használt rig, mikor a kártya kevesebb mint egy év jelent meg

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#36202) X Factor válasza AAntii (#36201) üzenetére


X Factor
addikt

Azért nem tudom hányan adnának 5 millát át, egy olyan hidetés kapcsán, amiben egy szó nem lett helyesen leÍrva.

Mondom ezt úgy, hogy bár nem vagyok rá büszke, de netes fórumokon én se szoktam odafigyelni.

Make things work

(#36203) lafaty80 válasza szazbolha (#36200) üzenetére


lafaty80
őstag

én inkább úgy fogalmaznám hogy el sem kezdik, addig mig a validálás nem történik meg. Cancel-re nyomva visszakapod pontosan azt az összeget amit el akartál küldeni $-ban.
Na itt szívtam én múltkor, sietve hazafelé munkából rányomtam a eth küldésre a kraken-re. Akkor 73x körül mozgott, amikor odaért volna volna 10xx küröl volt. 4 nap után néztem meg, hogy miért nem látom, persze én voltam a hülye. de már csak cancel-t tudtam nyomni, visszajött a balance-om, de persze már az új áron számolva tudtam elküldeni eth-ra. Számolgattam, 3-4e-et "buktam el" a figyelmetlenségem miatt. :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#36204) AAntii válasza X Factor (#36202) üzenetére


AAntii
őstag

Nem a helyesírással van a bajom, hanem a slendriánsággal. Ha valakit át akarok b***ni, akkor legalább azt megnézem mikor jelent meg az adott hardver :) Amatőr.

butch3r: igen, az utcadiploma és az élet iskolája csak ennyire elég :D

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#36205) butch3r válasza AAntii (#36204) üzenetére


butch3r
senior tag

de legalább egy másik újonc 7 perccel regisztráció után már értékelte is a tőle vásárolt vga-t :DDD

btw ezt kéne jelezni a jelentsd csalókat topicban? vagy melyikben?

[ Szerkesztve ]

(#36206) fogtunder válasza madpapa (#36198) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én tényleg csak azokat sajnálom, akik meg gémelni vennének kártyát a nehezen összekapirgált pénzükből, mert mi mindent megveszünk. a normális 3GB 1060-ak ára már kezdi behozni a normálisabb 6GB-osok árát, RX 570 és 580 sehol nincs, 1070 is alig.
egyik ismerősöm hívott fel, hogy nem tudom-e hol tudna venni 54db RX 570-et, normális áron, mondom nem, de ha találsz valahol, akkor szólj :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36207) X Factor válasza fogtunder (#36206) üzenetére


X Factor
addikt

54 db esetén, még a lapok beszerzése is egy külön challange :D

Én is most örültem meg, h. legalább Ipon-ba lehetett asrock h81 btc lapot venni, gyorsan be is rendeltem kettőt :D

Make things work

(#36208) szazbolha válasza lafaty80 (#36203) üzenetére


szazbolha
addikt

Már nekem is új áron számol (1 óra telt el), pedig az LTC elég stabil. vagy rosszul gondolom?

(#36209) tom120514 válasza fogtunder (#36206) üzenetére


tom120514
őstag

Ismerősömnek mondtam hogy vegyen 1050ti-ket, azokat tán még lehet kapni. Ránéztem a HA-ra, az első 10 találat 1050-re "keresek".
Nagyon durva, többért tudnám eladni őket mint amennyiért fél éve vettem őket...

Never go full retard.

(#36210) Vincent-Vega válasza tom120514 (#36209) üzenetére


Vincent-Vega
tag

https://hardverapro.hu/apro/minner_rig_egyben_vagy_bonta_asus_geforce_gtx_1080_ti_11gb_oem

Ez a hirdetés tényleg baromi gyanús,csakúgy mint a profilja.
Minden hirdetés ma lett felrakva,és ma lett rögtön értékelve 2 pár perces regisztrációval...ugyanolyan stílusban írva a véleményt természetesen :) ráadásul ez a "címre tényleg kicsit nehéz volt eljutni" szöveg lehet csak csalogató hogy egy kihalt helyre is optimistábban menjenek az emberek,ott pedig lerabolják őket.
Sőt,fogadok ha megnéznénk az értékeléseket adó 2 profilt + a hirdetőt akkor egy IP címre jönnének ki.

...Vagy csak lehet hogy túl sok bűnügyi sorozatot nézek :)

(#36211) Gaboo007


Gaboo007
aktív tag

Coinbase wallet mennyire ajánlott? :)

(#36212) X Factor válasza Gaboo007 (#36211) üzenetére


X Factor
addikt

Erősen, egyik legjobb.

Make things work

(#36213) shteer válasza Vincent-Vega (#36210) üzenetére


shteer
titán

csak még egy kérdés, uram... mi az a minner rig?

..szerintem jónak tűnik

(#36214) Vincent-Vega válasza shteer (#36213) üzenetére


Vincent-Vega
tag

Ez jó,tényleg a helyesírásról és fogalmazásról nem is beszélve :DDD Most nézem a képeket is youtube videókból vannak kivágva angol szöveggel..Na jó,ez fix hogy kamu,kíváncsi vagyok hogy előreutalással vagy személyes találkozónál akarja lehúzni az embereket

(#36215) AAntii válasza Vincent-Vega (#36214) üzenetére


AAntii
őstag

Ha akar egy kis testmozgást is, akkor személyes találkozóra vágyik. A rundgörl pedig egy 130 kilós hétgyerekes családanya lesz :D

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#36216) fogtunder válasza X Factor (#36207) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ők többnyire Németországból rendelnek, nagy tételben épít és üzemeltet gépeket befektetőknek, de már ott sincs kártya.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36217) L4mie válasza Vincent-Vega (#36214) üzenetére


L4mie
veterán

valaki írjon már rá, nagyon kíváncsi vagyok miket kamuzik.
Ő egy hajómérnök és titkos küldetés miatt nem tudnak most kikötni, de eljuttatja egy ismerősével a kártyát hozzád, csak előtte utald át neki a kártya ára felét, hogy lássa komolyan gondolod. :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#36218) X Factor válasza fogtunder (#36216) üzenetére


X Factor
addikt

Jah én is most tervezek visszaszállni, pont a legjobbkor :D 400-450mh/s lenne a cél, és örülnék ha nem kerülne többe 3 millánál.

De már előrelátom h. 1-2 nap alatt nem sikerült összevadászni a kártyákat.

Make things work

(#36219) LógaGéza válasza X Factor (#36218) üzenetére


LógaGéza
addikt

Sikerülhet, csak akarni kell - lásd feljebb :D

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#36220) lafaty80


lafaty80
őstag

Kraken is elhalt. Maintenance, hmmm.... :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#36221) tisn válasza X Factor (#36218) üzenetére


tisn
addikt

alig hasznalt/uj hynixes 2db a tied 100k/db-ert azonnal :)

ennel gyorsabban nem talalsz kartyat :D

(#36222) X Factor válasza tisn (#36221) üzenetére


X Factor
addikt

Fizetni, köv hét második felében tudok csak :P

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#36223) Gaboo007 válasza X Factor (#36212) üzenetére


Gaboo007
aktív tag

Köszönöm! Akkor váltok Poloniex-ről. Egyszerűbbnek tűnik így a kifizetés...

(#36224) Kavinton75 válasza Vincent-Vega (#36210) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Már ki is van tiltva.
Mindig próbálják meglovagolni az aktuális dolgokat és megszedni magukat mások atverésével :W

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#36225) Kavinton75 válasza Gaboo007 (#36223) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Reméljük a gestapo sem nézi honnan jöttek a pénzek.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#36226) Kavinton75 válasza X Factor (#36207) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Régebbi AMD AM3 990-es lapok nem jók, X4 605e 45W-os procival?
Olcsóbban kijön, mint csak a BTC-s lap és 6 PCI-E van rajta.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#36227) B4l!nt


B4l!nt
aktív tag

Sziasztok.

Olyan problémám lenne, hogy ma beraktam egy ötödik kártyát a rigbe és ez után teljesen belassult a rendszer.
Ablakok mozgatása, msi afterburner állítás, minden nagyon nehézkesen lassan megy. Cpu nincs leterhelve, ram bőven van, virtuális memória 24gb. Ha csak 4 kártyát engedélyezek a minernek nincs gond. :U

Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#36228) Vincent-Vega válasza Kavinton75 (#36224) üzenetére


Vincent-Vega
tag

Napasztmek..
Pedig olyan jót beszélgettünk,épp most indultam volna Debrecenbe 24 kártyáért és még egy keveset engedett is volna belőle :(

[ Szerkesztve ]

(#36229) X Factor válasza Kavinton75 (#36226) üzenetére


X Factor
addikt

Azok átalában inkább 4db pcie és 1-2db sima pci slottal vannak szerelve. Elég régiek, amin talán lenne 6, abból meg most nem is nagyon találtam eladót. A BTC-s lap is 33k, ami azért nem vészes, cserébe van know how hozzá, meg jól bejáratott konfigok.

Make things work

(#36230) tisn válasza X Factor (#36229) üzenetére


tisn
addikt

az asrcock btc helyett van masik ajanlott? nekem qrvara nem tetszett, hogy mikor kivettem a dobozbol mar ugy nezett ki mint egy hid... (domboru volt)

kov. righez inkabb vennek valami masikat

(#36231) X Factor válasza tisn (#36230) üzenetére


X Factor
addikt

Az asus-nak van z370-es 6pcie-es lapja. Alza-ban kapni is, viszont csak 8.ik gen Coffe Lake cpu-t eszik meg, szóval minimum i3 kell hozzá, ami meg nem egy fillér lévén 4/4-es, cserébe később ragyogóan eladható.

Make things work

(#36232) Vincent-Vega válasza tisn (#36230) üzenetére


Vincent-Vega
tag

Hehe,azt gondoltam hogy nálam ferdült el az enyém,de akkor ahogy látom gyárilag sikerül ilyen tök jó szimmetrikusra csinálni.
Na a kraken lelőtte magát,náluk ha történik valami az árfolyammal nem mentheted ki a pénzed csak amikor ők akarják :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36233) tisn válasza X Factor (#36231) üzenetére


tisn
addikt

koszi
1151-est nem akarok
nezegettem en is az am3-as lapokat, apron van hasznaltan eleg jo kinezetu, 6pcie-s asus sabertoth, en meg azon filoztam

(#36234) tisn válasza Vincent-Vega (#36232) üzenetére


tisn
addikt

en feltem vazzeg, ezek tobb retegu nyakok, mikor a rigre csavaroztam recsegett. egyik sarkot nem is csavaroztam be, az kb 1cm-re allt el, raktam ala valamit, ugy huztam meg :(

meg ilyet nem lattam PC-s idoszakom alatt (mondjuk 93 ota vannak pcim)

[ Szerkesztve ]

(#36235) X Factor válasza tisn (#36233) üzenetére


X Factor
addikt

Azokon is "csak" 5db pcie van.

Make things work

(#36236) tisn válasza X Factor (#36235) üzenetére


tisn
addikt

jogos, meg jo hogy nem vettem :(

(mondjuk azt rig nelkuli 2*3 kartyas pc-s gepekhez neztem, de az a megoldas 60k-val dragabbra jott ki mnt a 6 kartyas rig, raadasul reszben hasznalt cuccokbol)

(#36237) X Factor válasza tisn (#36236) üzenetére


X Factor
addikt

Renderelésre használt gépeknél, én anno elég sokat izzadtam mert kikőtés volt h. hagyományos gépház szerű legyen, de 3 kártyánal, az alsó kártyát legtöbbször a sima házakba nem lehet beépÍteni.

Csak ha 30k+-os házat néz az ember, annyiből meg a keret is kijön.

Make things work

(#36238) fogtunder válasza Vincent-Vega (#36232) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Az enyém se egyenes, de nem nagyon érdekel, amúgy is gyorskötözővel van rögzítve.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36239) fogtunder válasza X Factor (#36237) üzenetére


fogtunder
nagyúr

A keret 3K-ból is kijön, ha van otthon egy fúró és egy fűrész. Ha fémből akarod a vázat, akkor 7-8.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36240) Janou válasza Vincent-Vega (#36232) üzenetére


Janou
őstag

Zsír... Én is aggódtam a lap ferdesége miatt, de akkor ez nem egyedi. :DDD

(#36241) tisn válasza X Factor (#36237) üzenetére


tisn
addikt

Nem a keret ára volt a szempont, nem szeretem a nyitott cuccot

(#36242) tisn


tisn
addikt

Basszus, másik kártyát nem latja a rig. Atdugtam masik slotba a risert, ugy sem. Ventije megy. Van egy kerdosjeles pci egyszerű komm. Vezerlom az eszk. Kezeloben... Az lehet a gond?

(#36243) subaruwrc válasza tisn (#36242) üzenetére


subaruwrc
félisten

az.

(#36244) Kavinton75 válasza X Factor (#36229) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Tapasztalatból írtam és 6-os és müxik gond nélkül.
Csak olcsóbb és elérhető.
Minek a know how?
Ez nem atomfizika :N

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#36245) tisn válasza subaruwrc (#36243) üzenetére


tisn
addikt

Milyen driver kell hozzá? Az összes ertelmesnek tunot felraktam az asrock oldalról

Megvan, eltűnt a kerdojel

De a működő kártya is :)

[ Szerkesztve ]

(#36246) Dr. Romano válasza tisn (#36245) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Melyik driver kellett ahhoz a kérdőjeleshez?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#36247) X Factor válasza Kavinton75 (#36244) üzenetére


X Factor
addikt

Jó, ha van ilyen lapod, de UD7-et pl nem találok sehol, szerte a neten, ha találok is, gondolom nem 10k lenne és vélhetőleg 5 éve megy, akkor már nem azon az 5-10k múlik h. az ember vegyen egy új lapot, amikor úgyis utána több száz k-t beletol vga-kba.

Make things work

(#36248) Janou


Janou
őstag

Átálltam a Claymore 10.3-ra és most láttam egy ilyen sort: Devfee: stop mining and disconnect.
Ez mi a fene? :Y

(#36249) tisn válasza tisn (#36245) üzenetére


tisn
addikt

Bios reset es pcie gen1 beállítás után az egyik látszik.. Gép újrainditas után eltűnt. Ez szopat engem...

(#36250) Reggie0 válasza Sidorovich (#36135) üzenetére


Reggie0
félisten

Elmondom az adozasi strategiat, marmint amit elvileg megkovetelnek toled: Mindenert adozol mindig es ha megsem, akkor azonnal. Azaz azonnal adozzal amikor kibanyasztad. Aztan ha eladod es akkor nagyobb arfolyamon adod el, a kulonbozetbol is. Ha alacsonyabb az arfolyamon adod el, akkor nem kapsz vissza semmit es le sem irhatod.
Orulj, hogy vagyonszerzesi illetek nincs meg ra, mert vasarlaskor is a adozhatnal :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.