Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62001) q765 válasza bobalazs (#61971) üzenetére


q765
tag

Szia. Remélem nem él voltam a ludas tegnapelőtt. Te se haragudj, ha valami olyat mondtam.
Mire idetévedtem, már minden törlődött.
:R :)

(#62002) RockHaRD válasza ImpersonatoR (#61997) üzenetére


RockHaRD
addikt

Üdv a klubban :U
Telefonos alkalmazással működik, oldalon nekem is eltűnt.

(#62003) EQMontoya válasza Dare2Live (#61993) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hat az elmult masfel napban csak szerettem volna 10 usd/100MH-t keresni, de inkabb 8.5-9 volt a realitas.
Teny, voltak elotte napok, amikor megvolt a 12.

Same rules apply!

(#62004) ImpersonatoR válasza RockHaRD (#62002) üzenetére

Istenem.

De most ez miért jó, hogy így kényszerítenek az app használatára.
Így tényleg működik.
En meg mar nem tudtam mire gondolni.
De legalább írták volna le valahol.

(#62005) koko52 válasza SzlobiG (#61998) üzenetére


koko52
veterán

Ilyen ócska incomming még soha nem volt. 670MH/S / 53 dollár. Köszönhetően a 6,5 diffnek. Eddig jól áll a jóslatom, áprilisban 8 közelében leszünk.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#62006) RockHaRD válasza ImpersonatoR (#62004) üzenetére


RockHaRD
addikt

Én ugyanígy kifakadtam, és hülyének voltam nézve múltkor. Van akinek működik, van akinek nem. Nekem is teljesen eltűnt a honlapról, azóta meg se próbálom már ott :F

(#62007) sittes79


sittes79
addikt

Uh csúnyán be esett ethermine :O

(#62008) Chalez válasza sittes79 (#62007) üzenetére


Chalez
őstag

Reggel biztos nem nézted, ahhoz képest most egy hangyafaarasznyival jobb már... :DDD

(#62009) oZone762 válasza ImpersonatoR (#62004) üzenetére


oZone762
tag

A sepa utalás működik. Most coinbase pro-ról próbáltam.

(#62010) fireman123 válasza koko52 (#62005) üzenetére


fireman123
őstag

dehogy nem, ....2019-ben hónapokig kb. éppen kijött az áramköltség :)

(#62011) Danex válasza koko52 (#62005) üzenetére


Danex
addikt

Havi 15-20%-al lehet számolni a diff növekedést. Ha marad az árfolyam akkor a mostani (0.00463ETH/100MHs = ~10$), juliusra ez 6-6.5$-ra csökkenne, ha ott az eip hozza az elvileges 30% bevétel csökkenést akkor az már csak 4.6$.

Sok a ha, de ezzel számolni lehet

(#62012) Domy válasza Danex (#62011) üzenetére


Domy
aktív tag

Nem tudom ez a 0.00463 honnan van, de sajnos soknak tűnik.

Szerk:
oZone762: ne usd-ben számolj, mert az árfolyamfüggő, az ETH / MH/s viszont nem, de aktuális árfolyamon visszaszámolható usd-be.

[ Szerkesztve ]

(#62013) oZone762 válasza Domy (#62012) üzenetére


oZone762
tag

Szerintem is magas, inkább 100MH/s => 9 $/nap az átlag.

(#62014) SzlobiG válasza Danex (#62011) üzenetére


SzlobiG
félisten

Azt akkor gondolom a jelenlegi árfolyammal számolsz (2000+). :U

(#62015) Danex válasza Domy (#62012) üzenetére


Danex
addikt

Sparkpoolrol néztem, de igen most már az is 0.00427eth(8.94usd) ír, lehet beneztem és a saját 120mhs-t néztem véletlen.

És igen írtam hogy a jelenlegi árfolyam :))

(#62016) EQMontoya válasza Danex (#62015) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ha ez eip 30% csokkenest hoz zero arfolyamvaltozas mellett, akkor baj van. :)

Same rules apply!

(#62017) SzlobiG válasza EQMontoya (#62016) üzenetére


SzlobiG
félisten

Miért lenne baj? Szvsz még akkor is nagyon jól hoz.

(#62018) EQMontoya válasza SzlobiG (#62017) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mert ha az EIP hatasara nem kezd el noni az ETH arfolyama (annak ellenere, hogy olcsobba valnak a tranzakciok, azaz konnyebb fizetni, az egyszeru usernek sokkal elhetobbe teszi), akkor valamit nagyon elqrtak a sracok. :)

Same rules apply!

(#62019) bobalazs válasza EQMontoya (#62018) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Buterin utálja a bányászokat.

(#62020) demmer123


demmer123
őstag

Eth ismét 2,1k BTC viszont alig nőt jó lenne ha felmenne 59k-ra megint.

(#62021) warcat válasza demmer123 (#62020) üzenetére


warcat
veterán

Felhívtam Elont, ez megfelel?

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#62022) EQMontoya válasza bobalazs (#62019) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az lehet, de Neki is érdeke a drágább ETH :)

Same rules apply!

(#62023) Zizi123


Zizi123
senior tag

Tud valaki olyan telefonos alkalmazast, ami szolna, ha 1 bizonyos coin diff-je lecsokkenne 1 megadott ertek ala? Mondjuk kuldene email-t, vagy csipogna...
Pl. ha lemegy 6,4P-ra az ETH, akkor szoljon, mert akkor megeri atallni ETH-ra. Kulonben mast banyasznek.
Letezik ilyen? Vagy nezegessem manulisan egesz nap?

(#62024) bobalazs válasza Zizi123 (#62023) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ilyen szerintem nincs.
Nicehash meg bsodpool vagy melyik, már nem emlékszem, amelyik ilyet tud. Automatikusan mineolja az éppen legjobban jövedelmező coint.

(#62025) aradebil2 válasza Zizi123 (#62023) üzenetére


aradebil2
senior tag

Ha mindenképpen váltogatni akarsz folyamatosan, akkor Nicehash. Különben is, ha össze vissza bányászol, a büdös életben nem fogod sehol sem elérni a kívánt kifizetéseket. Ha meg akkora a hashrate-d hogy így is, akkor úgyis manuálisan fogod változgatni.

(#62026) Hohocali válasza aradebil2 (#62025) üzenetére


Hohocali
aktív tag

Elég sokan lehetnek "automatán". Reggel 150%-on volt a FIRO, most 50% körül van, mindeközben beesett a ETH diff. Szerintem az automata mókusok átsereglettek FIRO-ra. Ez okozhatja az ETH diff hullámzását is, szerintem.

"az armos chipek minden szempontbol elavultak, csak tok hulyeknek tudjak eladni oket , lasd ipad userek" by vers :)

(#62027) Zizi123 válasza aradebil2 (#62025) üzenetére


Zizi123
senior tag

a CFX-et meg en 1 kartyaval is 6 orankent banyaszok, es kapom meg a valtora, tehat attol nem felek, hogy ha osszevissza banyaszok, akkor soha nem erem el a payout-ot.

A NH-en gondolkoztam, de teljesen mas beallitas kell az ETH-hoz, mint mondjak a CFX-hez, azt letudja kezelni a NH? Vagy ki fogja a AB-t alligatni a valtasokkal osszhangban?

(#62028) Domy válasza Zizi123 (#62027) üzenetére


Domy
aktív tag

A minerstat vagy pl. az awesome miner tud váltogatásokat. A nagyobb gond hogy más algo-hoz más beállítások mennek, ergo ha a miner progit be tudod tanítani, akkor működhet.

ETH bányászatra talán a cruxpool ami jó lehet neked, ez az egyetlen ahol alacsony a kifizetési limit, jelenleg 0,01 ETH-ig le lehet menni, ha jól tudom.

Szerk:
Nicehasht elkerülném messzire (tudom, itt van aki használja, az ő dolga), centralizált, és volt pár balhéjuk is.

[ Szerkesztve ]

(#62029) Pietrosz válasza Zizi123 (#62027) üzenetére


Pietrosz
addikt

Én szórakoztam ezzel, a trex nem tud sajnos órajelet állítani, tud viszont scriptet futtatni.
Csináltam két bat fájlt, az egyik az eth a másik a cfx optimalizált AB profilt indítja.
Vagy olyan minert kell használni, ami tud órajelet állítani.

(#62030) Zizi123 válasza Pietrosz (#62029) üzenetére


Zizi123
senior tag

De akkor meg mindig ott tartunk, hogy nekem kell figyelni, hogy mikor erdemes valtani.

@Domy: Az Ethermine-al megoldodik a beragadas az ETH-ba is, mert 2 het utan ha elerted a 0,01-et, akkor az is kifogja fizetni. En inkabb attol tartottam, hogy 6-8 napig banyaszok pl a 2miners-re, ahol 0,05 a kifizetes, de kozben annyira gaz lesz az ETH, hogy nem akarok tovabb banyaszni, vagy nem tudok erdemben, es akkor ott marad pl 0,04ETH, es meg kenytelen leszek meg 4 napot banyaszni csak azert a 0,01ETH-ert, hogy kiutaljak a 0,05-ot.
Ez az 1 kartyas banyaszas oriasi hatranya, es persze az, hogy a penz sem ugy dol, ahogy a rig tulkajoknak :D

(#62031) Pietrosz válasza Zizi123 (#62030) üzenetére


Pietrosz
addikt

Nem kell figyelni. NH elintézi magának. Engedélyezed azokat az algokat amiket szeretnél, benchmarkot lefuttatod, extra commandokat beállítod, és kész. Elvileg ennyi. Más kérdés, hogy ahogy nézem nem nagyon van értelme most eth-en kívül mást bányászni NH-n mert Firo-t nem tud, a többi meg minimum 1 usd/nap minuszban van eth-hez képest.

(#62032) Domy válasza Zizi123 (#62030) üzenetére


Domy
aktív tag

The Train is Leaving the Station, ahogy a művelt orosz mondja :D

Értem hogy bányászláz van, csak bizonyos értelemben véve már késő (ha ezt a ciklust nézzük).

Szerk:
Pietrosz, nem kell NH-ra, mehet bármilyen poolra az Awesome Minerrel vagy a minerstattal. Meg lehet neki magyarázni hogy milyen algo-kat figyeljen, milyen gyakran, mikor és mi alapján váltson, paraméterezhetőek a bányászprogik, ergo nem vagy a Nicehack-hez kötve.

Szerk2:
Zizi123
Az ETH-ban is benne van a növekedési potenciál ;]

[ Szerkesztve ]

(#62033) Zizi123 válasza Pietrosz (#62031) üzenetére


Zizi123
senior tag

Nalam a CFX most a kiraly, mert kb annyit keresel jelen pillanatban vele, mint az ETH-val, de cserebe van benne novekedesi potencial. (Szerintem...)
Az mas kerdes, hogy a NH nem tudom, hogy tudja-e.

(Igen, sajna az aramfogyasztas a duplaja..., mint ahogy FIRO-nal is)

[ Szerkesztve ]

(#62034) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Binance Card-ot hozzá lehet adni telóhoz valahogy? Valamiért se a google pay se a samsung pay nem elérhető a telómon. (samsung A70)
otp simple-t használok most abba vannak a kártyáim elvileg oda is be lehetne regisztrálni de próbálnék "láthatatlan" maradni :D
Illetve binance ATM kivétel működik MO-n? Ha igen milyen díjakkal?

(#62035) Zizi123 válasza Domy (#62032) üzenetére


Zizi123
senior tag

A CFX-ben mint minden rendes shitcoin-ban siman benne van 1-2 nap alatt 50-80% emelkedes, de nyilvan eses is. Az ETH ehhez tul nagy, nagy a tehetetlensege.

(#62036) Domy válasza Zizi123 (#62035) üzenetére


Domy
aktív tag

Ebben igazad van, bár innen nézve mindegyik shitcoinban benne van, az ETH, vagy mondjuk a TOP10-20 coinok ezzel ellentétben viszonylag stabilak, viszonylag kiszámíthatóak.

Don't forget, most bikapiac van, kb. minden sz@rral lehet keresni, csak jókor kell kiszállni belőle. Na ez az amit egy utolsó shitcoinnál kb. lehetetlen megjósolni, a nagyobbaknál is nehéz. És ha egyik pillanatról beszakad 0-ra (shitcoinoknál előfordul egész gyakran), akkor...

(#62037) Zizi123 válasza Domy (#62036) üzenetére


Zizi123
senior tag

Mondjuk akik az egesz banyaszaton a legnagyobbat kaszaljak azok egyertelmuen a miner irok... 0,65-1% devfee??? Tobb millio banyasz amit osszecsakanyoz nekik....
Ez iszonyat penz....

(#62038) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nahh urak!
Részemről jönne a leges leg utolsó fázis...
Coinbase-n látom az egyenlegem... Ebből szeretnék "eladni" hogy "igazi" pénzem legyen..
Ebben kérnék segítséget!
Az meg van hogy Sell, meg hogy mit akarok eladni (melyik kriptovalutát) de a "deposit to"-nál csak "Eur Wallet"-et látok... HA van rá mód, paypal címre szeretnék ki küldeni... Ebben tudnátok segíteni? :R

(#62039) pohár válasza bacsis (#62038) üzenetére


pohár
félisten

csak Binance-om van, de szerintem neked SEPA kifizetés kell, az bankszámlára megy devizából (előbb euróvá, dollárrá kell váltanod a kiutalandó coinokat, withdraw, sepa, és jön is az sms a banktól)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62040) tupacamaru válasza bacsis (#62038) üzenetére


tupacamaru
veterán

Az megvan, hogy előbb el kell adnod, hogy utána ki tudd küldeni PP-ra? :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#62041) bacsis válasza tupacamaru (#62040) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

De jó, mèg egy csavar a sztoriba :B
Akkor ìgy hogy mòdosuljon a következő lèpèsem? :B

(#62042) tupacamaru válasza bacsis (#62041) üzenetére


tupacamaru
veterán

Az meg van hogy Sell, meg hogy mit akarok eladni (melyik kriptovalutát) de a "deposit to"-nál csak "Eur Wallet"-et látok.

Így lesz Euro-d, amit majd PP címre ki tudsz utalni.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#62043) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Vegre egy fasza delutan/este, ma nagyon szepet ment a banya.

Same rules apply!

(#62044) syIex válasza EQMontoya (#62043) üzenetére


syIex
veterán

Hol és mit? :D

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#62045) Puffocska válasza syIex (#62044) üzenetére


Puffocska
tag

Pl Ethermine jobban hoz mint tegnap, de persze ez mindig hullámzik.

(#62046) syIex válasza Puffocska (#62045) üzenetére


syIex
veterán

Tegnap előtt meg jobban hozott, mint ma. Hullámvölgyek, de amíg hoz had menjen! :D

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#62047) Puffocska válasza syIex (#62046) üzenetére


Puffocska
tag

Persze, így van, nyomatni kell, ameddig lehet.

(#62048) bacsis válasza tupacamaru (#62042) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Tehát akkor jól akartam csinálni, a sell-nèl mehet/kiválaszthatom az eur wallet-et?

(#62049) mihione válasza syIex (#62046) üzenetére


mihione
őstag

Amig ilyen arfolyam marad addig a sz*r is jo...mondjuk ha tobb eth-t is turna akkor meg jobb lenne :D
A lenyeg majd hogy mire odajutok hogy eladjam maradjon 1900+ az arfolyam de ha tartosan marad a 2000+ akkor az ala nem fogom adni :DDD

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#62050) tupacamaru válasza bacsis (#62048) üzenetére


tupacamaru
veterán

:K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.