Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58001) szokeherceg válasza screeny (#57995) üzenetére


szokeherceg
tag

Egyre több eladó rig van az aprón is :DDD

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#58002) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Elképesztő az együttmozgás.
kemenyen-nekiment-a-bitcoinnak-az-amerikai-penzugyminiszter
Erre kb minden crypto beszakad.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#58003) syIex válasza shteer (#58000) üzenetére


syIex
veterán

Hát azért aprón meg máshol se ez látszik még jelenleg.. :DDD
Nagyon nem durrant ez még ki.. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#58004) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Mi történik itt? :D Ahogy látom a btc lassan nem, hogy a plafont de a padlót szakítja át

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#58005) syIex válasza racskobalazs (#58004) üzenetére


syIex
veterán

Ja, már csak $48K... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#58006) shteer válasza syIex (#58005) üzenetére


shteer
titán

..szerintem jónak tűnik

(#58007) syIex válasza shteer (#58006) üzenetére


syIex
veterán

És rendeltek belőle 2 pizzát akkor kb.. :DDD :DDD :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#58008) Dißnäëß válasza shteer (#58000) üzenetére


Dißnäëß
veterán

:C ;]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#58009) alázógyík válasza syIex (#58007) üzenetére


alázógyík
őstag

:DDD :DDD

(#58010) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

"The entire market followed bitcoin’s drop. Ether is down nearly 10% over the past 24 hours, trading at $1,770 after falling to $1,546, according to the CoinDesk price index. On Kraken, ether dropped to $700, a 64% crash."
Elég fájdalmasan hangzik.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#58011) Dißnäëß válasza koko52 (#57998) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Jaja.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#58012) screeny válasza shteer (#58000) üzenetére


screeny
tag

Eh... 5700 széria is mehet a kukába... azokat bevállalom, ha valaki meg akar szabadulni.

(#58013) kzkz


kzkz
őstag

Hát én 1200-nál kezdtem bányászni, és akkor kalkuláltam ki mindent, így most még "jól" állok :DDD Mondjuk a diff-el nem számoltam...

[ Szerkesztve ]

(#58014) warcat


warcat
veterán

Én most 1500-on vettem egy kis játékpénzből Ethereumot hogy ne csak a szám járjon mindig , úgyhogy most fog a földbe állni sajnos emiatt ;]

És ha jól sejtem,már pörög is a gas money? Nicehashnál megint egekben a jelzett hozam.

Az amcsik oldaláról meg valamennyire jogos a félelem, az ő életüket komolyan meg tudják nehezíteni föderációs szintről, ha cseszegetni akarják a bitcoint.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#58015) echterion válasza Danex (#57988) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor ez volt a gond. Most visszaraktam alapba reggel, mielőtt mentem melóba, majd délután újra beállítom neki, aztán este lesz is valami eredmény sztem.

**********

(#58016) Dare2Live válasza racskobalazs (#58010) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Crypto piacán 20-25%os mozgások nem ritka dolgok. :) Igazából az is benne van, hogy benéz 1400$ alá. Itt nincs a jegybank aki belenyul így-úgy. Max bálnák fognak ott betámasztani. Vhol ez a cryptok egyik lényege.

A másik, hogy bányász szempontból a mozgások kifejezetten kellemesek, szépen meglökik a gas pricet. És ekkora emelkedés után ha beszologatnak ilyen korrekció benne volt/van/lesz. A lényeg, hogy utána ahogy korábban induljon el felfele.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#58017) 3800+ válasza Dare2Live (#58016) üzenetére


3800+
őstag

Az ilyen gas price emelkedést melyik poolokban lehet leginkább kihasználni? Én valamiért 2minersen kezdtem el bányászni így mostmár ott nyomom addig amíg megvan az első kiutalás, de érdemes inkább máshova túrni? :F

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#58018) racskobalazs válasza Dare2Live (#58016) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Jelenleg már ahogy nézem lassan 45k sincs a btc.

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#58019) Dißnäëß válasza Dare2Live (#58016) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Ez a GAS mi pontosan, mi a lényege ? (Oké, végülis megnézhetném a whitepaper-t, de konyhanyelven kb). :R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#58020) mZoleee


mZoleee
senior tag

btc 45k support meg volt.. most reméljük jön az ősrobbanás ;]

(#58021) Tamas1982.1


Tamas1982.1
tag

Ha beteszek az RX 580 mellé egy RTX 3070-et az fog rendesen hozni Ryzen CPU mellett? Nincs ilyen hátrány, hogy a két gyártó termékei-driverei gyengítik egymás teljesítményét?

(#58022) titetoyz válasza Tamas1982.1 (#58021) üzenetére


titetoyz
tag

nekem termel szépen a 3070 mellett 2 rx 580. driver issuek lehetnek nálam előfordult de mnennek szépen. 30mh/s az 580, 60.5mh/s a 3070.

(#58023) fireman123 válasza 3800+ (#58017) üzenetére


fireman123
őstag

minél nagyobb a pool annál több blokkot talál időegység alatt, így az ilyen aránylag rövid idejű nagyobb rewardot fizető blokkok kibányászásban lehetsz benne, szemben a kis poollal ahol ritkábban esik be egy blokk ugyanazon időegység alatt

(#58024) Tamas1982.1 válasza titetoyz (#58022) üzenetére


Tamas1982.1
tag

Köszi! Bepróbálom akkor.

(#58025) koko52 válasza Dißnäëß (#58011) üzenetére


koko52
veterán

Dupla felett vagyok :)

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#58026) racskobalazs válasza koko52 (#58025) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Lassan 3*-os. Ugyan a tegnapi rekordokat még nem dönti de elég szépen jön. :D

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#58027) 3800+ válasza fireman123 (#58023) üzenetére


3800+
őstag

És mi számít kicsi poolnak? TH/s számít gondolom...

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#58028) syIex válasza racskobalazs (#58026) üzenetére


syIex
veterán

Mármint mi jön honnan és hogy? :F :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#58029) racskobalazs válasza syIex (#58028) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Nicehash-os earningre gondoltam :)

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#58030) gipszklipsz


gipszklipsz
csendes tag

900gwei a gas price. A nanopoolon lett egy 62 eth-s reward, ethermine-on 67 eth-s

[ Szerkesztve ]

(#58031) koko52 válasza syIex (#58028) üzenetére


koko52
veterán

NH-en nincs pool jutalom hanem tőzsdén van, és most hatalmas pénzeket fizetnek a számolásért. Ezért használom ezt. Tegnapi nap is durva lett.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#58032) syIex válasza koko52 (#58031) üzenetére


syIex
veterán

Mennyire durva, ha lehet tudni? :B
Akkor a phoenix miner pl semmi pluszt nem ad amíg, ha NiceHash-el bányásznék adna többet?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#58033) koko52 válasza syIex (#58032) üzenetére


koko52
veterán

~60 dollár helyett ma ~170 dollárral teker. Tegnap 55-60%-al többet kerestem mint vasárnap.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#58034) racskobalazs válasza syIex (#58032) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Nálam az eddigi hozamok 4-5*-e is volt tegnap.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#58035) fireman123 válasza 3800+ (#58027) üzenetére


fireman123
őstag

ja, .....itt egy pillanatnyi lista, sokat nem szokott változni a sorrend, főleg a tetején nem [link]

(#58036) koko52 válasza racskobalazs (#58034) üzenetére


koko52
veterán

Pillanatnyi, de 24 órát nézz!

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#58037) Dare2Live válasza 3800+ (#58017) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nekem sincs nagy tapasztalatom.

ethermine teljesen random követi le. Egyaltalán nem értem. pl most minerstat és máshol nézve 200mhra brutál 140$ra ugrott a lokál napi profitability. (Napi avg 35$ körül.) DE ethermine payouts alig követi le. Igazából a tegnapi 200mhra 107$os payout kiugrás (vagy adott blokkra 0.0006 így korrekt nagy eth/usd mozgás miatt) közelében nincs a kiugrás (adott blokkra most 0.0004, miközben min 0.0007 kéne legyen)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#58038) racskobalazs válasza koko52 (#58036) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Elmúlt 24 óra kB dupla

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#58039) Dare2Live válasza racskobalazs (#58038) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nagy titok nincs. Az elmúlt 24hban benn a tegnapi 15:30as kiugrás és a mai reggeli is. Ha az elmúlt ht nézzük égsz elborult számoknak kéne kijönnie. De napi AVG is már 40$ felett (kéne) járjon, ethermine szerint meg 30$. Blokkkifizetés is 30-40%al marad el a várttól.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#58040) 3800+ válasza Dare2Live (#58037) üzenetére


3800+
őstag

Érdekes igen, nézem én is a 2minersnél a reward statot és nem igazán lehet értelmezni. Legalább is elég összevisszaság... biztos van aki érti. Valószínű akkor, hogy ha meglesz a kiutalás akkor váltok poolt.

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#58041) koko52 válasza racskobalazs (#58038) üzenetére


koko52
veterán

Úgy igen. Én reggel 5-től másnap reggel 5-ig nézem, mert ekkor utalok ki.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#58042) Dare2Live válasza 3800+ (#58040) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Innen el lehet indulni.
[link]

Meg most fut a minersstat a gépen, elég jó statisztikákat gyárt. Jól mutatja, hogy mennyit kéne kapjak ehez képest meg átlagban ethermine -5% de most épp -20+% marad el.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#58043) Zizi123


Zizi123
senior tag

En jelen pillanatban Mining Pool Hub-ra banyaszok.
Innen hogy tudok legegyszerubben $ hoz, vagy Euro-hoz jutni?
Regen erre ha jol remlik, akkor Krakent hasznaltam. Most mi a trendi, melyik valto a legmegbizhatobb, legolcsobb?
A penz most megtartanam, es kesobb visszavennem az ETH-t az arfolyam csokkenes utan.
Koszonom.

(#58044) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Valaki elmagyarázná, hogy mi történik az ETH-val? Látom, hogy "kicsit" lejjebb ment, de nagyon nem izgat, túrom tovább, hosszútávra tervezek vele, viszont a nehézséggel is történt valami? Hiába ment lejjebb 20%-ot az ára, mégis másfélszer annyi a becsült bejövő, ezt furcsálom. :F Jó lenne érteni :B

(#58045) Puffocska válasza titetoyz (#58022) üzenetére


Puffocska
tag

Mekkora és pontosan milyen táppal eteted a három kártyát?

(#58046) mohow


mohow
tag

:W :W :W Szerintetek mennyit lehet elverni a Vodafone-on (volt UPC), hogy pont ma 9.00-tól 15.00-ig nincs net... :W :W :W És még otthon sem vagyok, hogy a mobilnettel gyorsan megoldjam... :Y

"Az út elvezet a végtelenbe, majd visszahoz. Sokszor megjártam az utat, ültem a verandán, játszottam, voltam kutya, minden, még madárijesztő is." Q (Star Trek Voyager)

(#58047) batmun


batmun
csendes tag

Sziasztok!
GTX 1660 Superhez tudtok beállítási segítséget mondani ? 29 MH/s-ot tudtam kihozni belőle. Micron ramos, de kb mindenki 30-31 körül tudja járatni, ezért kérdezem. Köszönöm a segítséget.

Üdv, Ádám

(#58048) titetoyz válasza Puffocska (#58045) üzenetére


titetoyz
tag

Corsair RM750-el tápolom őket, 450W-ot vesz fel a 3 kártya konnektorból mérve.

Még egy kártya jött volna, de akkor 80% körül lenne a terhelés aztán inkább nem kockáztatok, a nyugodt alvást jobban szeretem :)

(#58049) prmcsk válasza Dare2Live (#58002) üzenetére


prmcsk
addikt

Pedig semmivel sem különb, mint a dollárba vetett hit beárazása. Már évtizedek óta annak az értéke is, a belevetett hitre és bizalomra épül, azért nem vauzik...Ugyanilyenek, a tözsde beárazások is.

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#58050) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Ugyanaz az időtáv. Tegnap 15:00-mostanáig.


----

A két grafikon nem jön össze. Érdekes még gas pricet is hozzánézni. MIndha ethermine jelnelg nem 1% hanem 20+%ot vonna. Először luckra gyanakodtam, hogy beesett átmenetileg 90% alá de AVG luck 101%on áll.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.