Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35401) ScrapUnit válasza Danex (#35400) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

External walletről van szó, nem belsőről! Itt a külső kifizetés a kérdés...

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#35402) Janou válasza Dr. Romano (#35389) üzenetére


Janou
őstag

Kraken miért esélytelen?
Amúgy Coinbase-en ki tudom utalni magamnak a pénzt SEPA utalással? Mert azon gondolkodom hogy hova érdemes kikérni a BTC Nicehashről. Kraken és fizetem a fee-t vagy Coinbase...

(#35403) Janou válasza Dexar007 (#35398) üzenetére


Janou
őstag

Elég rosszul hangzik... Én akkor hagytam abba amikor visszaesett 200$-ra az árfolyam. Hogy utána mit csináltak a bányászok, nem tudom... Én eladtam minden cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#35404) Danex válasza ScrapUnit (#35401) üzenetére


Danex
addikt

Itt arról van, hogy sokan csak azért nem mennek nicehash-re, mert mi van ha lenyúlják újra a pénzt és egy 6 kártyás riggel a mostani árfolyamokon vagy 90-100nap kell a külső kifizetéshez.

Én erre mondtam egy alternatívás ,hogy belső wallet + Coinbase, 6 kártyás riggel kb napi kiutalást jelent. Ha pedig beüt a crach akkor max 1-2 napnyi terméssel lépnek le.

Innentől kezdve mindenki saját maga mérlegeli a helyzetet, hogy mit szeretne. De pl az első verziót én nem használnám, utóbbit meg már igen. Főleg, hogy az elsőnél ki van az ember téve 3 hónapnyi árfolyam ingadozásnak is.

(#35405) Ferdzsoo válasza BandiT85 (#35378) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen pont így. Ill ha van egy 6-8 magos procid akkor cryptonighton már azzal is megéri szedni mert majd 2 USD-t hoz naponta...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#35406) ScrapUnit válasza Danex (#35404) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

A kifizetésnél pirossal van kiemelve a 0,01-es rész...

Nemhinném, hogy érdekük lenne szivatni a bányászokat, nagyon sokan át fognak menni máshova, ha fél évet, vagy 1 évet kell várni a kifizetésre.

Na mind1, felesleges vitázni, én ráírtam a supportra, hogy várhatok-e kifizetést 0,01 felett, vagy kötelező megvárnom a 0,1-et. Várom a válaszukat...

[ Szerkesztve ]

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#35407) shteer válasza Dexar007 (#35398) üzenetére


shteer
titán

HODL! ;]

..szerintem jónak tűnik

(#35408) Ferdzsoo válasza BRIKLY (#35397) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Kedden is kifizették a 0.01-nél nagyobb accokat. Csak ideiglenesen nem fizetik azt írják a magas BTC feek miatt.
De el fog ez múlni, és visszaáll minden rendben. Szerintem különben ez egy kamu hogy ők nyúlták le az egészet, simán tényleg kipakolták őket. Ennélkül is elég jól megy a szekerük.
Igen nagyon a kiutalási limitek, magasak a fee-k de meg kell nézni mennyit fizetnek azonos hash értékekre és BTC-ben! Nem valamilyen shitcoinban, a saját walletébe amivel nemigen tudsz kezdeni semmit.
Ez nagyon nagy előny.

Scrap unit, légyszives oszd majd meg mit válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#35409) vizimento válasza littlemole (#35121) üzenetére


vizimento
senior tag

"Ha esetleg valakit érdekel infó hogy milyen kártyát érdemes venni akkor jónak néz ki a GIGABYTE AORUS RX570 4GB os. samsung memóriás."

Én is most vettem, az enyém Elpida... :(

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#35410) ScrapUnit válasza Ferdzsoo (#35408) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

Persze, jelezni fogom azonnal. Ha bárki kap külső walletre kifizetést kedden, vagy szerdán 0,01 felett kicsivel, jelezze!

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#35411) ScrapUnit


ScrapUnit
aktív tag

Én arra tudok gondolni a NH 0,01-es kérdéssel kapcsolatban, hogy a magas fee miatt bizonytalan a kis összegű kiutalás dátuma és a 0,1-es van előnyben. Több kibányászott BTC kiutalásánál kevesebb a fee?

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#35412) Janou válasza vizimento (#35409) üzenetére


Janou
őstag

Az elég vicces, mert a kicsit olcsóbb Gaming pedig Samsung memóriás

(#35413) Smithy87


Smithy87
senior tag

ETN hez 1060 3gb-n mik a jó beállítások?

(#35414) Danex válasza Smithy87 (#35413) üzenetére


Danex
addikt

Szerintem, ha nagyon ETN-t akarsz, inkább a kártyádnak előnyös Coint bányássz, majd váltsd át rá.

Legalábbis úgy tudom a Cryptonight elég szarul megy a legtöbb Nvidia kártyának.

(#35415) Smithy87 válasza Danex (#35414) üzenetére


Smithy87
senior tag

Nem nem $$$-t akarok a progi meg azt bányászat vele.

(#35416) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Jobb híján a Bitpandára próbálok validálni, itt már sikerült valakinek a videós azonosítások valamelyikét végignyomnia?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#35417) NoX válasza Janou (#35402) üzenetére


NoX
senior tag

Szerintem NiceHash és Coinbase tökéletes kombináció, mióta összeálltak; NiceHash-ről ingyen és azonnal (!) lehet BTC-t átvezetni, ami valóban egyből átmegy. Coinbase-ről pedig aztán lehet SEPA-val magadnak kiutalni. Nekem gond nélkül ment a regisztráció, azonosítás és NiceHash-ről a BTC átvezetés.

Ha esetleg valaki éppen most készül regisztrálni, akkor itt a tökéletes alkalom, mert ha 100$ értékben történik BTC mozgás a számládon, akkor mindketten kapunk 10$ dollárnyi BTC-t, ha ezzel a linkkel regisztrálsz:
Coinbase regisztráció a 10$-nyi BTC-ért.
Invite a friend who buys or sells $100 of digital currency or more, and you'll both earn $10 of free bitcoin!
Mozgásnak minősül, ha a BTC walleted-ből átvezetsz EUR-ba, hogy aztán kiutald magadnak SEPA-ba.
Jah, és nem is muszáj BTC-nek lennie, lehet bármi, amit kezel Coinbase: Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin. És ezek közötti bármilyen átvezetés.

[ Szerkesztve ]

(#35418) szazbolha válasza Smithy87 (#35413) üzenetére


szazbolha
addikt

Nálam 500 s/h felett mennek,. és most sokat fizet az ETN bányászat a WinMineren 800+ Ft. [link]

Beállítás: gpu+100, mem+900 tdp 65%
Kb 50W és 50 fok.

(#35419) Janou válasza NoX (#35417) üzenetére


Janou
őstag

Köszi. Beregisztrálok nemsokára...

(#35420) Krix válasza Blas109 (#35232) üzenetére


Krix
őstag

Ilyen lapban van: [link] Ezt sikerült olcsón kukázni ebay-en, proci, ram, hűtő meg volt itthon. Az első, negyedik és a hetedik slot-ban vannak a kártyák. (Amikor négyel próbáltam, akkor 1-3-5-7 volt a felállás, de így nagyon közel vannak egymáshoz.) Van hangja, de nem vészes. Nyilván nem alvós szobába való.

(#35264) subaruwrc Meleg az egész csatlakozó, de meg lehet fogni. Nem melegebb a 12V része. Most mondjuk ZEC-et kapar, de 4 hónapig ETH ment. Ezen a lapon 2db 8 pines CPU csatlakozó van gondolom a 2 proci foglalat miatt. Nekem csak 1 proci van benne, de elképzelhető, hogy azokon keresztül is húz be valamennyit a PCIe slotoknak, vagy azok csak proci only?

If it is not broken then don't fix it!

(#35421) szazbolha válasza NoX (#35417) üzenetére


szazbolha
addikt

Két kérdésem lenne:
A Coinbase-re milyen limittel küldi a btc-t a Nicehash? 0,01 vagy 0,001?
A Coinbase SEPA kiutaláshoz milyen autentikáció kell? jogsi feltöltés? videó?

+1 kérdés: ha a coinbase-ről a te coinbase pénztárcádba utalnám, akkor mennyi a fee. (ha nem sikerülne SEPA komform legyek)

(#35422) Dr. Romano válasza Janou (#35419) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sok sikert a validáláshoz. Esélytelen. :(

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#35423) Danex válasza NoX (#35417) üzenetére


Danex
addikt

Sepa kiutalással az adózás miatt nem félsz? vagy mi a véleményed róla? Hétfőn tudtam volna menni a BTC automatához, de coinbase-n most 72órás időlimit van a BTC utalásokon.

(#35424) fogtunder válasza Janou (#35412) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Már akinek, az enyém mind Hynix.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#35425) Gh0sT válasza szazbolha (#35418) üzenetére


Gh0sT
addikt

Milyen kártya ez nálad, amiből kihajtod a mem +900-at?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#35426) Danex


Danex
addikt

Egy kis ETN - Nanopool statisztika.

5 000 H/s-el, kb óránként 8 ETN jön, az oldalukon található calculátor elég pontos.

Más:

Új generációs VGA-k mikorra várhatóak? :F

[ Szerkesztve ]

(#35427) Janou válasza fogtunder (#35424) üzenetére


Janou
őstag

De neked Sapphire-od van, nem? Az enyém ilyen: [link]

(#35428) NoX válasza szazbolha (#35421) üzenetére


NoX
senior tag

- Coinbase-re már 0,001 BTC-től küldheted NiceHash-ről.
- Személyit, jogsit, vagy útlevelet kértek; fel kellett tölteni, aztán néhány nap alatt jóváhagyják. Utána kellett még payment method-ot megadni: bankkártya, vagy SEPA utalás nekik. Én a SEPA utalást választottam, szintén 1-2 nap alatt megvolt. Ekkor összekötésre kerül a fiókod és a bankszámlaszámod. Fontos, hogy ugyan az legyen a név a feltöltött okmányon és az utalás feladóján. Ez után már tudsz SEPA utalást kérni tőlük.

Coinbase tárcából más szintén Coinbase tárcájába küldeni ingyenes és azonnali:
Coinbase is proud to offer our customers fee-free transactions between Coinbase accounts! Any transactions sent between Coinbase customers by email address take place off-chain (not on the blockchain) at no cost.
Tehát ilyen esetben majd nem BTC (vagy más Coinbase által kezelt currency) addressre kell küldeni, hanem az ott regisztrált e-mail címre. Ha address-re küldöd, akkor azon van network fee. Ez nem tudom pontosan mennyi.

[ Szerkesztve ]

(#35429) NoX válasza Danex (#35423) üzenetére


NoX
senior tag

Dehogynem félek :) Úgy terveztem, hogy azt a maximum összeget fogom csak SEPA-val utaltatni, ami után még nem kell adózni. Ez elvileg évi 600 ezer forint. Ezt lehet elosztom havi 50 ezer forintos utalásokra, vagy ritkábbakra, hogy ne fizessek annyit az utalásért.
A fennmaradót (remélem lesz) pedig ATM-ből, vagy LocalBitcoins-on gondoltam.

Azt még meg kéne vizsgálnom, hogy az egyéni vállalkozásommal (KATA) tudnék-e még többet tisztára mosni :)

[ Szerkesztve ]

(#35430) szazbolha válasza Gh0sT (#35425) üzenetére


szazbolha
addikt

Olyat amit a PH-n nem ajánlanak. Samu ramos Giga WF OC meg Palit StormX . Ezek a legolcsóbbak.
A giga menne többet is mert direkt hűtése van a ramnak, a palit már határ eset. A stormX-nek elég gyenge és hangos a hűtése, de a Winforce szerintem nagyon jó.

(#35431) Tamás9x válasza NoX (#35429) üzenetére


Tamás9x
őstag

Mivan ha én kiutalok magamnak véletlenül 3 milliót? :D Lassan esedékes az utalás... Vagy akar valaki BTC-t venni kp-ra?

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#35432) Racer77 válasza Tamás9x (#35431) üzenetére


Racer77
tag

Akkor Viktornak jár 40% :)
[debit] kártyáknak valószínű lőttek.

[ Szerkesztve ]

(#35433) Janou válasza Racer77 (#35432) üzenetére


Janou
őstag

De tényleg, nincs erre valami megoldás? A leadózott jövedelmemből vett, leadózott kártyákkal, leadózott áram segítségével pénzt csinálok és annak egy szép részét adjam oda puszira ezeknek a senkiházi csalóknak? Pm-be jöhetnek az ötletek... :DDD

(#35434) NoX válasza Tamás9x (#35431) üzenetére


NoX
senior tag

Akkor van esély rá, hogy magyarázkodnod kell, és végül bevallani, mint bevétel és adózni utána.

Nagyon sokan vennének BTC-t készpénzért: LocalBitcoins. Nyilván piaci ár alatt. Vagy még megpróbálhatod az ATM-et.

(#35435) Reggie0 válasza Janou (#35433) üzenetére


Reggie0
félisten

Igyal paleszt es fingd teli a szobat a meccs elott ulve, az adomentes, ha hasznosan toltod az idod, arra buntetoado van :D

(#35436) Tamás9x válasza NoX (#35434) üzenetére


Tamás9x
őstag

Még szerencse hogy nincs annyim ;] ATM lesz akkor. :R

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#35437) AAntii


AAntii
őstag

Az egyik kártya flashelése közben elment az áram. Megoldás? Van egyáltalán? Köszönöm a segítséget.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#35438) rebb válasza Reggie0 (#35435) üzenetére


rebb
tag

Köszi, ez volt eddig a legjobb :R

(#35439) Tamás9x válasza AAntii (#35437) üzenetére


Tamás9x
őstag

2 kártyával meg tudod oldani, elméletileg, de ha nem akkor én fizikailag vissza tudom írni eeprom íróval. Csak ahhoz kell egy bin fájl.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#35440) AAntii válasza Tamás9x (#35439) üzenetére


AAntii
őstag

Ha csak az a kártya van bent, akkor az atiflash el sem indul, ha másik is, akkor sem jelenik meg a listában. Eszközkezelőben látszik, de itt megáll a tudomány.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#35441) szazbolha válasza NoX (#35428) üzenetére


szazbolha
addikt

A te írásod adta a végső lökést hogy az anonimitást feladjam, és küldtem nekik jogsi képet.
Remélem nem bánom meg. A meghívás nem sikerült, mert már régebben is reggelve voltam, csak elfeledkeztem erről.

Most jön az a rész, hogy a winminer és nicehas crypto részét összehasonlítom. Aztán visszatérek nicehashra ha az a jobb (coinbase utalással, mert náluk egy bitet sem hagyok).
Remélem ezt sem bánom meg...

(#35442) vizimento válasza fogtunder (#34906) üzenetére


vizimento
senior tag

Elpida ramos RX570, SMOS dagfix-es verzió, 1200/2050 = 29,7 MH/s
Oneclick bios mod.

[ Szerkesztve ]

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#35443) felhőváltás válasza Tamás9x (#35431) üzenetére


felhőváltás
kezdő

szia
budapesti vagy?
s mennyi btc-vel állsz az emberrel szóba?

(#35444) Dr. Romano válasza AAntii (#35440) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én is ma brickeltem le (már megint) az egyik kártyát. Atiwinflash parancssorból csinált szép write errort.

Én azt csináltam hogy az egyik egészséges kártyát visszaflesseltem a gyári biosra, majd arra dugtam a monitort, hogy az legyen az aktív.
Aztán bedugtam a beteg kártyát is majd indítottam a gépet az aktív gyári karival és a winflash mutatta mindkettőt (a téglát csak polaris-nak hívta).
Aztán már mehetett rá a bios.

Nálam ez megoldotta (már másodjára).

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#35445) felhőváltás válasza Janou (#35433) üzenetére


felhőváltás
kezdő

Nekem van legális ötletem is, egy könyvelővel vesztességbe viszel egy bt-t majd megszünteted. így adómentes és legális is. Biztos láttál már bukott vállalkozót aki sírva furikázik a BMW-jével.

(#35446) AAntii válasza Dr. Romano (#35444) üzenetére


AAntii
őstag

Köszi, teszek egy próbát.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#35447) KYZRR válasza AAntii (#35440) üzenetére


KYZRR
őstag

DOS alól próbálj meg flashelni..

You can only die once, make sure it is worth it...

(#35448) NoX válasza szazbolha (#35441) üzenetére


NoX
senior tag

Az én tapasztalatom szerint nagyon egyszerű használni, és pont erre volt szükségem a NiceHash-től való BTC kimentésére, ami így most gyors, ingyenes és azonnali.

Coinbase egyébként nagyon durva, USA állampolgároknak állam szerint elkészíti automatikusan az adópapírt...

(#35449) AAntii válasza Dr. Romano (#35444) üzenetére


AAntii
őstag

Köszönöm a segítséget mindenkinek. :R
Végül a legalsó pci-e foglalatban sikerült a történet, megmondom őszintén 3-4 óra fórumozás után nem akartam már kideríteni, miért pont ez jelentette a megoldást, de hál istennek minden ok.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#35450) haxiboy


haxiboy
veterán

Sziasztok! 12 gpu esetében az afterburner nem enged semmilyen beállítást eszközölni. (AMD), tudom ott az OverDriveNTool viszont én csak venti szabályzásra használom az AB-t. Van valami életképes alternatíva hogy elkerüljem a ZeroFan átkát? (állandóan ki-be kapcsolgató ventilátor stb)?

Nem kell curve meg ilyesmi, minden venti 100%-on menne. Claymore-ban hiába állítottam -tt -100 -at , így is kikapcsol, majd vissza 100%-ra.
-Fanmin szintúgy nem segít.
Hűvösek a kártyák, jól érzik magukat, ezért 50C környékén lekapcsol a hűtés. :(

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.