Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) TooCool válasza Glynch (#3998) üzenetére


TooCool
aktív tag

Valami ilyesmit kellene látnod

Az ami most bal alul A:15 annak kell növekedni az idő múlásával. Az R: is fog nőni, csak kevésbé.

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#4002) Glynch válasza TooCool (#4001) üzenetére


Glynch
csendes tag

multipoolon tudom csak megmutatni mivan, mert most már elstartolni sem akar a hazain.

cgminer.exe -o stratum+tcp://pool.1f.hu:3334 -u Glynch.123 -p xy -I 17 -g 1 -w 128 --thread-concurrency 8000

ez van belőve. jah, hogy a scrypt kimaradt, most van accepted. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4003) Glynch


Glynch
csendes tag

Jó hát végtelenül ostoba vagyok. De legalább megtaláltam a bugokat. Műkxik minden! Most lubickolok a megvilágosodás határtalan mámorában. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4004) TooCool válasza Glynch (#4003) üzenetére


TooCool
aktív tag

Rutintalan, de ez nem gaz, mig mersz kerdezni, es nem kioktatod azokat akik mar regen ezzel foglalkoznak (nem én). .-)))

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#4005) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Mostanában most fértem csak ide a géphez, látom a wdc az ltc szintjén van egy ideje (+10%), elég fos.
Kutya is zuhant, de legalább még mindig majdnem duplán megéri(-10%) bányászni a jelenlegi helyzeteknél.

Dogehouse a legnagyobb pool szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#4006) Overlocker válasza gyuszaa (#4005) üzenetére


Overlocker
veterán

Jó az +50-nek is.. :DDD

(#4007) gyuszaa válasza gyuszaa (#4005) üzenetére


gyuszaa
őstag

Na mire leírtam a hozzászólást meg is van a duplázás kereken ltc-hez képest (kripcin) :
0.00000050 / btc

(#4006) Overlocker

Gondolom itt a többség kripcin váltja át a wdc-t.

[ Szerkesztve ]

(#4008) dmon


dmon
aktív tag

Azért ez az LTC diff tendencia maradhatna. :)

[ Szerkesztve ]

(#4009) Geller72 válasza dmon (#4008) üzenetére


Geller72
veterán

Jelen árfolyamnál nem csodálom. Ahogy nézem a fő poolban igen csak megcsappant a minerek száma..

(#4010) Dexar007 válasza Geller72 (#4009) üzenetére


Dexar007
veterán

En mar lassan 2 hete nem banyasztam ltc-t..

Give me your cum,bull!

(#4011) Geller72 válasza Dexar007 (#4010) üzenetére


Geller72
veterán

Igazából nem nagyon értem, hogy mi indokolja ezt a relatív alacsony altcoin árfolyamokat a btc-hz képest. A btc nagyjából stabilra állt be, és ilyen btc árfolyamon sokkal jobb altcoin árfolyamok voltak eddig. :(

(#4012) dmon válasza Geller72 (#4009) üzenetére


dmon
aktív tag

Nyilván a szar diff/árfolyam miatt csökkent ekkorát.
wemineltc túl nőtte magát, én is eljöttem tőlük mert nem bírják a terhelést, szvsz trükköznek is.
Jobban jövök ki egy másik poolban ami PPS és nem ingyenes, de nincs is túltrehelve és úgy látom nem is támadják folyamatosan.

(#4013) mepet válasza Geller72 (#4011) üzenetére


mepet
addikt

Nézz rá egy 1d chartra! Ez hol stabil? :B

(#4014) flashx10 válasza gyuszaa (#4005) üzenetére


flashx10
tag

http://doge.scryptpools.com/ Ez a kutya pool sem rosz, jelenleg 3.16Gh/s :U

48 Pozitív és 0 Negatív értékelés

(#4015) Geller72 válasza mepet (#4013) üzenetére


Geller72
veterán

Nem azt állítottam, hogy nem mozog, de nagyjából beállt 670 körülire. Most 3 mh-re nem kapok annyit, mint másflre altcoinban, legyen az wdc, ltc, akkor sem. Kutyákat nem számolom..:D.

(#4016) gyuszaa válasza flashx10 (#4014) üzenetére


gyuszaa
őstag

Oké :DDD Mondjuk most nézem az egész network 22 GH/s.

Diff is nőtt sajnos.

(#4017) Elbandi válasza dmon (#4012) üzenetére


Elbandi
aktív tag

hmm? hogy trukkozik a wemineltc? szerintem mar jo ideje 20-25Ghs kozott vannak

(#4018) gergomiho


gergomiho
tag

És mit szólnátok egy új coinhoz ? Tudom annyi van mint állat, de megéri csinálni újat ? Olyasmit mint a doge. Aki a legelejen elkezedi (azaz mi), azok az elejen eleg jol keresnek vele, nem ? Én benne lennék egy uj coin fejlesztésébe, annyira nem nehez.

(#4019) Geller72 válasza gergomiho (#4018) üzenetére


Geller72
veterán

Két napig ez volt itt a téma.. ;] . Hol voltál?..:DDD.

(#4020) Glynch


Glynch
csendes tag

Először is azon kívül, hogy gáz, bele lehet halni óránként 1-2 hw errorba? Mi a következménye? Jobb a nagyobb hashrate és néhány error, vagy anyagilag kifizetődőbb ha 0 hw de nem túl sukár hashrate? :F Ez a hw error egyelőre nagyon homályos számomra...

(#4021) Geller72 válasza Glynch (#4020) üzenetére


Geller72
veterán

A hw error azt is jelentheti, hogy valami nincs rendben a vga körül, és akkor még finom voltam. Törekedni kell rá, hogy nulla legyen ez az érték. A kártyád meg is pusztulhat és akkor kimatekozhatod, hogy az a plusz 50 kh megérte e óránként..;). HW errorral én még eddig csak akkor tapasztaltam, amikor túl "hegyesen" lettek járatva a vga-k. Magas freki, fesz mellett. Ha elkezdi dobálni a hw errorokat, akkor keresni kell egy optimálisabb beállítást, mert lehet, hogy alacsonyabb frekin is tudná a kártyád azt az értéket. Nekem az egyik dupla gpu-s dög csak akkor futja meg a maximumát, ha alapórajelen van minden. Amint bármit elkezdek csesztetni, esik a hashrate. Próbáld meg mindenképpen optimalizálni a dolgot. Intenzitás, -w és concurency értékek variálgatásával. Nem egy olyan vga van a piacon, ami pl I13 futja meg a legtöbbet..legnagyobb csodálatomra... :Y

(#4022) Glynch válasza Geller72 (#4021) üzenetére


Glynch
csendes tag

Hm érdekes, nekem eddig a 7790es 830!-on futja a legtöbbet. pedig 1075 a gpu alapórajele. Köszi a kimerítő választ, akkor még kalibrálok egy pöppet. :))

(#4023) Geller72 válasza Glynch (#4022) üzenetére


Geller72
veterán

Laza egy hetet szívtam, mire úgy, ahogy..én is segg vagyok hozzá..;).

(#4024) Dexar007 válasza Glynch (#4022) üzenetére


Dexar007
veterán

Nalam is 830on fut a legjobban. Probalj meg a threaddel jatszadozni,attol is lehet hw hiba.

Give me your cum,bull!

(#4025) dmon válasza Elbandi (#4017) üzenetére


dmon
aktív tag

Túl sok a reject, gyakran leakadsz a szervereikről (pedig 3 backup server van beállítva) és az adott PPLNS osztásból kimaradsz.
Átmentem egy PPS poolra és még a 2% pool fee-vel és pps rate-el együtt is több az income, ugyanazokkal a gépekkel ugyanazzal a Hash rate-el. A gépeim stabilak nem piszkálom őket, mennek folyamatosan.
Több nap összehasonlítása.
Szvsz semmi nincs ingyen, az ingyenes pool sem. :)

(#4026) Glynch válasza Geller72 (#4023) üzenetére


Glynch
csendes tag

Nekem ezzel nem lesz gond, gyerekkorom nagy kedvenc géme az f1 manager volt. heteket eltudtam szarakodni, hogy a csapatom autóját hülyére optimalizáljam egy-egy pályára. :D Ez is tök ua, van gup meg mem speed, intensity, thread-concurrency, w faktor, feszek és csókolom. Jó sok kombináció lulz! :D De ezért még pénzt is kapok, hát van ennél jobb játék?! :D

(#4024) Dexar007 : a thread fix 8000,I 17, de így nekem óránként 1-2 hibát dobogat.

Most kipróbáltam I 16on, de amit a gpu csökkentésével nyertem, azt így el is dobtam. 235 khas :(

(#4027) Zlcsi: Az lehet, de 7790-re is? :)

[ Szerkesztve ]

(#4027) Zlcsi válasza Glynch (#4022) üzenetére


Zlcsi
senior tag

7970-re szerintem ez a jó beállítás lehet:

--scrypt -o http://pool.1f.hu:3333 -u -p -I 13 -w 256 -g 2 --thread-concurrency 8192 --gpu-engine 1070 --gpu-memclock 1500 --gpu-powertune 20 --gpu-vddc 1.087 --temp-target 60 --auto-fan

(#4028) Geller72 válasza Zlcsi (#4027) üzenetére


Geller72
veterán

Ez jól jöhet, ma állítok be pont egy 7970-et pluszba. Legalább lesz mivel kezdeni szarakodás helyett..;).
:R

(#4029) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

Hajrá magyarok beszálltam én is közétek wdc-t túrni,aztán gazdag legyek ám! ;] :DDD :R

Walking Dead

(#4030) Glynch


Glynch
csendes tag

Közben rábukkantam erre:

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100,100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1,1

Ez mit is csinál pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#4031) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Üdv!

Még új vagyok a bányászatban, esetleg szánna rám valaki pár percet és bevezetne hogy mit és hogyan kellene?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#4032) N.Ferry válasza sotetlovag97 (#4031) üzenetére


N.Ferry
senior tag

fogsz egy jó nagy csákányt,és megkeresed a legközelebbi dombot,aztán adjad neki. :D

Walking Dead

(#4033) Dexar007 válasza N.Ferry (#4032) üzenetére


Dexar007
veterán

A vedofelszerelest kihagytad.Anelkul sehova.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#4034) sotetlovag97 válasza Dexar007 (#4033) üzenetére


sotetlovag97
tag

Oké, értem én a viccet csak tudjátok egy ponton már nem az.
Valamelyikőtöket megkereshetném privátba?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#4035) N.Ferry válasza Dexar007 (#4033) üzenetére


N.Ferry
senior tag

bazz,valóban! :Y

Walking Dead

(#4036) TooCool válasza sotetlovag97 (#4034) üzenetére


TooCool
aktív tag

tudod, az a baj, hogy minden nap jon valaki, akit meg kell tanitani a banaszatra. holott eleg lenne, ha visszaolvasna par oldalt, mert tegnap is megtanitottunk mar valamit. es van amikor az itt levoknek is elgurul a gyogyszer. igazabol, nagyon finoman es noiesen kuldtek el a picsbe. .-)

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#4037) Imafett


Imafett
aktív tag

lassan 19 órája nem volt blokk a magyar WDC poolban.... ennyire nem letünk "szerencsétlenek"
213591 (done: 453%)

(#4038) TooCool válasza Imafett (#4037) üzenetére


TooCool
aktív tag

de lehetünk .-(

majd bedobok még pár KH/s-t

update: megse dobok most be, megvan, omlas megtalalta

[ Szerkesztve ]

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#4039) Imafett válasza TooCool (#4038) üzenetére


Imafett
aktív tag

csak írom kellett :D ezentúl 5 percenként jön a miért nincs blokk.. az a baj, hogy 3napja 0/24ben ottvagyok, és kb 30WDC-t termeltem ki összesen, holott napi 40kellene... tudom ez változhat ha egy hónapot átlagolok, csak bizarr hogy az áram se térült meg eddig kb

(#4040) Geller72 válasza TooCool (#4038) üzenetére


Geller72
veterán

Számít, hogy ki találja meg?

(#4041) TooCool válasza Geller72 (#4040) üzenetére


TooCool
aktív tag

Nem, max a dicsőség .-)

[ Szerkesztve ]

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#4042) TooCool válasza Imafett (#4039) üzenetére


TooCool
aktív tag

Míg én nem aggódom, addig te se aggódj. .-)

Szvsz, nekem több a villanyszámla .-)

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#4043) AAntii


AAntii
őstag

én a Jézuskától napi 10 blokkot kértem, remélem jó voltam és meghozza.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#4044) N.Ferry válasza TooCool (#4042) üzenetére


N.Ferry
senior tag

épp kérdezni akartam,hogy kb. egyébként mire számíthatok wdc ügyben a poolban? nem arra gondoltam,amit kiír,hanem a valóságra. :)

Walking Dead

(#4045) Imafett válasza TooCool (#4042) üzenetére


Imafett
aktív tag

értettem mester, 100% hogy több a villanyszámlád

(#4046) TooCool válasza N.Ferry (#4044) üzenetére


TooCool
aktív tag

Nos mivel asszem 16-án indult a magyar WDC pool, így hiába vagyok én is nagyjából azóta benne nem tudom megmondani.
Az all time eredményünk 122%, ami végül is nem tragédia. Bár most volt 2 szerencsétlen napunk zsinórban, pl az utolsó az épp 450%-al, ami miatt én sem ujjongok de ez van.
Azt gondolom, hogy minimum januárig bizalmat szavazok a poolnak, ha már belevágott, és fizet a szerverért, nekünk pedig ingyenes bányászási lehetőséget biztosított.
Igazából nem is néztem meg, hogy mennyit kerestem ezzel a napokban, mert még korai.

Én azt szeretném, ha minél többen jönnének, legyen nagy teljesítményünk, és akkor ezek a szerencsétlen időszakok is lerövidülnének, nem lenne mondjuk 19órás mint most. Jó lenne egy 100MH/s minimum, de inkább 200 pool szinten.

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#4047) N.Ferry válasza TooCool (#4046) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Igen én ezt értem,és nem akarok rosszat senkinek sem,de azt se árt szem előtt tartani,hogy itt kb. szó szerint az idő pénz. :)

Walking Dead

(#4048) Geller72 válasza TooCool (#4046) üzenetére


Geller72
veterán

Akinek nagy farmja van (mint neked pl) többnyire automatizálta már a rendszerét és mindig azt bányássza, ami a legtöbbet hoz. Az ilyen power userek (legtöbbje) nem jön el csak a két szép szemünkért kapargatni, ha már egyszer egy ilyen bazi nagy gépparkot üzemeltet. Azért nem mindegy, hogy itt vakargatja a felszínt majd 20 óráig szinte feleslegesen és ráadásul úgy, hogy közben fixen legalább duplája kesst tud kaszálni másik poolokban, másik altcoinokkal akkro is, ha nincs ekkora (400 plussz %) idő a blokk keresésére. Én így gondolom..:R

(#4049) Imafett válasza Geller72 (#4048) üzenetére


Imafett
aktív tag

(#4046) TooCool totál igazad van, de jelen esetben Geller véleményére hasonlít az enyém is.. okés hogy csak egy 2,2Mh/s user vagyok, de itt tényleg napjaink vannak vissza szeritem is, természetesen maradok a poolban

[ Szerkesztve ]

(#4050) AAntii válasza Geller72 (#4048) üzenetére


AAntii
őstag

Nem egyik napról a másikra kell nézni a dolgot, mert akkor kijöhet duplájára, de felére is a pénz, hanem 30 napra kell tervezni mondjuk. Aki most vett farmot vagy épp a villanyszámlát a megtermelt coinokból fizeti annak ez persze nem vigasz (bár a villanyszámla sem 2 naponta jön..), de mint már sokan leírtuk egyszer utoléri magát a pool luck és akkor már inkább együtt bányásszunk, mint külön-külön. Tehát végső soron nem lesz kétszer annyi pénz az ember zsebében egy másik, szerencsésebb, nagyobb hashratetel rendelkező pool segítségével.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.